Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

witam z rana ale niestety pisać dużo nie będę bo zaraz wyjeźdżam :P kochane do usłyszenia za 3 dni, bo jade na kurs tipsowy i będę nocowała u rodziców a tam netu brak :( trzymajcie się narka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Kochanieńkie! 🖐️ Ja też załapałam straszliwy ból gardła :-(. Chyba będe musiała iść do lekarza, bo boli mnie jeszcze szyja i mam wrażliwe uszy. Ale temperatury jakoś wielkiej nie mam. Dzisiaj w nocy tak się spociłam, że jak wstałam rano to zasłabłam z odwodnienia. Pewnie to dlatego, ze mało piję i każdy ubytek jest dla mnie zabójczy. Landri> masz rację, że to sezon na takie choroby. Mnie chyba załatwiła klima w samochodzie. No i w zeszły poniedziałek robiłam pazurki klientce, która strasznie cherlała i pewnie mi coś przesłała. Ale trudno, muszę pracować no i dzieci też nie dadzą mi pochorować. Sylvi> powodzenia na kursie, trzymam kciuki.:-) Kończę bom strasznie słabiutka. trzymcie się babulce. Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie.Sylviku, Landri-wielkie dzieki za wsparcie.Miłego dnia wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Wywiało Was okrutnie :O Chyba to przez te upały ?! Pati > są trudnosci ( wiesz o czym pisze ;) ) , pytałam wkilku miejscach , ponoc nie było wznowienia wydania . Ale daj mi jeszcze troche czasu, popytam jeszcze . Dziś to tylko przesiedziec w wodzie po uszy i pic duzo chłodnych napojów . O zgrozo ma tak byc do konca przyszłego tygodnia :(. Lubie słonce i ciepełko, ale czego za duzo to i swinia nie zje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski, Podpisuje sie pod wypowiedzią Landrii obiema rękami. Mam dość tego upału, kilka stopni mniej i byłoby pięknie a tak czuje się jak bym spuchła do rozmiaru XXXXL. Ohyda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski. No ja juz jestem ladnie opalona i pogoda sie zaczyna psuc, juz dzisiaj jakis wiaterek za dwa dni zapowiadaja deszcze. Niedawno sie dowiedzialam ze kolezanka w koncu urodzila i to tylko 3 godzinki trawlo niezle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka! 🖐️ Na pociechę powiem Wam, ze w sobotę ma podobno być 37 stopni :-) Nie roztopcie się kobitki! Narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja se tylko teraz pomacham🖐️ , bo zmykam na miasto :-) Jest zachmurzenie, wiec i jakby ciut chłodniej :-) Potem się pojawie i coś skrobnę . Julii > :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem , ale nikogo nie widze :O Nic chłodniej nie było , troche za szybko się pocieszyłam ;) No coż, pogoda pogodą a zyc trzeba i nie ma na to rady :P Pojezdziłam troche sobie dzis po miescie w poszukiwaniu foteli do pokoju, bo terażniejsze są juz na wymarciu ;), Upatrzyłam to co chciałam, ale trza czekac na realizację zamowienia , wiec za szybko nie bede w nich siedziec :(. Odwiedziłam TakTaczka ;D. Bidulka zakopała się w kuchni w czeresniach , bo ma w tym roku klęskę urodzaju i nie moze się wyrobic w produkcji przetworów z nich :) Ja zreszta tez dziś bawiłam sie w gospodynie domową i robiłam konfitury z truskawek , Zastanawiam się tylko kto to bedzie jadł , bo są tak słodkie ze az strach :P Wiem tez, ze juz Nasz Sylvik wrociła z wojazy i pochwaliła się pazurami chyba zelowymi. Szkoda, ze nic nie skrobnęła :O :( Bling > ja jeszcze biala jak mąka :(. Juz nawet mi zaden balsam nie pomaga , ale planuje mały wypad w niedzielę nad wodę , wiec moze choc troche przyciemnię skórę ;) Net > gratuluje podjęcia pracy ;) Moze teraz gdy zaczniesz pracowac latwiej zniesiesz kłopty , ktore Cie dopadły :) Szczuplak > marne pocieszenie :P Gdybys napisała, ze ma byc 27 stopni to wtedy zdecydowanie poczułabym ulgę ;) Dla wszystkich 👄. Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Landri.Tak i mysle,ze brak czasu na myslenie spowoduje zawrócenie mysli w innym kierunku.Przeciez musze jakos zyc i sie pozbierac do kupy.Pozdr. Dobranocka wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to coś skrobnę teraz :) wróciłam wcześniej i posłałam Wam fotki ale pisać nie miałam kiedy bo musiałam troche odpocząc no i wiadomo ogarnąć pranie haha a jutro od rana porządki bo chłopaki posprzatli ale oczywiscie \"po wierzchu\" ;) na kursie było bardzo fajnie, ciekawie, praktycznie ale czy się dużo nauczyłam to nie wiem :( troche za krótko jak dla mnie, no ale mam nadzieje że to wystarczy a reszta to oczywiście trening na klientkach hihi no to zmykam wkońcu spać :) do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik poprosze kawe i dziś super mocną . Myślałam, ze w drodze do pracy usnę . Meczylam się okropnie. ledwo doszłam na miejsce :(. Dzien dobry Wszystkim i zycze miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii czereśnie opanowane. na drzewie zostało mi jeszcze jakieś 15 - 20 kg tak szacunkowo :) :O ... Chce ktoś czereśni?? :P I wogóle bije pokłony, czołem walę w glebę przed Twoją operatywnością. Jeszcze raz wielkie dzięki 👄 Sylvik to Twoje pazurki czy Twoja robota? Pozdrówka dla całej paczki ;)jadę stawiać płot ... jestem chyba nietowarzyska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie mam co robic, wiec moglabym sie pobawic z tymi czeresniami ;-) To wy sie kobietki na serio widzialyscie? Pierwszy raz? Tak taczko..odprawilas juz tesciowa do domu? trzeba bylo zaprosic ja do przetwarzania cudow natury :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii > zeby się z Taktakiem widziec musialabym byc posiadaczką 7-milowych butów ;) Albo miec za partnera Supermena :P Powiedzmy, ze widziałyśmy się .....hmmm.....telepatycznie ? ;) :P A propo czeresni przypomniała mi się historia z moim wujkiem ( na marginesie dodam, ze od tamtej pory nie jada tych owocow :P ) . Będąc kiedys u Cioci mojej kupilyśmy ze 3 kg dorodnych, przepieknych czeresni. Byly jak malowane :D. Umyłyśmy je i w pięknej misie wystawilysmy na stol, zeby się nimi delektowac z całą rodziną. W tym dniu wujek mial jakąs imienionową imprezkę w pracy i zlądował na chatę , ze się tak wyraże w ogolnej niedyspozycji, aczkolwiek humor mu dopisywał ;) Gdy wrocił przysiadł się do tych czeresni i zanim je ktokolwiek inny spróbował zeżarł sam ponad 2 kg :O Po czym oddalił się spac ;) No to wtedy reszta rodzinki rzuciła się na pozostałe czeresnie . Niestety nie zjedliśmy ani jednej, bo w kazdej , dosllownie kazdej czaił się bardzo dorodny robal :O Zajmował co najmniej 1/3 wielkosci czeresni :O Pod wieczor wujek stanął na nogi i gdy powiedzieliśmy mu co zawierały w sobie owe owoce dostał niestrawnosci na samą myśl :P I od tej pory czeresnie są dla niego czysto wirtualnym produktem hihi....;) Popisałam i wracam do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobna historyjke opowiadala mi moja babcia....Owe czeresnie tez byly jak malowane i do tego okazalej wielkosci....Zjadla z 900g z kupionego kilograma, nie wiem co ja skusilo, ale przegryzla jedna czeresnie i znalazla okazalego robala, rozgryzla druga, trzecia, dziesiata..to samo....Dlatego tez rzadko jem te owoce :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii jak tam? rano chyba faktycznie spadalo bo ja też ospała byłam, a teraz jeszcze głowa mnie boli i drugą kawę piję :) Taktak to pazurki robione na egzaminie modelce, wzorek wybrala sama wiec niestety inwencji tworczej tam nie widac haha co do plotu,to widac masz moje upodobanie do sasiadow, najlepsi sa za plotem i to dwumetrowym :P (choc jeszcze podsluchuja niestety) Ja rowniez myslalam ze sie spotkalyscie z Taktakiem i az pozazdroscilam ;) co do czeresni to najlepiej smakuja gdy.... sie ich nie otwiera tylko zjada haha wczoraj jadlam pyszne z ogrodu moich rodzicow :) i nie sprawdzalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik normalnie umieram :O Tez mnie napierdala łeb - dosłownie , inaczej tego ując nie mogę a w dodatku naliczam fakture i juz się ze 3 razy machnęłam :( A musze to zrobic :( Zjadłam dwa Hiszpany i w dodatku chce mi się ...blee :P Julii > to autentyk , niczego nie zmyśliłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemacho1
heh, no pewnie, ze serfujemy :D moja strona ulubiona ostatnio: efektaxe.pl piekna kobieta na nim:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez glowa boli....przez pogode. Od jakichs 3 tygodni nie ma dnia bez deszczu, czy burzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii > moze kielicha na poprawę krazenia ? ;) Zastanawiam sie czy Axe faktycznie działa tak na kobiety ? Musze sprezentowac jakiemuś facetowi i zobacze czy się wtedy na niego skuszę :P Jeszcze troche i do domu !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Landrii...zebys wiedziala, ze tym wlasnie sie ratuje :-D ...dobrze, ze na brak wina nie moge narzekac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii > ja tez dla kurażu sobie łyknę drinka po powrocie , bo nie wiem czy do jutra rana bede miec głowę na miejscu czy ją wreszcie szlag trafi :O Z tym, ze ja po winie mam zgagę , no chyba ze wypiję je poł na pół z wodą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×