Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlody maz

mam ochote na mila znajomosc

Polecane posty

Gość Wczas jesz śniadanie
A jednak odpowiem ;-) To źle ci się wydaje, niczego nie wzięłam z sufitu :-o Tak po prostu wypadasz, rzucasz pseudointeligentne hasła, a mądrości w tym brak. Jednym słowem, nie przemyślałeś chyba swoich teorii, a raczej ich praktycznego zastosowania., dlatego potykasz się w wypowiedziach. I tyle ;-) Problemy z psychiką są twoim problemem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody maz
dopuszczasz mozliwosc ze sie mozesz pomylic w ocenie? na podstawie jakich danych wydajesz osad ze oszukuje zone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody maz
wczas jesz sniadanie: a moze konkrety co? bo jak narazie to Ty wydajesz z siebie kompletnie puste przekazy. gdzie sie niby potykam? prosze konkretnie. zeby bylo zabawniej ja przeciez tutaj niczego nie udowadniam, a jedynie podjalem dyskusje z ludzmi ktorzy mnie obrazali. to jakas parodia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" otoz naszla mnie ochota na jakas erotyczna znajomosc w sieci \" szukasz więc wirtualnej kochanki, uważasz że to fer w stosunku do Twojej żony, tak ? Rozumiem więc, że to ze mną jest coś nie tak, no trudno, muszę zastanowić się nad sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody maz
do szron: nadal nie rozumiem skad czerpiesz wrazenie ze zachowuje sie nie fair w stosunku do mojej zony:) zastanow sie nad tym jeszcze raz:) inaczej: jakie warunki musza byc spelnione zebym oszukiwal zone zamieszczajac ten anons w sieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do młodego m
jakie warunki musza byc spelnione zebym oszukiwal zone zamieszczajac ten anons w sieci"----> koleś chyba nie sądzisz, ze dostanesz tu instrukcję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody maz
do "do mlodego m": "koles" przemysl jeszcze raz to co ja napisalem i to co Ty napisales. problem polega na tym, ze niektorzy ludzie wypowiadajac sie w sieci kompletnie nie potrafi czytac ze zrozumieniem. jaka instrukcje czlowieniu? to ja daje pytanie pomocnicze, zeby szron mogla sie zastanowic czy wlasciwie wie co mi zarzuca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do młodego m
gościu za obecność pani do towarzystwa to się płaci, więc nie szukaj tu nawinych i /lub zagubionych, bo albo jesteś niehumanitarny albo głupi spadam stąd🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę się tu wciągać w filozoficzne wywody, bo ktoś, kto chce oszukać własne sumienie zawsze będzie wymyślał dziesiątki argumentów ;) Dla mnie od erotyki jest żona. ( jeśli oczywiście się Ją ma ) Nie rozumiem, po co się rozmieniać na drobne, po co szukać nowych kontaktów, dodatkowych podniet, nie lepiej włożyć ten cały wysiłek w istniejący już związek ? P.S. Skąd wiesz, że jestem kobietą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody maz
bede sobie szukal kogo chce, gdzie chce i zaden anonimowy smarkacz ktory nawet nie umie poprawnie mowic po polsku nie bedzie mi mowil co moge, a czego nie moge. to proste! ja bym przemyslal slowo "niehumanitarne", ktorego uzyles, bo szczerze powiem, ze chyba nie wiesz co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka rybaka
o, widzę, że znalazłeś mnóstwo miłych znajomych na forum erotycznym w sieci prawie to, o co ci chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody maz
do szron: dlaczego uwazasz ze jak Ty cos "sadzisz" to tak byc powinno? widze ze zadanie ktore przed Toba postawilem Cie przeroslo. nie mam wyjscia i bede Cie musial oswiecic. zebym oszukiwal zone to musi byc spelniony warunek OSZUSTWA, a wiec brak jej wiedzy i zgody na takie czy inne zachowanie. kto powiedzial ze moja zona nie wyrazila zgody na moj anons?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa na pewno wyraziła
:D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej głupi
heheeee jasne;) wyraziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody maz
corko rybaka, ale Twoja niechec jest podyktowana czyms konkretnym? smieszni mali ludzi, kurde, skad to sie bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody maz
no i w ten sposob dyskusja dotarla do konca. podwazanie nie wiadomo na jakiej podstawie moich slow jest poprostu smieszne:) czemu nie podwazacie ze wogole mam zone? rece opadaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka rybaka
tak zazdroszczę Ci :p nie zauważyłeś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej głupi
jak nie masz żony to napisz ibnaczje swój nick a swoją drogą ...faceci sa głupi :) jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody maz
corko rybaka, to ciekawe, a czego mi zazdroscisz? skoro z ironia to z sensem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka rybaka
a miałeś naprawdę sporą szansę na złowienie jakiejś złotej rybki w sieci. miałeś Tylko nieco poczucia humoru zabrakło Kibicowałam Ci, młody mężu. szkoooda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody maz
corko rybaka, wybacz Ciebie lowic nie chcialem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna kobieta, która jest zakochana w swoim mężu, nie wyraziłaby takiej zgody, chyba że byłaby masochistką ;) Skoro każde z Was robi co chce i żyje jak chce, po co jesteście razem, tak z ciekawości pytam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody maz
szron masochizm to nie choroba, a preferencja, idziesz dobrym tropem. nie bardzo rozumiem skad znowu czerpiesz rewelacje jakoby moja zona zyla jak chce i ja zyje jak chce. jesli uzyskalem jej zgode na erotyczna znajomosc w internecie to chyba swiadczy o tym, ze sie konsultujemy i szanujemy swoje zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wczas jesz śniadanie
przecież miałeś już porzucić tą dyskusję. Oj, niesłowny jesteś :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka rybaka
jako córka rybaka mam fach w ręku i sama łowię ewentualnie kibicuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody maz
ehhhh no mialem taki zamiar, ale sie nie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody maz
corko rybaka, chyba jednak kibicow nie potrzebuje, poradze sobie swietnie bez widowni:) zalecam udanie sie na inne akweny i tam zarzucanie swych sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do młodego m
a mogę wiedzieć, z jakiego powodu uważasz, że jakaś kobieta chciałaby angażować się w wirtualną znajomość z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×