Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

No to ja napiszę ;) Byłam do dziś w stolicy . Wieczorem a właściwie w nocy wracam do domu . Nie dostałam biletu niestety na wcześniejszy kurs :O.A chcę być koniecznie jutro w domu. Za tydzień święta , więc muszę trochę doprowadzić mieszkanie do wyglądu po mojej niebytności i po zimie. Mam nadzieję,ze cały śnieg już siew wypadał i teraz będzie tylko coraz cieplej :D . Wracam do Wa-wy zaraz po świętach i nareszcie zaczynam działać już konkretnie . Wszystko jest dopięte już na ostatni guzik. Ciekawa jestem jak sobie dam radę ? ;)Tak więc Mróweczko jak zaglądasz tutaj, to może się nam uda zobaczyć w tym terminie kwietniowym ;) Tabletki o których pisałam Wam wcześniej odstawiłam. W ubiegłym tygodniu myślałam ,ze się pożegnam ze światem :O Tak mnie bolały chyba jajniki, że zemdlałam z bólu i osłabienia. @ trwa już u mnie 10 dzień i końca nie widać :O. Pierdzielę takie leczenie. Może uda mi się zaliczyć ginekologa przed świętami, opowiem mu wiec całą historię i niech myśli co z tym fantem zrobić :O 17 marca byłam w Sali Kongresowej na koncercie Chrisa Bottiego. Coś genialnego. 2 godziny świetnej zabawy , świetnej muzyki. Świetny facet i super zespól , który mu towarzyszył ;)( zwłaszcza perkusista - zajebisty ). Tyle u mnie na dzień dzisiejszy ;) Buziaczki dla Wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny ja nie wiem co ze mną ale jakoś nie mam weny do pisania i znowu zapomniałam o topiku :( a tu tyle się dzieje :((( moja waga waha sie tez 2 w przod i 2 w tył :P Mrówka piękne rzeczy robisz :) podziwiam na FB Taktak ale sie rozpisalas :) nasz foksia jest okropna :P nie chcesz jej dla chlopaków? :)))) a przebiegła szuja jak nie wiem hihi najgorsze ze nie potrafi na smyczy chodzic i slucha tylko syna, mnie wogóle, nie moge jej złapać na podworku :((( chyba ,musi ciocia na szkolenie przyjechać :))) Landrii no nie wesolo u Ciebie, mam nadzieje ze trafisz na dobrego lekarza. Ja wczoraj byłam u koleżanki, wieice co? ona ma 39 lat i lekarz stwierdził u niej menopauze:( normanie szok, ona zalamana że tak szybko :( a objawy nieciekawe :( u mnie jakoś leci, mam nadal napady depresji, zazdrosći, a raz euforii Niestety nerwy mam na postronku, biore leki ale wcale nie jest lepiej, nie wiem czy nie powinnam iść jeszcze do psycholożki jakiejś, cięzko mi idzie życie codzienne :( zamknęłam sie w domu i boje sie wyjść :((( A tak poza tym to świetnie :P no i ta wiosna zajebista normalnie, a ja juz stolik i krzeselka wystawilam na ogródek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvii , ja to chyba Ciebie myślami ściągam :P Nawet SMS miałam napisać do Ciebie co słychać ;) Bierzesz jakieś leki wyciszające ? Myślałaś o powrocie do pracy ? Lekarza to ja dobrego już mam, tyko musiałabym się do niego przejść, a z tym gorzej :O. Może zaraz po świętach do niego pójdę ?! Trochę doprowadziłam mieszkanie do wyglądu. Odpuszczam sobie jedynie okna. Za zimno. Firanki czyste wiszą . Okna umyją jak zrobi się cieplej. Jeszcze dziś kilka prac porządkowych i mówię sobie STOP. Jutro lub w piątek jakieś drobne zakupy świąteczne. W święta wyjeżdżamy , więc przeleci szybko, a ja tym sposobem za dużo szykować nie muszę no i zaoszczędzę :P Z ozdób świątecznych chcę zrobić tylko stroik w postaci wieńca wielkanocnego.No i mam kilka jajek karczochowych , więc wystarczy. Nie mam ostatnio kompletnie czasu na żadne inne hand-made. ..... dla Wszystkich 🖐️. Miłego dnia Babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii briore te leki co poprzednio mam nadzieje ze tym razem też pomogą. Chcialam isc do pracy ale nie daje rady, znowu zamykam sie w domu i nigdzie nie wychodze sama. Ja tez nie robie szału na Swięta, troche u tesciowej, troche u mamy i w domu, zleci wkoncu to 2 dni tylko A gdzie reszta Pań? sprzątacie wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. WESOŁEGO ALLELUJA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych o wesołych Świat Wielkanocnych życzę dla wszystkich 🌼 U mnie tak sobie ;) musiałam spłacić ten kredyt. Pokrzyżowało nam to wszystkie plany :( Czy menopauza, czy nie, najlepiej okaże zbadanie poziomu hormonów we krwi. Lekarz gada to czy tamto... a czy zlecił? U mnie też nie było tego całego świątecznego szaleństwa. Myślę, że się obudzę wraz z prawdziwą wiosną ;) M znowu chory. Nie dość, że tego kamienia jeszcze nie urodził i mu dokucza, to wróciła mu grypa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych i radosnych swiat! :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a u mnie zaświeciło w końcu słoneczko tylko na jak długo? LAndrynka - trzymam kciuki moze się uda chociaz przyznaję ze 28 bardziej by mi pasował bo po powrocie moge na spokojnie zostać u córki jeszcze dzień lub dwa dłuzej a 21 to wpadam do stolicy po południu i rano już jade dalej ;) :) odezwę się w kazdym razie ja na moich lekach chwilowo działam jak trzeba i jest ok,w tym miesiacu robię przerwę i do kontroli musze sie udac na poczatku maja i sprawdzić czy nic się nie dzieje czy mozna odstawić czy nadal brac Sylvik - ja trzymam za Ciebie kciuki chociaz trudno mi zrozumieć dlaczego boisz się wyjsć z domu ale to już jest że jak człowiek na własnej skórze nie przejdzie to nie zrozumie [ przytulam] głowa do góry i więcej wiary dziewczyno buzka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik tu, gdzie jestem już jest :P Mrówka ok, rozumiem i czekam na znak.Weź pod uwagę jednak , ze 28 to ja już będę w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania, Katarzynek może i Wy mogłybyście 21 kwietnia pobyć przez chwilkę w stolicy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ost
ej zerknijcie w wolnej chwili na stronke mollini.pl- co byście zmienili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak pusto? :( Landrynka 8 maja będę w Wawie służbowo. Najprawdopodobniej kierunek Praga Południe. Niestety tylko przez około 2-3 godz przed południem (10ta-12tej góra) i wracam. No i nie będę za bardzo mogła się przemieścić w inne miejsce. Adres poznam na miejscu dopiero, bo nie wiem gdzie mnie zostawią. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kustra
gdzie znajdę rzetelne opinie na temat restauracji i knajp w sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaznaczam swój ślad Wczoraj byłam w Wawie na koncercie Perfektu w sali kongresowej. Koncert ok. 🌼 Szkoda tylko, że z Landrynką mogłyśmy się tylko przez dosłownie kilka minut widzieć. Moja "wycieczka" za wolno jechała a i koncert zaczął sie godzinę wcześniej niż mnie poinformowano. :O Landri mam nadzieję że będzie jeszcze okazja na dłużej się spotkać i pogadać. A może wpadniesz na weekend do mnie? :) Teraz są już prawie wakacje to w weekendy nie będę pracować. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !! ;-) Kania, super propozycja ;) A co byś powiedziała, gdybym w ten weekend do Ciebie zawitała ? Wieczorem będę wiedzieć czy będę mieć wolny , wtedy z przyjemnością bym do Ciebie podjechała. Sprawdziłabym dojazd itddd. A co u reszty ? Jak Dziewczyny żyjecie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super :D Ten weekend siedzę na chacie. Zapraszam. Czekam na wiadomość :) Na pocztę podam ci adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zajrzałam :))) ale przyznaję że mało mnie tu, zabiegana jestem ale już niedługo szkoła wiec moze luzik bedzie większy wakacje miałam częściowo w rozjazdach, jak wróciłam to malowałam i dziergałam bo jakoś mi się sporo nazbierało chetnych na sukienki ;) po niedzieli jeszcze tylko zakupy dla młodego do szkoły, kończenie zamówień i już można pomyśleć o sobie :))) fajnie ze sie spotkałyscie, a ja jakoś wa-we omijam łukiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odu.pl/2qgg tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×