Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Smacznego torv Kania U mnie blok obok byl pozar A niedawno 2 mieszkania dalej Ludzie nie uwazaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Mialam isc na plaze no ale jakas ta pogoda nie do konca dobra na opalanie T pojechal na Bingo a ja wyszlam na rower Odwiedzilam kumpele w pracy w szpitalu Zjechalam do centrum po herbate i mi lancuch spadl Cale rece w smarze No ale ze on nadal tu siedzi na tym Bingo to tu sie umylam Przygody zawszd musza jakies byc Jak wam mija weekendzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej kiepsko :O Wczoraj sie przeżarłam a dziś pokutuję za łakomstwo. ;) Dla odmiany ja teraz mam dolegliwości Taktaka ;) Z jednej strony to lepiej bo się przynajmniej przeczyszczę bez Alaxu ;) No i mała dietka dobrze mi zrobi. 🌼 Pora zacząć się odchudzać i przestać tylko o tym gadać :( Pół godziny temu zaczęło padać. Według prognoz zbliża się pora deszczowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie jakos dwa dni trzymalo cos na brzuchu miałam jakies straszne mdlosci i tak slabo sie czułam... w sumie to bardziej po jedzeniu tak mi sie robiło... wesele super, tak sie wybawiłam ze stopy mi odpadaja, rece tez i cos łopatki mnie bolą. Mój facet to tez do zabawy pierwszy, do konkursów i tancerz z niego pierwsza klasa. to 3cie nasze wesele w tym roku :) na 1 mielismy straszn etrudnosci ze wspólnym tańczeniem bo on bardziej utalentowany w tym temacie niż ja, a teraz juz super sie bawimy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, Nie melduje sie za bardzo bo jak o 3 jestem gotowa z praca to nie zostaje wiele na. Sprzatanie, Dom itd. Mowie wam w piatek to sie twk cieszylam na weekend ze chyw przedtem nigdy tak nie mialam. Ponadto ok. Na pelen etat jest ta robota jednak nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, jestem po wizycie u lekarza :) zadowolona, nawet mi pogratulowal wynikow :) Z tym cholesterolem tez ok, mam calkowity troszke podwyzszony, ale to moze byc faktor dziedziczny i jeszcze ten "dobry" mam wysoki, wiec to sie ladnie wyrownuje :) Tarczyca tez w normie, wiec wszystko ladnie :) Teraz czeka mnie ginekolog i dentysta... Zapraszam na kieliszek czerwonego wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja już nie dam rady, jestem po butelce czerwonego wina :P Całuję i pozdrawiam Wszystkie Babulce , na więcej nie mam siły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wstalam, zapraszam na kawe! :) Za oknem sloneczko tez wita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja wstałam ;) Ja za oknem mam słońce , jest przyjemnie na dworze . Trochę od tych upałów odpocznę ;P TakTak no proszę ....niczym świt :P i zapracowana .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, poprasowalam co mialam , teraz oko i sobie gdzies pojade. Szukam na gwalt stroju kapielowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii na gwalt to raczej stroj niepotrzebny ;) U nas dzis padalo, a ja oczywiscie w taka pogode zalewam sie potem bo parno. Zaraz wstawiam lososia i ziemniaki, troszke normalniejszy obiad, T wraca o 16,jak nigdzie nie zboczy to przyjedzie na cieple. Bylam dzis w urzedzie pracy,kase mi wstrzymali poniewaz mialam spotkanie 27, nie dostalam listu i sie nie wstawilam,musialam pisac wyjasnienia,ciekawe tylko czy je uznaja. Jaki tu ruch od rana. Pozdrawiam. Ah nie wiem jak to zrobilam, musialam chyba przez przypadek zaakceptowac te cholerna os na fb a tak sie od tego wzbranialam no i masz babo placek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha też pomyslałam jak Bling że strój jednak Ci nie potrzebny :P ja kupiłam wczoraj nowy strój na wyjeździe :) wkońcu mam taki jak chciałam, na ramiączkach a nie widać pasków :) Taktak tak wczesnie wstajesz :( łoj mi się najlepiej śpi o tej porze ;) Landrii nie ma kacorka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik kaca najlepiej się leczy powtórką z rozrywki, co niniejszym czynię ;P, chyba niedługo zamiast krwi będzie mi płynął alkohol w żyłach :O :P ;) U fff... u mnie się ostatnio sporo dzieje , ciągle coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, w takim razie wciaz jestem bez stroju :( Jeszcze jutro gdzies pojade....... Te ostatnie dni sa zawsze takie mocno "zakupowe" :P latam i latam ..... Landrii...czerwone winko mozesz pic ;) No i lepiej jak sie duzo dzieje, niz taki zastoj, ze sie za przeproszeniem rzygac chce.....Przynajmniej ja tak wole.....czas leci inaczej, i czlowiekowi na duszy tez lepiej .... Blingus..u mnie tez dzis na kolacje byla rybka :) A mieszkania szukacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski u mnie dzis taki zapierdol ze szok. Julii jak masz ochote na action to zapraszam ;) Cale szczescie teraz pausa i o 14 podwieczorek i potem do 15 juz z gorki. Mam ochote na weekend gdzies wyjechac zwlaszcza ze przyszly tydzien mam pozniejsza zmiane. Buziaki kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, kurcze Taku, moglabys napisac wiecej....co tam musisz robic? Ja dzis bylam na zakupach i przy okazji dostalam dwa prezenty od sprzedawcow : mascare L'oral i recznik plazowy :) Zeby tak zawsze.... Teraz sniadanko i potem pakowanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki ;) Julka a kupiłaś w końcu strój ? I za co te prezenty ? Kiedy wyjeżdżasz i na ile ? ;) Tak-tak no właśnie, napisz jakie masz obowiązki ? Mrówka a Ty gdzie bywasz ? Dziś kopię , drapię , gryzę i mam podły nastrój :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schowałam się żeby kopa od Ciebie nie dostać :P poza tym nadal u mnie czarna dupa a pozory na fb często mylą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam, Landrii...Ja mam problem z dosc waskim obwodem pod biustem, stad moje problemy z bielizna. Prezentow nie robie, raczej upominki....w koncu prawie 8 miesiecy sie nie widzielismy....Wyjezdzamy piatek-sobota, wracamy w pierwszy weekend wrzesnia. Mam nadzieje, ze pogoda dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko 🌼 I tyle.... nie mam o czym pisać :( wieści raczej nie za bardzo ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . Kania co się dzieje ? Coś z Tobą nie tak , czy ogólnie ? Jakby co to pisz na @. Jula ja pytałam o te prezenty , które dostałaś - ręcznik itp.I już teraz życzę udanych wakacji ;) ;) Mrówka nie mów, że tak się bardzo mnie boisz ?! :P Zapisałam się na kurs. Zaczynam się uczyć .Nie wiem czy to dobry pomysł i czy dam radę , ale spróbować trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki kurs? Angielskiego? Po powrocie z Turcji obiecywałam sobie solennie, że uczciwie się będę uczyć angielskiego. I co? Wszystko spełzło na planach ;) Ostatnio w Gazecie Prawnej był kurs dla seniorów. Kupiłam. Postawiłam na półce i już. ;) Wcześniej patrzyłam ile by kosztowała Sita. Jakby mi ktoś wlał od razu do mózgu to bym się nie pogniewała :D Landrynka lepiej na o2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem zakrecona ;) Pospalam dzis troszke dluzej, normalnie czulam, ze tego potrzebuje :) Prezenciki za ladne oczy, a co ;) Mascare dostalam, bo akurat tam troche wydalam, a recznik serio za oczy :D Landrynus, jaki kurs?????????? Pisz!!!!! No i dziekuje 🌻 Kania...co sie dzieje kobietko? Mrowka...Sylvik, Taktak, Bling, Katarzynek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja poszłam kiedys do empiku i wyliczyli mi 9 miesieczny chyba kurs za 3200 :) jutro A ma urodziny... wlasnie siedze i oglądam zdjęcia bo chce zrobic ramke z takim koleżem czy jak to sie nazywa powycinam zdjecia w smieszne wzorki dopisze jakies teksty i moze wyjdzie fajnie... Mialam piec ciacho ale z moimi zdolnosciami to wole nie probowac w obcym piecyku wiec chyba kupie tarte z owocami, jak myslicie? tak mi sie wydaje ze to ciacho bezpieczne bo bez kremów a i owoce swieze i takie letnie ciasto... aaaa i musze poszukac balonów z helem takich dla małych dzieciaków. a na prezent kupiłam mu perfumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja poszłam kiedys do empiku i wyliczyli mi 9 miesieczny chyba kurs za 3200 :) jutro A ma urodziny... wlasnie siedze i oglądam zdjęcia bo chce zrobic ramke z takim koleżem czy jak to sie nazywa powycinam zdjecia w smieszne wzorki dopisze jakies teksty i moze wyjdzie fajnie... Mialam piec ciacho ale z moimi zdolnosciami to wole nie probowac w obcym piecyku wiec chyba kupie tarte z owocami, jak myslicie? tak mi sie wydaje ze to ciacho bezpieczne bo bez kremów a i owoce swieze i takie letnie ciasto... aaaa i musze poszukac balonów z helem takich dla małych dzieciaków. a na prezent kupiłam mu perfumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×