Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska2222222

seks z 50latkiem

Polecane posty

Gość to nie zalezy od wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katon
Ritko 30, Zadałaś trudne pytanie. Jeżeli za młodu facet uważał, ze należy włożyć i tłuc, aby mu poleciało, to na starość się nie zmieni. Będzie równie prymitywny. Jeżeli za młodu był koneserem, potrafił porozumieć się z kobietami i zrozumieć ich potrzeby, to w średnim, a nawet starszym wieku będzie jeszcze lepszym kochankiem. Jego jakość, wbrew pozorom, wzrośnie, dzięki temu, że nie będzie się pod taki szybki w podnieceniu się i w samym osiągnięciu orgazmu. Te zalety pozwalają kobiecie na uzyskanie większych poziomów doznań. Niewątpliwie znaczną rolę odgrywa doświadczenie i zdolności wraz z wyuczeniem określonych zachowań. Warunek jest jeden: partner musi chcieć się uczyć. Jeżeli b będzie prostakiem i tępakiem za młodu, to choćby miał 30 cm w zwisie, to będzie gorszy od tego z 15 cm, ale z rozumem i zdolnościami. Podobnie jest z kobietami. Jeżeli ma ta małą tylko w celu prokreacji, to nie da radości z seksu. Erotyzm jest elementem naczyń połączonych. Nie można ich omawiać w oderwaniu od partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katon
przepraszam za literówki, ale klawiatura zdycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peneloppa
osiągana przyjemnosc... satysfakcja z seksu zależy również od preferencji/co lubę/, oczekiwań/jak chcę/, zaangażowania emocjonalnego/czy kocham/... i czy jest to jednorazowe zblizenie czy kolejny etap w związku dwojga ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peneloppa
z moich obserwacji wynika, ze to młodzi mężczyżni uganiają się za doswiadczonymi kobietami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritka 30
Witam, Bardzo dziękuję za odpowiedzi na moje trudne,złożone i chyba niewyczerapne pytanie . Dziękuję Katonowi i Penelopie,życząc pełnej satysfakcji z seksu . Ja uważam,że umiejętność dawania rozkoszy, przyjemności drugiej osobie to WIELKI DAR, z którego niestety nie wszyscy w równym stopniu potrafią korzytać i czerpać. To swego rodzaju talent, co nie każdemu jet dany. Jedni umieją go rozwinąć do maksimum, inni z lenistwa lub głupoty nawet go nie odkryją. To tylko moje skromne zdanie. Uszanuję każdą inną wypowiedż. Pozdrawiam i miłego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona starucha
"Ritka 30" - pytałaś czy z wiekiem jakość seksu się zmienia, więc opowiem Ci coś z mojego doświadczenia (50-kę już skończyłam). Wczoraj wieczorem miałam autentyczny orgazm po raz pierwszy w takiej sytuacji - robiłam mężowi loda i dokładnie w tym samym momencie osiągnęliśmy orgazm. Bez dotykania mojej ci.pki, mąż tylko głaskał mnie po plecach i ramionach. Zawsze mi to sprawiało ogromną przyjemność ale nigdy nie myślałam, że możliwy jest orgazm! Jak więc widzisz nawet po ponad ćwierćwieczu małżeństwa można przeżyć coś nowego, coś super w seksie. Warunek - prawdziwa miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritka 30
Gratuluje!!!- zboczona starucha- Tem orgazm to pod wpływem ciarek na plecach,czy ciepłego strumieniea w ustach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona starucha
Wiesz co? Sama nie wiem, chyba jedno z drugim. Ale od kiedy popróbowałam robienie loda do końca to zawsze odczuwałam niesamowitą przyjemność i byłam tuż, tuż. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritka 30
To gartuluje!!! Twój facet ma z Ciebie pożytek;-) Nie dziwię się,że tak szybko doszedł, ale Tobie ... hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritka 30
Figlarna z Ciebie 50-latka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teemu_xd
mam chlopaka ktory ma 12 lAT A ZDRADZAM GO Z 50LATKIEM ROBILAM Z NIM SEKS I WOGLE A TERAZ MI GO BRAKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca23457
czyzby topik umarl?Anda co u Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasdhak
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
nie wierze wlasnym oczom......czyżby komus tak bardzo zależalo na utrzymaniu tego topiku??????....super.......pozdrawiam wszystkich cieplutko......tych nowych ...i tych starszych....ha...ha...haa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
ach...jeszcze jedno....kim jest pytająca23........??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca23457
Anda ,sledzilam Wasz topik od poczatku choc nie "udzielalam sie"...ciekawi mnie jak tam Twoja historia z 50 latkiem...czy jest ciag dalszy?spotykacie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50latek
Coś takiego! Nasz stary topik zmartwychwstał. Może i inni dawni uczestnicy się odezwą - przede wszystkim autorka. Też pozrawiam wszystkich! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maldita
Jestem przed 30-tką, a w związku z ponad 50-tatkiem jestem już 4 rak.... nie żałuję, najlepszy kochanek! To nie to, co z 20.-30....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajdfaj
podobaja mi sie mezczyzni po 45 roku zycia,a mam wiele lat mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brain
a mnie sie podobaja w takim wieku kobiety a mam o połowe mniej ..hihi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
brain--------gdzieś widziałam topik......seks z 50latką......może to byloby lepsze miejsce dla Ciebie...pozdrawiam wszystkich......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca23457
Anda wiec co u Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anda71
do pytająca23.......---------------->...nadal nie wiem kim jestes.....ale dzieki za troskę...ogólnie spoxik....chociaż mogłoby być lepiej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek50-latek
sprobuj nie bedziesz zawiedziona o ile facet wie czego chce kobietka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfrf
czy 50 latek może nie chcieć fajnej 25 latki????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×