Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Leze jeszcze w wyrze , nic mi sie nie chce. Dzis przyjedzie kilku kolegow do T jeden z nich wraca w pn do Iraku bo nie dostal papierow na pobyt i nie chce juz tu dluzej byc. Chca go pozegnac Ja sobie w tym czasie pojade do kolezanki, chce pozyczyc ode mnie troszke kasy na auto, no i nie widzialysmy sie jeszcze w nowym roku Musze znowu przysiasc do ogloszen z robota , nie mam weny. Jeszcze jakies zakupy zrobic trzeba Wczoraj przytachalam swoje sportowe buty, przydaloby sie potrenowac hahaha, sadlem obroslam. Dlaczego nic samo nie chce sie zrobic no No nic trzeba wyjsc z tego lozka. Milego weekendu,na pewno zadna sie tu nie pojawi ,buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tutaj ani śniegu ani @ :O - już ponad dwa miesiące.W dodatku jestem chora , chyba mam coś z gardłem , bo kaszel mam jak stara gruźliczka i chyba nawet temperaturę, Nie mam termometru , żeby zmierzyć . Łeb mi dosłownie napierdala. Usg mam zrobić miedzy 5 a 10 dniem cyklu. Póki co czekam na @ . Mam tez jakie tabletki , które mam wziąć na uregulowanie cyklu. Wiec czekam , mam nadzieję , ze się doczekam :P Nie wiem nawet ile kosztuje takie badanie. Z tego co pamiętam , to jak byłam kilka lat temu u gina to robił mi usg właśnie w ramach wizyty. Ten zlecił osobno. Dobrze, że dzisiejsze do-południa mam wolne, wiec mogę sobie poleżeć w łóżku bez wyrzutów sumienia. Tak Tak a jakie są skutki nieleczonych mięśniaków ? I jak się je w ogóle leczy ? Jestem tak zdechła , że nie chce mi się nawet buszować po necie w tym celu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesniaki maja tendencje do zmieniania sie w nowotwory jesli sa nie leczone. Maja niestety tez tendencje do powracania. A leczenie z tego co sie orientuje hormonalne ale najczesciej konczy sie operacja. No i one lubia mocno krwawic dlatego jak lekarz stwiedza ze wlasciwie nie rosnie albo bardzo wolno to zostawiaja je czesto w spokoju. Jak jest w PL nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam sie na mięśniakach. Mrówka jeden lekarz w Wawie kiedyś mi powiedział, że 70% torbieli można leczyć bezoperacyjnie, tylko lekarze to rzeźnicy. :O Landrynka to może skorzystaj z konsultacji u prof. Jakiela, tego co ja ostatnio byłam. On ma gdzieś swój gabinet też w Wawie jak bywasz dość często. Moja koleżanka jeździła do niego z mięśniakami. http://www.znanylekarz.pl/ranking-lekarzy/warszawa/jakiel/grzegorz http://www.dr-brankowska.pl/g1196943037pol.html Ja do niego jeżdżę do Lublina bo mi wygodniej i bliżej. Wybieram się pod koniec stycznia bo wcześniej nie mogę, nie mam wolnego weekendu. A jak nie masz @ to może zrób sobie hormony. Dziewczyny TYJE NA POTĘGĘ :O jestem przerażona. I wcale tak dużo nie jem. Ważę już 70 kilo. To jak mały słoń :( I ciągle wleką się za mną jakieś zarazy. Od początku grudnia nie chce mi minąć. Trochę puści i od nowa. Teraz zajęło mi migdał i ucho. Do lekarza się nie dostałam. W poniedziałek idę prywatnie do laryngologa. Koszmar dosłownie. Trzymajcie sie ciepło 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Cię Bling zaskoczę, bo ja się pojawiłam :P Tak Tak czyli obowiązkowo muszę zrobić usg. A co do krwawienia , to właśnie się nad tym zastanawiam , bo jak już się pojawi u mnie @ to czasami myślę , ze mam jakiś krwotok :O Kurde skąd takie gówno się bierze w człowieku ? :O Kania no właśnie, ze ja o nim nie pomyślałam?!!! , Byłam u gina tu właśnie w stolicy i ponoć u bardzo dobrego specjalisty, ale mam mieszane uczucia . Jak jeszcze poczytałam o nim w necie , to opinie i odczucia nt wizyty u niego są w podobnym tonie niż moje. A co do tycia ? Jak ja napisałabym ile ja obecnie ważę to byś zamilkła :P Niestety ja tez tyję i serio jem bardzo mało. Nie wiem, może to właśnie hormony już szaleją a może mało ruchu ? Sama nie wiem, ale czuję się okropnie we własnej skórze. Mam ambitny plan , aby tu się zapisać na jakieś ćwiczenia , i myślałam ze od poniedziałku zacznę , ale najpierw muszę dojść do siebie. Gorączki już niby nie mam, ale wszystkie gnaty mnie bolą. Blingus nie jestem wścibska i nie odbieraj źle tego pytania , ale czytając Twoje wpisy nasunęło mi się jedno pytanie. W sumie nie pracujesz za wiele , ale ile Ty zarabiasz, ze stać Cie na jakieś zakupy co chwilkę , wyjazdy i teraz stać Cię na pożyczkę kasy na samochód ? Kurczę nie znam tamtejszych realiów , ale u nas byłoby to nie do pomyślenia.Tak skromnie żyjesz ?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri ja to taki odkladacz jestem. Mam jakies oszczednosci. W sumie to odkladam i nie wiem na co, bo dopoki nie znajde legalnej pracy to nie mam szans na kupno mieszkania. Staram sie nie korzystac z tego co juz odlozone. Chodze na te domki od czasu do czasu ale coraz marniej to wyglada, mimo tego daje jakos rade. W tym miesiacu bedzie ciezej bo musze oczywiscie zaplacic polowe za siostry mieszkanie i pozyczyc jej czesc bo dotad nie zarobila na swoja polowe. W sumie to na szalenstwa typu wieczorne wyjscia,dyskoteki nie wydaje,bo malo wychodzimy,ze wzgledu na to ze T jest typem ledwno wiazacego koniec z koncem. Irytuje mnie to cholernie, bo jego kasa w ogole sie nie trzyma i wszystkie nasze sprzeczki dotycza wlasnie tego tematu. Patrzac tu na znajomych to jesli dwie osoby pracuja i dodatkowo facet zarobi cos na boku to zyje sie na niezlym poziomie. Moze dlatego ,ze nie mam wydatkow typu ubezpieczenie samochodu, bramki, podatek drogowy itp to moge zawsze cos odlozyc. Mam kolezanke ktora ciagle narzeka i w sumie co jakis czas pozycza ode mnie,no ale ona sobie nie zaluje, co weekend imprezuje, co wiaze sie z zakupem alkoholu w wielkich iloscicach,a mi na przyklad wystarczy butelka wina w domowych zaciszu. Co do wagi ,no to mnie zadna z was nie przebije. Juz prawie 8 z przodu, wczoraj wyszlam nawet pobiegac po polnocy,ale byl taki przymrozek,ze przebieglam pareset metrow i szybciutko wrocilam do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez byla zimnica przez kilka dni Moja sis oczywiscie chora Nasza mame czeka operacja prawego barku ale najpierw dluga kolejka do rezonansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u was? :) Jadę dziś do Lublina do prof. Jakiela. Pogoda przeraża mnie jak my tam się dostaniemy. Sypie i sypie to białe g...o z nieba :O Mrozu nie ma, rano wyglądało na deszcz. Landrynka mnie tak jak z kranu leciała @ przy polipie i dziwne, nie bolało. Spytaj Taktaka czy miała coś podobnego. Ale ponoć takie krwawienia są też przy mięśniakach. Jakby co to mam komórkę do profesora. Będziesz chciała to ci podam. Albo na oddział do jego sekretarki. Możesz go spotkać w szpitalu klinicznym na Czerniakowskiej jak nie będziesz mogła się z nim inaczej umówić. A dziś po południu będzie w Lublinie właśnie. Widziałyście jaki mam patent na spacery z psem? Foty na fb. :) Kilka dni temu umarł mój znajomy w Norwegii. Był trenerem młodych zapaśników. Nie będę się rozpisywać, bo nie chcę tego jeszcze raz przeżywać. :( a może już pisałam o tym.... Informacja też na fb jakby kogoś interesowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jak zdróweczko u mnie Pablo znowu chory wiec słabo ogarniam to i owo co do mięśniaków to mam dwa jeden już od dłuższego czasu, co pół roku kontroluje u gina, prawie nie rośnie i nie przeszkadza, niestety hormonalne leczenie się nie udało bo nie byłam w stanie brac tabletek, zawroty głowy takie miałam ze nie byłam się podniesć w stanie z łóżka za to zrobił mi się drugi torbiel i czekam teraz na markery - od tego ponoć ma zależeć dalsze leczenie, musze zadzwonić do pani doktór i się umówić za tydzień na wizytę co do krojenia i lekarzy to prawda ale akurat moja lekarka jest przeciwna wycinaniu, pierwszy się owinął wokół jajnik a i podobno trzeba było ;) jak tam Landrynko zdróweczko? nadal w stolicy? co do wagi to nie narzekam po ostatnich przejściach z torbielami i kłopotami jelitowymi ubyło mi pewnie ze dwa kilo buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jak zdróweczko u mnie Pablo znowu chory wiec słabo ogarniam to i owo co do mięśniaków to mam dwa jeden już od dłuższego czasu, co pół roku kontroluje u gina, prawie nie rośnie i nie przeszkadza, niestety hormonalne leczenie się nie udało bo nie byłam w stanie brac tabletek, zawroty głowy takie miałam ze nie byłam się podniesć w stanie z łóżka za to zrobił mi się drugi torbiel i czekam teraz na markery - od tego ponoć ma zależeć dalsze leczenie, musze zadzwonić do pani doktór i się umówić za tydzień na wizytę co do krojenia i lekarzy to prawda ale akurat moja lekarka jest przeciwna wycinaniu, pierwszy się owinął wokół jajnik a i podobno trzeba było ;) jak tam Landrynko zdróweczko? nadal w stolicy? co do wagi to nie narzekam po ostatnich przejściach z torbielami i kłopotami jelitowymi ubyło mi pewnie ze dwa kilo buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jak zdróweczko u mnie Pablo znowu chory wiec słabo ogarniam to i owo co do mięśniaków to mam dwa jeden już od dłuższego czasu, co pół roku kontroluje u gina, prawie nie rośnie i nie przeszkadza, niestety hormonalne leczenie się nie udało bo nie byłam w stanie brac tabletek, zawroty głowy takie miałam ze nie byłam się podniesć w stanie z łóżka za to zrobił mi się drugi torbiel i czekam teraz na markery - od tego ponoć ma zależeć dalsze leczenie, musze zadzwonić do pani doktór i się umówić za tydzień na wizytę co do krojenia i lekarzy to prawda ale akurat moja lekarka jest przeciwna wycinaniu, pierwszy się owinął wokół jajnik a i podobno trzeba było ;) jak tam Landrynko zdróweczko? nadal w stolicy? co do wagi to nie narzekam po ostatnich przejściach z torbielami i kłopotami jelitowymi ubyło mi pewnie ze dwa kilo buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Tak, nadal w stolicy. Już niby jest ok, ale rano daję taki koncert sąsiadom z powodu kaszlu, ze szok :P Az mi wstyd. Tutaj słychać wszystko tak, jakby się było w pokoju obok :O Czekam na @. Jak tylko dostane , to idę zrobić usg a wtedy podejmę decyzję , do którego lekarza mam pójść. Kania jak coś to dasz mi namiar.I chyba właśnie zmienię tego lekarza u którego byłam tu, bo im więcej o nim czytam i sobie myślę, tym mam bardziej mieszane uczucia. Poza tym czas leci szybko. Sporo jeżdżę po mieście ... załatwiam różności, ale to wszystko się ciągnie jak flaki z olejem :O Wcale się nie dziwię,że u Nas to potem wszystko trwa i wygląda jak wygląda :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż mi głupio że dopiero teraz się pojawiam :( ja mam takie napady, albo wchodze tutaj kilka razy dziennie albo nie pojawiam sie przez kilka miesięcy :( przepraszam Was bardzo, byłyście pomocne a ja olałam topik :( u mnie dennie niestety, dobiła mnie tamta sytuacja, pogodziłam się ale nie moge zapomnieć i mam teraz nastroje jak huśtawka, od euforii po ryczenie z byle powodu. Wróciła mi nerwica i za hu... nie moge sie jej pozbyć :( Oczywiscie w małzenstwie niby wszystko ok, M sie bardzo stara, ale wiecie każde wyjscie z domu, czy sms doprowadza mnie do obłedu. Czasem zastanawiam sie czy to minie, czy nie lepiej było jednak sie rozstać. Wszystko było by prostsze gdybym nie kochała dziada. czekam z utęsknieniem na wiosne, mam nadzieje ze wtedy znowu wróce do żywych i każdy promyk słońca pobudzi mój mózg do normalnego myslenia. No to ponarzekałam na cały rok więc nie musze juz juz tro sie stawiać na kawe :P Landrii udanych umów :) i napisz co tam z USG. Ja tez mialam usg robione w ramach badania nfz Mrówka piekne rzeczy dziergasz, widze na FB Juleczko dobrze ze sie odezwałaś, bo sie martwilysmy gdzie sie podziewasz Taktak widze żepracujesz i wszystko ok u Ciebie Bling :) Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuiaki ! u mnie tez wszystko dobrze od dziś mam ferie. czekam juz az ta zima minie i zacznie sie robic cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie znowu spadla kolejna porcja sniegu. Za to od srody ma byc 20 stopni cieplej to tak kolo 4 na plusie , slizgawice i chlapy. Wole jednak ten sniezek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki ;) U mnie też już na plusie i pada śnieg. Zaczyna się robić chlapa,czyli to czego najbardziej nienawidzę podczas zimy. Tu w stolicy jest ze 40 cm śniegu,aż się boję co będzie na chodnikach jak zacznie się to wszystko topić. Mam jednak nadzieję,że już mnie przy tym nie będzie. Chcę być w weekend już w domu, nareszcie !! ;-) Okres dostałam, ale test był najpierw :P Uff odetchnęłam po nim ;) USG zrobię jak wrócę do domu i pójdę do fachowego lekarza . Bo ten to godny pożałowania. W dodatku zapisał mi leki na wyrównanie cyklu , które w jego mniemaniu są też lekiem antykoncepcyjnym. Poczytałam fora w tym temacie i nigdzie nie ma potwierdzenia, ze właśnie tak jest. No co za dupek. Tak się wkurzyłam, ze weszłam na opinie , które się wydaje nt lekarzy i obsmarowałam go na całego w komentarzu. No co za lekarz, który nie ma pojęcia jakie leki zaleca !!! Zresztą nie chodziło tylko o to. W ogóle wyszłam od niego zniesmaczona samą wizytą i należało mu się :P -)) Trochę sobie ulżyłam . Sylvik główka do góry. Jak to mówią , czas leczy rany , chociaż nie wiem czy taką ranę jest w stanie wyleczyć . Musisz jednak myśleć pozytywnie no i być wciąż czujna i najważniejsze starać się , żeby jednak to jakoś dalej funkcjonowało. Niestety wiele zależy od nas kobiet i czy chcemy czy nie, musimy :P A co u Was ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) U mnie właśnie mgła opadła. Zobaczyłam świat z okna ;) Dopadły mnie bóle krzyża. Przez kilka ostatnich lat nie miałam tego bólu, teraz znów wróciły :O Mam nadzieję, że to chwilowe. Dopadają mnie od momentu jak mnie te korzonki wzięły. :O Landrynka i co postanowiłaś? Mrówka wysłałam ci wczoraj info na fb. Dostałaś? Sylvik wszystkie wiemy, że każda z nas inaczej by zareagowała na coś takiego. Trudno radzić, jak się nie jest w takiej sytuacji. Teraz się gada tak, a jak człowiek się znajdzie w takiej sytuacji to inaczej reaguje. Musisz sama zdecydować co dalej. 🌼 Ale na litość...... nie poddawaj się. Kobieto ogarnij się i dalej żyj!!!! 🌼 Komu dasz satysfakcję? To nie ty zawiniłaś. 🌼 Bling jak tam u ciebie? Mój brat pojechał do Norde na jakąś robótkę ale nie wiem konkretnie dokąd. Mieszkają na jakimś kempingu i handlują jakimś badziewiem. ;) Wysłał kasę do domu listem tydzień temu i..... list nie doszedł. Kasa przepadła :O To jest rozum :O A mówiłam gamoniowi NA KONTO WYŚLIJ!!!! Kasia jak zwykle wdzięcznie wyglądasz, tylko uśmiechu brak na buzi ;) Julia 🌼 Taktak zapracowana ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Nie zagladam tu ostatnio jakkos nie mam ochoty na nic. Siedze teraz u rodzicow bo mam ferie. Zle sie czuje sama ze soba jakos mi wszystko we mnie nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze Kania to sie brat nie popisal. Kto w dzsiejszych czasach wysyla kase listem. Sa firmy wertern union itp gdzie mozna wyslac. Hm moze jest w Oslo, tu jest taki kamping gdzie spia ludzie jak nie maja gdzie sie zatrzymac. Warunki koczownicze ponoc, no ale ludzie daja rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu to chandra spowodowana brakiem słońca. Żebym nie miała obaw to pewnie w takich momentach skoczyłabym do solarium ;) No, Bling popisał się, nie ma co ;) Stary chłop a taki głupi..... :O U mnie plusowe temperatury. Wszystko pływa. :( Nie mam jak psa wyprowadzać na podwórko bo wszędzie woda. :O Jak szłam dziś do pracy, to się ślizgałam na chodniku. Myślałam że orła w końcu wywinę albo się połamię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Kania postanowiłam, że idę do gina u siebie. Wróciłam już do domu ( nareszcie !! ) i rejestruję się tu na miejscu ;) W stolicy mało słońca to fakt. U mnie dziś jest go mnóstwo , zaraz inaczej na sercu :P Katarzynko , widzisz, minęłyśmy się, Ty do Rodziców , ja do domu, szkoda, bo pewnie namówiłabym Cię na wyjście z chałupy ;) Mrówka pokaż się i napisz co u Ciebie . Tak Tak a gdzie Ty się podziewasz ? Wyjechałaś gdzieś ? Resetuję się po długiej nieobecności i wracam do rzeczywistości ;) Miłego weekendu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Nigdzie nie wyjechalam tylko pracowalam. Teraz 6 dni wolnego. Kania a jakie obawy masz jesli chodzi o solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ja wizytę u gina zaliczyłam, biorę leki i czekam na @ ale jakoś jeszcze nie zadziałały pastylki :( mo i musze badania odebrać - kurde zapomniałam dziś po nie pojechać ;) po niedzieli musze do rodzinnego sie wybrac i spróbuje dla Pabla zorganizować wyjazd do sanatorium nad morze, ciekawe czy się uda? - a w kwietniu i tak wyjeżdżam, z nim gdzieś nad wielką wodę Kania - dzięki za linki zapisałam, jeszcze nie dzwoniłam bo czekam na tel od kuzynki do niedzieli - jak sie nie odezwie to zadzwonię w to pierwsze miejsce co podałaś dziś ruszyłam się z córką na końcówkę wyprzedaży - boszzzzzzzzzzzzz jak ja dawno nie byłam na takich zakupach, dziś poszalałam za bezcen praktycznie kupiłam spodnie, bluzkę, sweterek i płaszczyk :D Kania- ja cały tydzień chodze jak połamana, zaliczyłam trzy masaże i już lepiej - no i zaczełam ćwiczyć, znalazłam na yuotubie ćwiczenia na bóle pleców i jest lepiej, moze spróbuj ;) http://www.youtube.com/watch?v=uuXXho3rtWo KAsia - jak będziesz koło 50tki to będziesz się sobie podobać? :P nie marudź kobieto śliczna jesteś ;) :) no i ogólnie jakoś leci - ferie są to się byczymy z młodym w domu, śnieg stopniał to kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa na tę zapyziałą pogodę stawiam (_) w wielkim kuble 🌼 W pracy jestem. Potem będę się byczyć przez 2 dni za to, a niedziela trzecia ;) Mrówka linka zapisałam sobie. Dzięki. Ale ta czołówka czy reklama na początku powaliła mnie ;) Landrynka czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze. Napisz potem co i jak 🌼 Mrówka obeszło się bez cięcia? Ja swoją torbiel trzymałam w ryzach dzięki tabletkom antykoncepcyjnym. Jak brałam - to torbiel wsiąkała i jej nie było, jak przestałam to znów się tworzyła. No i ostatnio chciałam odpocząć od prochów. W ciągu roku stało się to co stało :( nie było sensu dłużej tego ciągnąć. I tak wytrzymałam ponad 10 lat (od 2002). U nas ferie dopiero od 11tego. Ciekawe czy będzie zima... Za oknem jakby śnieg z deszczem. :( Miłego dnia dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh od dawna walcze ze soba i swoim obrazem w moich wlasnych oczach... Nawet nikt mi nie daje powodow zebyc cos zle myslala. Od pon mam zamiar rozpoczac cwiczenia z ewa chodakowska probowala ktoras? Czas na zmiany lokow juz nie mam a i wlosow zaraz mniej planuje mniec :-) Kania taka pogoda kijowa woda a pod nia lod... U rodzicow jestem i mase sniehu hylona teraz masa wody.. Tak tak to teraz mozesz odpoczac :-) Mrowka ja to sie boje starosci Landrynko boze ja to do tej pory nie moge dojsc do tego czym sie zajmujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek :) Ja próbowałam, muszę przyznać, że zmęczyłam się od samego patrzenia, wiec dałam sobie spokój, także szału nie było :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jedziemy do Celestynowa 🌼 do schroniska. Postanowiliśmy przygarnąć psiaka. Od poniedziałku w domu cicho i pusto :( trzeba tę pustkę zapełnić, bo zwariujemy :O Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×