Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Dziekuje Dziewczyny za ciepłe słowa 👄 Juz się trochę uspokoiłam, bo wyniki badan i TK i RTG sa dobre, co oznacza ze jakichs zmian powypadkowych nie ma. I raczej nie zostanie na obserwacji, bo sprawy neurologiczne tez sa ok, wiec nie musi byc obserwowana. Jak przeczytałam, ze Wasi najblizsi tez lubią wywijac , to az mi się lżej zrobilo na sercu . Myslałam, ze tylko moja mama taka kozica, bo niestety ale tych upadków w ciągu ostatnich 9 lat miala sporo :O W najgorszym wypadku skonczylo sie to pęknieciem kosci łokciowej .Ale za to te since to masakra :O Reka byla w gipsie okolo wrzesnia , a siniec jest do tej pory :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zżarło mi tekst Landrii moja mama też nie lepsza, ostatnio tak rąbała drzewo że odskoczyło i walnęło ją koło oka. SIniec taki że wyglądała jakby ktoś jej przyłożył :( kilka dni siedziała w domu i nikomu sie nie pokazywała :( :) Mrówka tunika doszła, jest taka jak na obrazku :) bardzo dziękuje. Mierzyłam w pracy i dziewczyny mówiły że super, a jedna nawet taką samą by chciała :P jak będę miała kiedy to zrobie zdjęcie i podeśle :) zapraszam na herbatke z miodem i cytrynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj tu slalam posta. Nawet na temat sexu sie chcialam wypowiedzec i post nie poszedl. Kupilam sobie nowego laptopika no i moze nie poinstalowalam jeszcze wszystkiego. Teraz juz chyba nie bedzie takich problemow z logowaniem sie . Pochwale sie a co HP DV 6899 czerwoniutki . Na fotosiku chcialam zdjecia wlozyc ,no ale widze ze moj piekny wszystkich nie zrzucil z drugiego kopma na usb. Wysle wam zime u mnie, podobna do tej u Olajdy. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling to prawie jak u nas Doda tylko, ze ona ma wszystkie dodatki w różu :P Tez myślę o kunie laotpoa , zawsze mi się marzy łozeczko , ciepla kolderka i laptop na niej i wtedy mozna surfowac do woli :D Czekam an fotki zimy . A tak apropo fotek . Składam zażalenie do Małej - do mnie nic nie dotarlo :( Sylvik pamietaj o mnie , bo jeszcze tej tuniczki nie widziałam . Wrocilam zmeczona i wykonczona tymi nerwami z pracy przed 19 i jak tylko się polozylam na moment - taki mialam zamiar , to usnęłam. I teraz niedawno się obudziłam ;) Ciekawa jestem czy usnę ponownie? Kania zaraz odpisuje na maila z zapytaniem , i dzieki za ppska z rzeżbami. Przepiękne te prace i ta muzyka......sliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Landrii, ja co prawda jeszcze nie spałam, ale jakoś zasnąć nie moge, więc postanowiłam poserfować zamiast się męczyć w łóżku :) a tuniczkę na blogu Mrówki możesz obejrzeć, jej córka ją prezentuje :) Bling dziękuje za zdjęcia :) śliczna zima i wkońcu Ciebie mam okazje poznać :P do tej pory chyba żadnej fotki Twojej nie widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka. Hej babeczki dziś 13 piątek. Wszystkie czrne koty zostawić w domu, spotkane na ulicy omijać zerokim łukiem. Niby nie wierze w zabobony , ale jak moge to omijam czarnego kota tak profilaktycznie. Mąż jeszcze żyje choć pod wieczór już było bardzo niebezpiecznie , ale wziełam się ostro za córki bolerko i się uspokoiłam. Jak wytrzymam z nim jeszcze 3 całe dni , nie mam pojęcia. I pomyśleć ,że kiedyś z utęsknieniem czekałam na jego powrót z pracy , wpatrywałam się w zegar za ile wróci. Teraz też się wpatruje , ale za ile wyjdzie. Mam nadzieje ,że coś się wydarzy i będzie musiał iść. Landrynko jeśli nie dostałaś fotek znaczy ,że nie mam Twojego maila. Skrobnij coś do mnie to Ci odeśle. Pozdrowienia dla wszystkich w biały , mrożny poranek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka ma pierwsze prace do napisania 1- to ma odpisać na list koleżanki , którą chłopak z którym jest od kilku msc namawia do sexu.A ona się waha, ale nie chce go stracić. 2- Mój pierwszy raz , kiedy i jak powinien wyglądać. w w tym liście mają przedstawiś wszystkie argumenty przeciw, skutki duchowe i fizyczne . List na 4 strony. Drugi temat wiadomo dla większości dziewczyn nieaktualny, ale może sobie uzmysłowią ,że to niepowinno być na jakiejś imprezie z pijanym chłopakiem , albo przerażająca "gwiazda" Ponoć klasie podobały się tematy bo na czasie , a nie nudne listy Romea do Juli . Ciekawe czy im to łatwo przyjdzie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś na dobry chumor Żona ustaliła z mężem, że jeżeli przyjdzie mu ochota, żeby się z nią kochać, to delikatnie np. przy dzieciach, zapyta \"Czy pralka działa?\". Pierwszego dnia mąż pyta: - Czy, pralka działa? - Nie, pralka zepsuta. Następnego dnia... - Pralka działa? - Nie, dziś też nie działa. Trzeciego dnia: - Pralka działa? - Nie, zepsuta. No to się stary wkurzył, poszedł do pokoju i się zamknął (w pokoju). Przychodzi żona. - Przepraszam... Pralka już działa... - Nie trzeba, zrobiłem \"pranie ręczne\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ja już wróciłam z NW a wy dalej śpicie . Wstawać ! Dzisiaj trzeba zaliczyć kosmetyczke , fryzjera , albo przyszykować się do domowego SPA. Jutro Walentynki , te co mają Walentego pod nosem mają się zrobić na bóstwo , a te co nie mają , lub chciałyby zmienić tym bardziej . Mój Walenty ( czyt. walnięty ) kuknoł wczoraj na temat tygo co pisała Kania o walentynkach i on też chce taki upominek . Obiecał ,że rano jak jutro się obudze będe miała gorącą kawe na stoliku nocnym. Ciekawa jestem , czy wstanie przed 5 bo ja się tak budze. No ale jak widać pomysł działa na wyobraźnie już dni wcześniej , a co dopiero jutro . Chciałabym zobaczyć jak on wstaje o 5 i robi mi kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwocha
Mala nareszcie Cię znalazłam! Kobieto dzięki Twoim pomysłom w dzień wypłaty mam 120 zł na koncie . Zagotowany bigos w słoikach, zamrożone krokiety, pierogi wielki słój bułki tartej i właśnie rozmrażam wędlinki i boczki na fasolke.Nawet nie miałam pojęcia ,że jak się ruszy rano tyłek to można kupić tak tanio. U nas w dino ścinki i końcówki dostaje się za darmo! Tylko się mówi ,że dla kota lub psa. Nie trafiłam nic nieświerzego bo towar codziennie. Salcesony i mielonki zjada piesek , boczki i lepsze wędliny mroże. Pieczarki rano są od 2 do 3 zł. W innym sklepie nabiał o 50% taniej. Zawsze pożyczałam przed wypłatą , a tu 120zł i lodówka , zamrażarka pełna żarcia. Jak będe miała stały dostęp to chciałabym wstąpić do tego topiku bo widze ,że jesteście normalne , nie jak na innych topikach. Mam36 lat i nie potrafie się odnaleść , choć jestem mężatką od 15 lat , ale od roku mieszkamy sami. Mam trójke dzieci 10 lat syn i bliżniaczki 2 lata. Mieszkaliśmy u teściów i oni zarządzali wszystkim . Pójście na swoje mnie przerosło. Popadłam w długi bo nic nie umiałam . Mala podała praktyczne rady i dałam rade . Jeśli pozwolicie to chce dołączyć do wszego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miłe słowa i wielkie uznanie DLA CIEBIE jeśli pożyczałaś a tu w tym miesiącu aż tyle Ci zostało. Jeśli ja do tego się przyczyniłam ciesze się bardzo. A to ,że nie możesz się odnaleść na swoim nic dziwnego , bo jak rozumiem teściowa robiła wszystko , czyli zakupy , opłaty , gotowanie. Więc to tak jak byś była rok po ślubie tylko z trójką dzieci , a to już wyzwanie. Chyba każda z nas przeżywa szok jak idzie na swoje. Mi się wydawało ,że wszystko wiem bo dużo pomagałam mamie. Ale Jak sobie przypomne początki na swoim to teraz mi się chce śmiać , ale wtedy płakałam w poduszke. Niektóre moje dania mimo ,że włożyłam całe serce i pół dnia , nawet pies sąsiadów nie ruszył. A niby był wszystkożerny. Do reszty dziewczyn czy was zasypało , czy czarne koty was oblazły? Podpisywać liste obecności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik> czekam na fotki i cieszę się że się podoba :) co do Walentynek uważam jak Sylvik, że Walenty ma być aktywny cały rok, a nie jeden dzień :P a to że akurat dziś jadę do fryzjera to się tak po prostyu zbiegło ;) tylko tonę chusteczek muszę wziąść ze sobą, niestety nie da rady przełożyć bo za tydzień mam 18-tkę syna :) Mala> z tego magistra to nawet mój magister się uśmiał ;) więcej takich tekstów poproszę Blinguś dawaj tą zimę, chociaż u nas za oknem też już zima i dalej sypie, chyba mnie to nie cieszy :( pozdrowionka dla wszystkich może uaktualnie za tydzień fotki z okazji imprezy to wtedy świeże powysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny !!! Ja mam dziś wolny dzien i moglam sobie pospac dluzej niż zwykle:) Mała 🌻 podziwiam Cie ze wstajesz tak wczesnie . Tak poprostu masz , lubisz tak wczesnie wstawac czy nadmiar obowiązków Cie do tego sklania ?;) Moj adres powinnas miec, bo wysylalam do Ciebie przeciez obrazki haftowane. No ale podaje jeszcze raz tak na wszelki wypadek : mmik@kn.pl. Iwocha 🌻 witam serdecznie , mysle ze mozesz dolaczyc do naszej grupy spokojnie i bez zadnych przeszkod . Jezeli Ci sie spodoba to zostan jak najdłuzej ;) Tylko jesli mozesz to wdziej czarną szatkę , bo to róznie na kafe z tymi pomaranczami bywa :P No i jako ciekawostkę napisze , ze ja tez mam bliźniaczki , ale moje to juz prawie dorosłe panny ;) W czarne koty nie wierze , bo dwa razy przyniosły mi szczescie , a i 13 tez nie jest dla mnie pechowa bo spory kawalek zycia mieszkałam pod 13stką , a nawet jakby dobrze ktos policzyl to pod wielokrotnoscią 13stki ( 26/13 ) . I w ogole jakos jeszcze nigdy 13sty w piatek mi nie przyniosl pecha:D Tak wiec ja dziś na spokojnie mam zamiar spedzic ten dzien . I jeszcze co do sniadan , Moj maz jest pod tym wzgledem kochany. Praktycznie co tydzien w niedzielę dostaje kawe do łozka i prawie codziennie przed wyjsciem do pracy sniadanie :P Fajnie mam , no nie ?;) A teraz kawa no i chyba trzeba zaliczyc to SPA , chocby dla własnego dobrego samopoczucia ;) Miłego dnia 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny !!! Ja mam dziś wolny dzien i moglam sobie pospac dluzej niż zwykle:) Mała 🌻 podziwiam Cie ze wstajesz tak wczesnie . Tak poprostu masz , lubisz tak wczesnie wstawac czy nadmiar obowiązków Cie do tego sklania ?;) Moj adres powinnas miec, bo wysylalam do Ciebie przeciez obrazki haftowane. No ale podaje jeszcze raz tak na wszelki wypadek : mmik@kn.pl. Iwocha 🌻 witam serdecznie , mysle ze mozesz dolaczyc do naszej grupy spokojnie i bez zadnych przeszkod . Jezeli Ci sie spodoba to zostan jak najdłuzej ;) Tylko jesli mozesz to wdziej czarną szatkę , bo to róznie na kafe z tymi pomaranczami bywa :P No i jako ciekawostkę napisze , ze ja tez mam bliźniaczki , ale moje to juz prawie dorosłe panny ;) W czarne koty nie wierze , bo dwa razy przyniosły mi szczescie , a i 13 tez nie jest dla mnie pechowa bo spory kawalek zycia mieszkałam pod 13stką , a nawet jakby dobrze ktos policzyl to pod wielokrotnoscią 13stki ( 26/13 ) . I w ogole jakos jeszcze nigdy 13sty w piatek mi nie przyniosl pecha:D Tak wiec ja dziś na spokojnie mam zamiar spedzic ten dzien . I jeszcze co do sniadan , Moj maz jest pod tym wzgledem kochany. Praktycznie co tydzien w niedzielę dostaje kawe do łozka i prawie codziennie przed wyjsciem do pracy sniadanie :P Fajnie mam , no nie ?;) A teraz kawa no i chyba trzeba zaliczyc to SPA , chocby dla własnego dobrego samopoczucia ;) Miłego dnia 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za dubla , ale mam klopoty z wysylaniem postów :) Mnie nie zasypało , jak zwykle we Wrocławiu zima jest zawsze do bani :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odniosę się do wypowiedzi jeszcze iwochy> niby nic nowego nie napisałaś, ale to wiem ja która już od kilkunastu lat gospodarzy na swoim i ma dużą rodzinę ;) wczoraj kupiłm całą swinkę i juz smalec mam przetopiony galareta zrobiona, mielone będę robić jutro i bigos też, więc dla mnie to oczywiste sprawy, ale pewnie nie dla wszystkich szczególnie młodych osób :) dołaczaj do grona i pisz coś o sobie, przesyłaj fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis tylko podpisuje liste i zaraz znkam do pracy, za późno wstałam i wyrobić się nie mogę :P Olajda wysłałam do Ciebie emaila ale się wrocił, a na gg zostawiłam \Ci wiadomość i nie odpisujesz :( czy ten numer gg pod nickie jest aktualny, bo nie chcialabym komuś zostawiać na gg swoje dane :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kupuje różową świnke co pare miesięcy, nie ma nic lepszego niż własna świnka z wyrobami. Mam swojego rzeźnika i robi boskie wyroby. Wszystkie kości każe wędzić i częśc słoniny. Nie lubie mięsa , ale swojskie to swojskie. Nie to co barwione w sklepach i udaje w wędzone. Pracowałam u właściciela masarni to wiem jak to wygląda. lepiej nie wiedzieć co , jak i z czego robione. Co do Spa to ja sobie rezerwuje łazienke dzisiaj na godzine. Robie tak co tydzień od kilku tyg. Kąpiel w olejkach, z książką, świece zapachowe, wszelkie maseczki i peling z kawy , później maseczki , balsamy, oczywiście depilacja. Mąż nie może sie doczekać kiedy dzieci pójdą spać , albo dorosłe dziecko zadzwoni ,że wróci później . Nieraz myśle jak fajnie było mieć miałe dzieci. Wiadomo było o której idą spac. Mój syn miał się meldować zawsze jak wróci i teraz jest problem bo wchodzi do sypialni i mówi już jestem możecie robić swoje. Problem w tym że nie wiemy czy on wróci o 22, 23 czy 24 .no i czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to może mnie też się przyda taki kurs gospodarności od Malej i Iwochy ;) Poważnie. Im więcej zarabiam tym więcej wydaję. 🌼 Mala teraz możesz mieć pewność co tak naprawdę zadowoli naszych facetów. Wszystkie pralki do reperacji i to bieeegiem . :D:D 🌼 Landrynka dzięki za odpowiedź. Popatrzę, poszukam. 🌼 Bling jak nic nie dostałam. :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka wysłałam. CO ja czytam , pralki wam mają szwankować?! Nic z tych rzeczy , wyszykować , wysmarować je na jutro mają być w dobrej kondycji. Później niech nawalają, przyda się panom pranie ręczne. Tylko nie przesadajcie bo wam faceci zrobią taki numer... Małżeństwo wybrało się do ZOO. Przed klatką z dorodnym gorylem żona mówi: - Przyjrzyj mu się! Tak właśnie powinien wyglądać prawdziwy mężczyzna - te bicepsy, ten dziki wzrok, ta postura... W tym momencie goryl wyciąga łapę, wciąga kobietę do klatki i wykazuje jednoznaczne zamiary. Żona woła do męża: - Ratuj mnie! Na co czekasz? Ratuj -Mąz na to ze spokojem - A powiedz mu teraz, że cię boli głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania nie mam waszych adresikow No wlasnie doslalam dla Landrynki i Olajdy,no chyba do wszystkich was poszlo. Musze uzupelnic sobie kontakty na mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala żart w deche :D:D Bling zaradzimy coś na to? Chyba na poczcie widziałam jak ktoś przesyłał też do ciebie wiadomość. Spróbuje poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała 🌻 no nareszcie ;) Dziekuje za zdjecia i myśle , ze te słwoa o Twojej malej atrakcyjnosci są bardzo przesadzone :P Zaraz coś poszukam i tez pchnę Ci fotki ;) Blinguś 🌻 od Ciebie też dostałam zdjecia i podobnie jak Sylvik gdybys się nie podpisała , miałabym orzech do zgryzienia kim jestes ;) Zupełnie zmieniona nasz Blinguś :) Super ! ;) Jak tam ? Spa pozaliczane ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje Spa zaliczone .Peling z kawy i miodu, Nasmarowane wszystko ( czy zauważyłyście ,że z wiekiem zajmuje to coraz wiecej czasu) , jedno na uda, drugie na brzuch ,trzecie na piersi , dekolt, maseczka na twarz, kremy itp. Zazdroszcze mojej babci ona używałą tylko oliwki dla dzieci. A teraz wymyślają cuda . No ale ja juz dzisiaj po. Teraz się kłade , jakiś film i szydełko w ruch. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi wesoło na topiku ;) a ja jestem dziś z siebie bardzo dumna, wytrzymałam w pracy cały dzień ;) tylko troche miałam stresa ale zaraz zjadłam kanapke i starałam się zapomnieć że to moja pora na nerwice :) oby tak dalej a obejde się spokojnie bez pracownika :) a teraz sorki ale zmykam zająć się obowiązkami domowymi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik a nie lepiej by brzmialo :obowiazkami : małżenskimi ? :P .....nie nie, przeciez to nie obowiązek tylko sama przyjemnosc :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc chwile czlowieka nie ma i tyyyyle czytania :-) milo :-) topik mknie do przodu, ozywienie wielkie :-) sylvi -----> w koncu Cie znalazlam :-) kliknij zdjecie w tunice i zaprezentuj sie nam :-) mrowko ----> juz wykurowana, czy dalej chora? pozdrowionka :-) Julii ----> do mnie slij fotki smialo, lubie ogladac. A moze Ty tez sobie zalozysz galerie np. na fotosiku swoich dziel? Landri ----> koniecznie zaloz galerie :-) Tu walentynki tez obchodza, hmmm a ja jeszcze nic nie kupilam mojemu.. Co do upadkow starszych osob to ja mam to w pracy na codzien i jest to bardzo popularna \'\'przypadlosc\'\' wieku starczego. Najczestsze skutki to urazy glowy i zlamanie kosci szyjki udowej. Dobrze, ze zbadali Twoja mame, a jakby miala zostac na obserwacji to nie jest to najgorsze co mogloby ja spotkac, bo dzieki takiej obserwacji szybko wykryja (jesli by byly) jakies powiklania inne uszkodzenia poupadkowe. Ale z tego co piszesz TK i RTG sa dobre, czyli dobrze :-) Mala1972 ----> a TY masz jakies zdjecia Twoich robotek recznych? jak tak to slij :-) Mala wstajesz wczesnie, a ktorej chodzisz spac? iwocha -----> rob sie na czarno, prezentuj sie nam tu, slij swoje fotki i zapraszamy :-) Ty i Mala1972, to chyba musicie miec duze lodowki, albo ekstra zamrazalki? Ja mam lodowke, a na dole osobno otwierane drzwiczki do zamrazalki z 3-ema szufladami i namrozic za wiele nie namroze, no ale zawsze cos mam. Kiedys w przyszlosci kupimy sobie zamrazalke, bo z doswiadczenia widzimy, ze to przydatne, bo np. jak ryby biora to ja potrafie zlowic 24 sztuki, ale tyle na raz sie tego nie zje, a zamrozic mozna. *Bling -----> poslalam do Ciebie zaproszenie na facebok :-) no wlasnie! czemu te malzenskie sa nazywane obowiazkami? pozdrawim Was i zycze milego dnia zakochanych, rozkochajcie w sobie na nowo Walentego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×