Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Gość ellka23
szkoda sprzedawać zostaw sobie na pewno Ci sie jeszcze przyda a szkoda za grosze sie go pozbywać. Ja dolozylam do cwiczen teraz dietke opisze ja na nowym blogu www.szczuplasylwetka.bloog.pl (zajrzyjcie tam cos dla nas jak znalazl) wciaz cwicze z Leg Magic ostatnio troszke mniej bo mam wiecej zajec czyli mniej czasu ale nie chce stracic tego co juz osiągnęłam:) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia*1976
sprzedam leg magic-stan idealny moj mail: spgrabowscy@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia161
sprzedam leg magic -stan idealny- na gwarancji-cena 250zl madzia161@poczta.onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia69
Witam!Zamowilam Leg Magic i czekam,czekam...Czytalam co pisalyscie i nie wiem czy dobrze zrobilam zamawiajac.Mam grube uda i lydki,plaska pupe a reszta niech bedzie okey.Czy pomoga mi cwiczenia?-jak dotad nie moglam sie zmobilizowac-kupilam chrom i dzisiaj polknelam-ciekawe czy pomoze na apetyt na slodycze...Jak tylko dostane Leg Magic napisze -moze razem z Wami latwiej bedzie mi sie zmobilizowac do cwiczen.Ogromne pozdrowienia.Piszcie jak cwiczyc czy powoli i czesto czy raz szybciej raz wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka lalala
Hej!Szczerze mowiac przeczytalam wszystkie wasze opinie na temat Leg Magic i zdecydowalam sie go kupic- trudno raz czlowiek zyje:) jestem zdeterminowana i przysieglam sobie ze niebede zalowac:) ale przyznam wam sie ze nie zakupilam sprzetu na Tv Market tylko na allegro u uzutkownika ktory ma firme " Wojosport" mam nadzieje ze zalowac nie bede:) postaram wam sie na biezaco pisac co i jak mam nadzieje ze paczka mi przyjdzie jeszcze w tym tygodniu!Pozdrawiam i jeszcze tu zajrze:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmar123
witam! Pozdrawiam Wszystkie Panie w kafejce!!!Od pewnego czasu zauważyłam w telewizji reklamę leg megic troche się zszokowałam ceną!!!po waszych postach dowiedziałam się ze warto kupić przyrząd do ćwiczeń.jednym pomaga drugim nie ...myślę że mi pomoże również po prostu rewelacja i muszę sobie to kupić...Dzięki za porady za ZA i PRZECIW pozdrawiam... monmar123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzula
Witajcie dziewczyny. Wydaje mi się że warto. Zawsze to jest jakis ruch dla pupy i nóg, ale nie ma co ukrywać że dietka też musi być :-) Słodycze na pewno trzeba ograniczyć dla lepszych efektów. CO ja zauważyłam po 1 miesiącu ćwiczeń...?? Tyłeczek jak skała, naprawdę. Podniósł się bardzo a do tego taki twardy. Mam andzieję że u Was podobne efekty. Pozdrawiam i powodzenia dziewczyny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynaka lalala
Dzula a efekty w pasie i w udach widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
jest ok. Trafilam tez w necia na nowy sklepik zwiazany z fitnes . Podobnbno najtanszy podaje adresik stores.ebay.pl/Sklep-Bellezza22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebrnąłem uważnie przez ten wątek i zamówiłem dla żony :) Mam nadzieję, że z tym tyłeczkiem jak skała to prawda... :D. Nie ukrywam, że sam też będę się na tym pocił. Co prawda, jak się ostatnio mierzyłem, to procent tkanki tłuszczowej nie przekracza 10%, ale wzmocnić mięśnie nie zaszkodzi. Chętnie podzielę się obserwacjami z efektów. Aha, zakupu dokonałem dla zainteresowanych z allegro, można juz kupić za 289 PLN plus przesyłka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzula
Drogi Bartek.bohdan tyłeczek jak skała to prawda :-) i cieszę się z tego bardzo i mam nadzieje że Twoja żona również będzie miała takie efekty. A ty , chyba tego nie potrzebujesz przy takim poziomie tkanki tłuszczowej :-):-) Droga Katarzynoka lalala, powiem Ci że po udach nawet widać, może nie aż tak bardzo, bo za mna dopiero 1,5 miesiąca ćwiczeń ale efekt jest. Jeśli chodzi o brzuch.....ja mam bardzo umięśniony i nie widzę tego, żeby było mniej w obwodzie, niemniej jednak mięsień się jeszcze bardziej uwidocznił, co jest jak najbardziej pozytywne :-) Powodzenia życzę wszystkim i jeżeli jesteś wytrwali i potraficie się zmobilizować, polecam zakup tego urządzenia. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 14 przyszła paczka. Żona rozpakowała i zmontowała. Ok. 16 włożyła płytę do DVD, przebrała się w strój do ćwiczeń i zaczęła zgodnie z instrukcją. 14 minut treningu... Po powrocie z pracy zapytałem, czy chociaż trochę się spociła. Powiedziała, żebym sam spróbował... Chodzę na aerobik, siłownię, biegam 3 razy na tydzień, 2 razy w tygodniu basen. Ale jak skończyłem, to drżały mi uda. Powiem jedno. To nie jest wcale takie proste na początek, jak się wydaje. Mam tylko pytanie, czy nogi w kolanach powinny być lekko ugięte w czasie ruchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joviP
najtanszy w chwili obccnej sklepik w sieci to fitmarket.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohaSamocha
SPRZEDAM LEG MACIG-220 ZL-LODZ TEL 605360012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmar123
czy mogłabym prosić o foto sprzedawanego sprzętu na meila i jakie są koszty wysyłki...? pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze trzy dni ćwiczenia za mną. Nie jest lekko, nadal czuję uda. Robię program z płyty DVD wraz z narzeczoną. Część ćwiczeń pomiędzy seriami zamieniamy na rozciąganie. Na szczęście moja luba chodzi na Pilates, więc nie muszę wymyślać ich we własnym zakresie. Zauważyłe, że jeśli ugnie się lekko kolana i wypchnie miednicę/biodra w przód przy wyprostowanych plecach, o wiele mocniej pracują pośladki. Za 2 tygodnie poinforuję o bieżących wynikach w obwodach :)... jesli takowe się pojawią. Mam nadzieję, że in plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passatka
Zastanawiam się nad jedną kwestią. Szukajac na allegro Leg Magica znalazłam opis, że w któryms z nich (LM lub Leg Master) płozy są krótsze. Czy ktoś z Was wie w którym te płozy są krótsze, bo ponoc długośc płoz po których ślizgają sie stopy ma wpływ na efektywnośc cwiczenia. Jak efekty dziewczyny (i chłopaki) czy nogi szczupleją ? czy wewnętrzna strona ud się poprawiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmar123
hej! tak już kupiłam sobie LM i jest naprawdę super... mam go zaledwie 4 dni a nóżki strasznie bolą ... ćwiczę z płytki -pierwszy dzień był katastrofą , po prostu nie wytrzymałam do końca ćwiczeń (widać że to takie proste):)myliłam się... -drugi dzień spisałam sobie wszystkie swoje wymiary i zabrałam siedo dzieła-tym razem się nie poddałam i zakończyłam 15min zestaw ćwiczeń z ciężkim rezultatem(udało mi się) -trzeci dzień porażka i tu juz zaczął się problem po obudzeniu nie mogłam wstać z łóżka bolały mnie wszystkie mięśnie nóg(nie wiedziałam ze jestem w tak opłakanym stanie a w szczególności moje nogi :) ) na zakwasy zrobiłam sobie podwójny zestaw z przerwą... -dziś jest lepiej choć bolą jeszcze mięśnie ale nie przerwałam ćwiczeń(teraz jak to zaczyna działać nie mogę się poddać)moja skóra na nóżkach staje sie bardziej ujędrnione i twardsza..., zaczyna nabierać kształtów i w dotyku czuć mięśnie... to zaledwie cztery dni...a małe efekty już są... powiem wam tak od siebie...jest to przyrząd typowo do kształtowania dolnych partii ciała, które bardzo polecam osobą które mają figurę gruszki i problemy z obwisłymi pośladkami czy lejącymi się udami tak jak ja sama ...wiem już teraz ze to działa tylko na to...i nie bądźcie złudne że uda wam się schudnąć na LM no może 5kg ale nie więcej...bieganie jest skuteczniejsze na zgubienie kilogramów jak i skakanka... pozdrawiam... odezwę się za jakiś czas i podam wam bliższe dane ... DZIEWCZYNY NIE PODDAWAJCIE SIĘ!!!! WARTO JEST ĆWICZYĆ DLA LEPSZEJ FIGURKI I ŁADNYCH NÓG I PUPY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellka23
poczatkow mi tez było ciezko sie przystosowac do leg magic ale z czasem odczuwalam tylko same przyjemnosci:) a ostatnio moj facet nawet na tym cwiczy.. atak sie zmial ze wydaje pieniadze,,,ach ci faceci kto ich zrozumie... papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia007
Hej.Ja też kupiłam Leg Magic.Wczoraj odebrałam paczkę i jeśli chodzi o pierwsze wrażenie to stwierdziłam ze to urządzenie jest zrobione tak pospolicie mówiąc "od siekiery".Ale jesli chodzi o ćwiczenia to zgodze sie że daje popalic.Nóżki bolą a to znaczy, że działa!!!Jeśli chodzi o mnie to ćwiczenia razem z płytką na pierwszy raz są awykonalne...Ale będzie lepiej.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passatka
Mam pytanie do cwiczacych na leg magic: jaka jest odległosc między tymi "platformami do stóp" jeśli są w skrajnych położeniach ? Dziwnie to sformułowałam, ale chyba wiecie o co mi chodzi, na jaką odległosc są rozstawione zewnętrzne brzegi stóp gdy "się rozjeżdżają". Mam nadzieję że ktoś odpowie bo cały czas zastanawiam się nad kupnem i nie mogę się zdecydowac. *]____I____[*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passatka
To na dole to schemat LG ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monmar123
przy całkowitym rozszerzeniu platform wynosi około 80cm-90cm(nie wiem jaka liczyć czy od zewnątrz czy od wewnątrz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednamki=
odsprzedam LEG MAGIC krakow moj nr gg 5378565

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passatka
Wielkie dzięki za info. Właśnie zamówiłam na allegro. Mam nadziję że da rady na tym cwiczyc i będą efekty. Szkoda że topic umiera i nikt nie pisze o efektach cwiczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borsuka
dziewczyny powiedzcie mi ile to urządzenie waży i czy te pedały są pod jakimś obciążeniem czy tak sobie tylko się suwają też się na to napaliłam ale brak informacji o tych rzeczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passatka
Co do wagi urządzenia to sprawdz na allegro, bo podają. Pedały są chyba bez obciążenia bo podczas cwiczen obciążeniem staje się Twoja własna masa ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passatka
waga samego urządzenia to około 8, 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passatka
Własnie dostałam Leg Magica. Złożyłam go w 5 minut i jestem po pierwszych testach. Zdecydowanie czuc mięśnie wewnętrzenej stony ud. Urządzenie nie wygląda zbyt imponująco (zamówiłam na allegro więc pewnie to nie oryginał tylko jakas podróba). Platformy do stóp dośc głosno pracują. Martwi mnie że podczas cwiczenia obciążame są kolana (przynajmniej mnie bolą bo mam problem z kolanami) i kręgosłup lędźwiowy. Mam nadzieję, że gdy mieśnie nóg się wzomcnią to mniej będą pracowały kolana w więcej same nogi. Szczerze, to uważam że na stepperze cwiczy sie przyjemniej i cwiczenie jest mniej nudne. Potrafię sobie wyobrazic cwiczenie 30 minut na stepperze a na Leg Magicu chyba i minuta jest osiągnięciem. Jak długo wy wytrzymujecie na LM ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×