Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Jejciu,spalam do 13 30 A ostatnio w tygodniu jak polozylismy sie o 20 tak saplismy do rana.ale tego nam bylo trzeba. Tak w ogole to boli mnie gardlo nie wiem gdzie sie tak zaprawilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :)) juz mi troche lepiej tylko nie mialam czasu sie rozpakowac i sprzatnelam tylko łazienke... w czwarek ok 23 dopiero skonczylismy zwozic rzeczy to padalam, w piatek od rana w pracy a potem sprzatalam stare mieszkanie i wrocilam ok 22 a w sobote rano wyjazd do mnie. Objechalismy dwie babcie i rodziców a to 300km... i w niedziele te chrzciny. mam ładniutka tą chrześnice :) Dziękuje Dziewczyny za wsparcie i kopniaka w tyłek :))) teraz zaraz wstaje i lece do pracy bo dzis poczatek roku i musze troszke sie zapoznac z moja klasa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Katarzynku to do dzieła, potem nam opisz jak wrażenia Twoje ;) ;) Blinguś mnie tez przydałby się taki maraton w spaniu . Weekend miałam pracowity. trochę mieliśmy problemow z sufitem, ale na szczęście zapanowali nad tym . Jutro kładziemy kolor. Podeślę Wam potem zdjęcia , ciekawa jestem co Wy na to ? :P TakTak jak przygotowania do imprezy ? Doszły jakieś nowe pomysły ?Jak sie czujesz? :) Usciski dla Wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na foty po remoncie :) na relacje ze szkoły na relacje z imprezy na relacje z wypoczynku ;) :) :D no i napisze tylko że Pablo ma do szkoły na 12:30 - przerąbane :o a ja albo biegam po sadzie i zbieram orzechy albo robię przetwory z jabłek rozrywka jak ta lala ;) no i to wsio na jednej nodze bo druga skręcona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to milego :P wrocilam wczoraj wieczorem :) teraz kawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze poczytac co u Was :P W Pl zabraklo pogody, bylismy dwa razy na plazy, a reszta iscie barowa.... :P Gdzie sie nie ruszylismy tam padalo. Landrii.....gdzie zdjecia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po wakacjach Juleczko? czekam na fotki na FB :) Mrówka podrzuć troche orzechów, mój orzech laskowy (posadzony jesienią) nawet dobrze liści nie puścił :( a myslałam że juz orzechyb spróbujemy :P Taktak ale się rozpisałaś ;) a dla reszty macham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam na pysk, moge ino poczytać Sylvik widziałam na allegro orzechy laskowe do kupienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę wrzucać fotek na fb bo raczej się w pracy nie chwaliłam, ze na zwolnieniu będę wypoczywać nad morzem ;) W sumie nikogo to nie powinno obchodzić ale jak ktoś chce trafić to kij znajdzie ;) ale czekam na wasze relacje :) nie mogę się wyspać. :O Najpierw myślałam, że to dlatego, bo nie moje łóżko, teraz w domu to samo, budzę się zlana potem kilka razy w nocy, za chwile mi zimno i znowu gorąco... Coś mi się zdaje, że raczej sprawa hormonalna. Jutro będzie wynik a w sobotę znów Lublin. Ratowanie jajnika nie pomogło ... :( Przyszła pora na mnie i wcale się z tego nie cieszę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. U mnie choroby ciag dalszy, doszly zawalone zatoki,nos Ale przeciez przejdzie wiec na razie mam to w nosie. Glupia bylam i dalam ciala bo mialam kupic nam bilety na ten slub na 27 do 2 go no i nie kupilam , fakt ze T nie dostal wolnego i nie poleci,no i zawiadomilam ze mnie tez nie bedzie,no ale teraz nabralam checi na wyjazd do domku, a tu drozyzna. Brat z niedoszlym szwagrem przylatuja 15 go i wracaja 25 i chcialam z nimi leciec, i wrocic do 8 go . T ma urodziny a ja prawdopodobnie ide na kurs biurowosc i administracja do 16 maja 2013. Niezle co.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAnia - niby wygląda na hormony ale poczekaj na opinie fachowca, trzymam kciuki Blinguś - oj Ty zakręcona kobieto :P pogoda już letnio jesienna - brrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, tutaj za oknem tez nie wesolo, pogoda jak w Pl...szaro, chlodno i mokro. Podobno tak jest od tygodnia, z 40 stopni nagle przeszli na 20. Na weekend zapowiadaja powrot lata :)Poki co korzystam z niekorzystnej aury i sprzatam :) Prawdopodobnie przyleci do nas moj brat na swoj pierwszy urlop :) , a pod koniec miesiaca kolezanka z mezem i dzieckiem :) Zdjec z Pl mam jak na lekarstwo, oczywiscie przez pogode :P Pozniej przejrze, moze ze dwa znajde ;) Blingus, cieszylabym sie z tego kursu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Bylam wczoraj u ortopedy i normalnie tak sie wqrwilam ze glowa mala! Najpierw czekalam 1:45 mimo ze mialam termin na konkretna godzine. Juz chcialam isc bo fizjo mialam 2 godziny po terminie u lekarza no a ze czekalam prawie dwie wiec ledwo zdazylam. Padni doktor chyba to wyczula bo widzialam ja moze 3 minuty :o... wpadla z dwiema siostrami, jedna zaczela cos klepac w komie druga podkladac jej recepty do podpisu a ona sama pyta mnie co od niej chce!! No to zaczelam jej opowiadac i mowie ze przez to ze siedziec nie moge bo wtedy mojej bole sa najsilniejsze a wysiedzialam sobie prawie 2 godziny nie moge sie za bardzo skoncentrowac nawewt na tym co gadam- to ona mi na to ze co ja sobie mysle jak ona sie czuje. No kurwa mac co mnie to interesuje?? Myslalam ze da mi skierowanie na Roentgen albo jakies inne przeswietlenie zeby zobaczyc co tam sie poprzestawialo u mnie to nie zapisakla mi gimnastyke u fizjoterapeutki i juz jej nie bylo. Do tego wszystkiegpo przyplatalo mi sie jeszcze przeziebienie pecherza znowu. Kurde ja nie wiem skad juz tak uwazam na siebie ze szok. Dobra dosc tego miauczenia ide cos porobic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktak a ja myślałam że tylko u nas tak przyjmują pacjentów :( współczuje Mrówka rok temu zamowiłam orzechy na allegro i były mieszane, nowych troche a reszta chyba z zeszłego roku, wywalone pieniądze :( ale sąsiadka ma na ogrodzie to skubne pare ;) Kania zdrowia zdrowia zdrowia Bling ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor Julii malo zdjec ale bardzo ladne. To czeka cie duzo zajec ,pelna chata znowu bedzie, ale na pewno fajnie tak. Nasz brat przyleci drugi raz do Oslo,ale pierwsza jego wizyta byla tygodniowa i niezbyt owocna,bo malo co widzial. Mieszkalam wtedy z K przy sklepie w ktorym pracowal,mielismy akurat przeprowadzke calego majdanu,wiec nie bylo czasu zeby sie nim zajac. Mam nadzieje ze tym razem bedzie inaczej. Gdyby teraz przylecial to mialby nawet prace , no ale bilet juz dawno kupiony na 15 wiec trudno. Ciesze sie na ten kurs,bo brzmi ciekawie ,dostane odpowiedz 28 czy sie dostalam. Gdyby udalo mi sie dorwac jakas sensowna praktyke to moze i na prace bylyby wieksze szanse. Okaze sie w praniu. Tyle ze juz nic nie dorobie ,no ale cos za cos. Myslalam zeby prosic o jakis socjal,ale chyba nic z tego nie wyjdzie Jejciu Tak Tak to rzeczywiscie nieladnie cie pani doktor potraktowala,nie dziwota ze sie wkurzylas. Takie przyjmowanie w biegu na odwal. Wszedzie jest chyba podobnie,kurcze. Moj lekarz kiedys zbagatelizowal, czy zapomnial z czym do niego przyszlam,bo dwie sprawy to za duzo i potem cierpialam przez pol roku z niedopatrzenia. Hm a jak dokladnie nie zbadala co ci jest, to oby ci ta fizjoterapeutka tylko nie zaszkodzila. Teraz to chyb ataki czas sprzyjajacy przeziebieniom. Maly przewiew, gdzies sie siadzie na zimne i gotowe. Kasia i jak nowe katy? Wynajmujesz sama czy z kims? Imprezowe mialas ostatnie miesiace. Ile teraz daje sie w koperte Parze Mlodych? W sumie powiadomilam ,ze na slubie sie nei pojawie,no ale moze chociaz do kosciola pojade ,jesli w Polsce wyladuje,bo chyba kolezanka by sie obrazila gdyby wiedziala ,ze jednak przylecialam a sie nie pojawilam. Kania z tymi fotkami ,racja. Lepiej zeby nie podpasc. Przez ten FB mozna narobic sobie klopotow. Ja bedac w Egipcie tez nie zglosilam,a tu raptem fotki z urlopu. No i na wszelki wypadek nie udostepnialam ogolnie,bo kto wie czy w urzedzie pracy nie maja szpiegow od takiej roboty,hihi. Sama na takiego szpiega bym sie nadawala. Sylvi a o jakich to ciuszkach pisalyscie z Landri, chyba czegos nie zalapalam,albo przeoczylam. Mrowka a co u ciebie z noga? Bylas u ortopedy? Tutaj na skrecenie daja kule i kaza noge uzywac, masakra jakas. Tak kazali ostatnio bratu T. po tym jak wzial moj rower i przekoziolkowal przez kierownice. Rzeczywiscie przekichane,z tym planem Pabla, codziennie ma na pozna godzine do szkoly? Za to zima jak znalazl takie przetwory ze sloika. U nas jak jeszcze babcia zyla,i mielismy dzialke to polki w piwnicy uginaly sie od sloikow z pysznosciami. Landri i jaki efekt,po remoncie? Wszystko juz ogarniete? Zaraz zobacze na poczcie czy nam cos wyslalas,bo rzadko tam zagladam. Wyslalam CV do szkoly kierowcow na sekretariat. Facet z firmy sprzatajacej olal sprawe i sie nie odezwal,no trudno. Juz coraz ciemniej i chlodniej, ja juz po kapieli. Obejrze moze jakis film na Ipla jak mnie polaczy a potem lulu. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy gdzie? Wczoraj postanowilam,ze jesli nie dostane sie na kurs ,to ide dowiedziec sie o szkole. Nie jezykowa tylko normalne liceum tutaj. Kiedys juz sie do tego sklanialam ale wtedy zabraliby mi zasilek. Teraz jzu go nie mam to moze warto znowu sie podowiadywac. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo życie ;) Blinguś - a ty dobrze gadasz ze do liceum chcesz iść ni emusisz już szlifowac języka? takiemu to dobrze ;) idź koniecznie jeśli czujesz taką potrzebę Sylvik - jakoś cholera nie przyszło mi do głowy ze tak mozna robić - no kurde za uczciwy człowiek ;) ja niestety mam mało tyle co dla siebie ale za rok nie ma sprawy :))))))))))) (mam nadzieję taką) Tak taku - powiem to samo - a ja myślałam ze tylko u nas taka olewka :o na Twoim miejscu poszłabym prywatnie do masażysty - rehabilitanta który tez nastawia i zobaczysz różnicę LAndrynka - pokazuj te foty mieszkania :P Kania- co słychać? reszta 🌻 u mnie chyba nawaliły jajniki, a może pęcherz jakoś połączone to mam a tez uważam i nawet basen sobie odpuściła :o taka chyba kurcze pogoda jeszcze po południu pierwsze zebranie u Pawła - w morde - jak mi się niekce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko ja żartowałam z tą wysyłką orzechów :) tu też są orzechy na drzewach ;) ale dzięki za chęć dzielenia sie :) Bling szukałam takiej bluzki niestety jak sioę okazało firmowej i cena przeszła moje oczekiwania :( a Landrii dowiedziała się jeszcze że materiał jest badziewny do tego :( moje marzenie legło w gruzach haha a do szkoły idź, zawsze to jakaś odmiana :) Landrii to ja też chce fotki mieszkania :) Juleczko faktycznie mao fotek na FB, ale pieknie wyglądasz, jak zawsze :) a ja zdurniałam i kupiłam papierochy, po 10 latach nie palenia 😭 miałam zamiar palić żeby schudnąć :P ale cos apetyt sie nie zmniejszył hehe nie da rady się zmotywować do ćwiczeń w domu, a koleżanki namówić na wyjścia na siłownie czy aerobik to graniczy z cudem, kurcze czy to z wiekiem przychodzi? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko szlifowac musze,musze no ale w szkole lepiej i angielski dojdzie. A na kursie jezykowym tylko jezyk,a w szkole jeszcze nauczyc sie mozna czegos dodatkowo. Na pewno jakies testy i te sprawy beda,ale chociaz sprawdzic sie mozna. Musze sie podowiadywac dokladnie wszystkiego Mam przetlumaczone swiadectwa z Polski z liceum i studium i moze to starczy do autoryzacji Dzis mi odpisali ze szkolki kierowcow, mieli 60 kandydatow i wybrali iles osob na rozmowe ,niestety nie zalapal am sie ,ale dobre i to ze odpisali U nas tak ladnie bylo rano a teraz zimno i deszcz. T kuzyna syn dzis zginal. Mial 11 lat , siedzial z tylu na motocyklu,spadl i facet po nim przejechal autem. Oni obojetnie gdzie chca, spotykaja sie w kregu rodziny i znajomych ,dzis do nas tez przyjedzie kilka osob. Chyba sie ulotnie do siebie. Sylvi no rzeczywiscie zdurnialas z tymi fajkami, wstyd,tylko lac i patrzec jak puchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling - no kurde straszne, br, ja to aż bałam się myslec o motorze jak moi chłopcy dorastali ale jakos nie chodziły im takie jazdy po głowie Sylvik - ty durna babo :P a z tymi koleżankami tez tak mam, a w domu zmotywować sie trudno ale żeby faje palić to mi do głowy nie przyszło :P a cera a żeby a włosy a śmierdzący zapach - ło matuchno to już wolę lekką nadwagę ;) :P no dobra lece machać ścierką po chałupie - nie ma lekko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć! ja sie powoli przyzwyczajam do nowego... musze jeszcze klka rzeczy dokupic np jakąś lawe czy wieszka przymocowac... ale daje rade :) w pracy mam mase pracy ciagle mi dokładaja zajęc a jeszcze moja klasa niby fajna sie wydawala ale w poniedzialek juz musze cos na nich wymyslic. ponad polowa nie zna tabliczki mnozenia a smieja sie z takiej dziewczynki w klasie. Ogolnie to sie ciesze ze mam klase ale latwo nie będzie 30 osob. Chociaz juz przychodza jak maja problem. trudno mi sie jakos przyzwyczaic do tego ze musze pracowaci chodze niewyspana plus ze do paracy mam 15minut :)) Kania jak tam? Landrynka a Ty stolyce zdobywasz? Mrówka jajniki to nasza kobieca zmora. ja szukam nowego ginekologa. Tak Taku a TY jak tam? Impreza była czy będzie? :)))) Juli ja tez nie mialam dobrej pogody nad morzem buuuziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć! ja sie powoli przyzwyczajam do nowego... musze jeszcze klka rzeczy dokupic np jakąś lawe czy wieszka przymocowac... ale daje rade :) w pracy mam mase pracy ciagle mi dokładaja zajęc a jeszcze moja klasa niby fajna sie wydawala ale w poniedzialek juz musze cos na nich wymyslic. ponad polowa nie zna tabliczki mnozenia a smieja sie z takiej dziewczynki w klasie. Ogolnie to sie ciesze ze mam klase ale latwo nie będzie 30 osob. Chociaz juz przychodza jak maja problem. trudno mi sie jakos przyzwyczaic do tego ze musze pracowaci chodze niewyspana plus ze do paracy mam 15minut :)) Kania jak tam? Landrynka a Ty stolyce zdobywasz? Mrówka jajniki to nasza kobieca zmora. ja szukam nowego ginekologa. Tak Taku a TY jak tam? Impreza była czy będzie? :)))) Juli ja tez nie mialam dobrej pogody nad morzem buuuziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hormony, hormony, hormony.... tyle słychać :( Próbuje sobie jakoś z tym radzić. Zwyłam się jak bóbr (zaczęłam już w gabinecie u profesora) a teraz trzeba zacząć myśleć rozsądnie ;) no bo wiadomo, rozum swoje a reszta swoje ;) Kilka fotek wrzuciłam na fb. W razie czego powiem że to zeszłoroczne ;) Kto to będzie pamiętał.... Bling kuruj się i kursuj 🌼 Sylvik Bóg cie opuścił (jak chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera) ;) ? Ja próbuję rzucić palenie a ta zaczyna :O Na razie jeszcze nie palę :) Taktaku a ja myślałam że w Polsce tylko takie jaja wyprawia służba zdrowia a tu proszę .... niespodzianka, chamstwo wszędzie się szerzy :O Też przeziębiłam pęcherz we wtorek chyba w pracy ale już jest dobrze po furaginie. Bratowa mnie poratowała. Dziwne bo jak moczyłam tyłek w lodowatym morzu to nic mi nie było. ;) Landrynka jak już po remontach to się chwal 🌼 Julio u nas po niedzieli ma być ciepło. Strasznie się cieszę :D Kasiu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hormony, hormony, hormony.... tyle słychać :( Próbuje sobie jakoś z tym radzić. Zwyłam się jak bóbr (zaczęłam już w gabinecie u profesora) a teraz trzeba zacząć myśleć rozsądnie ;) no bo wiadomo, rozum swoje a reszta swoje ;) Kilka fotek wrzuciłam na fb. W razie czego powiem że to zeszłoroczne ;) Kto to będzie pamiętał.... Bling kuruj się i kursuj 🌼 Sylvik Bóg cie opuścił (jak chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera) ;) ? Ja próbuję rzucić palenie a ta zaczyna :O Na razie jeszcze nie palę :) Taktaku a ja myślałam że w Polsce tylko takie jaja wyprawia służba zdrowia a tu proszę .... niespodzianka, chamstwo wszędzie się szerzy :O Też przeziębiłam pęcherz we wtorek chyba w pracy ale już jest dobrze po furaginie. Bratowa mnie poratowała. Dziwne bo jak moczyłam tyłek w lodowatym morzu, to nic mi nie było. ;) Landrynka jak już po remontach to się chwal 🌼 Julio u nas po niedzieli ma być ciepło. Strasznie się cieszę :D Kasiu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki U mnie po przeziebieniu na szczescie sladu nie ma. Krotko mnie trzymalo. Vick zadzialal Kupilam bilet i lece ,ciesze sie. Najbardziej mi zalezy na nowych brylach,musze zadzwonic do mojego optyka i poprosic zeby cos mi zamowil. Ginekologa te zmusze zaliczyc ,zeby zbadal czy wszystko mi sie zagoilo. Moze znowu na tabletki sie zdecyduje. Wczoraj bylam pomoc kolezance na trzech domkach, w ekspresowym czasie je sprzatnelysmy bo kazdy tak ponad 1 godzinke. Masakra jakie niektorzy maja meble przedpotopowe. Kazdy z innej parafii. Nie podoba mi sie takie cos wcale. Rupieciarnie w pokojach normalnie. Podlogi poniszczone, ze nie widac czy myte czy nie. Tylko sprzet elektroniczny najnowszy ,dziwnie to wszystko wyglada. Ciuchow, rachunkow,gazet,papierow masa na wierzchu....'Gdyby to byly moje domki to juz dawno bym im to wyprowadzila na prosta , taki ze mnie typ. W czwartek jak bylam na swoim domku,to pol godziny ukladalam ksiazki u chlopaczka w pokoju. wszystkie od najwyzszej do najnizszej,od razu bylo widac roznice na polce. Dzis bylismy w Szwecji na zakupach spozywczych. T czesto jezdzil sam, wydawal kase a przywozil sporo pierdol,a dzisiaj odmiana. Wszystko pod moja kontrola, pieknie sie pytal . Sprawdzal ceny. Widze ze robi postepy. Bylismy takze w norweskim outlecie ,kupilismy troszke ciuszkow. I tak minela sobota. Zaraz trzeba isc spac bo o 3 pobodka, T jedzie na przyuczenie, bedzie rozwozil dodatkowo gazety w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa poranna (_) Bling a może byście z koleżanką założyły własną firmę sprzątającą? Któraś już kiedyś ci sugerowała jak mi się zdaje. 🌼 Jedna chata w godzinę... no no, ja swoja czasem sprzątam cały dzień i ciągle coś znajduję... Fakt, że podłoga u mnie brudna jak tylko się pies przejdzie ;) musiałabym mu mopa do tyłka przyczepić. ;) Pogoda za oknem raczej będzie zachęcać dziś do spacerów. Może skoczymy do lasu zobaczyć czy grzyby są.... Miłego dnia życzę dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×