Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska2222222

seks z 50latkiem

Polecane posty

Gość jaijuż
z przyjemnością - nie ma tak dobrze. W tej chwili jesteś jedynym mężczyzną na topicu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaijuż
z przyjemnością - sorki jeśli Cie to w jakiś sposób dotyka. Tak się po prostu potoczyła rozmowa, ale oczywiście nikt tu nie jest złośliwy :) Taka sobie gra słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...moze tak bez kłótni...nastolatkami nie jestesmy...zeby sie za słówka łapać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaijuż
z przyjemnością - jesteś wspaniały, dzięki za pozwolenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
kurcze cóz za wzniosła dyskusja......buuuuu.....jak to przyjemnie się czyta.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami też gryzę :) w uszko :) więc wróćmy do tematu. Nie wiem czy jasno sie wyraziłem ale nie mam jeszcze 50 lat.Ostatnio byłem emablowany przez 24 latkę i powiem że wykazałem wielki hart ducha za co jestem pełen dla siebie podziwu albo moze głupotę walnąłem ? takie młode ciasteczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
uuuu......z przyjemnością.......to ja przy tej Twojej 20-tce...czuję sie troche nieswojo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaijuż
no, no... Jaki Ty jesteś silny... podziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z opisu fajny jesteś....ale ja męża nie zdradzam.... no i nie mam juz 24 lat...nie łapię się:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaijuż dzięki z miłą z głębi serca wypowiedź :) nie powiem kusiło mnie to, ale albo ze mnie słaby samiec albo za dużo mam moim zdaniem do stracenia, a mam wspaniała żonę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaijuż
Tym bardziej podziwiam... W chwili, kiedy kobieta rzuca swe czary na faceta, ten najczęściej przestaje myśleć, a biorąc pod uwagę jej 24 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
z przyjemnością-----------kochasz żone......nie wątpię.....ale kusi Cię ten nasz topik....wyraźnie kusi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaijuż
a jednak ! Bierzesz taka mozliwość pod uwagę... Czyli normalny facet jesteś, ale jeszcze silny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyjemnoscią---a zebyś wiedział,ze wdzieczny...mnie to od jakiegos czasu wszystko z seksem sie kojarzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×