Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

No to kawa !!! ;) W sobotę byłam się odchamić w Teatrze Wielkim na Próbie Generalnej "Manon Lescaut" Pucciniego :classic_cool:. Dziś już po wiośnie. Na razie pogoda brzydka, szaro i mglisto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie tez mgla od wczoraj poznego popoludnia. Przedtem bylo cieplusienko jak poczatek lata. Kupilam sobie sliczne zaslonki do pokoju. Wreszcie takie jak chcialam. W sobote palilam galezie i ogolnie spedzilam dzien w ogrodzie. Potem sobie z kijami siedzielismy i smazylismy kielbaski. Tak nam sie spodobalo ze wczoraj jeszcze raz rozpalilismy i smazylismy dalej :P Moze nie bylo to tak odchamiajace jak Puccini ale tez fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze weekendzik udany u kazdej z nas Sylvi a co ty tak wczesniej te kawe pijesz? Tak tak ogrod przygotowany na zime, i nawet ognisko na zakonczenie sezonu bylo. Przyjemne z pozytecznym. Ostatnio pokazywalam twoja komode Tarkowi, chwalil dzielo. Landri nie nudzisz sie w stolicy,maz sie nie boi ,ze na stale tam zamieszkasz? Jejciu jak ciezko zwlec sie z sofy. Milego poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Widzisz Bling a ja dzisiaj znalazlam w poczcie mail-powiadomienie z FB ze ktos skomentowal moje zdjecia (siostra mojego bylego z czasow liceum). Skomentowala to zdjecie z komoda. Napisala "Bezguscie" ale komentarz skasowala tylko ze durna pizda zapomniala o mailu z powiadomieniem hehe. Tak czy tak to milo ze moje prace budza takie emocje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie same emocje i Ty wzbudzasz - nie tylko Twoje komody ... :P...zgryźliwa Babo :P ;) Bling spoko, niedługo wracam. Warszawa jest ok, ale Wrocław to Wrocław ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie pizdziocha,o gustach sie nie dyskutuje. Mi sie podoba. Jakos nie do konca przemawiaja do mnie te wszystkie kwadratowe meble ktore sa teraz na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa (_) 🌼 Mgła u mnie poszła w czorty :) ale słońca tez nie widzę ;) Dziewczynki o gustach się nie dyskutuje - to takie łacińskie przysłowie :P Drugi dzień siedzenia na chacie mi nie szkodzi. :) Wczoraj zrobiłam 3 bombeczki. Pomyślałam, że jakaś odmiana mi się przyda, krzyżyki mi ostatnio nie leżą ;) i wyprodukowałam te owijane muliną (podgląd na fb). Reszta to robota Młodej. Córcia ma zamówienie, więc ją nieco wspomogłam ;) komody nie widziałam ale z samej ciekawości poszukam, skoro wzbudza takie kontrowersje :P Zobaczę kto ma racje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam, komentarz zostawiłam. M dorwał mi się do konta na fb. Skubany naściągał mi na profil gierek i teraz nie mogę go oderwać popołudniami :) Rąbie bez przerwy na zmianę w te gierki i cieszy się jak jakiś dzieciak kiedy mu się uda wygrać . ;) Faceci ;) Kurna już nigdzie nie mam prywatności przed moim facetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam, komentarz zostawiłam. M dorwał mi się do konta na fb. Skubany naściągał mi na profil gierek i teraz nie mogę go oderwać popołudniami :) Rąbie bez przerwy na zmianę w te gierki i cieszy się jak jakiś dzieciak kiedy mu się uda wygrać . ;) Faceci ;) Kurna już nigdzie nie mam prywatności przed moim facetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam, komentarz zostawiłam. M dorwał mi się do konta na fb. Skubany naściągał mi na profil gierek i teraz nie mogę go oderwać popołudniami :) Rąbie bez przerwy na zmianę w te gierki i cieszy się jak jakiś dzieciak kiedy mu się uda wygrać . ;) Faceci ;) Kurna już nigdzie nie mam prywatności przed moim facetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie jesiennej pogody ciag dalszy. Moze nie tak mglisto ale gdyby nie kolorowe drzewa panowalaby totalna szarzyzna. Kania ja nie mam nic przeciwko krytyce ;) Julii gdzie sie podzialas? Sylvik jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie również pogoda jesienna, typowo jesienna. Każda krytyka jest dobra, pod warunkiem, że osoba krytykująca wyraża się w sposób hm... najładniej ujmując kulturalnie i na pewnym poziomie. I potrafi też odpowiednio uzasadnić dlaczego, np. właśnie dana rzecz mu się nie podoba. Wypisywanie o czymś , ze coś jest obleśnego, czy paskudnego , etc. na forum publicznym raczej świadczy nie o guście osoby krytykującej , a o jego niskim poziomie kultury :P Robię oko i lecę po kolejną dawkę wiedzy :O Miłego dnia Dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimnoooooooo , nie ma słońca, bleeeeeee itd ;) :) zapodaje cos gorącego do picia i też lecę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się komoda podoba, nie umieściłabym takiej w swoim domu bo mam inny styl ale to nie znaczy że jest obleśna :P Taktaku rób dalej takie cudeńka bo w Twoim domku pasują jak najbardziej :) a u mnie no cóż, różowo nie jest, tak szczerze to chyba dopiero teraz do mnie dotarło co się tak naprawde stało i jestem szczęśliwa z M, ale niestety samopoczucie poleciało na leb na szyje, czuje sie fatalnie, wiem że musze to przeczekać bo po nerwicy niestety są takie stany że jak coś sie dzieje to czuje sie zajebiście ale jak emocje opadną to musze to odchorować, ale jak juz pisałam wczesniej nie poddaje się :) dam rade. Ważne że między nami jest super, M bardzo sie stara żeby mi to wynagrodzić :P buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak trzymać Sylvik ;) Jutro ponoć ma padać śnieg :O Ja tu odsunięta jestem od wszelkich takich wiadomości , więc proszę o potwierdzenie lub zaprzeczenie tej informacji. ;) Komoda faktycznie pasuje idealnie do wnętrza TakTaka, u Niej wszystko ze sobą współgra i tworzy całość. Ma Dziewczyna gust, smak i swój styl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieg od piątku???? Kurde muszę zerwać wreszcie te pomidory.. ;) Tymczasem kawa (_) a potem do kosmetyczki się udaję. Musze się pozbyć naczynek na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie śnieg, ja nie chcę basta i juz :P o matuchno, no nie przygotowana jestem , musze w sobote nagnać chłopa żeby mi opony sprawdził zimowe czy się nadają czy czasem nie trzeba kupić następnych Sylvik - masz racje - nie dawaj się ponurym nastrojom :) kawa i chyba się wykopie do ogrodu grabić liscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Dobrze, że wracam już w weekend do domu. Bo jakby tak rzuciło śniegiem na dobre, to masakra :O Kania jak siedzisz w domu, nie podskoczyłabyś do stolicy na krótkie spotkanie i kawę ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnieg ma spaść ale pocieszaja że ziemia jest tak nagrzana ze zaraz stopnieje :) Taktak babuszko :P już czas na druty? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech tam snieg, tez na niego czekam ale przy +4 stopniach nie bedzie lezal przeciez. Gorsze sa te przygruntowe przymrozki. Trzeba pozabezpieczac wrazliwe roslinki. Ja wlasnie wywiozlam moje oleandry w cieplejsze miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jak będzie padać śnieg to i temperatura w nocy spadnie ? tak czy siak, zaczyna się okres w roku, którego nienawidzę :O ble-ee :P Sylvii wkleiłam na FB linka na temat deseru- o który prosiłaś. Zrobiłam dokładnie wszystko jak było w przepisie , jak łatwo zauważyć zamiast truskawek były maliny ;) :P Pychota i duże porcje;) Można się nasycić ;) Smacznego. A ja miałam dziś buszować po mieście. Niestety nici z tego wyszły , bo zaciął się zamek w drzwiach i przesiedziałam calutki dzień w domu :( ... co prawda wyszło mi to na dobre , no ale była ładna pogoda , szkoda było tego słońca.Zaraz przyjeżdża właściciel i będzie mnie ratował z opresji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka a w którym rejonie tej warszawy przesiadujesz? no i kiedy będziesz nastepnym razem? bo niby mam blisko ale nie bardzo są szanse wyrwać się do tej stolicy w chwili obecnej dziś pasowanie na pierwszaka, Pablo podekscytowany ;) :) ponadto zimno i lekka kiszeczka, jakoś weny na dzierganie nie mam, to wina Tak taka :P bo niby jak samej dziergać bez pogaduszek :( cholerka, ale juz niedługo wraca z niemiec szwagierka i z miesiac pewnie posiedzi to sobie odbijemy :) Tak taku - co dziergasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjj;) Mrówcia siedzę na Żoliborzu , ale żaden problem , aby być gdziekolwiek indziej ;) Kiedy będę następnym razem ? Uuu a któż to wie ? Na razie posiedziałam prawie 5 tygodni z przerwa kilka dni.Czas do domu wracać. Ale pewnie jak będzie potrzeba to przyjadę.Póki co nie mam sprecyzowanych planów. Szkoda,że się nie spotkałyśmy. No ale wszystko przed nami ;) Tak tak też miałam zapytać co wyszło spod Twoich palców podczas tych pogawędek / ;) Ja po powrocie łapię oddech i wracam do szydełka .Może też jakieś nowe ozdoby zrobię na święta z szyszek, wikliny , sznurka itp. Nie będę już robić bombek szydełkowych, chcę zrobić ozdoby okienne , no ale u mnie to na razie tylko plany . Jula co się z Tobą dzieje Kobietko ? Miłego dnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×