Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Cruz20

Dlaczego fececi nie szanują już kobiet????????????

Polecane posty

Też bym chciała wiedzieć, dlaczego... Bo że nie szanują, to powszechne. Nie wiem, co zrobić, żeby to zmienić. Może to dlatego, że kiedyś szacunek dla kobiet to był zarezerwowany tylko dla arystokratek? gorzej urodzone miały przegrane jeszcze bardziej, niż teraz. A teraz się wszystko wymiksowało: nie ma chłopów, służacych, panów... Wszyscy niby równi:( i zwyczaje też się wymiksowały:( nie ma już prawdziwego szacunku i czci, ale nie ma już totalnej pogardy... ale mogły by być dużo lepsze zwyczaje na co dzień:( chamstwo facetow jest chwilami nie do przejścia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfjghjf
Bo wy takie same jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda jest .........
ale to wina kobiet są w stanie znieść brak szacunku byle tylko mieć spodnie przy sobie jedna drugiej oczy by wydrapala o jakiegoś patalacha bo wśród kobiet jest takie dziwne przekonanie , że wyżej stoi ta co ma faceta niz ta , która jest sama godzą sie na poniżanie , brak szacunku byle tylko jej nie zostawil efekt jest taki, ze dziewczyny wartościowe są same bo maja wymagania, bo nie pozwolą sie traktować byle jak a faceci zmanierowani zachowaniem kobiet ida na latwizne i wybieraja te, które maja bez zbytniego wysilku oczywiście pisze ogólnie o zjwisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Dlatego, że dziewczyny są nieszanowalne. :O Idę czasem ulicą i widzę grupkę młodych ludzi, płci mieszanej, chlopaki klną a dziewczyny się zaśmiewają i ..... też klną. O czym my tu rozmawiamy, szacunek nie bierze się sam z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda jest .........
no dokladnie chamstwo facetów u kobiet wywoluje poklask a dobre wychowanie jest uwazane za oznaki slabości szczególnie celują w tym nastolatki, podoba im sie wulgaryzm i chamstwo tak w slowach jak i zachowaniu bo same teraz są takie widze czasem te mlode dziewczyny i zal naprade jak sie widzi ich zachowanie i slownictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby facet traktowal
kobiete jak kobiete to ona najpierw musi nią być a wiekszość mlodych dziewczyn wygląda i zachowuje sie jak dziwki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też przegrany
takie stwierdzenia nie mają zastosowania do brzydkich nieśmiałych niekomunikatywnych bo tacy będą się tylko kompromitować zabiegając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanująca się
ale to wina kobiet są w stanie znieść brak szacunku byle tylko mieć spodnie przy sobie jedna drugiej oczy by wydrapala o jakiegoś patalacha bo wśród kobiet jest takie dziwne przekonanie , że wyżej stoi ta co ma faceta niz ta , która jest sama godzą sie na poniżanie , brak szacunku byle tylko jej nie zostawil efekt jest taki, ze dziewczyny wartościowe są same bo maja wymagania, bo nie pozwolą sie traktować byle jak a faceci zmanierowani zachowaniem kobiet ida na latwizne i wybieraja te, które maja bez zbytniego wysilku podpisuję się pod tymi słowami - powiem więcej - jest z tym coraz gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet5765
Szacunek nie nalezy sie nikomu z urzedu, bo jestes np. kobieta. Szacunek mozna wzbudzac u kogos jesli spelni sie pewne warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radekk
na szacunek sobie trzeba zasluzyc. ale szacunek dla mnie nie ma nic w wspolnego z zabieganiem o kobiete, nie rozumiem jak mozna biegac za dziewczyna z wywieszonym jezorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet5765
Aha i jeszze jedno. Nikt nie chce tez zadnej damy, ktora ma nie wiadomo jakie miemanie o sobie, nie potrafi zadbac o swoje potrzeby i wszystko zwala na mezczyzn. Takich kobiet wlasnie tym bardziej sie nie szanuje !!!! Odnoscie sie w kontaktach z innymi z szacunkiem, a przyciagniecie do siebie osoby, ktore beda tez was szanowaly. A szmaty i tak zawsze przyciagna tych, ktore beda traktowac ich jak wycieraczki, bo pustak zawsze ciagnie do innego pustaka. Swoj zawsze ciagnie do swojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotreq
wlasnie jest dokladnie odwrotnie. nastolatki sie nie szanuja skoro teraz juz oswiata pelna geba i swoboda a rodzice zabiegani. starsze roczniki zas patrza na to i chca byc inne niby ze znaja swoja wartosc a tak naprawde bo ich tak nakrecila rodzina i kosciol:/ wiele Zlego to narobilo i stad taka plaga singli w wieku ~30lat. nie ich wybor ale koniecznosc, jeszcze maja udawac ze im z tym dobrze bo inaczej kazdy sie na nich rzuca z wrzaskiem ze jest chory i desperat jak mu to nie pasuje:/. hipokryzja Niczemu zas nie sluzy, taka prawda ze kobiety pociaga tez uroda a seks to tez czesc zycia ani lepsza ani gorsza niz inne co ponoc wazne.. zgrywanie zas super atrakcyjnej gdy sie tak nie jest i cnotliwej (a nikt na nia nie dybie:D..) to glupota. trzeba tez wychodzic naprzeciw i uwodzic tak jest w cywilizowanych krajach do ktorych niby dazymy czytajac do tego jakies kolorowe pismidla dla snobow, niema roznicy plec. chyba ze kobiety za bardzo boja sie kosza i dlatego wola siedziec i czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedz na pytanie
bo jestescie wszystkei kurwy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szmaty jebane gowno warte dziwki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość premierfilip
Napiszcie mi odpowiedz na pytanie. Poznalem kobiete z ktora po 2 tygodniach poszedlem do lozlka. Po miesiacu chciala aby jej sie sposcic do buzi i wsadzala mi jezyk w odbyt. Jako kobieta mi sie podoba ale nie potrafie jej szanowac. Wiem ze bylo wielu przedemna. Co jest ze mna nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptasiek81
Wiem o czym mowisz Filipie, ciezko jest z taka pozniej zyc, bo ciezko zaufac... Jednakze zabawa przednia, czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego?Po pierwsze na szacunek trzeba zasluzyc a ogol kobiet w dzisiejszych czasach raczej do tego nie dazy(sa chlubne wyjatki,ale to wyjatki).Po drugie,panie nie szanuja same siebie.Jednorazowe przygody seksualne,zdrady i ich debilne tlumaczenia,pociag do sponsoringu,szukanie partnera ze wzgledu na gruby portfel/duza pale/ciemna skora,brak przywiazania a wrecz szydzenie z takich wartosci jak partnerstwo,wiernosc,milosc.Jak ktokolwiek moze oczekiwac szacunku jesli pasuje do niego jedno z powyzszych?Naturalnie sa wyjatki ,ale troche czasu nam,facetom, zajmuje zdeterminowanie czy ta to akurat wyjatek.Latwiej z gory zalozyc,ze wszystkie sa takie same a pozniej ewentualnie milo sie zaskoczyc.Zanim to sie stanie szacunku brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze szanowałem kobiety i jak na tym wyszedłem ? żałuję, że nie urodziłem się chamem i prostakiem, bo oni na brak powodzenia nie mogą narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość premierfilip
Dzięki za szybką odpowiedź ale...Do ptaśka81. Ile się można z taką bawić? Boje się że zacznie mnie to dręczyć. Głupi jestem bo się w niej zakochałem zanim poszliśmy do wyra. Teraz nic nie czuje. Czy to normalne ze kobieta po dwóch tygodniach spija z ciebie soki? Czy świat zwariował czy ja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość premierfilip
Ty nie rozumiesz, ja nie narzekam tylko się zastanawiam ile minie czasu kiedy wsadzi jęzor w odbyt mojego kolegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinawq
"Szacunek dziewczynom się należy, jak każdemu człowiekowi, a nie dlatego, że są dziewczynami. Inna sprawa, że wielu zakochanych facetów myli szacunek z totalnym rozpieszczeniem. To, ze się otworzy przed dziewczyną drzwi, poniesie za nią ciężkie siatki (podkreślam CIĘŻKIE), to tylko dobrze świadczy o facecie. Ale to, ze się jest na każde skinienie takiej panny, wyręcza się ją we wszystkim, to już jest rozpieszczanie i robienie z laski księżniczki. Ma dwie rączki, dwie nózki, nie jest chora, niech sobie sama koło siebie zrobi. Wy pomóżcie w sytuacjach, w których naprawdę tej pomocy potrzebuje. Najpierw pokazujecie dziewczynom, ze może z Wami robić co tylko jej się podoba, że jesteście na każde jej skinienie, a potem płaczecie, że Was wykorzystano. Mało tego popadacie w skrajności. Złoty środek Panowie, złoty środek!" wypowiedz kobiety z innego forum Czasy ksiezniczek sie juz dawno skonczyly jakos europejki juz dawno to zrozumialy tylko polki cos nie moga. To ze kobieta przejmuje inicjatywe nie oznacza, ze sama sie nie szanuje a jedynie swiadczy o braku kompleksow. Wy tylko chcialy byscie brac nic nie dajac, zenada moje drogie panie krzyczace w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh przypominają się stare lektury ... Nad Niemnem, Lalka itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy kiedykolwiek szanowali
???? Musisz chyba rozroznic teatr zagrany po to, by zamydlic oczy potencjalnej wybrance, zeby sie zdecydowala na tego wlasnie kawalera, od rzeczywistego szacunku. Co z tego, ze kiedys chlopak nadskakiwal pannie na balu i latal za nia przed slubem, gdy po slubie gnoil, zdradzal i bil, bo kobieta byla od niego zalezna finansowo i poprzez dzieci i nic nie mogla zrobic (pomijam chlubne przypadki mezczyzn z klasa, ktorzy przez cale zycie byli tacy jak przed slubem, ale to wyjatki). Ciesz sie, ze teraz masz wlasne dochody i mozesz sie rozwiesc. A szacunku masz od innych dokladnie tyle, na ile sie sama szanujesz i jezeli szanujesz innych. Mi sie nie zdarzyl brak szacunku ze strony mezczyzny, ale nie dopuscilabym nawet do takiej ewentualnosci, w ogole do takich sytuacji nie dochodzi gdyz ja tez staram sie szanowac innych ludzi i nie robie im tego, czego sama nie chialabym doswiadczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleo
cos mi sie zdaje, ze autorka to kobieta z podejsciem roszczeniowym do zwiazku, mi sie nalezy bo jestem kobieta, takich kobiet sie nie szanuje to fakt. Nigdy nie spotkalem kobiety ktora narzekala na brak szacunku ze strony mezczyzn ale to byly kobiety wiedzace co znaczy partnerstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptasiek81
Do Premierfilip, To wlasnie sobie odpowiedz, za co wlasciwie sie w niej zakochales? Jesli zakochales sie w slodkiej "ikonie" a szybko sie okazalo, ze to wyuzdany zwierzak to zawsze sie beda pojawialy watpliwosci typu: czy ta dama ma dwa oblicza? Z drugiej strony kobiety sa wyzwolone i maja prawo dac taki seks swojemu mezczyznie jaki same uwielbiaja. Zycze ci, abys nie trafil na dwulicowa tak jak ja, bo marnie skonczysz... Moze sobie pomoz jakas prowokacja, aby ja sprawdzic? Zajrzyj tez na poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość premierfilip
Dzięki. Sprawdz maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptasiek81
Katarinawq, Pewne dziewczyny, ktore tutaj pisaly mowily raczej o przyzwalaniu na pewne zachowania, np. czy moj kolega, ktory mi sie podoba, ustapi miejsca starszej kobiecie w tramwaju? Moze warto sie zreflektowac nad takimi, ktorzy takiego zachowania nie prezentuja? Moze wogole warto miec jakies "wartosci" i kryteria, bo to one sa podstawa SZACUNKU do samej siebie. Jesli zachlysnelas sie wolnoscia europejskich dziewczat to gratuluje takiego wyzwolenia! Pamietaj, ze seks bez milosci doprowadzi cie predzej czy pozniej do uczuciowej IMPOTENCJI. Ale po co komu dzisiaj uczucia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinawq
"czy moj kolega, ktory mi sie podoba, ustapi miejsca starszej kobiecie w tramwaju? " to akurat ma sie nijak do tematu bo to swiadczy o kulturze, rowniez mloda kobieta powinna ustapic miejsce starszej osobie niezaleznie od plci. Nic nie mowilam o wyzwoleniu seksualnym tylkoo ty , ze postawa roszczeniowa jest nieuzasadniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinawq
Nic nie mowilam o wyzwoleniu seksualnym tylko o tym , ze postawa roszczeniowa jest nieuzasadniona. hohlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość premierfilip
Seks bez milosci doprowadzi cie predzej czy pozniej do uczuciowej IMPOTENCJI.ptasiek twoje slowa. piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×