Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Landrii gratulacje :) ale z drugiej strony jeszcze mniej Cie będzie na topiku :( to do jutra, pomachamy sobie od rana? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja znowu pomacham jak wszystkie na dobranoc ....🖐️ Dziewczyny, ale mnie nie bedzie mniej ! , moze na poczatku zanim wpadne w rytm :/ ale to kwestia naprawde kilku dni. Poza tym ma tam byc necik w niedługim czasie ;) A o bede robic napisze Wam w mailu :D. Dobrej nocki Babeczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko > wwlasanie odebrałam Twoje foteczki z wesela ;) Mam wrazenie ze za kazdym razem kiedy przysylasz zdjecia jestes inna :P Bardzo ładnie wyglądasz :) Szkoda tylko, ze kiecki weselnej nie widac , bo nie jest chyba to ta ktora zamierzałas włozyc ?! ;) Ja moge podeslac troche słonka , u mnie jest go pełne niebo, aczkolwiek tez jest chłodno :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babulce. 🖐️ Macham wam tylko szybciutko bo musze jechac pilnie do Szczecina a prosto z niego na budowę. Zesrac sie można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja macham bo na nic więcej nie mam sił, ręce mi zgrabialy :( ale zimno ide palić w centralnym nie będę siedziala taka skostniala :( bez zaczyna rozkwitać, dziś zerwałam już kilka gałązek do wazonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez masa wiatru. Piasekw oczach. Dlonie zimne. Az chce sie zyc. Pozdrawiam. Landri tobie gratuluje pracy. Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym sie zaszyla w domku w foteliku pod kocykiem,ale to robilam przez caly tydzien. Piatek to moj jedyny dzien pracy wiec jak mus to mus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tak zimno że przepaliłam w domku, a teraz szykuje gorącą herbatkę :) moze puszcza cos w telewizji dobrego to sie zaszyje pod kocykiem wiesz Landri, moja rodzina z którą sie widziałam jakiś czas temu tez mnie nie poznała ;) kiecka była czarna prosta i długa nic dodac nic ująć kupiona w ostatniej chwili dosłownie miłego wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonca ciag dalszy , ale jak to mowią moje cory - pizga niemiłosiernie :O Moze w południe bedzie cieplej ;) Macham do Was 🖐️ i znikam . Miłego dnia🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też pizga ;) ale teraz jakby mniej :) udanego weekendu życze i do poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam Landri dosłownie napisać to samo, czyli że piździ niemiłosiernie ;) mało głowy nie urwie, też spadam za godzinkę w gości na cały dzionek, do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach weekendzik i pustki Mnie po powrocie wczoraj do domu ,spotkala niespodzianka. Lazienka oprozniona, szafka w kuchni takze. Nasza wspollokatorka sie wyprowadza. Pieknie nawet nas o tym nie poinformowala. Z takim czyms to sie przychodzi ,miseiac przed itp. Umowa na wynajem jest na trzy lata , na firme gdzie pracuje moj TZ , nie musielismy placic depozytu wiec ja nic nie interesuje. Nie przyszedl nam jeszcze rachunek za prad od pol roku. Bede ja potem scigac nie wiadomo gdzie. Po prostu super. Mam nadzieje ze kogos szybko znajdziemy na jej miejsce bo nie usmiecha mi sie placic tak wielkiego czynszu,szczegolnie ze wciaz nie mam pracy. Makabra. Przeczuwalam ze sie cos kroi, nawet nie pojawila sie w domu odkad wrocila po swietach z kraju. Cos mnie tknelo i w zeszlym tygodniu szukalam jakiegos kata ,ale nie ma teraz zadnych atrakcyjnych ofert.Musialam sie wyzalic,sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słonecznie, wiatru ciag dalszy wczoraj oglądałam kasete z wesele, nie ma to jak oglądanie czegoś takiego w większym towarzystwie, ubaw po pachy ;) nawet maleństwo grzecznie wytrzymało cztery godziny, wróciłam do domu w świetnym humorze, za rok a może prędzej szykuje się kolejne wesele :D Bling, mam nadzieję że szybciutko znajdziesz kogos na nowego lokatora byle tylko w miare konkretnego, trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! Wreszcie moge sie do Was odezwac :) wlasnie jestem na rybach ;) z moim kochaniem i z naszymi dwoma urwisami... Jeden ma 3 i pol miesiaca a drugi 4 :D ten pierwszy wabi sie Pubi i jest bezowym niemieckim dogiem a drugi to Richi i czarny, podpalany owczarek niemiecki :D Rex jest u mamy Christiana, ale moze wezmiemy go do nas na stale, na razie nie wiemy sami jak nam sie ulozy zycie dalej. Obecnie jestesmy jak juz wiecie w Steiermark, w gorach, ale czy zostaniemy tu na stale to jeszcze nie wiadomo. Moj skarb dostal co prawda prace (po wielu tarapatach), ale jestesmy na typowym zadupiu i chcemy jednak blizej wiekszego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam kochane i mam nadzieje, ze bede miala za niebawem ;) w koncu znowu chello (tu nie ma takiej opcji), bo bardzo tesknie juz za Wami :( Buziaczki slodkie dla kazdej z osobna, sciskam Was i caluje 😘 i do nastepnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Dziewczynki!:) Wczoraj pan z TV obiecał, że przestanie wiać, ale jak widać prognozy nie sprawdzają see. U nas nie dość, że wieje straszliwie, to jest zimno, mimo słońca. Widzicie dziewczyny, sprawdziły się moje przypuszczenia. Mateusz zachorował :( Wprawdzie nie ma jeszcze wysypki, ale ma za to super zapalenie jamy ustnej. I gorączka od 2 dni. Byłam u lekarza i ponoć może to być ospa z wysypką w buzi. Mały strasznie cierpi, zwłaszcza jak muszę mu pędzlować buzię. Ale jest dzielny. Teraz kolej na Bartka. Ciekawe kiedy on zostanie trafiony. Mam nadzieję, że nie na przyszły weckend, bo mamy zamiar wyjechać z paczką powspinać się na Śnieżnik. Ale znając mojego pecha... Jestem już po kursie. Zrobiłam pazurki trzem babeczkom i były bardzo zadowolone. Muszę jeszcze tylko popacowac nad czasem w jakim wykonuję pazurki, bo teraz to makabra, ale za każdym razem robię krócej. Mam już pierwsze chętne klientki, wiec może jakiś grosik wpadnie.:) Mróweczko> ja nie dostałam fotek:( Kończę babeczki, bo mały kwili. Jest wprawdzie teściowa do pomocy, ale Mati chce tylko mamy... Paptki i całuski dla wszystkich👄!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem chora :( wszystko przez te wiatry, nie mam siły dzis jechać do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzien dobry ;) Mróweczko a co się stało ? :O ...... Ty nie jedziesz , a ja wlasnie niedługo wybywam ;) . Co prawda jeszcze nie do pracy , ale nazwijmy to umownie, ze na \"szkolenie\". Wekend spedzilam superasno. Dzis jednak ledwo się ruszam , bo miałam sporo ruchu. Niestety wychodzi teraz jak bardzo człowiek był rozruszany :O Zero kondycji :(. Miłego dnia 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, Z dziennika budowy piątek - sobota: zwaliłam \"tymi rencyma\" tynk w dwóch pokojach, obecnej kuchni i jednym korytarzu. Przeciełam kabel w którym niewiadomo skąd był jeszcze prąd, rozwaliłam (to w duecie) jedną ścianę oraz pomagałam przy ściaganiu8 sufitu. Wiecie jakiem mam muły na rękach?? Suuuuper :D Kiełkuja mi słoneczniki, malwy, phisalis, wrzos, coś co przypomina kasztan, i jeszcze kilka innych roslinek. Zakupiłam kolejną porcję kwiatków i innych roslinek. Dzis planuje to wszystko posadzić i dokonczyć zrywanie sufitu :D Podoba mi się bycie fizolem :D :D Pogoda dzis śliczna, całkiem ciepło i świeci śliczne sloneczko. Bardzo Was lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) TakTaczku > ja moze takim \"fizolem\" jeszcze nie jestem, ale ostatnie dni mam zakrecone i tez oram :P Lubie własnie taką adrenalinkę i wszystko na zwiekszonych obrotach :D. Nie dziwięi sie wiec , ze to Ci się własnie podoba ;) Pomalutku wdrazam się w moją nową pracę . Jak zawsze pierwsze dni trudne :-/. Najgorsze co mi doskwiera teraz to bol nog. Niestety odwyklam od takiej ilosci chodzenia ;) No , ale ........... :D Sylvik gdzie Ty się kobietko podziewasz ? :O Alez dziś byl sliczny dzien :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem ale tylko czytam :( znowu nerwa mam, nic mi się nie chce, ciśnienie niskie i wogóle bleee nawet zakupy mnie nie ucieszyły :( Blingbling jak tam? wyjasnilo sie coś? znalazłaś nową współlokatorkę? Mrowka Ty już film obejrzalaś, a ja nawet zdjęć nie mam :( podobno w tym tygodniu cos mam dostać. a jak sie czujesz? mam nadzieje że juz lepiej :) Kasiak udanego wypoczynku i wracaj do nas jak najszybciej :) Szczuplak jak tam dzieci? dużo zdrowia życzę czytam że kurs zrobilas i zaczynasz działać :) zazdorszcze, bo ja robie w domku koleżance a ona mi, ale na kurs też się czaję i chciałabym otworzyć swoją działalność, dzis popytałam w kuroniówce i chyba te wnioski powypełniam i zaczne coś dzialać. mam dość siedzenia w domu i tej nudy :( chyba podpytam Cie na emaila coś o pazurkach żeby tu topiku nie zaśmiecać ;) Taktaku fajnie tak popracować co? ja tez iwielbiam, ale jakoś ostatnio nie mam chęci, farba leży i czeka na lepsze dni ;) to chyba na tyle, ide się połozyć i dalej się zadręczać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko > TY dopiero idziesz spac, czy znowu się kładziesz ? :O Sylvik > a ja tam bym chciała poczytac o tym na forum. Takie tematy mnie interesują i jakby Ci to nie przeszkadzało to poprosze o kilka uwag Szczuplaka tutaj a nie gdzies po kątach :P:P Pogoda się wzieła i zepsuła :( Moje cory dziś w stresie , a ja razem z nimi. Maja koncowy egzamin gimnzjalny. Trzymam kciuki i wierze, ze pojdzie im dobrze ;) Teraz czas na kawe . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham 🖐️ i pozdrawiam! :-)) Mrowka...w mojej skrzynce tez nie ma Twoich zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy kurde z tym machaniem Babeczki ? A pisac to nie łaska ? :P Julii> wysle Ci Mróweczki fotki, bo ona biedulka chora moze i głowy do tego teraz nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wroc............ :P nie wyslę, bo jest prosba aby ich nie rozsyłac :O. Musi sama zdecydowac autorka zdjec o tym ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Landrii, czekam i z gory dziekuje. a Mroweczce przesylam zyczenia duzo zdrowka! no i troche slonka tez sle, troche Cie rozgrzeje :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×