Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

przyłaczam sie do kawusi :) Landri czy już jestes bogini? ;) Juli wskakuj na rower- daje efekty (hm a sama tylko na swoj spoglądam) ale jest tak fajnie ciepło ze az szkoda siedziec w domu i pracy, w wakacje powinno sie tylko leniuchowac, co wy na to? :D po weselu juz odsapnełam, buty na nogi juz weszły, teraz czekam na foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jak wesoło się zrobiło :) Landrii rundka fajna sprawa, wpadnij po mnie po drodze, to dotrzymam Ci towarzystwa, chętnie się wyrwę z wiochy na pare dni ;) Julii zazdroszcze biegania, rok temu jak biegałysmy miałam dobrą kondycję i jeszcze żadne smutki mnie nie brały, a teraz mimo pięknej pogody dołki sie człapią od siedzenia na krześle :( Mróweczko to w czym wkońcu poszłas na to wesele? w tej kreacji co szyłaś? i jak było ????? czekam na fotki, moje podobno już są, ale musze poczekać na kolejke :( ide dalej się smażyć na lezaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Sylvik, ze siedzenie na dupie sprzyja wszelkim dolkom. Ja z tymi humorami walcze juz od kilku lat :-( Bieganie pomaga, choc oprocz tego przydaloby sie jakies konkretne zajecie. Rowniez czekam na wszelkie foty :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Mroweczko dziś sie wyboginizowałam, bo musiałam wyjsc z chaty . A lazic mi po osiedlu bez \" tapety \" nie uchodzi , za duzo znajomych , ktorzy lubią potem się uzalac jak to jedna z drugą się postarzała i jakas taka smutna sie zrobila;) :P Mogłabym co prawda przywdziac czarne okilary , ale się obawiam ze tu i owdzie moglabym nie trafic ;) Ja jestem wszystko w stanie zniesc , ale na bieganie nie namowi mnie nikt. Nie lubie biegac, bo to takie monotonne zajecie ;) :D ;) TakTaczku > pewnie, ze pamietam skąd nazwa Lampucerki, miałam wtedy ubaw po pachy :D Sylvik moze odwazę się choc raz w zyciu i zrobie takową rundkę ;) Bede spontaniczna do bólu . Gorzej tylko z tymi Włochami ..hm..........? Julii > moze jak bedziesz w Polsce to się podejmę wyzwania, kto wie kto wie ;) Ja tez chetna na wszystkie zdjątka. Ide teraz trzaskac kotlety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yumi-mini
To perwersja, a myślałam, że wszyscy faceci wolą blondynki! Zmień kolor - www.eksperciniveastyling.pl - niech nas przybywa!! Blond rządzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTaczku > teraz kto handluje ten zyje :P Sylvik > chyba tą lepsza czesc przeoczyłas , bardziej dotyczyła Nas ;) Nad Wrocław nadchodzi burza :O Bedzie padac :( Mam jednak nadzieję, ze do jutrzejszego ranka zachmurzenie przejdzie bo mam wplanach się wyłozyc do słonca ;) Miłego wieczorku Babeczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba masz rację Landrii, przeoczyłam ;) i od jutra niestety pogorszenie pogody, z opalaniem musisz poczekac do 1 maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 Ale co tam , ja się ciesze na te dni wolne bo szykuja mi się imprezki, i juz wiem ze beda odlotowe ;) A pogoda tym bardziej powinna byc ładna , bo jedna imprezka ma byc plenerowa ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po kawusi a teraz w trase, a na dworze faktycznie zrobiło sie zimno, brrr, az sie niechce ruszac, ale co tam ide troche pobuszowac po sklepach :) moze jak wroce to jeszcze ktos tu zaglądnie na kawusie, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to nadal nikogo? hmmmmmmm a ja własnie wróciłam i tak to jest jak baba pójdzie na zakupy ;) miałam sobie kupic tylko róż a skończyło sie na pomadce, pudrze i korektorze pod oczy, na róż juz nie starczyło, wy tez tak macie? no dobra, sama ze sobą gadac nie będę, biorę sie za robotę narazisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki :-) Iskierko daruj sobie juz to wklejanie. Kto chciał przeczytac , przeczytał. slepe nie jestesmy :P Julii > to ja się usmiecham do Ciebie po słoneczko ;) , a TakTaczka powstrzymuje od jakichkolwiek ruchow z wysyłaniem wiatru :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz dobra dobra, ponoć w sobotę ma być ładnie to zatrzymam u siebie wiatr. Słońca u mnie nie brakuje ale wiać wieje jak cholera. Tak się zastanawiam z tą Iskiereczką i nie rozumiem a po blogach łazic nie lubię. Są dziadkowie, jest siostra, pewnie inna rodzina tez jest i co?? chca komuś oddać tą dziewczynkę? W sumie troche smutne. Moje dziecko dziś zrezygnowało z zajeć jogi i zapisało się na szkołę czarów bo jak stwierdziło myslało że na jodze Pani nauczy ich lewitować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he słabo ta pani widac sie starała tak taku, ale swoją drogą to ty masz jakies dziecko?!! chyba powieksze szkła u okulisty bo nigdzie tego nie doczytałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mróweczko to wyszło na jaw jakis czas temu ;) Prawda została objawiona wybrańcom ale teraz juz tez jesteś oświecona ;) Halleluja !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babuszki witajciepodpisuje liste.Sylviku-za foteczke dzieki:)Pozdrawiam Was wszystkie.Trudno mi wejsc na neta, bo dzieciaki oblegaja po szkole, a jak teraz \'\'pracuje\'\', to juz ani checi, ani sił nie mam -ale przede wszystkim nie dopuszczaja. Bywajcie zatem, miłego wieczorka zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Machaczki, to i ja Wam pomacham 🖐️ , ale dorzuce Wam wiadomosc, ze niedługo bede w gronie buszujących i pracujących ! Od 2 maja ide do roboty ! Hpi Hip Huraaa !!!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landriii SUUUUUPER :D Powiedz coś wiecej, co to za praca, to szycie czy cos innego, pełen wymiar godzin? Ciesze sie razem z Tobą HURRRRA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim macham 🖐️ Landrii, masz racje, koniec tej monotonii, czas zakasac rekawy i probowac czegos nowego! Cieszymy sie razem z Toba! Dolanczam do prosby Taktaczki...napisz cos wiecej, zanim znikniesz... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×