Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

witam wieczorkiem. Kania mój gra non stop w krzyżowców i już mnie szlag trafia jak to widze i słysze . Landrynka tak to ja. Bolerko skończyłam jak namówie córke żeby pozowała to wkleje fotki. Już myśle nad czymś nowym ale nie wiem co robić. Musze spadać bo mały już mnie woła na wieczorne czytanie. Czekam na was rano z kawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babki :) Ja nic o facebooku nie napisze, bo podobnie jak Ty Kania jestem w tym temacie zielona, nawet mogłabym rzec bardziej niz zielona ;) Ja tez zaraz zabieram sie za szydełko , kupilam gacetke ze wzorami na wielkanocne jajka i serwetki. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie ;) Mała czuje sie zparoszona na kawę , ale pod warunkiem, ze nie bedzie to 6 rano :P Jutro mam wolne , wiec mam zamiar odrobic straty w spaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to się porobiło, wszyscy dziergają :P przecież to moja domena ;) właśnie skończyłam bluzkę i już będę musiała upruć tak to jest jak chce się iść na łatwiznę a i myśleć sie pochorobie niechce, jakiegoś zaćmienia dostałam czy czegoś, ech szkoda gadac, dawajcie te wasze dziergadła niech i ja popatrzę :) a jak wprowadzacie nową terminologie to z objaśnieniami :P co to ten facetbok czy jakoś tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka ja kawe pije zazwyczaj koło 5 , ale z tobą wypije drugą. Mróweczko Facebook to taki portal wysłałam ci zaproszenie mailem. Zaczęła Olajda , tylko nie dodała nam instrukcji obsługi. Dobra spadam dziergam niebieską bluzeczke. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj pierwszy wieczor festiwalu w Sanremo, ogladam z przyjemnoscia :-) Dla mnie na poczatku facebook byl taka swiatowa nasza klasa :-P Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko jak ja miło wspominam ten festiwal ;) Pamiętam jka zawsze chyba w sobotę i niedziele siedzialo się przed TV i czekało na piekne, melodyjne i rytmiczne piosenki włoskie . No i nie zapomniana para Albano i Romina Power ? :/ ( chyba , nie pamietam nazwiska ) i ich słynne Felek Ci da :P Troche polukałam na tego \"faceta z boku\" i wypatrzyłam nasza Mróweczka :P Z robotek wyszło wielkie G :O wszystko co zrobilam sprułam . Niestety ja musze się skupic nad tym co robię, a nie miałam warunkow . Moze jutro do poludnia jak bedę się delektowac błogą cisza :) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo a ja myśłałam, ze Mała juz z dzbankeim kawy czeka :D Wiec ja stawiam kawę jaką kto woli 7 , \\_/0 , do tego swieze bułeczki orkiszowe z posypką i konfiturami ;) Snieg u mnie sypie jak oszalałay, normalnie az się nie chce wierzyc , ze we Wrocławiu jest taka zima, to zjawisko bardzo rzadko spotykane ;) Teraz kawa, moze odrobinka szydełka, i lece na zakupy. Chce sobie dziś wszystko kupic potrzebne do wykonania faworkow , przypominam , ze jutro TŁUSTY CZWARTEK ;) Obiecałam dzieciakom , wiec musze słwoa dotrzymac ( tym bardziej ze mam wolne ) . Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki , nie zaspałam , ale od 4 nie miałam prądu , włączyli po 7 na godz. Nie wiem co za awaria. Na osiedlach wisiały info , że nie będzie do 15 u nas zero informacji. mam dzisiaj dzień lenia z tej okazji, bo wszystko mam na prąd, zmywarki też nie włącze, zmyć ręcznie nie zmyje bo junkers nie odpali. Laba totalna. Odprowadziłam małego , dzisaj mają bal karnawałowy , puszcze wam później fotki. Narazie znikam bo nie zdąże wysłać posta miłego dzionka wszystkim. Pije szybko kawe , więc zapraszam . Nareszcie kawa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jutro tłusty czwartek???!!! tak szybko, a ja raczej chora więc chyba paczków nie będzie :( no może faworki jal zagonię dziewczyny do roboty ;) Landrynka, weszłam tam wczoraj z ciekawości się zarejestrowac i na tym poprzestałam, a przy okazji obejrzałam Oli Antosia :D śliczny chłopczyk Popijam kawusie i zaraz spadam bo mnie łepetyna jednak boli, a sweter mam do poprawki i niewiem czy poprawię lepiej czy gorzej, koniecznie chciałam na niedzielę, bo syna osiemnastka, ale teraz to już niewiem :( dziś musze jeszcze upiec biszkopty na torta, jutro mięso,,,,, a mnie ise tak niechce , buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już prądu nie mam , laptop chodzi na baterie , ale net z jakiej racji to nie mam pojęcia (może na zasilaniu urzędu gminy bo mamy ten sam , a oni mają zasilanie awaryjne). Podejrzewam paraliż mojego miasta , bo z okna widze ,że w sklepie ciemno, oj dla niektórych ciężki dzień. Nie pamiętam żeby kiedykolwiek odcieli całe miasto i to nie nagła awaria bo ogłaszenia wisiały wczoraj. Mąż właśnie dzwonił i kazał mi nabrać wody w pojemniki i kupić kilka baniaków do picia . ponoć za dwie godz. całe miasto będzie bez prądu do odwołania. Mam zakupić suchy prowiant . Ponoć jakaś awaria była wczoraj , a dzisiaj w nocy , ukradli coś tam z głównej rozdzielni na nasze miasto. Spadam zakupić chleb i suchy prowiant póki kasy fiskalne działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam już po kawusi ;) Landrii fajne maluchy :) Mała współczuje braku prądu, u mnie dość często się to zdaża niestety a też prawie wszystko na prąd :( Mrówka dziś ubrałam się w tuniczkę, w pracy poprosze koleżankę to fotkę zrobi i może wieczorkiem wrzuce na poczte :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki Macham z pracy, wiec tak szybciutko. Ola robię sobie sweter w biało - niebieskie paski 5 cm (+-). Nic nadzwyczajnego 3 prawo-3 lewo. Zaczęłam go dziergać jakieś 3 lata temu. Może za dwa skończę. :D:D Mój obrazek krzyżykowy leży bo światło do niczego. Dobrze, że mam na co zwalić. Pączków jutro nie robię. Dziś męża zaczepiłam na ten temat. A on mi na to - głupia jesteś? Kupi się. :D No to z głowy tłusty czwartek. Mam ochotę na biszkopt przekładany kremem Karpatka. Może to przynajmniej zrobię. 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciaooooo! Landrii..wczoraj byl Al bano, ale bez Rominy :-) Nie sa razem od lat :-) Dzisiaj drugi wieczor przed tv :-) Po poludniu jade do szkoly, chcialam upiec troche faworkow i zawiezc, ale wymslilam sobie paczki na jutro, wiec faworki odpuszczam. Tylko u mnie jeden problem.....wiadomo, ze nie usmaze 2 tylko kilkanascie....i co ja z nimi zrobie? doslownie nie mam ich komu podarowac. Podrzuce Wam wirtualnie :-) Serio taka zima do Was wrocila? To ja Wam przesylam troche slonka :-) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia podrzuć mnie trochę tych pączków. Ja to taki łasuch jestem, że codziennie w drodze do pracy kupuje w sklepie jednego z pudrem, żeby zjeść do herbaty o 10.00. To chyba już taki u mnie nawyk. Jak sklepowa mnie rano widzi, to też wie już co podać. :D:D Ja też zasypana śniegiem. 🌼 Mala ty u mnie też na tym faceboku jesteś czy to inna Ewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko co to się dzieje:D ??!!!!!!!! Jedna odcięta od świata, druga pada na twarz nad klawiaturą, trzecia cierpi na nadmiar pączków !!! Olalalala Laseczki jestescie super ;) A ja teraz pije haerbatę , tak mi się zachcialo herbaty jak nigdy , gorąca z cytryną , mniam mniam :) Jula sory, ale moj outllok się buntuje i nie wysyla potwierdzen odebrania poczty ;) Ale melduje, ze wszystko czytam i nawet dopisze , ze dziś potwierdzilo się to, co juz od dawna wiem o facetach :P ( to apropo tego co mi przysłałas ) I serio taka zima , ze hoho , juz od dawna takiej nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii 🖐️ ;-) Ja tez z herbatka na stole, tym razem biala :-) Na wieczor przygotowalam ciasto do pizzy,a tak poza tym to sie obijam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 20 minut zmykam do domu. najmilszy ma mnie odebrać spod pracy. Wyskoczymy razem na zakupy i dopiero do domu. Zabrakło jedzenia dla kota. Przy okazji kupię coś na obiad. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekę faworki i czekam na pocztę Sylvik :) Landrynka> dzięki za rozweselacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś paskudny biometr był dla mnie :( ból głowy i znowu osłabienie, ale dałam rade bez pogotowia hihi Mróweczko mój M dziś mnie widział pierwszy raz w tunice i bardzo chwalił, że świetna i dobrze w niej wyglądam, więc możesz być dumna z siebie a nawet i cene podał jeszcze raz taką :P zdjęcia Wam wysłałam, niestety wcieło mi adres Małej i Kanii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Kani mam już emaile pozostałych i fotki poszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie od dwóch dni ćmi ząb. Jakiś czas temu byłam u dentystki. Truła mi zęba.Kilka godzin po truciu wyleciało mi wszystko. Nie wiem jak ona to zalepiła. Teraz chodzę z dziurą. 24.02. dopiero mam wyznaczoną wizytę. W poniedziałek mam najbliższe wolne. Muszę się jeszcze troszkę pomęczyć. Najlepiej będzie jak spuchnę na sobotę i niedzielę. ;) Dwa dni w pracy. Kazała mi przyjść jak będzie mnie bardzo bolało. Aż tak bardzo nie boli, bardziej przeszkadza, zwłaszcza przy jedzeniu jak mi tam coś wlezie. Ja pracuję do 15.30, dentystka w porywach do 15.00 Kupiłam Meridol i popłuczę. Na dodatek okazało sie, że nie mogę sobie zrobić ulgi prorodzinnej przy odliczeniu PIT. Za dużo o 120 zł moje dziecko zarobiło. Jak jest cienko to się rwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvi -----> naprawde SLICZNIE wyglasz w tunice :-D mrowko ----> brawo!! :-D Dziewczyny, ja sama w tym facebooku od okolo 2 tygodni h\\jestem i ez dopiero poznaje co i jak. Szukajac znajomych wpisalam swoj mail i haslo doniego i z tego facebooka poszlo polaczenie do maila i tym sposobem wg. adresu @ znalazlo mi Bling, a reszcie poslalam na maila zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed chwilą też wysłałam kilka zaproszeń. Zobaczę co z tego wyniknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie cholera węzły zaatakowały Sylvik> faktycznie wyglądasz ślicznie i mówię to nie dlatego że to częściowo moja zasługa ;) :P powinnaś nosić kolorowe ciuchy do twarzy ci w czerwonym a tu też fajna rzecz :) http://www.libo.ru/i447.html miałam jeszcze zamówić troche kamyków bo mi poszło dziś dużo, ale już mi się niechce, moze jutro ulga mi się nalezy jak psu kiełbasa i juz dziś poleciałam zanieść pity do rozliczenia :P Kania powinnas się cieszyć że ci dziecko już zarabia i nie musisz łożyć na utrzymanie ;) moje tylko by się uczyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×