Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Zaglądam :) U mnie ok. Nadal nie palę. Zmobilizowałam m i też się trzyma 🌼 coś dziś nie tak z ciśnieniem bo mnie głowa ćmi i ćmi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. @ jest. Jeszcze za wczesnie na bejbika Troszke mi robotke przed swietami wpadlo. A od legalnych sie nie odezwali niestety. Gdybym miala przepracowane pol roku to juz bym z brzuchem chodzila ,a tak jest powod do czekania. Prezenty kupione? Ja dzis kupilam siostrze sweter ale ze byla ze mna w sklepie to juz go dostala. W sumie to tez moglabym sobie cos sprawic bo na wyjazd by sie przydal. Dla mamy mam kremy do stop i dloni i siostrze tez do dloni kupilam, z muszli fajnie pachna . T dostanie perfum i pizame,skromnie bo jakis czas temu dostal laptopa i zapowiedzialam ,ze to przedwczesny prezent swiateczny. Brat dostanie kase bo to mu sie bardziej przyda. Babci kupilam cieplutkie kapciochy ,sobie kupilam majtasy sciagajace z Triumpha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki, melduje ze zyje i mam sie dobrze. Wczoraj zaliczylam popoludniu kawusie u kolezanki z pracy. Bylysmy chyba w 10. Milo bylo- tak swiatecznie. W sobote spotykam sie z inna kolezanka i robimy w czworke pieczona kaczke. We wtorek jade do Berlina nareszcie kupic prezenty. Dzisiaj i jutro pracuje od 14 do 20:30 Napadalo u nas sniegu ze hoho i mrozno jest. Slicznie to wyglada. Nareszcie po dwoch latach normalna zima. Mam nadzieje ze do swiat sie utrzyma chociaz zapowiadaja ocieplenie. lece, mam do poplacenia rachunki i musze jeszcze cos na obiad kupic. Buziaki kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) wyjątkowo w tym roku mam napięte plany robótkowe, ale mnie to cieszy bo wsio na zamówienie ;) no i bombki tez - córy mnie namówiły a ja głupia się zgodziłam, dlaczego głupia a bo wyjde prawie po kosztach ale dla znajomej to machnełam ręką a przy okazji będzie trochę bombek tez dla mnie - bo w tym roku ambitnie wszystko ma wisieć na choince robione - nie miała baba kłopotu :P pablo mnie woła bo mu się zachciało gry w piłkę, hmmmmmmmm :) a i dostałam od mikołaja takie coś ogromne http://www.youtube.com/watch?v=5DLzVke4Tdk no i teraz ćwiczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Ja dzis siedze w domu bo wczoraj o 22 dostalam smsa ze sie maluchy pochorowaly u jednej klientki i musi zostac z nimi w domu to nie mam co isc. Myslalam ze sobie jutrzejsza prace przestawie no ale si enei dalo,bo odm jeszcze nie skonczony a w niedziele przychodza ludzie ogladac pod wynajem. Wczoraj bylam na duzych zakupach,musialam sobie cos na wyjazd kupic kilka sweterkow bluzek z ldugim rekawem, sukienke,spodnie itp. Buty jedne mierzylam i moze powinnam je kupic nie mam kozakow typowo do biegania na grubszej podeszwie,wszystko takie typowe jesienne bardziej. Kupilam siostrze kolejny sweter rozpinany z kapturem, fajna kolekcja teraz jest w HM. Dekoracje swiateczn etez juz mam, teraz tylko o choinke postarac sie trzeba i oplatek z kosciola. Dzis nawet gazetke katolicka dostala w skrzynce. Mroweczko rece pelne pracy masz. Tak tak milego shopingu i udanego przede wszystkim. Buziaki Ide posegregowac T dokumenty bo wczoraj w koncu je przejrzal wyrzucil mase .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez robotkowo. Zamowien tez od groma, nie wiem jak sie wyrobie. Powiedzialam ze juz nic przed swietami nie przyjmuje i oczywiscie jeszcze jedne kapcie do roboty wzielam :o Teraz przed robota jeszcze szybko kaptur z uszami i szalem dla kolezanki wnuczki. Grubasna welna na druty 12 to sie szybko robi. Buziaki kochane. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jacie ile wolnego, le to na pewno zdazysz z robotkami Powodzonka. Napadalo u nas tyle sniegu ze siostra rano drzwi nie mogla otworzyc Wrocilam po prawie 5 godzinach pracy. Zrobilam fasolie arabska i odpoczywam. Wyskocze pozniej tylko po choinke ,na spacerek bo tak pieknie. Kupilam buty to teraz moge smigac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jacie ile wolnego, le to na pewno zdazysz z robotkami Powodzonka. Napadalo u nas tyle sniegu ze siostra rano drzwi nie mogla otworzyc Wrocilam po prawie 5 godzinach pracy. Zrobilam fasolie arabska i odpoczywam. Wyskocze pozniej tylko po choinke ,na spacerek bo tak pieknie. Kupilam buty to teraz moge smigac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Witam już nareszcie z domu. Przyjechałam wczoraj i co zastałam w domu ? Szpital :P Wszyscy zasmarkani z gorączką - najniższa 38 st. Musze się zresetować i zacząć myśleć poważnie o świętach. Łatwo nie będzie :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterrianka
dzien dobro, znalazłam ten topik i sie chciałam przylaczyc, siedze sama w biurze po swietach, nuuuudaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterrianka
dzien dobro, znalazłam ten topik i sie chciałam przylaczyc, siedze sama w biurze po swietach, nuuuudaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nikt tu już nie zagląda a dla tych którzy jednak zajrzą to - fantastycznej zabawy sylwestrowej życze i aby kolejny rok przyniósł wiele pozytywnych zmian w waszym życiu :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rekordowa strona ciagnie sie nam juz 3 tygodnie. Jak tam nastroje po swietach? My z Tarkiem odwiedzilismy dwa centra handlowe, on sie troszke obkupil. Dzis moze uda sie pojechac do mamy, babci i kuzyna . Jutro wizyta w muzeum,moze jakis obiad na miescie i w poniedzialek wylot. Szczesliwego Nowego Roku babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Bling to na samego Sylwestra wracacie do Norge ?;) Jak się Tarkowi podoba Polska i nasze zwyczaje ? ;) Jak spędzacie tę wyjątkową noc w roku ? ;) Chciałabym Wam życzyć w nowym roku 2013 realizacji marzeń i planów, wszystkiego najlepszego na cały rok a dziś szampańskiej zabawy dla tych, które idą balować i spokojnego, miłego wieczoru dla tych , które zostają w domu. Buźka Dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie piszę i mówię Dzień dobry w Nowym Roku 21013.Z tego co pamiętam mija właśnie 9 lat jak topik zaczął istnieć. Szkoda , że nie dotrwał do 10 rocznicy :P Może któraś z Was zechce się jednak odezwać ?! Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pomacham i zycze wszystkiego dobrego w tym roku, no i dotrwania do tej 10-tej rocznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Landryneczko i Julii,no i calej reszcie zaszytej gdzies pod koldrami,robotkami,papierami ..... Landryneczko a no tak wracalismy na Sylwka, cale szzcescie ,ze zdazylismy na samolot,bo pojawilismy sie na lotnisku 20 minut przed zamknieciem bramek. Ciezko sie jedzie droga na Poznan,wolno. Ale juz od marca Wizzair zaczyna latac do Szczecina, Norwegian slpajtuje,albo i nie . Pierwsze T spostrzezenia z samolotu to,ze pola takei kolorowe, mamy takze Statoil, duzo blokow co oznacza spora ludnosc. Smiac mi sie chcialo z Norwezki siedzacej za nami, Okazalo sie ,ze elciala do Polski nie wiedzac do konca gdzie na mapie Polska lezy, i byla ciekawa czy mamy te sama strefe czasowa. 4 dni biegalismy przewaznie po sklepach, zawiodl sie ryba z grila ,ktora szef kuchni raczej ugotowal. Zlozylam zazalenie i bidak wyszedl glodny. Cale szczescie ja zamowilam cos innego i dalo sie to zjesc. Ogolnie Europa jest dla neigo nudna ,ludzi malo na ulicach ,malo sie dzieje, no ale wiadomo pogoda nie ta, a zreszta w panstwach arabskich to siedza ci ktorzy nic nie robia. Tak mi sie wydaje. Spodobal mu sie bar z czasow PRLu. Bylismy w dyskotece. Ogolnie mile spedzony czas. Nie spodziewalam sie ze tylu ludzi bedzie wracac w Sylwka do Norwegii. Tak jakos wyszlo ,ze mialam przy sobie zbyt duzo alkoholu i tytoniu,na szzcescie przeszlam bez kontroli. Mielismy isc do znajomych na imprezy,ale na jednej bylo 7 facetow i jedna kobieta , i jakos nie usmiechalo mi sie to. A na drugiej znowu sami Polacy ktorzy niezbyt znaja jakikoiwiek jezyk obcy. Wiec zostalismy w domu ,dojechal T brat i przyjaciel i tak spedzilismy te szalona noc. Teraz troszke przeziebienie mnie dopadlo, dziwne 7 lat albo i dluzej nie chorowalam, za to teraz co roz cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje ze i ja czekalam juz z wytesknieniem na nowe wpisy :P Zycze wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Landrii i co pofarbowalas sie?? Moj grafik w tym miesiacu wyglada smiesznie... Mialam dwa dyzury 1 i 2 stycznia na 14 do 20:30 i potem dwa tygodnie wolnego :) Z jednej strony fajnie ale czlowiek sie tak rozleniwi ze potem poprostu nie ma sie ochoty zupelnie na prace. Chce mi sie juz wiosny, mam ochote popracowac w ogrodzie, ta szarzyzna mnie juz dobija. Zeby sobie humor troche poprawic wymieniam ozdoby swiateczno-zimowe na wiosenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;)) No to ja kontynuuję wpisy ;) TakTak pofarbowałam się , kolorek wyszedł mi jeszcze ładniejszy niż za pierwszym razem ;) Jula miło Cię widzieć po tak długim czasie :P Blinguś no tak,wcale się nie dziwię Twojemu T, że tak odbiera Polskę .Zupełnie inne klimaty ;) Mrówka , Sylvik, Kania pokażcie się też , że żyjecie :P Mnie prawdę mówiąc już też chce się wiosny.Przede wszystkim ze względu na krótkie dni i właśnie tą szarzyznę :O Chociaż dziś u mnie biało i dość jasno :P Jak dla mnie zima mogłaby być tylko w grudniu i to w okresie świątecznym. Jakoś sobie nie wyobrażam choinki przy temperaturze typowo letniej. Śmiesznie wyglądało to, gdy pokazywali migawki np. z Australii, gdzie ludzie witali Nowy Rok leząc na plaży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wstalam o 8 30 ,zaspalismy. Wkurza mnie ze T nastawia budzik na 7 15 a potem go przestawia , no i mi sie przysnelo a budzik chyba nie dzwonil. Obudzila nas siostra bo byla u nas i szla do pracy. Tez mamy slaby okres z robota. Ja dzis nie pojechalam bo nie chcialo mi sie tracic na dojazd 3 godziny a pracowac dwie. Trudno kasa jakas przepadnie, posiedze w domu, moze troche ogarne. Mi sie wydaje ,ze wiosna jakos wczesniej przyjdzie, moze przez to ze tyle ptakow tu swierka. Ogladam buty na Brandos, masa przecen. Macham i spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Nie mialam rano czasu wpaść na kawę . Wstalam ledwo ledwo prze8 i musialam leciec do przychodni i sir spakowacs do wyjazdu. Od 12 siedze w PLBusie w strone Wawy. Tym razem jade juz podpisywać umowy. Na jak długo ?-nie wiem. Bling to cwierkanie zwiastuje wczesniejsza wiosnę ? ;) :P Cala droge towarzyszy mi za oknem snieg. Nic nie zapowiada ocieplenia , raczej w przeciwną stronę ;) Buziale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeeby nie było też macham :) troche zadziergana jestem i takaogólnie biegam po lekarzach, jednego torbiela wycieli to się drugi zrobił, musze porobić w tym tygodniu badania i po niedzieli znowu na wizytke :( zima moze być nie narzekam :P oby tylko mrozów nie było zbyt dużych przejezdne drogi, Lamdrynka - obyś tych umów machneła jak najwiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja robiłam cytologie i wyszła mi II grupa czyli ok, ale mam ponoć małe mięśniaki i muszę zrobić usg dopochwowe. Nie wiem czy się mam tym martwic czy przejść z tym do porządku dziennego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii martwic sie nie martw ale do porzadku tez nie przechodz bo miesniaki moga byc grozne. W DE dopochwowe USG jest standardowym badaniem. Robi kazdy lekarz podczas zwyklej kontroli. U mnie snieg ale w ilosciach normalnie alpejskich! No i @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×