Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

;) Ja czekam na taką wiadomość jak TakTak , ze sp mieszkaniowej, mam nadzieję, ze bede do przodu co najmniej 2 czynsze :P Obym się tylko nie przeliczyla :( Masz juz jakies konkretne miejsce w Szklarskiej ? Moze bym Cie odwiedzila , jak sniegów wiekszych nie bedzie ? :) Wycieczka jednodniowa w te rejony to sama frajda ;) Julka jak masz nudy , to skocz do sklepu po winko , czy nie jestes w nastroju wychodzic na taka pogodę ? ;) Mrówka filcowanie jest pracochłonne i wymaga cierpliowosci , dasz radę ? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii no na wszystko. taki komplet wscieklizna i inne cholerstwo do tego odrobaczenie i jestem lzejsza o 71 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E Taku, na dwa psiaki to jeszcze ujdzie. U mnie wiecej bys zabulila ;) Landrii...czekam na mojego m i beda babelki :) Po jakies zapasy wybierzemy sie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dzień dobry :) Witam z goraca kawą w kolejny mrozny dzien. Wstawac spiochy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero lecę po mleko do kawy i zaraz wstawiam, najpierw było palenie w piecu :) potem ćwiczenia- prosze trzymac kciuki żeby trwało ;) tera bedzie kawa i ploteczki - zaraz wracammmmmmmm :))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak taku a ta wyprawa samochodem? rozumiem ze Twoje psy dobrze znoszą podróż, moje psisko okropnie się w smochodzie zachowuje tak jakby się bał Landrynka - oj tam najwyżej będe joby rzucać ;) :) Julia- nadal na plusie jesteś? a gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Fb , jest grupa Rękodzieło on line - od soboty do czwartku. Wczoraj wywiązała sie dyskusja nt , ze osoby , ktore nie sa aktywne, tzn nie wklejaja zadnych prac i nie komentuja wpisów innych zostana usuniete z grupy. Tłumaczyly się tym, ze fanow im nie potrzeba i podgladaczy . Zaprotestowałam , bo byłam w tej grupie, jednak faktycznie nie udzielałam się, a czasami sobie podgladalam co dziewczyny robia . I co mnie zaskoczylo to , to ze takie niby wszystkie słodkie sa , a jak jest ktos kto się postawił, a zrobilam to bardzo delikatnie, to posypaly się na mnie wrecz gromy i normalnie jad kapał z tych wszystkich wpisów :O Takie kółeczko wzajemnej adoracji, zniesmaczylam się totalnie tym , jednak dziwny jest ten swiat :O ............ot tak sobie o tym napisałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo ja też tam lukam i raczej nie wciagam się te rozmowy to najwyzej mnie wykopią i tyle ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno katar leczony czy nie trwa 7 dni. gówno prawda. Mija 11 dzień jak mnie nie opuszcza. I to nie są chore zatoki bo nie czuję bólu. Przy okazji padło mi na oczy. jakbym przez ten katar miała problem ze wzrokiem. Leczę się domowymi sposobami. Przy moich problemach wolę nie ryzykować antybiotyków, zwłaszcza, że tylko w sumie ten katar mnie męczy. :( Landrynka widzę że nowa praca dodała ci skrzydeł :) tak trzymaj. 🌼 Taktaku ja chciałam swoją sunię zaszczepić przeciw wściekliźnie to mi weta odradziła stanowczo. Stwierdziła, że pies stary (14 lat prawie), schorowany, zęby tragiczne, ledwo chodzi...itd. nawet w kagańcu mi nie wolno jej prowadzać żeby się nie dusiła czasem. W tym roku szczepiłam ją ostatni raz. Potem zaszczepię samego kota. Z tymi rachunkami to tak jest... My próbujemy oszczędzać na prądzie. Co nam z tego wyjdzie, zobaczymy w czerwcowym odliczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania- popróbuj "teraflu" u mnie pomaga każdemu jak tylko zaczynają się domownicy smarkać to zapodaje do picia i jakoś szybko odpuszcza zapodaje kawusie, jest ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Mrowka moje psy uwielbiaja podroze samochodem wiec to zaden problem. Kania moje psy nie sa stare. problem polega tylko na tym ze w DE nie ma obowiazku szczepienia a wiec tego nie robie ale jak chce je zabrac do PL albo gdzie indziej gdzie taki obowiazek jest to musze to niestety zrobic. Jestem w ogole wqrwiona dzis i nie chce mi sie wiecej pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś było na minusie 15 :O Wybralam się na cmentarz, ale w polowie drogi sitwierdzialm, ze nie bede w stanie tam dojsc . Moment po wyjsciu z domu zamarzły mi uszy :P i twarz zrobila się sztywna ;) Moze gdyby nie bylo wiatru, byloby bardziej znosnie . Kania a co z oczami Ci stalo ? Kilka lat temu od kataru padl mi błednik. 2 tygodnie się w ogole nie poruszalam, tylko do wc i to przy pomocy osób trzecich , a nastepne 2 , chodzilam już w miare sama , ale tak jakbym byla po dobrej setce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka :) dziś kawe podano wcześniej ;) ja miałam pobudkę o piątej a to dzięki synowi który pojechał na pierwszą zmianę a telefon zostawił w domu, koledzy się rano dobijali wrrrrrrr żeby nie było odebrałam i podziękowałam za pobudkę o o tak wczesnej porze :P syn oberwie jak wróci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dalej sypie. Wszedzie bialo. Ulice teraz jako tako wygladaja, ale chodnikami nikt sie nie zajmuje. Jak chcesz isc, to ulica prosze. Moja Bianca juz 3 razy znosila dwudziestogodzinna podroz samochodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie od jakiegos czasu budza jakies babska , ktore juz po 7, przed 8 wydzwaniaja z zaproszeniami na jakies badania , wrr 😠 Julka Ty daj trochę sniegu, ja odstąpię nieco mrozu ;) Chora jestem juz na dobre, katar, zatoki , gardło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Landrii, ale te nasze minus piec wystarcza :) Tobie stawiam herbatke z miodem i cytryna :) I wskakuj pod kocyk z jakas fajna ksiazka :) Ja mam zapotrzebowanie na jakas nowa lekture ...wyciagnelam sobie Chmielewska, drugie podejscie i jednak tym razem mi nie podchodzi. Kania...jak sie czujesz? Gdzie reszta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja studiuję od kilku dni informator rynkowy budownictwa jednorodzinnego :O:O Chmielewska przy tym to pikuś :P Do tego słucham Chrisa Bottiego, zakochalam się w jego utworach ❤️. Troche polezalam, ale pod wieczór i tak muszę wywlec sie z wyrka, bo obiecalam córce , ze pojade z nią po kosmetyki. Dostala wypłate, a u niej wyplata na koncie jest dwa dni, wiec nie moge tego przekładac , poki ma kase ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studentki i inne babulce zapodaje gorącą kawusie, dla chorych herbatkę z cytrynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry , ja już po kawie . Tak się zbulwersowalam sprawą Magdy ( TakTak,nie o Tobie mowa ) , ze az mi się snila dziś ta cala sprawa :O. No cos okropnego jak dla mnie . Nie wiem czy dziewczyny zza granicy wiedzą o czym napisalam. Chodzi o rzekome porwanie połrocznej Magdy, dziś się okazuje ze prawdopodobnie matka jest sprawcą smierci dziewczynki :O Byłam wczoraj z cora na mini zakupach. Praktycznie jest juz po wyprzedazach, ale załapałam się jeszcze na fajny sweterek , taki "ażurowy"z wełny , w paski przeceniony e 119 zł na 34,99 ;) Zrobie fotke i Wam pokaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie nareszcie snieg. Spadl wczoraj. No slicznie bialo. W zwiazku z tym odwolalam moj urlop w PL :P Kawe juz wypilam, ptaki nakarmilam, z kundlami pobrykalam teraz musze sie zastanowic co dalej. Kurde nawet obiad mam od wczoraj. Smigne tylko podloge i jestem gotowa z pracami na dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii...mnie chyba juz nic nie zdziwi... :( Za oknem slonce, pewnie niedlugo sie chlapa zrobi, czego nie cierpie... Strasznie sie nudze, musze na gwalt wymyslec sobie jakies zajecie...inaczej zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ja dziś na baletach, od rana dzwonią do mnie koleżanki i tylko zapraszają do siebie, zmówiły się czy co ;) ale juz teraz siedzę na dupsku w domciu Landrynka ja dziś rano w radiu słuchałam i nadal nie wiem czy ta baba mówi prawdę, ale mam podobnie jak Julia - mnie już nic nie zdziwi - od początku w to porwanie jakoś niespecjalnie wierzyłam - się porobiło :( a teraz idę sie uczyć filcowac ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Mnie dopadlo cos w niedziele jak wyszlam z wilgotnymi wlosami i nie chce poscic Przyjechalam wczoraj do domu i leze w wyrku Patrzac to w sufit to na ściane Wypacam sie Lyknelam grzane wino Weekend planuje spedzic w wyrku Wolalabym u T bo moglabym posiedziec przy lapku U nas dzis bylo minus 18 Oby do kwietnia Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia, buziaki i zdrówka dla Wszystkich "smarkających " i chorych ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puchato........ puchato ..... no to stawiam kawusie i lece do swoich robótek zdrówka wszystkim, na dworzu już lżej, ino - 10 :) coś miałam jeszcze...no zapomniałam cholypcia.......trudno ktoś mnie o coś pytał? to przypomnieć bo mi się myśl taka pęta po łbie, ze miałam odpowiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciaooo! Blingus....moglabys mi dac link, gdzie moge obejrzec te Listy do M? Slonecznie i bialo, ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff ja właśnie nadrabiałam zaległości w czytaniu.. 2 dni mi to zajęło :) Nie miałam komputera... monitor w laptopie poszedł się ..hmmm... U nas tez spadł śnieg, wprawdzie już topnieje... taka chlapa się robi... no ale spacer po śniegu wczoraj zaliczony :) Ja ostatnio siedze jak na szpilkach, w zeszłym tygodniu byłam na rozmowie w sprawie pracy, no i czekam na odpowidź.. jakoś mam przeczucie, że mnie przyjmą :P nie wiem, chyba dlatego, ze na rozmowie wydawali mi się bardzo zadowoleni.. no ale kto wie :) jeśli uda mi się dostać tą pracę to będzie wreszcie TO :D:D:D Do tego jestem na diecie... znaczy się, staram się być :) w kwietniu i maju mamy zaproszenia na wesela.... trochę cieżko będzie tak miesiąc po miesiącu.. no ale pierwsze to mojej bliskiej przyjaciółki (tej co jest z facetem 20 lat starszym) no a drugie to brata mojego męża. Oba wesela w Polsce. Obliczyliśmy, ze każdy wyjazd kosztować nas będzie 300 funtów okolo i to mocno oszczędzając... więc tymbardziej mi na tej pracy zależy... Pozdrawiam i ściskam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×