Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

kawa bez winka ;) gdzie teraz pogaduszki ucinacie bo może bym dołączyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kawa :) Wino do kolacji :) Znowu proszy sniegiem... Ani za bardzo na spacer ani nic....siedziec w chacie i sie kisic. Chodniki sa wciaz nie odsniezone, uliczki czesciowo oblodzone... Ale u nas i tak dobrze, sa miasta gdzie ruch jest sparalizowany...W Tv mowia o Rzymie, pewnie slyszalyscie... o mleko czy pieczywo trudno....warzywa drogie.... Bianca ma chyba pierwsza cieczke :) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas Julka podobnie, chociaz mogłoby się ywdawać, ze zima i sniegi nie sa nam obce ;) A ja dziś i wczoraj prasuje , ha, chyba mi na stare lata odbiło :P I to co ? Pościel !!! ;) Pogoda sliczna , mimo wszystko na spacer nie mam sie tez zamiaru wybrac . Chce jzu skonczyc to prasowanie. Na obiad robie placki ziemniaczane , i jakas cienką zupe ugotuje i tyle ;) No to wracam do żelazka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To milego prasowania :P Gdyby Ci malo bylo, to u mnie tez posciel lezy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka juz się przerzuciłam na obrusy i serwetki :P tez takie cos Ci lezy ? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez obaw Landrii....zalatwie Ci rozrywki az do wieczora ;) Teraz przerwa na herbatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam wszelkiej rozrywki na dziś dośc ;) Teraz piwko z sokiem i laba ;) Faktycznie panują tu puchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po kawie :) Słonko zaświeciło... pięknie jest... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa już była popołudniowa :) Mrówka te murzynki zrobiłam na zamówienie. Jutro wysyłam. 🌼 więc ktoś inny już sobie będzie je oprawiał. :) jak dla mnie dziś żadnych alkoholi. Wczoraj balowałam. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy może mi któraś wytłumaczyć prostym językiem czym się różni aida od kanwy? To co wyczytałam jakoś do mnie nie przemawia ;) Za mało bystra jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) U mnie nareszcie bialo i sypieeeeeeeeee ;) Mrówka wklej jeszcze raz, bo link nie wchodzi :O Wklejam na rozne sposoby i dupa :P Kania ja mysle, ze Aida to rodzaj kanwy a konkretnie producent tejze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka sa na blogu i fejsboku jak chcesz zobaczyć, niestety za dużo sie dzieje i brak mi czasu - w każdym razie mało pomyślnie samochód rozwalony na dobre zaraz będzie likwidator szkody czy jakoś tak - jak zwał tak zwał no i Pablo chory, cały spuchniety czyli dupa blada :( trzymajcie się babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babki, Co z Pablem? jakies uczulenie czy co? Dzis przywiezli nam zmywarke...po odpakowaniu okazalo sie, ze chyba miala nieciekawy transport, bo z jednej strony cala powginana :O i znowu kilka dni zejdzie zanim nowa przywioza :O Mojego tak popedzilam, ze codzinnie rano wstaje wczesniej i pomywa naczynia ... :D Jak spedzacie walentynki? Ja jestem w trakcie robienia ciasta :) jak fajnie wyjdzie to wstawie fotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia wypakowałas przy kurierze czy potem? ja mam w planach zakup zmywarki już nawet przeglądam oferty na allegro :) Pablo ma zapalenie okostnej czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki, Mrowka, ucaluj bidulka ode mnie. Landrii jak ci idzie nauka? Julii ja tak mialam z lodowka kilka lat temu. Facet zle wcelowal wozkiem widlowym i przebil ja prawie na wylot na moich oczach ;) Tez musialam znow dodatkowe 2 tygodnie czekac i jeszcze kurde nie dostalam ta co chcialam :o Jasa jak nowa praca? Bling co u ciebie? U mnie wlasciwie ok a to co sie dzieje dostajecie do poogladania n FB. No moze nie wszystko ;) Calusy dla calej reszty 👄 Aaaaa ja Walentynek nie obchodze ale zycze Wam zebyscie kochaly tak jakby sie jutro mial skonczyc swiat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka okostnej ? to pewnie cos od zabka . Nam tez Julka no to się narobiło :O Nie moglas odpakowac na dole i sprawdzić ? Ja zawsze tak robilam, ze meble czy własnie lodówka czy zmywarka to wszystko bylo obejrzane jeszcze przy tych , którzy nam to dowozili. Ja Walentynek nie obchodze w szczególny sposób .Ograniczam się do kupna duzych lizaków w kształcie serca dla dzieciaków i jakies czekoladki dla mojegoM w opakowaniu tez w ksztalcie serducha. Nie jestem przeciwna temu świetu i fajnie jest dostac nawet najmniejszy dowod sympatii i nie tylko od meza, chlopaka chociażby w postaci eska ) W ubiegłym roku Julka poamietam zrobiłas torcik , co planujesz za slodkosc dziś ? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak narazie mam luz w nauce, donosze tylko co chwilkę do biura ksiegowego rożne dane i dowody wpłat, to formalności podczas zakladania dzialalnosci. Czekam tez na znak od goscia dotyczącego logo i planów strony internetowej. Ostatni weekend lutego zapowiada się u mnie bardzo pracowicie ;) I własnie widze co się dzieje u Ciebie na Fb , swietnie wygladasz , widac ze super się bawisz i tak trzymaj !! ;) aaaaaaa i czapkę masz odlotowa :P ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walentynkowo w pracy :( Potem sama w domu. MM pracuje do nocy. Wróci jak będę już spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja witam :) Tak Tak -zazdroszczę Ci zabawy, ja od wczoraj zapomniałam jak się nazywam... w nowej pracy rzucili mnei na głęboką wodę :| haha nei cackają się ze mną, między wdrażaniem mnei w temat zarzucili mnei dziś już włąściwą robotą a to drugi dzień, musiałam sporo improwizować, bo nauki w cholere, nie da się ogarnąć w dwa dni, no ale jestem zadowolona ogólnie, brakowało mi tego od dawna. W każdym razie jak pisałam, zazdroszcze zabawy.. bo już wiem, ze ja jej nie będę miała długo... w weekend będę nadraniała zaległości, by jak najszybciej być PRO :P No i już nie wspomnę o praniu, którego nie mam czasu zrobić, bo nie wolno nam pralki po 22-giej włączyć, taki przepis, by nie zakłócać spokoju sąsiadom... więc w weekend sprzatanie, pranie i nauka :/ Fajneie, że topic ruszył bo już myślałam, że sobie odpuściłyście wszystko!! Bling - żyjesz??? Buziaki dla Was kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jakoś tu się pusto zrobiło że tylko lukam i znikam ;) :P za oknem zaśnieżone, ja uziemiona - kicha moje panie kicha ;) Kania - ja się nie wyznaje w krzyżykach wiec nic nie podpowiem Tak taku - na tych łyżwach śmigasz tak że aż zazdraszczam :D Landrynka - Ty ciagle poza domem czy jak? Julia- u Ciebie tez taka zima jak i u nas? dla reszty - machanko no i pamiętajcie tylko jeden pączek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam wczoraj ciasto 3 bit. :) Będziemy się raczyć zamiast pączków. Do młodej zadzwonili z tej wytwórni filmów z Wawy. A ja myślałam, że nic z tego nie będzie. Facet stwierdził, że jej epizod będą kręcić za jakiś miesiąc. Przez ten czas wyszkoli się w banku pocztowym. W niedziele wyjeżdża. Dal niej też zaczyna świecić słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Mrówka a co Ty , poki co siedze na dupie. Narazie cisza przed burzą. Ogólnie to jestem załamana , bo waga rosnie mi z dnia na dzien :(. Nie mam pojecia dlaczego ? W zasadzie duzo nie jem, fakt ze malo ruchu mam, ale jakos to takie nie naturalne u mnie. Nie wiem czy to hormony czy jak ? Jak tak dlaej pojdzie to za dwa tygodnie do miesiaca będę dosłownie tłusta beka :( Taki przyrost na wadze jeszcze mi się nie zdarzyl nigdy i to w tak krótkim czasie :( Kania a co to za epizod ? NIc nie wspominalas, że córka w aktorstwo uderza :P Julcia a jak Twoje role ? Narazie zastoj ? Dopiję kawę i zabieram sie za faworki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wypiłam kawusie młodemu daje leki i biorę się za ćwiczonko ;) :) Landrynka mnie przybyło dwa kilo ale mam to gdzieś ;) twardo ćwicze i jest ok, oby siły były :) wczoraj zrobiłam chrust ale go wieczorem zjedlismy, wiec dziś kazałam córce kupić tylko po pączku dla nas :) będzie na południe do kawusi (drugiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciaooo 🖐️ Landrii,..,..no u mnie zastoj, mam nadzieje, ze tylko zimowy ;) Co do wagi to lacze sie w bolu ;) Za oknem slonecznie, w koncu temperatura wraca do "normy", snieg topnieje....i taka chlape nieciekawa mamy. Ogolnie zima dala sie tutaj we znaki. Oby wiosna zapachnialo wkrotce. Poprosze o paczka do kawy :) Ja chcialam robic "wloski chrust", ale prawie caly torcik jeszcze w lodowce, wiec nie bede szalec. Zawsze mozna to nadrobic ;) Taku, zazdroszcze Ci! gdzie Ty smigasz na tych lyzwach? Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×