Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

o prosze Landrii :) no może może ;) ja kupiłam w tamtym roku taką kurtkę długą a'la płaszcz, jestem zadowolona bo ciepło i kaptur mozna na łeb zarzucić jak pada ;) teraz szukam spodni i półbutów, idziemy na andrzejki chyba za tydzień a ja zrobiłam porządki zimowe i wszystkie buty wylądowały w koszu :P teraz czas na nowe haha oczywiście podobaja mi się wszelakie szpile na koturnach, ale tak ciężko kupić jakieś wygodne, ostatnio te buty są tak wyprofilowane że po kilku minutach juz stopa boli a gdzie cała noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii przeciez pisalam juz z ponad tydzien temu ze robilam wlosy Nutrisem. Balam sie ze mi wyjda do dupy jak pofarbuje nowa farba na calej dlugosci. Teraz jest jednak ta nowa farba z Loreala znow do robienia ta metoda gdzie koncowki sa tylko jasne. Kusi mnie znow zwlaszcza ze Rossmann ma na nia w tym tygodniu przecene. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak nie doczytałam, bo nie ma u mnie wpisu o tym,ze zrobiłaś włosy. Wiem tylko, ze kupiłaś Nutrise100.Napisałaś 30X że idziesz w przyszłym miesiącu, stad te moje pytanie. Balas sie ze Ci źle wyjdą ?!......a jak wyszły ? mniemam, ze jak nie wściekasz się za bardzo to musiały wyjść całkiem znośnie :P I skoro napisałaś, ze Rossmann ma promocje na te drugą farbę ,to podjadę może tam i po prostu kupie tez . Wtedy się zastanowię którą wybrać. Sylvik pamiętaj, ze jak chcesz buty do tańczenia, to te platformy są dość ciężkawe :P i dziwnie się w nich tańczy :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze polowy postow ktore wysylam z komorki nie dochodzi. Landri dziekuje za rade, niesttey biletu i tak nie kupilam,bo jakis cholerny blad wyskakiwal przez pol dnia wczoraj i sie poddalam. Siostra leci sama. Justi mama jutro wraca z Poznania , i maz Justi zawiezie moja siostre na lotnisko i odbierze tesciowke. Musialam jej dzisiaj dokupic bagaz bo tak sie spakowala ,ze ma duzo za duzo kilogramow. W tygodniu T przywiozl stolik do salonu A dzisiaj pufe przed lozko Musialam jechac na 7 do Oslo zeby panom ktorzy zmieniali okna u siostry otworzyc drzwi, narobili syfu i siostra teraz tam siedzi i sprzata. W koncu bedzie cieplej i szczelniej w domu. Chociaz nie wiem ile ona jeszcze tam pomieszka Musze ja jakos pokierowac,zeby kogos poznala, sama juz nie wiem,jak to rozwiazac. Jutro 10 lat mi mija , masakra. Podsumowanie nie jest zbyt owocne,tak wyszlo. Musze sie teraz postarac zeby 20 byla bardziej barwna. W sobote przyjezdzaja koledzy do T ,ze Szwecji, moze zostawie ich samych i zmyje sie do Oslo, jeszcze pomysle. Czas znowu zaczac poszperac w ogloszeniach z praca. Chce tez odsprzedac lozko,musze zamiescic gdzies na forum ogloszenie. No nic milego dnia. Sylvi udanych zakupow zycze. Obys kupila cos wygodnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurde bo nie wytrzymam! Jak kupilam Nutrise i farbuje ja juz od jakiegos czasu to wyszly mi te wlosy normalnie. No jak zwykle poprostu. Jak mialam farbowac wlosy farba ktorej nie kupilam. Teraz kupilam ta: http://www.google.de/imgres?um=1&hl=pl&client=firefox-a&hs=BUB&sa=N&rls=org.mozilla:de:official&biw=1440&bih=763&tbm=isch&tbnid=VE-ZCgxLWwObDM:&imgrefurl=http://www.loreal-paris.de/coloration/recital-preference/wild-ombre-04.aspx&docid=ElJF5CCUSQI_IM&imgurl=http://www.loreal-paris.de/img/l10n/products/305x262/preference-wild-ombre-04.jpg&w=305&h=262&ei=3NubUPyGG6Th4QSYioHQCw&zoom=1&iact=rc&dur=454&sig=101237567587011915561&page=1&tbnh=136&tbnw=158&start=0&ndsp=31&ved=1t:429,r:5,s:0,i:84&tx=48&ty=67 Ale jeszcze nie farbowalam!! A ze u mnie jest w ofercie nie oznacza ze u ciebie tez jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie!! Teraz to sie juz serio wnerwilam!! Ja myslalam ze ta farba to sie sklada z dwoch kolorow. Tego ciemnego i rozjasniacza a to jest tylko rozjasniacz z ta gowniana szczoteczka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ża ja mam teraz fryzjerke swoja pod bokiem i nie mam problemu z doborem farby :) jestem przy jednym kolorze tyle że czasem zmieniam odcień na letni, wiosenny i zimowy haha musze jakąś fotke wkońcu na FB wstawić bo wszędzie tylko w czarnych króluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa!! Sylviku ale ja twoje rudawe wlosy widzialam. Spadam zaraz moje pierwsze 2 godziny odwalic. Kurde mialam dzi@oaj takie koszmary ze ledwo zipie. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa!! Sylviku ale ja twoje rudawe wlosy widzialam. Spadam zaraz moje pierwsze 2 godziny odwalic. Kurde mialam dzi@oaj takie koszmary ze ledwo zipie. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszzzzzzzzz o której ty teraz ta kaffee pijasz :P za oknem ponuro a mnie boli łepetyna i gardło - znaczy źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacery były ;) niedawno wróciliśmy z kolejnym zapasem zielonek :) Tak się złaziłam, że nogi mi w tyłek włażą ;) Młoda ze swoim zgubili się w lesie. Dobrze że są te komórki. Słońce z tej, słońce z tamtej i jakoś się znaleźli. A las wielki wzdłuż i wszerz, tydzień by chodził i nie znalazł... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja weekend spędziłam bardzo leniwie i leczyłam kaca :P Tak Tak zrobiłam sobie włoski farbą Nutrise100, Wyszły przepięknie, Dość jasny kolor, ale pięknie mi pokryła ta farba i odrosty i całość . Ta farba , o której wspominałaś ze jest w promocji u mnie tez ja widziałam. Ale jednak zdecydowałam się na NUTRISE i nie żałuję ;) W tym tygodniu przysiadam do kursu, Mam trochę zaległości i czas je nadrobić. Buziale Laseczki 👄 Jula jak tam deszcze ? Mam nadzieję , ze u Ciebie powodzi nie ma Pokazują w tv obrazki z Wenecji, wygląda to nieciekawie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało spałam bo Pabla dusiło w nocy a potem miałam makabryczne sny :( zalewam kawusie i idę podziergac może się polepszy ;) :) a za oknem smutno i deszczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaglądam ale sama nie wiem po co bo nikogo tu nie ma :P teraz wszystkie panie robotne to i czasu mniej mają ;) jakby ktoś chciał pogadac to na fb jestem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna pogoda i wszystkie pewnie biegają po mieście :) zapraszam na herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agathae
Cześć. Przyłączam się do grupy buszujących w sieci ;) stety albo niestety ;) siedzę w domu z moim bąbelkiem a w wolnej chwili okupuję facebooka :D trochę się wciągnęłam w różne konkursy licząc, że coś wygram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wieczora :) Landrynka Nifuroksazyd dobry jest na te rzeczy 🌼 Myślę, że tu tylko chwilowo taka cisza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem wkurzona, napisałam sie do Was i na tym pieprzonym laptopie czasami coś nacisnę ,z e wszystko mi się skasuje . Mam już nauczkę żeby zapisywać to co zrobiłam, ale niestety jakoś nie myślę o tym jak pisze :( No nic... zaczynam pisanie od początku .... Dolegliwości już mi minęły, ale co się wymęczyłam to moje :O. Poza Stoperanem nie brałam nic. Jestem tylko okropnie słaba, ale to co widzę w domu mobilizuje mnie do pracy :P Jadę tez dziś z moim Tatą do lekarza, Te ostatnie Jego dolegliwości muszą być skonsultowane z lekarzem. Boje się trochę diagnozy , oby tylko nie stwierdził, ze jest potrzebna operacja. Wkurzona też jestem , bo moja sp-nia mieszkaniowa chce ocieplić budynek . Co miesiąc wpłacam na fundusz remontowy nie mała sumkę , A oni wyliczyli, ze aby ocieplić trzeba wpłacać dodatkowo i tu są 3 warianty po zł za m2 przez okres 9 lat, albo 2 zł na m2 przez 5 lat , albo 3 zł za m2 przez 3 lata :O Pytam sie kurde na co idą te pieniądze z funduszu , skoro przez tyle lat nic nie robiono, żadnych remontów a cala masa rzeczy jest opłacana oddzielnie ? Mam mieszkanie 74 m2 , i jak przyjmę wariant 3 zł na m2 to co w momencie jak w międzyczasie zmienię lokum ? Wkurza mnie takie stawianie sprawy 😠, bo to spory dodatkowy wydatek . A z tego co wiem, inne sp-nie nie żądają dodatkowych opłat. Tak Tak co u Ciebie ? Jak w pracy ? Dajesz radę ? Będziesz tu bywać , czy też już nie Twoje klimaty ?:P ;) Kania organizujesz srebrne wesele ?;) Wszystkiego dobrego na kolejne 25 lat !! ;) Sylvik napatrzyłam się na Twoje zdjęcie i wczoraj leżąc wyjęłam swoje foty sprzed kilku lat i sobie powspominałam :P. Jak się czujesz?;) Bling co u Ciebie ? Jak tam sprawy z mieszkaniem ? Katarzynku miłość kwitnie ? Jak młodzież ? ;) Mrówka wbijaj kobietko i pisz co u Ciebie ? Co tam znowu dziergasz ? Czy to co robisz to zostawiasz dla siebie , czy sprzedajesz , na zamówienie robisz ? Gdybym chciała coś u Ciebie zamówić to ile musiałabym czekać ? ;) Teraz kawa, "oko". MuszAle jestem wkurzona, napisałam sie do Was i na tym pieprzonym laptopie czasami coś nacisnę ,z e wszystko mi się skasuje . Mam już nauczkę żeby zapisywać to co zrobiłam, ale niestety jakoś nie myślę o tym jak pisze :( Dolegliwości już mi minęły, ale co się wymęczyłam to moje :O. Poza Stoperanem nie brałam nic. Jestem tylko okropnie słaba, ale to co widzę w domu mobilizuje mnie do pracy :P Jadę tez dziś z moim Tatą do lekarza, Te ostatnie Jego dolegliwości muszą być skonsultowane z lekarzem. Boje się trochę diagnozy , oby tylko nie stwierdził, ze jest potrzebna operacja. Wkurzona też jestem , bo moja sp-nia mieszkaniowa chce ocieplić budynek . Co miesiąc wpłacam na fundusz remontowy nie mała sumkę , A oni wyliczyli, ze aby ocieplić trzeba wpłacać dodatkowo i tu są 3 warianty po zł za m2 przez okres 9 lat, albo 2 zł na m2 przez 5 lat , albo 3 zł za m2 przez 3 lata :O Pytam sie kurde na co idą te pieniądze z funduszu , skoro przez tyle lat nic nie robiono, żadnych remontów a cala masa rzeczy jest opłacana oddzielnie ? Mam mieszkanie 74 m2 , i jak przyjmę wariant 3 zł na m2 to co w momencie jak w międzyczasie zmienię lokum ? Wkurza mnie takie stawianie sprawy 😠, bo to spory dodatkowy wydatek . A z tego co wiem, inne sp-nie nie żądają dodatkowych opłat. Tak Tak co u Ciebie ? Jak w pracy ? Dajesz radę ? Będziesz tu bywać , czy też już nie Twoje klimaty ?:P ;) Kania organizujesz srebrne wesele ?;) Wszystkiego dobrego na kolejne 25 lat !! ;) Sylvik napatrzyłam się na Twoje zdjęcie i wczoraj leżąc wyjęłam swoje sprzed kilku lat i sobie powspominałam :P. Jak się czujesz?;) Mrówka wbijaj kobietko i pisz co u Ciebie ? Co nowego dziergasz ? Gdybym chciała coś u Ciebie zamówić , to ile czasu musiałabym czekać na realizację zamówienia ? ;) Katarzynku jak Twoje sprawy ? Praca , miłość ?;) Teraz robię "oko" , dopijam kawę . Musze wykonać też parę telefonów do firm, gdzie złożyłam oferty. Mam dwa odzewy i obie to całkiem porządne "sprawy". Jak dobrze pójdzie to jeszcze w tym roku zaczynam na dobre. Cieszę się , bo chwilami miałam już wątpliwości czy ma to sens ;) Pod koniec listopada podpisuję wstępną umowę .Tak więc znowu czeka mnie wyjazd do Wa-wy . Na razie tyle ode mnie ;) Buziaczki , miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach i przez to zapisywanie , namieszałam totalnie z wpisem . Sory Dziewczyny, mam nadzieje, ze się doczytacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam, az dwa razy :P no i znowu widze zalety swojego domu :) chociaz czasem mnie wkurza ilośc kasy jaką w niego trzeba władowac ( na marginesie c z kreską niemoge napisac - wnerwia mnie ta klawiatura cosik jej się poprzestawiało) KAnia u mnie taka rocznica juz za chwileczkę, już za momonecik ;) :) nie bardzo mam o czym pisac zeby nie przynudzac, bo u mnie ostatnio kręci się wszystko koło dziergania, ale to dobrze bo coś się dzieje :) Landrynka - robie też na zamówienie bo na wełenkę trza zarobic ;) :) robię teraz dwie chusty na zamówenie i czekam na wełenkę od kolejnej babeczki, w miedzyczasie chcę pod choinke wydziergac coś dla swoich dziewczyn, takze na drutach mam z pięc robótke ;) :) oprócz tego samo życie, ściskam kase żeby na mikołaja troszkę więcej było bo mój Paweł już odlicza dni do urodzin ;) :) młodsze dziewcze znowu bez pracy - poszukuje, oby jak najszybciej znalazło, i tak leci pomalutku dobrze ze pogoda ładna to spaceruje z psami po lasach i łąkach, wiecie że moje psisko zawsze nagania mi sarne na spacerze, wczoraj ogromna sarna biegła prosto na m,nie a psina z głośnym ujaaniem za nią , aż żałowałam że nie mam kamery żeby to nakręcic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka a może by tak skusić się na taką sarenkę ? :P Nie jadłam jeszcze sarniny ;) A jakbym tak złożyła Ci zamówienie po świętach to ? dałoby się zrobić jeszcze w zimie ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś były cztery sarenki ;) :P a co do dziergania to zależy co by chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka do czego ty namawiasz Mrówkę. Kłusownictwo to kryminał ;) Ja też przeczytałam dwa razy ;) ale nie szkodzi, lepiej się utrwaliło :) Dobrze, że cię ta zaraza puściła 🌼 Mrówka moja po nowym roku chyba będzie bezrobotna, bo mają wszystkich zwalniać co planów nie wyrobią. U nas ludzie nie bardzo biorą kredyty bo nie mają z czego spłacać. Czasem drobne sumy nie przechodzą, bo zadłużeni tu i tam. :( Takie życie, taki świat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×