Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hej ja mam od Wirlpool kupowana w Ikei. Musze powiedziec ze jest bardzo dobra, ma chowany panel wiec jak jest zamknieta to wogole nie widac ze to zmywarka. 45cm to jednak malenstwo i jak Landrii mi opowiadala ze swoja wstawia 2 razy dziennie to sie zlapapalm za glowe. Jesli juz to tylko normalna 60 i wlaczane w zaleznosci od potrzeb i ilosci gosci co 1-2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jest niby 45 cm, ale jest w porownaniu do innych 45 cm ciut wieksza , jakos mi to tam przeliczali. A ja wstawiałam 1-2 razy dziennie , bo u mnie moja Droga jest 6 osób ;) Teraz jak syna nie ma praktycznie caly dzien , to zmywarke wstawiam srednio raz na dzien ;) aaa i tez mam w zabudowie , ze wcale nie widać z zewnątrz, ze to zmywarka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kawa to kawa :) Pizdzi dzis za oknem :O ale slonce jeszcze nie wywialo :D Jak tak recznie jade z naczyniami, to mi sie nie oplaca malowac pazurkow, za szybko odpryskuje lakier :D Musimy kupic zmyware, jak nie w lutym to w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam przy sniadanku ;) Wsciekla wczoraj bylam w szczecinie jak osa. Podjezdzam pod ten salon naprawy i te gnoje maja zamknie. Bylam przed 17:30 otwarte niby do 18tej. Kure no!! Dzwonilam na komorke-wylaczona a na stacjonarny nikt nie podchodzil. Napisalam smsa ze bede jeszcze ok 2 godzin w szczecinie zeby sie zglosili i nic cisza. Specjalnie do gnoi jeszcze pisalam wczoraj przed poludniem maila. Teraz musze znow w sobote jeszcze raz jechac ale zaplace gnoja polowe normalnie.Niepowarzne dupki... Julii zmywasz pod bierzaca woda czy napuszczasz sobie? Wiadomo ze jak wy tylko w dwojke jestescie to i pewnie taka 45 bylaby ok ale jak masz wystarczajaco miejsca w kuchni to wez 60, wtedy na prawde mozesz oszczedzac i masz dosc miejsca zeby tez garnki tam wsadzic. Landrii widze ze sie probujesz syna wszystkimi sposobami pozbyc ;) Katarzynku wez pod uwage ze jak sobie wezmiesz syna na glowe to Landrii tez dostaniesz :P Bling ogladalas dalej ten film z malpami czy cos innego?? Mrowka ta nowa metoda robienia na drutach czy co to tam jest do czego to dobre? Choruje od jakiegos czasu na nowe zaslony do pokoju ale kurde nie moge znalesc materialu ktory by mnie powalil .. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak, nie strasz dziewczyny :P A syna moglabym się pozbyc, bo mi zapowiedzial, ze jest mu tak u mnie dobrze, ze do jego 40stki nie ma szans , aby mnie opuscil :P:P Ja u Ciebie widziałabym jakies fajne lniane zaslony w duże wzory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem Taktaku :) Juz mielismy zmyware 60cm pod zabudowe, wywalilismy ja,bo naprawa sie nie oplacala; wiec teraz tez jak cos kupimy 60tke, miejsce juz jest :) Poki co myje niestety pod biezaca... :( wiem ze szkoda wody, i to nie ze wzgledow ekonomicznych, ale zawsze mysle o ludziach, dzieciach, ktorym wody brakuje :( a ja tak leje :( Tyle sie ksiazek o Afryce naczytalam.. Landrii...jeszcze zostaniesz taka wloska mamusia, ktoremu mamusia pierze, prasuje, obiadki gotuje do 40stki :D ;) Zartuje oczywiscie, wiem, ze sie nie dasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii no ja jestem tez ten typ ktory mysli o biednych ktorym wody brakuje ale brzydze sie memlac lapami w tych pomyjach i nienawidze jak potem smierdza rece iwec myje jesli juz musze zawsze pod bierzaca ;) Landrii........ zadne duze wzory, ewentualnie prawie niewidoczne. Kolory szary z bezem ale tez bardzo dyskretnie. Chcialam cos grubszego niz teraz mam ale mimo to zadne ciezkie kotary. No i sobie wymyslilam ze zrobie tylko do wysokosci parapetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i jaka ja jestem durna napisalam "bierzaca" zauwazylam ze zle u Julii przeczytalam "biezaca" i mimo to napisalam rz. Analfabetka jedna ze mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, w pomyjach to ja sobie tez nie wyobrazam "myc"... :O Poprasowalam nawet sporo, jak na mnie oczywiscie :) Teraz wzielam sie za porzadkowanie szafy. Wietrzysko dalej daje, troche ciepelka przywialo, bo jest 16stopni :) Jeszcze troszke i "Klan" bedzie :) :D acha....wiecie..kwiatki mi sie juz marza, powiedzcie mi kwiaciarki jak to jest z tymi cebulkami....bo jak bym takie cebulki hiacyntow, albo tulipanow , albo jeszcze co innego, kupila i wsadzila do donic....i na balkon...byloby ok??? I jakby taki kwaitek urosl, a ja bym go uciela, to wyjdzie drugi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka jestes fanką Klanu ?;) :P Ja az taką kwiaciarką nie jestem , na cebulkach się nie znam ;) TakTak ja nie napisałam, ze ciezkie tylko lniane i własnie takie jak napisalas szary z beżem . I napisalam tez ze duze wzory, bo ja takie mam :P( kwiaty sa w odcieniu pomaranczy i rudosci ) A poza tym zasugerowalam sie Twoim wnętrzem i trochę "złamałabyś " jakby ta jednolitosc . Oczywiście to kwestia gustu. Nie chwale się , ale zawsze kto do mnie przyjezdza i ma u mnie "nocleg", i sa akurat w tym momencie te zaslony to się nimi zachwyca ;)) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii, hahahhahah, no mozna powiedziec ze jestem :P a Ty nie? ;) Doopo moja schudnij..no schudnij :D Co porabiacie? Moze kawka?herbatka? chociaz ja pol litra maslanki wlasnie wypilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia ja już dawno nie :P , dla mnie Klan się skonczyl prawde mowiac kilka lat temu ;) Ja poprosze moze herbatki jakiejs smakowej ? Modlitwa the best, musze sie jej nauczyc i powtarzac jak mantrę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie rodzice kupili zmywarke i jak sa we 2 to mama i tak w zlewie myje, ja jestem leniwa i wpycham im do zmywary jak jestem i tak cały dzien zbieram. Ja o murzynkach nie mysle i myje pod kranem normalnie, bo mi si eniedobrze robi jak tak jak Tak Tak napisała w pomyjach myje... wpadłam na chwile do pracy bo potrzebowałam pieczatki jeszcze mnie przycisneli zebym napisała skreslenie ucznia i leniuchuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech nie chce mi się gadac, miałam dziś dwa pogrzeby i tak się spieszyłam że na zaden nie pojechałam, pięknie dupnełam w faceta wozem a on we mnie też wozem i finito i to na parkingu - totalna porażka :( na szczęście dogadaliśmy się bez policji ale nerw miałam no i pare złotych za naprawę bedę musiała wybulić bo tył zgnieciony ,cholera nooooo duża część trzynastki pójdzie się walić a miałam takie plany :( między innymi właśnie zmywarka była ujęta tez w planach :/ póki co myju myju... pod bieżącą i wydaje mi się ze to raczej oszczędne ;) :P e idę coby nie psuć atmosfery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii ja nic nie chce lamac a juz zwlaszcza pomaranczowymi kwiatami :P Ja wiem ze ty musisz teraz trenowac ale prosze nie u mnie ;) Chcialam jeszcze dzis przed Zumba isc na solarke ale pizdzi tak niemilosiernie ze sobie odpuscilam. Pojde wtedy jutro wieczorkiem, znaczy pojade. Julii ja dolaczam sie do modlitwy. Osiagnelam stan krytyczny. Jak mi teraz cos przybedzie to dupa blada. Wyciagnelam w kazdym razie stepper i zaczynam od poniedzialku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej moja siostra teraz tez kupila sobie zmywarke 60 Beko , pod pralke ten sam kolor i lakier. Najbardziej z tego faktu ucieszyl sie brat (tez 89 rocznik :)) powiedzial ze ciuchy tez bedzie w niej pral Na pewno to spora oszczednosc, prawda? Dobrze ,ze w domu u mojej siostry jest duzo szkla w kuchni ,bo jak jest tam tylko brat to moze ebdzie ja wstawial raz na tydzien. Tak tak nie nie totalne g... to film naszej polskiej produkcji Weekend Sciagnelam sobie program przez ktory moge ogladac polska tv,moze nie wszystko no ale cos tam jest Wcoraj obejrzalam Klanu 3 odcinki m U nas te ztych ekspresow pelno do kawy jest,tyle ze kapsulki dosyc drogie. Jak jestem u swoich Norek to zawsze taka pyszna z pianka wypijam,chociaz jak dla mnie sama kawa troszke za mocna. Katarzynek jak ja bylam mlodsza mialam powodzenei u starszych , a teraz hm Karol byl mlodszy o rok, Adrian ten sam rocznik, Tarek mlodszy o 2 lata, a w norweskich papierach az o 6 lat haha 4 lata to pikus i Landri ma racje jak dojdziesz do 30 stki to sie wszystko wyrowna Ja sobie wlasnie pazury wymalowalam,wyjatkowo dlugie urosly, w lewej rece zawsze mam dluzsze. Kurcze ja to bym sie pomodlila ale zeby mi z brzucha zeszlo i w ogole wszedzie, procz dupy ,bo ona jeszcze jest ok, a T mowi ze nawet za mala,co im sie podoba w duzych dupskach to ja nie wiem. Ponoc sexi ...... Pisalam do was chyba od godziny 15 ,no ale brat T wladowal mi sie przed laptopa i nie mialam jak dokonczyc. Pojechal juz do domu, w koncu weekend sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak alez ja nie mam zamiaru trenowac , a juz na pewno nie u Ciebie :P !! Gdzies tylko czytałam w jakims madrym czasopismie, ze jak jest wystroj wnętrza jednolity, tzn nie ma zadnych ubarwien to wtedy jakis element moze byc rzucajacy się w oczy. Dlatego tak sobie pomyślalam o tych Twoich zaslonach . lae zaznaczylam, ze to kwestia gustu. I dodam, ze te kwaity u mnie to wcale nie są oczojebne , sa delikatne , jednak widoczne :P Mrówka to cos Ty robila, ze facetowi w dupsko wjechalas ?:O :P Blinguś ten WEEKend to film Pazury ? Tez słyszałam o nim niepochlebne recenzje :) A dupska duze sa seksi, byleby nie byly wielorybie :P Ponoc z mody wychodzą juz szkieletory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka!!! Wyslałam Wam maila, troche tam nabazgrałam, napisałam co i jak. jesli możecie podeslijcie go do Malwiny bo gdzies mi jej adres wcieło. napisałam tez o młodym, ale jemu to mysle ze jasno granice postawilam. no dobra.. leże jeszcze w łozku i mam lenia jakos mi tak ostatnio dobrze, kocyk, ciemnosc i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYŚKAZSASIEDZTWA1
a gdzie sie podzial szczuplak1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj dziewczyny i teraz patrze na to co Wam wyslałam a tam masa błedów przepraszam, az tak zle ze mna nie jeste i wiem ze ktorymi pisze sie przez ó :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Katarzynku wszystko zrozumiale napisalas;) Odpowiem , ale pozniej, teraz na zakupy jade ;) Tesciowej sie już pozbylam, wiec nareszcie wróce do swojej normalnosci :P no i ponadrabiam zalegle maile;) Ufff jaki spooooookój ;) :P Milego dnia Babulce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry a co tu taka cisza? Stawiam kakao. U nas wczoraj napadalo tyle sniegu ze pol godziny wypychalam T auto, dobrze ze pomogl mi sasiad. Moglam isc na autobus,no ale ten jak sie uprze ze mnie odwiezie na pociag to nie ma zmiluj. Zabralam do nas siostre,zeby sama nie siedziala. Landri tak to ten film, same glupoty i nic wiecej. No ale te dupsko ma nie byc w szerz wielkie tylko w tyl ,wypchane. Jak tak dalej pojdzie to moje jest na dobrej drodze,zeby osiagnac taki efekt :( No nic milej niedzieli wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×