Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

2/3 butelki w zoladku, nawet sobie potanczylam :-D ..a teraz uciekam na dwie godzinki do szkoly... Biore soczek, w razie suszy :-P Buziaki i milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii to coś mocniejsze to ...młotek ? :P Owocnego nauczania i do \"napisania\" 🖐️ Po takiej dawce wspomagacza powinna dzis nauka wchodzic do głowy z wyjątkowym poslizgiem ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii w Niemczech tylko w tych Landach gdzie przeważają katolicy. U nas jest wiekszość ewangelików i święto mieliśmy wczoraj, dziś nirmalny dzień pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy dziś znowu mam machac ? :P Gdzie się wszystkie podziewacie ? Nasza bizneswomen odpusciła sobie nas ? Melduj się tu szybko i pisz jak otwarcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech tak jak przypuszczałam :) dużo czasu w pracy a ludzi mało :( narazie zdobywam klientele, roznosze ulotki, wisze w oknie hihi jestem zła bo nie moge kupić solarium, a niestety tylko o to najczęściej ludzie pytają i po to przychodzą :( :) na odchudzanie narazie nie ma szału bo nikt nie wie co to za cudo i zanim się przekonają to ja pewnie dostane depresji hihi bo juz kolejne zusy do zapłacenia a kasy niet :P no to tak pokrótce :) a tak wogóle to dzieki rodzicom przypomniałam sobie że mam dzis imieninki :) więc zapraszam na lampke wineczka :) miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik no nareszcie Bizneswomen się pojawiłas ;) Wznosze toast za Twoje zdrowie i oby Twoje wszystkie marzenia tez zwiazane z zyciem osobistym jak i zawodowym się spełniły !!! Wszystkiego najlepszego !!!!! 👄👄🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Nie załanuj się ;) Zawsze poczatki sa trudne, musi troche czasu upłynąc zanim zacznie to prosperowac i zarabiac . Głowka do góry ;) Bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Landrii a dziś będę bardzo blisko Ciebie :) ale znowu kawusia nie wypali 😭 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja dołączam do tych życzeń, a o klientki sie nie martw, najlepssza jest poczta pantoflowa, musisz znalezc dziewczyny w przedziale 20-30 i od nich zacząc a reszta juz pojdzie gładko, one sa najbardziej podatne na takie nowosci ;) no i zacznij od znajomych , chociaz z tymi najgorzej, ale trzymam kciuki, mam nadzieje ze zus masz ten obnizony dla zaczynających to nie bedzie tak zle, głowa do góry :) teraz kawusia i z wyjazd odwiedzic rodzinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Sylvik ukręcę Ci kiedys głowę :P Trzeciego razu Ci nie daruję :) Mroweczko masz rację , dobrze radzisz :) Ja dziś sobie robię dzien gospodarczy :P wiem wiem, niedziela, dzien swiateczny ale czuje w sobie moc i mam ambitne plany ;) Jak się ułozy wszystko okaze sie piod wieczor, teraz jednak czas zabrac się za gotowanie :O. NIe cierpię tego robic . Miłego dnia.......🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik jak nie składam bo już składałam wszystkim do konca roku ;) Trzymam za to mocno kciuki za powodzenie twojego interesu. No i jeszcze w temacie życzeniowym ... nie wiem czy sobie zdajecie sprawę ale wasz taktaczek bedzie za dwa tygodnie świętował (?) swoja 30chę :( Będę staraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :O Wczoraj na budowie wpadła do nas delegacja naszej ulicy z niespodzianką. W koszyczku świeże pyszne ciasto, dzbanek kawy ... zostaliśmy uznani za najpracowitrzych sąsiadów roku 2007. Mam strasznie fajnych sasiadów. A teraz zabieram się do roboty niestety :( Ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek po magsterce
ja lubię podrywać dziewuczy na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Tak taczko..w kazda niedziele pracujesz? Szykujesz jakas imprezke na urodziny? Sylvik...Niedlugo swieta i Sylwester..wtedy bedziesz miala zawrot glowy! Spraw sobie zeszycik na rezerwacje :-) Bedzie dobrze, zobaczysz! Landrii...u mnie dzis tez \"pracujaca niedziela\"-malujemy kuchnie. Chcialabym miec juz skonczone... Mrowka..baw sie dobrze! Milej niedzieli! Ciao :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juli niedziela to u mnie jedyny dzień kiedy nie pracujemy również na budowie więc często spedzam ją w pracy aby nadrobić trochę zaległości. Mam pewne podsłuchane informacje że szykuje się jakaś impreza. Ja sama nić nie szykuje. Myślałam że zrobie parapetówe razem z urodzinami ale wciąż wymyślamy jakieś nowe projekty, wciaż wdrażamy nowe pomysły i wciąż jeszcze nie skończyliśmy budowy więc i imprezy się zgodzić nie bedą mogły. Zresztą co tu świetować?? Ze starości sie cieszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w domku :) nareszcie, nie ma to jak leniuszkowanie, ale ile spraw jutro do załatwienia to głowa mała tak taku > no faktycznie starucha z ciebie :P tylko my z sylvikiem i Landri > młode laski ;) :P dzien zaliczyłam do udanych, od jutra znowu odchudzanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Taktaku Ty i stara? jeszcze troche Ci brakuje do staruszki :P dzięki za dobre słowo :) mam nadzieje że pomoże :) mój wyjazd też udany, solarium zamówione i we wtorek będzie zamontowane :) Landrii do trzech razy sztuka, może będę w samym Wrocku i wtedy napewno Ci kawki nie odpuszcze :) Julli jak malowanko? aleś się zawzięła z tym remontem :) najpierw Bling a teraz Ty ;) Mrówka a co Ty jutro będziesz załatwiała? znowu urzędy czy coś z pracą? :) a zus mam ten mały, naszczęscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawke, herbatke, soczek :-) Milego dnia babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak TakTak > myślę, ze powinnysmy się wszystkie złozyc i kupic Tobie w prezencie albo laseczkę , albo moze.... balkonik, wszak w tym wieku juz wypada się podpierac :P Nie ma to jak być 18nastką :D:D Mozesz tylko pozazdroscić :D Juli ranny ptaszku :) Sylvik trzymam Cie za słowo ;) W sumie humor mi dopisuje , ale rano bylam tak , ze az mna rzucało :P Do takiego stanu doprowadziła mnie moja własna rodzona siostra , ktora jest tak wredna ze mogłabym tu o niej poemat napisac :O. Nie liczy się z nikim ani niczym, narzuca sowje zdanie i myśli , ze tak musi byc .Co za cholera z niej uchhh normalnie bym udusila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ! :) Mróweczko no to czekamy na powrót i opowiesci :) Jeszcze tylko pomacham🖐️ i znikam . Mam full roboty :O 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii poprosze balkonik, w Niemczech to chodliwy towar. Opchnę na ebay i zainwestuje w siebie :D Musze dziś kupić suszarke do włosów i żelazko bo mi się oba sprzety w jednym dniu rozpierdzieliły. Ubrania do prasowania piętrzą sie już na podłodze a na głowie mam wielka improwizację :O Na dodatek mam w oczach pełno pyłu od drewna bo wczoraj do północy szlifowałam belki na suficie. Mówie Wam następnym razem bedę mogła sama osobiscie wybudować dom od podstaw. Chyba do tej pory nie nauczyłam się tylko elektryki i hydrauliki. Kurcze nawet sama ociepliłam i otynkowałam dom ... tylko mam już Schnauze voll pomalutku. Buziole 👄 Aaaa Landriii może ja tez bede we Wrocławiu, prawdopodobnie bede musiala odwieźć babcie do szpitala. Pewnie w ciągu najbliższych dni sie \"wykliruje\" co i jak i czy w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moje drogie :-) Kuchnia pomalowana, teraz jeszcze trzeba wszystko wyczyscic, poustawiac na swoje miejsce i odpoczynek. Wczoraj pilnowalam synka mojej kolezanki, dlatego tak wczesnie wstalam, w przeciwnym razie ciezko jest mi wyjsc z lozka przed 10 :-D Mrowka, pomocy! Musze napisac wypracowanko z hiszpanskiego, podrìas ayudarme? Nie wiem za co sie zlapac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz od 6 na nogach... zagladam tu i zagladam, ale wciaz nikogo nie ma.... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ja jestem, dopiero wstałam :P Pewnie pospałabym dłuzej, ale obudziła mnie kolezanka dzwoniąc :O. Terazx musze się ubrac , wyjsc na tą zimnicę i jechac do niej ;) TakTaczko > super by było ;) jAk coś to pisz, dzwon, smsuj . Mam nadzieję ze bede miec wolne w tym dniu :D. Julii > Mroweczka wczesniej nic nie napisze dopoki nie wroci ....a chyba nie trudno się domyslic dokąd wyjechała ? ;) Po wczorajszym dniu ledwo zyję :O MIałam okrutny zopiernicz i tak wszystkiego nie zrobiłam :( No coż wolem roboczym nie jestem :( NIc ponad siłe. Teraz sie pozbieram do kupy i smigam na pogaduchy. Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ja nie taki spioch , Dziś juz jestem od 6 na nogach :), Piorę , prasuję , krochmalę bombki , wyszywam, i robię gołąbki :D. Pożniej jade z młodymi po kozaki- juz się boje :O No i tak w ogole to siedze na www.nasza-klasa.pl :) Strasznie wciąga no i \"spotykam\" ludzi , z ktorymi nie widziałam sie ponad 20 lat. Niektorzy wyglądają tak, ze w zyciu nie poznałabym ich na ulicy :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×