Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Widzisz Mrowko, nic tylko skakac po forach i wklejac linki ;-) A tak serio, to sprzedalas juz cos na allegro? Zapraszam na mala kawke. Glowa mnie caly dzien boli, az nie chce sie nic robic. Zrobilam jeden naszyjnik, wiecej nie dalam rady. Koncza mi sie tez materialy, a dotad nie znalazlam sprzedawcy godnego polecenia.. No nic, probuje dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuuuur zapial. Ja to sie mam znowu sie zagubilam,wybaczcie. Chyba bede taka cora marnotrawna ,tego topicu No ale jestem . Moze i ja zajrze na skrzynke i cos poczytam obejrze jak cos doszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis pieknie swiecilo slonce, az zyc sie chcialo :) oby częściej taka pogoda już była :) Mała napisałam do Ciebie emaila, sory że nie pomoge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1234567890
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłalam Wam fotki :) efekt dziesiejszej pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już myslałam że to pazurki :P pasemka fajna sprawa bo rozjaśniają twarz, ja też co jakiś czas parę sobie wrzucę w weselszym tonie ;) Julia> chwilowo nie wklejam nawet bo mam zbyt miejscowy, oczywiście trzeba będzie też pomysleć moze o tym sposobie, ale jakoś nie nastawiam się na masową produkcję ;) gdybyś chciała u nas na allegro to moge na emaila ci wysłać dwóch już sprawdzonych sprzedawców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka podana , ale jak zwykle pije sama. Chyba zaprosze tego gościa co przywozi towar do sklepu i tłucze mi się codziennie od 4 rano pod oknami. Dzięki za odzew. Jade dzisiaj na cmentarz i do rodziców. Już dzisiaj lepiej, boje się troche tej wizyty , wiem ,że jest tam coś dla mnie co ona mi zostawiła. Dzwoniła jej mama i namawiała ,mie abym została u nich kilka dni. Będzie im lżej , Syn nie przyleci bo odwołali mu samolot i będzie dopiero we wtorek. Bling do ciebie nie napisałam bo nie mam maila Kania gdzie się podziewasz? odezwij się prosze Jeszcze raz wielkie dzięki i miłego dnia Mimo paskudnej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała trzymaj się cieplutko Taktak email od Ciebie się wrócił :( coś z Twoją skrzynką się dzieje, może taka zapchana? :) wrrr znowu zapowiadają deszcz na dzisiaj :( pewnie na jednej kawie się nie skończy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie manko ;) a ja zaraz spadam do dentysty, bleeeeeeee, ale dawno już nie byłam trzeba zrobic kontrolę i jak znam życie poprawić to i owo jaki będzie dzień to się zobaczy Mala> pamiętaj że trzeba wspominac tylko dobre chwilę a i pośmiać teraz po tak długim czasie z pewnych zdarzeń tez można, zawsze będzie lżej, ja tak robię, wspominam te miłe i zabawne chwile :) no tak Kania faktycznie zamilkła, czyżby była obrażalska ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski :-) Mrowcia....jak wrocisz od dentysty to pamietaj o mnie, wklej mi linki :-) Z checia przejrze i zobacze co i jak. Sylvik, do mnie tez nie doszlo, a adres moj masz :-P Kania faktycznie zamilkla.....ODEZWIJ SIE! Mala..trzymaj sie! Dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i nie obrażam się. Czasami człowiek potrzebuje się zdystansować do pewnych rzeczy. Taktak nawrzucała mi trochę. Słusznie czy nie, mało mnie to teraz zajmuje. 1. nie pisałam na akord 2. nie zabiegam o to żeby ktoś mnie na siłę polubił 3. nie miałam na celu zaistnieć za wszelką cenę Jak miałam o czym to pisałam. Po prostu. Czasami po to żeby wzbudzić jakąś rozmowę, dyskusję gdy nikt się za długo nie odzywał. Teraz nie wiem o czym pisać. No bo to za ciekawie albo za nudno. Temat nie był ściśle określony. 🌼🌼🌼🌼 może rzeczywiście za dużo było tej Kani. Obiecuję, że teraz będzie mniej. ;) Julia dostałam maila, od Sylvi też. Malej już odpisałam. Pozdrawiam koleżanki 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i na mnie kolej z dzien dobry ;) U mnie dzis na przemian deszcze ze słoncem ;) Ale jakos mi to zwisa , bo u mnie juz wiosna na całego - ale w sercu :P Sylvik powiem tak, jakos nie zauwazylam specajalnej róznicy w Twoim wygla dzie :O Moze mnie uswiadomisz co zrobilas z właosami a ja się lepiej przyjrze :P Kania Ty sie nie ociagaj Kobieto , tylko sie pokazuj tak czesto jak tylko Ci sie chce ;) Ide teraz na poczte pisac emaila do Małej . Wczoraj nie mialam cos weny , aby sie zabrac za to a po 2 mialam zwariowany pozytywnie dzien :D Bużki Babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania 🖐️ Landrii...pisz co sie ciekawego wydarzylo :-) Wiosna w sercu, fiu..fiu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz................................................................ :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna to wiosna, coz tu pisac ? :D:D:D Jedynym moim poboznym zyczeniem jest to , by trwala jak najdłużej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominika po co zaraz na maila , tu Ci napisze chodzi o wpis po Twoim nickiem , a ktory pojawia się na koncu wpisu, mozna w tej "stopce" wpisac kilka słow o sobie , mozna napisac jakąs zyciowa rade , lalbo zacytowac cos madrego . Zobacz u dziewczyn , np u Julii, Sylvika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik wiesz co ja za bardzo nie zagladam na ta onetową skrzynkę wie moze i zapchana. Pisz na foto@mac-media-arts.com tam sie nic nie zapycha. I tak jeszcze przy okazji nie przysyłajcie mi tych wszystkich kawałów, łańcuszków, wierszyków itp. Chętnie ogladam wasze zdjęcia i czytam maile ale tych wszystkich extras nie za bardzoe lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika :D jak mialalbym napisac co ja porabiam na codzien to zabrakloby dnia ::D obecnie jestem w pracy , troche się nudze , nic mi się nie chce robic , bujam w obłokach :D Niestety juz po 13stej i chyba wezmę sie za to, co mialam zrobic juz na wczoraj :P A dla zasady Dominiko , jezeli chcesz u nas " zakotwiczyc" na dłuzej , to napisz najpierw sama cos o sobie i sprobuj rzucic okiem na wpisy wczesniejsze, myśle, ze rozeznasz ise sama co ktora robi i czym sie zjamuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie ma mnie na N-K . TakTak 🖐️ własnie mam podobny problem i wcale to chyba nie jest adres z onetu , na ktory nie docierają do Ciebie maile. Sprawdż dobrze :) A co do tych "extras" to ja o tym pamietam i Cię nimi nie uraczam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czyzby Mrowka zaslabla u dentysty? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do denstysty wysłałam męża ;) ja robiłam naszyjniki i korale bo na jutro miałam zamówienie, zrobiłam 5 sztuk i już nie mam siły, poszłam na spacer spotkałam stado sarenek (urocze) teraz wróciłam i chce mi się uciąć drzymka ;) chyba sie starzeje do wiosny też tak jakoś daleko, dziewcze mnie męczy o sweterek więc musze zawinać rękawy i brać się do roboty Julia> a ty chcesz linki na tych gości z allegro? jak tak to jutro do poludnia, bo net mi tak chodzi że nawet na krzynkę nie mogę wejsć, aaaaaaaaa i jeszcze mi się marzy dwa dni w jakimś spa :D he he odmłodzić by się chciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii przychodza do mnie maile ze wszystkich kont, nie sciagam tylko z tego onetowego (tego ktróry jest pod moim nickiem). Czasami mój serwer blokuje inne serwery jestli uważa je za niebezpieczne ale to nie jest zaden z powszechnych serwerów w pl (onet, wp,o2 itp). Poza tym dostaje normalnie mail od mrowki i od sylvika tez. Nie wiem spróbuj moze jeszcze raz na ten ostatni z com po kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktak ja też wysyłałam emaila na ten podany adres i wrócił. Landrii zrobiłam pasemka, szkoda że ich nie widać :( Kania pisz kobieto dużo i często \\:) ja lubie czytać po powrocie z pracy, zawsze wieczór krótszy :P witaj Dominika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik, a ode mnie tez wracaja? :-P No nic, prosic nie bede. Mrowka....chetnie, jak tylko bedziesz mogla to przyslij linki. Wielkie dzieki z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko nie wróciło :( zaraz zpbacze czy zapomniałam o Tobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×