Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Gość kor.dylia
licytuję LM na allegro:D mam nadzieję,że wygram!!:D:D jak się uda to w przyszłym tygodniu dołączę do Was!!oby tylko na słomianym zapale się nie skończyło!! Póki co pozdrawiam i trzymam kciuki za Was!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny po tych wszystkich postach jestem przekonana ze leg magic to DOBRA INWESTYCJA! mam do Was prośbę dziewczyny czy wiecie cos na temat AB ROCKET? wiem ze to nie tutaj o tym urządzeniu dyskutujecie ale niestety gdzie indziej nie znalazłam żadnych info od osób które używają AB ROCKET. jeżeli macie cos na ten temat to piszczcie: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3658584

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
Czesc laski Widze ze nas coraz wiecej :P Ja mialam małą przerwe w ćwiczeniach (musiałam wyjechać) ale po tygodniu codziennych ćwiczeń zauważylam ze ten paskudny celulit wreszcie zaczyna znikać. Nie mogłam sie go niczym pozbyć wiec jak narazie jestem zdecydowanie na TAK. zobaczymy jak bedzie dalej, dziś wracam do ćwiczeń. Trzymam za was kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
no tak i zapomniałam zapytać. Mira 77 mozesz napisac czy mialas jakis spadek wagi i czy w centymetrach gdzies było mniej. Ja mam dość masywne nogi i chciałabym coś z nich zgubić, jak narazie nic nie pomogło. Jak myslisz mam szanse? dzieki za info :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira77
Goshi - schudłam na wadze 5 kg i ta waga utrzymuje się bez mojego szczególnego wysiłku ani super diety. Mam dość szczupłą budowę ciała więc to 5 kg zrobiło sporą różnicę, ale najważniejsze że mam teraz ładniejszy kształt ud i pupy. No i ładną skórę oczywiście. Ud nie mierzyłam ale na pewno są szczuplejsze. Żeby mięśnie rozbudowały się "w centymetrach" to chyba trzeba nieźle dawać na LM. Ja ćwiczę chyba w normie, tzn. teraz ok. 12 "wejść" na LM po minucie dziennie. A może to za mało? Niesamowita i Madzialor, jak myślicie? Jak u Was leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mira77, ja cwiczkam cwiczkam a jak??standarcik plytka ktora zajmuje 13 min i jeszcze z 5 razy po minutce, jest gicior :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuszka
tak czytam te Wasze posty i czytam i doszłam do wniosku, że zakupie sprzęcior dzisiaj:)jak tylko go dostanę, na pewno się odezwe aby podzielić się wrażeniami;-)hihi..już nie mogę się doczekać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialor
Mira ja tez cwicze non stop, z tym ze nie moge sie odpedzic od slodyczy.......... musze kupic CHROM!!! ale cwicze i cwicze, czuje sie lepiej przez to, narazie efektow jakotakich nie widze. gdzies za 2 tygodnie ponownie zrobi zdjecia mojej pupy i nog i zobaczymy czy juz cos widac :)) Izuszka bardzo fajnie ze do nas dolaczysz:)) oby jak najwiecej Nas :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialor
aa i apropos tej plytki to przyznam sie szczerze ze ani razu jej nie ruszylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
Dzięki Mira 77 :D moja motywacja wzrosłą hehe To że mięśni nie rozbuduje to wiem, z tym zasuwaniem jak szalona to masz racje. chciałam sie tylko zorientować jak to wygląda z centymetrami i waga :D powodzenia dziewuszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
i znowu zapomniałam. Jeszcze jedno pytanie Mira 77 te 12 razy po min to masz w przeciągu całego dnia czy w jednej serii z przerwami. jeśli na cały dzień to czy tak samo ćwiczyłaś na początku czy teraz żeby utrzymać efekt? dzięki :D wiem ze jestem upierdliwa z tymi pytaniami :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryczaca_trzydziecha
Jak na razie idzie jak po masle. pierwszy dzien byl najgorszy, dzis trzeci i mam wiecej sily. jestem po kilku seriach, a wieczorem zrobie sobie jeszcze. Nawet mojemu dziecku sie podoba, gonie go, ale i tak po kryjomu wskakuje na leg magic i probuje :) skubany ma 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
hehe to Ja widze że u Ciebie to staje sie rodzinny nawyk Ryczaca_trzydzietko. Dzieciaki zawsze są ciekawskie wiec probuje podgapić. Wszystko co dorośli robia to jest przecież ciekawe nie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzula
Witam Was ...cos długo tu nie zaglądała ale za to ćwiczę cały czas....:) Mam ten sam problem co MIRA, halasuje Leg Magic bardzo i poznym wieczorem juz nie mogę ćwiczyć bo mam sąsiadów pod sobą :/:/ Plecy i kolana nie bolą jak przyjmiesz dobrą pozycję, trzeba ją kontrolować cały czas a nie wyginać się na wszystkie strony. Przy okazji ostatnio widziałam reklamę LEG MASTER na mango gdynia, myślałam że się popłaczę ze śmiechu. Kobiety nie potrafiły na tym ćwiczyć i udeżały od blokady do blokady....porażka :-):D:D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira77
Goshi - ponieważ dużo pracuję, to ćwiczę na LM po południu za jednym zamachem 12 minut z małymi przerwami pomiędzy. Na samym początku miałam inną metodę - ale też więcej czasu - i wskakiwałam na LM stopniowo od paru do parunastu razy po minucie w ciągu całego dnia. Nie wiem co lepsze i czy jest jakaś różnica czy ćwiczy się "ciągiem" czy rozkłada ćwiczenia na cały dzień. Kto się na tym zna? Rozgrzanie mięśni, spalanie tłuszczu po min. 3 minutach, itp.?Dzula - no raźniej mi naprawdę, że to nie tylko mój LM tak hałasuje. Też staram się nie ćwiczyć późnym wieczorem a raz dostało mi się walenie w rury! Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuszcz spala się
dopiero po 20 minutach cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuszka
Też się cieszę, że się na to zdecydowałam... zamówiłam LM na allegro za 180 zł. Do przyżądu gratis;-) dołączony jest timer Leg Magic:) Wyczytałam, że wylicza spalone kalorie i ilość "rozciągnięć". Jutro dostanę paczuszkę, niestety rano wyjeżdżam do Zakopanego na skoki i wracam dopiero w niedzielę. wtedy go wypróbuję... 3mam kciuki za wszystkie dziewczynki:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
Mira 77 dzięki za odpowiedź Co do hałasów to ja też mam to samo wiec wydaje mi sie ze to już tak jest i wszystkie hałasuje. ale czego sie nie robi dla ładnych nóg i pupy :Dzyny Powodzenia dziewczyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryczaca_trzydziecha
Goshi a pewnie, ze dzieci nasladuja, tylko dla nich to zabawa, a dla matek zazwyczaj katorga :) Dziewczyny co do chalasu ja staram sie nie uderzac o blokady i moj Leg Magic stoi na dywanie i w malym pokoju, w ktorym to (podejrzewam) sasiedzi raczej nie urzeduja :) Kolana nie bola i to duzy plus ( na steperze strasznie mnie bolaly) Do tego jade czwarty dzien na "trzynastce", bez wiekszych rewelacji, ale jak na razie 2 kg do tylu i mam nadzieje to te wlasciwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska_79
a ja nie wiem.......u mnie po centytmetrze więcej w udach...a miało być odwrotnie.....!!!!ćwiczę po minucie kilkanaście razy dziennie, nogi to mnie bolą że mam wrażenie ża na następny dzień nie dam rady... .powiedzcie czy u którejś z was jest podobnie,,bo czytam tu że już niektóre z was mają po parę kilo mniej........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
Anuska_79 Jak poczytasz posty wczesniej to zobaczysz ze ktoś juz tak miał tutaj , ale potem zaczeło ubywać(chyba babcia ewa 44, ale głowy nie dam). U mnie dzieje sie podobnie i szczerze to ja nie wiem jak to wyjaśnić. Może hmmmm od zakwasów mieśnie "puchną". To taka moja bzdurna teoria ale nie wiem jak to inaczej wyjaśnić. Zwróć uwage że nogi są twarde i bolą ( chyba ze to tylko ja tak mam :P ). Ja tak sobie to tłumacze. Nie chce Cie w bład wprowadzać ale ja mialam podobnie z łydkami jak zaczełam skakać na skakance i potem zaczeło ubywać wiec licze ze z udami bedzie podobnie. A co do paru kilo mniej to wydaje mi sie ze wszytsko jest indywidualne :) Głowa do góry myśle ze będzie dobrze. Pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takm mięśnie puchną
od cwiczen, gromadzą sie metabolity i kwas mekowy, tzw zakwasy, potem się orgaznizm przyzwyczaja do wysiłku i nogi zaszczą szczuplec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira77
Cześć. No ja nigdy nie mierzyłam sobie nóg centymetrem więc moja opinia nie jest obiektywna. Ale nogi mam zdecydowanie szczuplejsze. I jakieś bardziej sprężyste i twarde. I bardzo jestem z tego powodu zadowolona!!! Anuska - a walnij tą miarę w kąt i ćwicz po prostu. Naprawdę wydaje mi się, że trzeba by strasznie dużo ćwiczyć żeby dorobić się tak szybko przyrostu mięśni. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja niestety musze powiedziec ze rzadziej cwicze na LM, po prostu nie mam czasu.... ale tylko kiedy moge to wskakuje i sobie jezdze. taka mala dygresja jeszcze: przez zakupem LM zadalam od niego cudow, a teraz, jak juz go mam, to jakos tak zaczelam inaczej myslec: \"wyniki cwiczen przyjda dopiero gdzies za 2 miesiace\" i tego sie w sumie trzymam, skoro nie mam zbytnio czasu na cwiczonka :)) :P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska_79
DZIĘKI ZA WSPARCIE, PODPOWIEDZI I WOGÓLE.......STARAM SIĘ JUŻ NIE PANIKOWAĆ CO DO SWOJEJ FIGURY..POCZEKAM (OCZYWIŚCIE CAŁY CZAS ĆWICZĄC) NA EFEKTY.....MAM NADZIEJĘ ŻE DO WIOSNY UDA MI SIĘ....................POZDRAWIAM WSZYSTKIE LEG MAGICZ - KI!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!! No to w końcu się zdecydowałam i też zamówiłam LM. Jutro powinien do mnie dotrzeć ;] Mam nadzieję, że dalej będziecie się wypowiadać na forum i teraz będę mogła nie tylko zadawać pytania ale i wymieniać się doświadczeniami z LM :) No i mam nadzieję, że nie pożałuję zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryczaca_trzydziestka
Proponuje zestaw cwiczen. daje czadu. Ja pierwszy raz nie dalam rady i wysiadlam, a na drugi dzien ... nie pytaj. Mimo to fajne jest czuc, ze miesnie pracuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuszka
wczoraj wróciłam z Zakopanego i od razu wsiadłam na sprzęcilor;) co prawda nie robiłam zestawu z DVD, ale i tak dzisiaj czuję mięśnie...zaraz mam zamiar wykonać ćwiczenia z płytki... mam zamiar, że mój zapał się nie zmniejszy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×