Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

hej dziewczyny! Mała super zrobiłas. wiecie ja ostatnio jakos przed świetami oglądałam w wiadomościach o rodzinie w której zgineli rodzice babcia itp i starszy brat nie mial wiecej nz 25lat adoptowal rodzeństwo i wiecie przed samymi świetami spalił sie im dom. Miasto dalo 3tys na rmont, ale oni nie rozglaszal tego, znajomi sami przyszli im pomagac cała wieś. no i na tym sie wiadomości skończyły.... jak dla mnie totalna beznadzieje... po co puszczaja aki material skoro nie podaja jakiegoś nr konta czy nr gdzie mogę smsa wysłac? byłam dziś u ginekologa...dostałam mase leków i na jutro mam usg piersi... tak mnie przebadała że boli mnie wszystko. tzn nie tak boleśnie a tak dokładnie:) i na fotelu i usg. i nie jest zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Mała super zrobiłas. wiecie ja ostatnio jakos przed świetami oglądałam w wiadomościach o rodzinie w której zgineli rodzice babcia itp i starszy brat nie mial wiecej nz 25lat adoptowal rodzeństwo i wiecie przed samymi świetami spalił sie im dom. Miasto dalo 3tys na rmont, ale oni nie rozglaszal tego, znajomi sami przyszli im pomagac cała wieś. no i na tym sie wiadomości skończyły.... jak dla mnie totalna beznadzieje... po co puszczaja aki material skoro nie podaja jakiegoś nr konta czy nr gdzie mogę smsa wysłac? byłam dziś u ginekologa...dostałam mase leków i na jutro mam usg piersi... tak mnie przebadała że boli mnie wszystko. tzn nie tak boleśnie a tak dokładnie:) i na fotelu i usg. i nie jest zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Mała super zrobiłas. wiecie ja ostatnio jakos przed świetami oglądałam w wiadomościach o rodzinie w której zgineli rodzice babcia itp i starszy brat nie mial wiecej nz 25lat adoptowal rodzeństwo i wiecie przed samymi świetami spalił sie im dom. Miasto dalo 3tys na rmont, ale oni nie rozglaszal tego, znajomi sami przyszli im pomagac cała wieś. no i na tym sie wiadomości skończyły.... jak dla mnie totalna beznadzieje... po co puszczaja aki material skoro nie podaja jakiegoś nr konta czy nr gdzie mogę smsa wysłac? byłam dziś u ginekologa...dostałam mase leków i na jutro mam usg piersi... tak mnie przebadała że boli mnie wszystko. tzn nie tak boleśnie a tak dokładnie:) i na fotelu i usg. i nie jest zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Mała super zrobiłas. wiecie ja ostatnio jakos przed świetami oglądałam w wiadomościach o rodzinie w której zgineli rodzice babcia itp i starszy brat nie mial wiecej nz 25lat adoptowal rodzeństwo i wiecie przed samymi świetami spalił sie im dom. Miasto dalo 3tys na rmont, ale oni nie rozglaszal tego, znajomi sami przyszli im pomagac cała wieś. no i na tym sie wiadomości skończyły.... jak dla mnie totalna beznadzieje... po co puszczaja aki material skoro nie podaja jakiegoś nr konta czy nr gdzie mogę smsa wysłac? byłam dziś u ginekologa...dostałam mase leków i na jutro mam usg piersi... tak mnie przebadała że boli mnie wszystko. tzn nie tak boleśnie a tak dokładnie:) i na fotelu i usg. i nie jest zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Mała super zrobiłas. wiecie ja ostatnio jakos przed świetami oglądałam w wiadomościach o rodzinie w której zgineli rodzice babcia itp i starszy brat nie mial wiecej nz 25lat adoptowal rodzeństwo i wiecie przed samymi świetami spalił sie im dom. Miasto dalo 3tys na rmont, ale oni nie rozglaszal tego, znajomi sami przyszli im pomagac cała wieś. no i na tym sie wiadomości skończyły.... jak dla mnie totalna beznadzieje... po co puszczaja aki material skoro nie podaja jakiegoś nr konta czy nr gdzie mogę smsa wysłac? byłam dziś u ginekologa...dostałam mase leków i na jutro mam usg piersi... tak mnie przebadała że boli mnie wszystko. tzn nie tak boleśnie a tak dokładnie:) i na fotelu i usg. i nie jest zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z zakupow, kozaczki kupione. Traperki dla Adka. I sporo kompletow bielizny. Tzn dla Darii na urodziny w zebre,i dla mnie taki sam. No i dla siostry kremowy i dla mnei taki sam,a co poszalalam. Kupilam tez biala koszule taka dluzsza,i sukienke a raczej szara tunike. No nic buty dla A troszke male i bede musiala odniesc lub poszukac wiekszych w jakims innym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku z kawą 7 Dzien dobry ;) Blinguś Ty szalona kobieto ;) Zakupoholiczko :P U nas się niby wyprzedaze zacvzęly, ale córka wczoraj byla i powiedziala ze narazie to zadna wyprzedaz . Np ładne spodnie przeceniono ze 190 na 150 :P jka dla mnie powinno byc ze 190 na 70 :D To się nazywa obnizka :P Katarzynek i co usg Ci powiedzialo ? Wszystko ok ? I bierz się dziewczyno za te kobiece sprawy , bo jakos malo optymistycznie to zabrzmialo o czym napisalas :O U mnie dziś sniezno , bialo :) Niedługo wybywam na zakupy . W piatek idę z mezem do znajomych na 25 lecie slubu :P ( jesuu alez to brzmi ;) ) I musze cos kupic na przent . :O I jak zwykle problem co? No bo co kupic ludziom , ktorzy wszystko maja ? Moze podpowiecie mi cos , jeszcze zanim wyjdę? Mam na to 200 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mała czarna a potem mam jechać do miasta tylko lekkie obawy mam bo podobno już samochody z rowów straż wyciąga - znaczy się śliskooooooo hmm a dziś moze być jeszcze kupa luda w mieście, jakoś nie moge się zebrać w takim układzie a co na prezent a bo ja wiem to zależy od tego co im się moze przydać, trzeba było obraz jakiś zapodać we własnym wykonaniu ;) albo jakiś piękny świecznik ozdobny albo jakąś serwetę , albo serwis do kawy, itd itp............................................... chyba ze wolisz coś bardziej osobistego - typu zmysłowy olejek do nacierania ;) dla obojga sama wiesz najlepiej co im tam pasuje, albo figurkę na komodę jakąś wypasioną tego tyle teraz jest że wybierać jest w czym .......... skończył mi się koncept ;) bo mnie by wystarczył wór włóczki ;) :P mojemu mężowi też bo wtedy miałby ze mną spokój ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka a może coś z sex shopu? :))) moi rodzice w 2010 maja 24 rocznice. bylam na tym usg wszystko ok jest. wczoraj bylam u Gin i zmienila mi tabletki n a kontracept czy jakos tak bralyście może? mam nadzieję że po nich mi sie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, gdybym wiedziala sama co mam kupic , nie pytalabym Was o zdanie :P ;) A tak na powaznie to nie mam pomyslu , bo jak napisalam wyzej sa to ludzie , ktorzy wszystko mają ;) Ale dziekuje za podpowiedzi, im wiecej pomysłow tym lepiej . A nad taka rzezbą sie zastanawialam, bo slyszalam kiedys jak zanjoma mowila, ze taki posag postawilaby sobie na schodach prowadzacych na piętro :P O seks shopie tez myślalam, zalezy co kupię i jak mi wystarczy kasy to mam własnie taki zamiar , aby dopkupic im erotyczną gre ;) Kiedys ogladalam i jest super :D Katarzynek ja nie bralam takich lekow , wiec ode mnei sie niczego w tej sparawie nie dowiesz :) Dobrze , ze na usg wyszlo wszystko ok 👄 Zbieram sie . Napisze po powrocie co kupilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mieście tyle luda ze pewnie Landrynka jeszcze nie dotarła do domu :) u mnie dziewczyny pieką placki, jest sernik i jabłecznik może jutro jeszcze ja coś upiekę drożdżowego dawno nie jadłam a lubię :) szykujecie się na jakieś bale mniejsze lub większe? żadna nie pisze o tym ;) ja tradycyjnie ze względu na Pawła biała sala :) ale jakoś nie boleję nad tym specjalnie, mnóstwo znajomych spędza tego sylwka w domu więc wystarczyłoby wsiąść w samochód i zrobić objazd tylko czy młodzież nam auto zostawi? oto jest pytanie Jak pomyślę o kolejnym minionym roku hmmmmmmmmmm no i jutro mija kolejna rocznica małżeństwa, łłło matko ile to lat a jakby co dopiero było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo !!! Mróweczko , to wszystkiego najlepszego na kolejne lata !!!! 🌻 przede wszystkim zdrowia i miłosci ❤️ Wrocilam juz przed 16 :D Tłumów w miescie nie bylo , chociaz na drogach korki :O Kupilam w prezencie obraz do salonu :D Cyknę potem fotkę i Wam pokażę. Myśle, ze znajac ich gusta, umeblowanie to prezent będzie bardzo trafiony :) Oby :P !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomnialam napisac o moim balu sylwetrowym :P W tym roku nie idziemy nigdzie. Jkaos tak wyszło, ze spedzamy go razem z mezem w domu :) Tez jakos specjalnie nie ubolewam nad tym , a nawet się cieszę :) Za to w Nowy Rok idziemy do koleżanki mojej na Srebrne wesele ;) Sobota wolna, wiec poszlaec można ;) A wiem ze u niej zabawy zawsze sa super i wracamy w szampańskich humorach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa jak rozmowa? W tym roku idziemy na bal sylwestrowy. Do miejscowej knajpy. Zebraliśmy grupkę znajomych. Mam nadzieję, że będzie dobra zabawa. 🌼 Bling fajnie tak poszaleć na zakupach. U nas wiszą informacje o przecenach 15% a jak dochodzisz do kasy to ci normalnie liczą. Dziś się przekonałam jak kupowałam spódnicę. Landri masz dwa nicki? Pozdrówka dla reszty i spadam do książki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Ja tez w domku sylwka spedze,moze pojedziemy do Oslo do centrum. Trzy dni pod rzad robie zakupy chyba juz dosc, jestem zadowolona bo mam sporo rzeczy, i cos dla siostry ,mamy,dla Darii . Kupilam dzis super figurki dzieci na swieta,zajebiste po prostu fajny prezent dla kogos,ja kupilam w szarych kubraczkach bo mam w sypialni szaro i beda tam caly rok. Same zobaczcie http://images39.fotosik.pl/239/870add4614e6edc0med.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Mam nadzieję, że wreszcie uda mi sie wysłać posta na kafe.. próbowałam wczoraj i przedwczoraj odpisać Landrii 7 razy... ale nic z tego nie wyszło... Mała zgłaszała ten sam problem... No więc rozmowę miałam na 16:30 i dziś rano oddzwonili, że w poneidziałek mam się zgłosić po papiery do przyjęcia.. więc pewnie od wtorku zacznę. Praca ma być bardzo ciężka.... o 5 rano codziennie przyjeżdża tir towaru, który my musimy rozładować... później praca na sklepie... wszystkiego po trochu.... nadgodziny też są bo się nikt w ośmiu godzinach nie mieści ale mówił ten kierownik, że zazwyczaj to jakieś pół godziny dłużej... jak się nadgodzin uzbiera to dają za to wolny dzień. Zmiany różne.. sklep otwarty do 21 ale pracujemy do 22-22:30. Trochę mnie to przeraża ale idę i będę dzielna :P Cieszę się, ze coś się wreszcie ruszyło... no i dzięki za trzymanie kciuków :) Na sylwestra też nie idziemy nigdzie, zastanawialiśmy sie nad jakąś kolacją na mieście czy kinem... może o północy pooglądamy fajerwerki na starówce... ale się zobaczy :) Mróweczko wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!! Dużo szczęścia i jeszcze mnóstwa wspaniałych lat razem :) Bling... śliczne te laleczki :) Kania 🖐️ Buziaki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja sie wczoraj naprodukowalam, opisalam nasze swieta i dni po swietach - dosyc pokazny post chcialam poslac i w p...du poszedl sie .....! wiec teraz krotko pozdrawiam Was w przedostatnim dniu 2009 roku :-D :-D :-D jutro moze napisze co nieco wiecej Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie w zaśnierzony poranek. Sniegu po kostki i dalej sypie. Ogłaszam Dzień bałwana Jasa gratulacje , dasz rade , masz ten komfort , że jesteś sama z M więc po pracy będziesz mogła odpocząc. Niestety u mnie po powrocie zaczynał się drugi etat w domu. Bling zaszalałaś więcej nie pisze bo znowu zeżre posta Wszystkim udanego sylwestra i szczęsliwego nowego roku, spełnienia marzeń. Jasie już się jedno spełniło -od nowego roku ma prace ( na pewno nie wymarzona , ale 1200zł piechota nie chodzi. ) Jasa akurat na walentynki zaserwujesz mężowi niespodzianke za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szok poszedł post. To jeszcze napisze o tej babce Zaczyna prace w sklepie u tej koleżanki od poniedziałku. Innej koleżanki kuzynka ma jakieś znajomości w starostwie, juz wstępnie rozmawiała po nowym roku prawdopodobnie babka dostanie ( ze względu na szczególnie trudną sytuacje, ze specjalnej puli) dodatek mieszkaniowy, zasiłek okresowy i może uda sie załatwaić darmowe obiady dla dzieci. Nie wiem dokładnie , ale mimo tych znajomości ponoc też panie z Gopsu dopiero na słowa ,że zajmie się tym dziennikarz z programu interwencja czy jakiegoś tam , pomyślała ,że można jej sprawe uznac za wyjątkową i mimo dużych dochodów za rok ubiegły coś z tym zrobic. Ciesz się ogromnie . Widziałam ta kobiete wczoraj ,wiozła małego na sankach i powiem wam ,że radość z niej biła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy Nowy Rok nadchodzi kieliszeczek nie zaszkodzi Kufel piwa to za mało Litr szampana by się zdało Trzeba opić wszelkie troski By następny rok był boski Ja sylwestra spędzam w domu, syn jedzie do wrocka na impreze, córka zaprasza do siebie 3 koleżanki( w tym bedzie ta dziewczyna, której pomogłysmy w święta) Mąż chętnie by gdzieś poszedł , albo kogoś zaprosił. Ja mam ochote spędzić tę noc spokojnie . mam tylko nadzieje,że nikt nie zwali mi się po północy. Nie wiem czy już się starzeje, ale mam ochote wskoczyć do łóżka i oglądać filmy. O północy wyjśc na podwórko pooglądać fajerwerki i nyny. Zaraz ide z małym na śnieg , pogoda wspaniała na szaleństwa ,śnieg sypie i jest-2 stopnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda jest faktycznie super na szaleństwa śniegowe :) ja rano wyciągnełam z łózka dentystkę bo w nocy miałam przejścia - Pawła bolał ząb, kryzys został zażegnany mam nadzieję że na dłuższy czas, w domku posprzątane Paweł już biega po dworzu, słyszę za oknem śmiech to chyba i ja wyjdę troszkę polepić bałwana Jasa> mam nadzieję że dasz sobie rade :) wszystkim dużo zdrówka słońca i jak najmniej trosk przez cały następny Rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się śnieżnie 🌼🌼🌼 Kurczę ja to chyba jestem histeryczka. Znowu przeżywam, że nie przejdę przez kolejny moduł. Mrówka jak mały? Teraz odpocznij, bo padniesz o północy ;) 🌼 Jasa na pewno sobie poradzisz. Wierzę w ciebie 🌼 Mala jesteś "złota" kobieta z dużej litery :) Ola ja dlatego piszę krótkie posty, żeby mi za dużo nie wcięło. Parę razy tak się wkurzyłam... ;) Bling 🌼 A gdzie Landrynka i reszta? Sylwik co u ciebie? Julia, Katarzynek, Belissima i reszta 🌼 Życzę wam wszystkim SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU Miłego spędzenia wieczoru sylwestrowego Pomyślności na nowy rok 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja witam w ostatnim dniu starego roku :) Zycze Wam i sobie oczywiście, abyśmy za rok spotkały się w tym samym gronie , albo i wiekszym :) Duzo spokoju, mniej stresów , miłosci, słońca, pogody ducha , kasiorki duzo , zdrowia , mało kłopotów - duzo radości , spełnienia marzeń , poprostu Wszystkiego Naj Naj 👄 Jasa z tego co opisałas lekko miec nie będziesz. No, ale wiara czyni cuda i musisz wierzyc, ze wszystko się ułozy po Twojej myśli. Tak jak Mała napisala, dobrze ze przy takim harmonogarmie pracy, nie masz wekszych obowiązków domowych , bo moze byloby Ci ciezko, ale w takiej sytaucji powinnas dac sobie rade. Tylko pamietaj o jednym , moze to głupio zabrzmi, ale kasa to nie wszystko i o honor trzena swoj tez miec. Nie daj się wykorzystywac i walcz o swoje ;) Trzymam kciuki :) Blingus no bomba , cudne te laleczki sa ;) I gratuluję zakupów :) Katarzynka jako, ze Ty chyba jako jedyna z Nas wychodzisz gdzies na salę i balety , wiec obowiazkowo fryz i kreacja muszą byc uwidocznione na zdjeciu . Co potem masz zrobic z tym nie musze Ci chyba pisac :P Oluś szkoda, ze nie udalo Ci się wyslac postu , bardzo chcialabym pozytac jak wygladają swieta w Norwegii :P Robilas po polsku czy jakies elementy norweskie tez się przewijały ?:) Kania Ty narzekaczko :P Narzekasz, narzekasz a wszystko zaliczasz :D Masz "łeb"dobry do nauki i poki co korzystaj z tego :D Mała ja tez chetnie tak bym zrobial , ale ja ja tylko się kladę od razu zasypiam :O A szampan sie chłodzi w lodowce, wiec mimo wszystko chcialabym wznieść o połnocy toast :D Julka a Ty cos się tak rozbrykala w tej Polsce , ze nawet do nas nie wpadniesz na chwilkę? Hę? :/ Masz sie nam tu zameldowac jeszcze dzis :P i pisac jak spedzasz noc Sywestrową ;) Mrówka bedzeisz dziś szydełkowac ?;) Bo ja własnie sięgnełam po szkic do haftu Umyśliłam sobie, ze na niebieskiej kanwie spróbuje wyszywac :D Zobaczaymy jaki bedzie koncowy efekt :) Belisima jak Twoje plecy ? Bedziesz dziś balowac , cy zamiast kielich ałykasz pigułki :P ? Sylvik noo teraz Ty na tapetę ;) I Jak tam ? Jak sie czujesz, co bedzeisz porabiac ? Pamiętasz swój ubiegloroczny sylwester ? Kreację? Moze dziś powtórka z rozrywki ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAndrynka Ty nigdy nikogo nie pominiesz :) i tak trzymaj bo my tu czasem na łatwiznę idziemy ;) co do mnie to właśnie zamierzam wyciagnąć druty, obiad się kończy gotować a potem w planach spacer z M po zaśnieżonych polach :) chociaż chętnie bym się faktycznie przespała ale czy mi się uda tego niewie nikt ;) no a reszta pisac... pisać przecież w domu balety urządzacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Landrynko Ty to faktycznie nikogo nie pominiesz ,miłe :-) Ja w domku z M i młodym .Bo to ani do tańca ani do kielicha.Tableteczki moje koleżaneczki :-P Troszke naszykowałam jedzonka ,posiedzimy , w telewizornię zerkniemy byle do 24. Z całego serca Wam Wszystkim Landrynko :-) Jas :-) Bling :-) Katarzynka :-) Oluś :-) Kania :-) Mała :-) Juli :-) Mrówka :-) Sylvi :-) Życzę SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!! Niech petardy zabłysną wysoko na niebie, niech Nowy Rok szczęściem .•*. spłynie na Ciebie, .•*. a los nigdy nie zostawi .•*..•*. Cię w potrzebie. .•*..•*. _¸.•*´¨)_________..*._____¸.•*. ___¸.•*._______.$____¸.•´¸.•*) ¸.•´¸.•*)______$_.$__.*.¸¸.•*´* *.¸¸.•*´*_____.$__$____....*. ___...*.______$____$_____.$ ____ $_____.$$$$$$$$$$__$__$ ___$__$______$____$___$____$ __$____$_____$$$$$$__$______$ _$______$____$___ $_$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$___$$$$$$___$____$ __$____$_____$____$___$$$$$$ __$$$$$$_____$$$$$$___$____$ __$____$_______$$_¸.•*_$$$$$$ __$$$$$$_______¸.•*´¨)_$____$ __$____$_____¸.•¸.•.*.)__$$$$$$ __$$$$$$______*.¸¸..•*´*__.$$ ____$$_¸.•*´¨)____¸.•*´¨)__$$ ____$$___¸.•*___¸.•*______¸.•* ____$$¸.•´.•.*.)___¸.•´¸.•.*.)¸.•´.•.* ____$$*¸..•*,.*__*.¸¸..•*´*_*_ ____$$...*.._______..*.._..*.¸¸.. Upojnego Sylwestra .•*. oraz pomyślności i szczęścia .•*. w "Nowym Roku 2010".*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
▒▒▓▓▓▓▓▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓▓▒▒▒▓▓▓▒▒ ▒▒▒▒▒▒▓▒▒▓▒▒▒▓▒▒▓▒▓▒▒▓▒▒▒▓▒ ▒▒▓▓▓▓▓▒▒▓▒▒▒▓▒▒▒▒▓▒▒▓▒▒▒▓▒ ▒▒▓▒▒▒▒▒▒▓▒▒▒▓▒▒▒▒▓▒▒▓▒▒▒▓▒ ▒▒▓▓▓▓▓▒▒▒▓▓▓▒▒▒▒▓▓▓▒▒▓▓▓▒▒ wszystkiego naj w 2010 Roku! Jak jestescie na imprezkach to bawcie sie szampansko, a jak spedzacie czas w inny sposob, no to milego przywitania Roku 2010! ja jestem w domu z moim Bobiaczkiem, ktory spi, a ja przy kompie, czekam do polnocy, a potem w kimonko, bo Antoszek pewnie rano wstanie, wiec i ja tez :-) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×