Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska2222222

seks z 50latkiem

Polecane posty

:( chyba juz umiem, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, sa sliczne, macocha co myslisz o moim \"zakomleksionym\", ok, wiem juz mowilysmy o tym ze powinnam zapomniec, pewnie to sprawa czasu, myslalam ze mi latwiej pojdzie ale nie jest latwo bo tak czy tak zdecyduje to musze utrzymywac znajomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahah
z przyjemnością ... a co to będzie za impreza? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widze ze nie jestes zdecydowany jak chcesz tyle czekac, hahahahha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65------ja myslę,ze to pan z powaznymi problemami....nie znam go,nie wiem jakie posiada dokładnie zalety,ale jakies chyba musi skoro Ty tak poważnie o nim myślisz-myslałas?...... z przyjemnością---to gratuluje planowania czasu...jezeli to impreza noworoczna...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
witam moi kochani....jestem u swojego boskiego Myszaczka , jest bosko i cudownie....cała noc przed nami.....macocha czy dostałaaś mojego meila...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahah
a ja myślę, że przyjemny chciał błysnąć dowcipem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemnością------sama ze soba nie zamierzam dzisiejszej nocy szczytować...chyba ze co innego masz na myśli.....o taka anda to zupełnie co innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macocha-ma tych zalet duzo, inaczej nie przeywalabym jak ...chcialam glupio nazwac, niepoprawny romantyk, wrazliwy, czuly, delikatny,itd............a moze tylko bajerant, moze ta jego zagadkowosc mnie tez troche pociaga, bo juz sama nie wiem po co w tym tkwie, jestem po prostu zakochana jak mowi Jaeger jak 20stka, a propo to gdzie on sie podziewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemnością------próbowalam,próbowałam.....ale ja wolę całego mężczyznę---najlepiej mojego męża----niz jakąś męską końcówkę z tworzywa sztucznego:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anda, co ty jeszcze robisz przy compie , powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaeger...ten sam
ANDA jedna z nas wszystkich nie traci czasu dzisiejszej nocy...dziwne tylko ze potem wraca tu by snuć swoje smutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
cóż Jaeger...takie jest życie.....póki co jest cudownie....teraz...jutro już mogę miec inne zdanie na temat mężczyzny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemnością---a dlaczego chciałbys żonę na jakiś czas zostawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Jaegerku, myslalam ze nie jestes sam, a tobie si etylko nie chcialo rozmawiac, dlaczego jestes sam?????, powiesz? tak ciekawie zaczales o przyjaciolce, opowiedz troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
65...cześć....własnie jestem u swojego Myszaczka.....uwaliłam sięjak meserschmitt...ale czy dostałaś mojego e-meila...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×