Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Nie jestes sama :D ja sie zmuszam, bo od wrzesnia jestesmy w tym mieszkaniu, a jeszcze nie skonczylismy jak trzeba.... wiec u mnie nie ma zmiluj sie. Ty sobie spokojnie poczekaj na przyplyw checi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry U nas snieg tez lekko pruszyl Jest tylko 4 na minusie Wlasnie skonczylam prace To co powinnam zrobic w 6 zrobilam w 4,5godz i musze czekac na autobus Julii tobie to przydalaby sie moja siostra na jeden dzien Zaraz by ci ogarnela wszystko hihi Moja norka zrobila sobie operacje czola jejciu wyglada w tej chwili nie ciekawie Czego nie robi sie dla poprawienia urody Buziakqg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej [czesc Witam z kawka ;) KOrzystam z okazji, ze jestem sama i piszę do Was, ale juz dzis drugi raz. ZA pierwszym razem napisalam się i wywalilam to w kosmos:O Tesciowej nie ma, wiec spokojnie moge na chwilke zasiasc. Nie dosc ze mam kilka spraw swoich , to musze jeszcze tesciowej poswiecac czas. Wczoraj wozilam ja po miescie. A to lekarz, a to sklep ten a to tamten, a zajrzyjmy jeszcze tu a potem pojedżmy tam .. :P Wieczorem padam jak przyslowiowa kawka :O Julka ile metrow ma Twoje mieszkanie ? Ba sdazac po czasie w jakim je sprztasz , to musza byc to hektary :P A juz powaznie, to rozumiem Cie bardzo dobrze, mi tez by się nie chcialo i tez jak mam cos zrobic to zajmuje mi to dni...A w te brudne okna TakTak nie wierzcie, u Niej lśni wszystko i poukladane ma Babeczka jak w pudełeczku wszystko ;)) Blinguś a co mozna z czolem zrobic ? Zmarszczki zredukowac czy co ? Mrówka jak odpoczynek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski! Stawiam kawe... Landrii Cycusiu ty bylas w pazdzierniku i tak specjalnie dla ciebie posprzatalam. Od tego czasu kisne tak sobie poprostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tez jestem ciekawa co ona sobie z tym czolem zrobila, Blingus :D No i siostre mi tutaj przyslij ;) Ja niestety za sprzataniem nie przepadam :( Dzis bez slonca, moze umyje to okno wreszcie :D Wszedzie wyprzedaze.....kupilyscie sobie cos? Ja jestem splukana po swietach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii ja kupuje nonstop. Moj ostatni upolowany zakup to w zeszlym tygodniu kozaki od Sansibar, sliczna szara skora przecenione ze 150 na 30!! euro :D Procz tego w zeszlym tygodniu tez kupilam sukienke i rozpinany czarny sweterek i fajny sportowy sweter. Do tego dwie czarne bluzki z dlugim rekawem. Prawdopodobnie zapoluje dzissiaj znowu bo musze do Szczecina tym razem jechac odebrac Kaski BlackBarry z reperacji. No a w niedziele znow do Berlina ta targi Gruene Woche- Zielony tydzien. Mam nadzieje upolowac u Tunezyjczykow ladna skorzana torbe ;) Landrii jesli tylko chce zjawiaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuziak ja wczoraj wrocilam od rodziców i sobie wegetuje w następnym tyg mam mase egzaminów a pozniej koncze ferie... sama jestem ciekawa co mozna z czołem zrobic. wczoraj jak czytalam nawet swoje marszczyłam i macałam :))) dzieki dziewczyny za miłe słowa, na 100 wybawiłam sie super. ale jak ja mialam swoja to tez sami sale przyozdabialismy i było mase zabawy przy tym. kupilam sobie kozaczki u rodzicow takie karmelowe, skorzane. mama mnie namówiła... 450zł kosztowały ale zapłaciłam 350 i czuje wyrzuty sumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Dzis wolny dzien o 9 obudzil mnie telefon ale zwleklam sie z wyrka dopiero cos kolo 12 no ale poszlismy spac o 3, ogladalismy jakis film o malpach, wersja angielska z arabskimi napisami. Teraz sobie puscilam Weekend polski, trzeba swojego jezyka tez troszke posluchac. Kawa wypita, mieszkanko odkurzone i lekko przetarte kurze. Tu sie nei da tego wyczyscic, i nawet nie probuje bo szkoda czasu. Tyle kasy placa ludzie za wynajem a warunki przedpotopowe. W miescie to co my wynajmujemy to moze i skromne ale przynajmniej wszystko bylo odmalowane i meble w kuchni nowe a tu szafki rozsuwane, najgorsze co moze byc. I ciagle wszystko brudne od tluszczu bo brak okapu, wsciec sie idzie. Landri w sumie to nie jestem pewna co ona tam robila z tym czolem,bo ma je zaklejone, twarz cala napuchnieta. No ale w papierach z kliniki bylo cos o podniesieniu,no to na pewno te zmarszczki wygladzala. W sumie to ona jest maniaczka slonca i solarium i naprawde juz brzydko wygladala,a jest rocznik 68.... Tak tak hihi usmialam sie jak wyczytalam ,ze od pazdziernika nie ogarnialas, w sumie to wizyta Landri by sie przydala dla utrzymania rownowagi oooooooooooo na pewno kozaczki piekne, Juliii siostre wysle,bo u nas juz nie ma co sprzatac. No ale w weekend ma wrocic smarkata,nasza wspollokatorka wiec znowu sie zacznie. Ona nawet jak cos gotuje to sciany potrafi uwalic. Jak robi ludziom wlosy to tez zawsze w lazience sciany brudne od farby,juz widze jak na wyprowadzke bedziemy musialy odmalowac,dobrze ze wszystko biale. Ja po wyprzedazach nie chodze,bo nie mam juz miejsca, i w sumie zapotrzebowania na cos konkretnego tez nie mam,No moze nowa kurtka na nastepna zime.... Katarzynek ty i Maja to akurat chyba najmlodsze z naszego grona,wiec nie masz co jeszcze marszczyc czola i sprawdzac tego i owego. A teraz to chyba tak bardzo modny ten karmelowy kolor prawda? Siostra tez sobie przywiozla dwie pary kozaczkow wlasnie w tym odcieniu. Kiedys to lubialam rozne kolory butow, a teraz jakos ciezko mi do brazowych sie przekonac i kupuje tylko czarne. Aaaaa i chcialam przeprosic za tasmociagi ktore czasem wysylam,ale to pisze z komorki wtedy i nie mam jak porobic przerw. Ide do pralni a potem dokoncze film i zrobie jakis obiad. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio weszlam do sklepu i wisial taki skorzany plaszczyk, wlasnie taki cos jak karmelowy kolorek. a ze byl przeceniony z 99 na 29 to wiele sie nie zastanawialam :) Ja regularnie wywalam ciuchy, wiec nigdy nie mam za wiele... Na czole mam poziome zmarszczki, mimiczne sprawki :D ale poki co to za bardzo mi nie przeszkadzaja. Predzej poszlabym na liposukcje :) Glowa mi peka, moze kawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wczoraj pol dnia bolala glowa,no ale przestala. Kurcze nie trafilam z filmem ,totalne g.... w polowie wylaczylam. No i dzien zlecial,a neich to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupocholiczki wstrętne :P Ja tez jestem na kawę ? Julka , zaserwuj jakąs ekstra ;) TakTak , jak będziesz chciala zrobic porzadki i zarośniesz już kurzem to pisz, wsiadam w pociąg i jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach i Katarzynku, tez mialam odniesc sie do Twoich zdjęc , ale co tu pisac , jak na Twoich zdjeciach wciaz ten sam urok i blask ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? ja wegetuje i sie nudze... juz jakos obojetna jestem i do K i do P, chyba poczekam az mój wielbiciel skonczy szkołe i zaczne lubic młodszych ;) jak kawa to kawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ekstra kawe to do Taktaka, Landrii.... ja co prawda mam ekspres, ale sama pije tylko rozpuszczalna :) Moja mama bardzo lubi wloskie kawy, takie zwykle parzone sobie serwuje :) Glowa nadal boli, byla kawa, spacer, teraz drink :) Dziewczyny, macie zmywarki? jakiej firmy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ekstra kawe to do Taktaka, Landrii.... ja co prawda mam ekspres, ale sama pije tylko rozpuszczalna :) Moja mama bardzo lubi wloskie kawy, takie zwykle parzone sobie serwuje :) Glowa nadal boli, byla kawa, spacer, teraz drink :) Dziewczyny, macie zmywarki? jakiej firmy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ekstra kawe to do Taktaka, Landrii.... ja co prawda mam ekspres, ale sama pije tylko rozpuszczalna :) Moja mama bardzo lubi wloskie kawy, takie zwykle parzone sobie serwuje :) Glowa nadal boli, byla kawa, spacer, teraz drink :) Dziewczyny, macie zmywarki? jakiej firmy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ekstra kawe to do Taktaka, Landrii.... ja co prawda mam ekspres, ale sama pije tylko rozpuszczalna :) Moja mama bardzo lubi wloskie kawy, takie zwykle parzone sobie serwuje :) Glowa nadal boli, byla kawa, spacer, teraz drink :) Dziewczyny, macie zmywarki? jakiej firmy polecacie? Wiele tracimy wskutek tego, że przedwcześnie uznajemy coś za stracone. Johann Wolfgang Goethe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, kawa u TakTaka była pyszna ;) Ja takiej na codzien nie piję , bo za długo bym na takiej nie ujechala , ale piło się ekstra, poza tym towarzystwo w którym tą kawę się piło tez mialo zanczenie :) Katarzynku e tam , teraz wiek wcale nie ma znaczenia :P Julka ja mam 45 cm firmy Ariston . Mam ja juz ponad rok i nie narzekam . Poza tym mam tez wykupione jakies dodatkowe ubezpieczenie na 5 lat, ze bez wzgledu na rodzaj uszkodzenia naprawa kosztuje 0 zl :) Co Wy się tak dublujecie ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Landrii.....bo sa problemy na caffe.... Dzieki, ja tesknie za malowaniem pazurkow :) Teraz czas na kolacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama ma Bosh czy jak to sie tam pisze o poki co zadowolona jest. Ty Landrynko nie zachecaj mnie :)) niby 4 lata to nie duzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka no to dlaczego nie machniesz komus albo sobie pazurków ?;) Katarzynku 4 lata ? Zartujesz ? Teraz moze wydaje się Tobie, ze to sporo, ale zobaczysz sama ze jak dojedziesz do 30 stki to 4 lata w tą czy w drugą stronę , to noł problem . Wiem co piszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×