Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Gość Aga-28
ShadozZ widoczne efekty pojawiły się po około miesiącu ćwiczeń na Leg Magic - tak stwierdził mój mąż. Ale ja sama po tygodniu czułam, że urządzenie naprawdę działa! Teraz przyznaje mi rację (chociaż niechętnie ;) ) To był naprawdę dobry zakup. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_56
Cwiczę razem z Wami dziewczyny płytka dvd raz dziennie oprócz weekendu. Trzymam kciuki za nowe forumowiczki:) Warto Ćwiczyć !!! Efekt murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShadozZ
Dziewczyny, doradzcie mi, prosze, jak dlugo mam cwiczyc w pierwsze dni? czy odrazu mam cwiczyc z plytka? hehehe, maz dopiero dzisiaj si edowie, ze kupilam LM... Biedny, tak mnie odmawial....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShadozZ
A wiec witam ponownie! Mialam caly weekend, by pocwiczyc i przekonac sie co do LM lub nie! Dostalam trenazer z piatek, sprobowalam okolo min pocwiczyc... Wiekrzych problemow tylko z LM nie mialam... Ale kiedy wyjelam plytke ... zaczely sie problemy! Dziewczyny, nie wiem czy jest mozliwe wykonac cala plytke cwiczen, jest to makabrycznie ciezko! narazie stanelam na pierwszym cwiczeniu, nogi po 2 dniach mnie strasznie bola. Nniestety bol czuje tylko w udach, o pupie nic nie powiem... mam nadzieje, ze jak przebrne pierwsze cwiczenie, beda pracowaly mi wszystkie miesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_56
Powiem tak: na poczatku zrobić cała płytke było niemoliwością a teraz bez wiekszego wysilku to robie. Ja zaczynalam robic kazde cwiczenia po 30 sek potem po 40 az do minuty.Dacie rde trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShadozZ
Narazie cwicze... Nie odczuwam juz takiego bolu w nogach. Z pytki robie narazie tylko pierwsze cwiczenie i tego sie trzymam. Czekam az zaczne robic chociazby pare cwiczen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jednak sobie zamowilam LM :D czekam z niecierpliwoscia na to urzadzenie i pierwsze jakiekolwiek efekty :D bede zdawala relacje jak tylk odostane i zaczne cwiczyc :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silva190
Cześć dziewczyny. Ja zakupiłam sobie LM kilka dni temu i zauważyłam coś dziwnego: otóż podczas ćwiczeń jedno udo dawało o sobie znać dużo intensywniej niż drugie (chociaż ćwiczyłam raptem kilka minutek). No a teraz jestem uziemiona już trzeci dzień bo noga boli jak wszyscy diabli :( Nie wiecie co może być powodem? Napaliłam się strasznie na te ćwiczonka a tu d... zbita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silva190
Cześć dziewczyny. Ja zakupiłam sobie LM kilka dni temu i zauważyłam coś dziwnego: otóż podczas ćwiczeń jedno udo dawało o sobie znać dużo intensywniej niż drugie (chociaż ćwiczyłam raptem kilka minutek). No a teraz jestem uziemiona już trzeci dzień bo noga boli jak wszyscy diabli :( Nie wiecie co może być powodem? Napaliłam się strasznie na te ćwiczonka a tu d... zbita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey SIlvia! moze napisanas noge mocniej? mimo wszystko nadwyrezajac ja w jakis sposob? mi tez sie wydawalo, ze cwicze w miare rowno, a jak spojrze czasami na nogi- to rozchopdza sie one nierownomiernie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silva190
Hej Devilyne! Jak tak się zastanowić, to faktycznie jedna noga coś nierówno mi podjeżdża...Zupełnie jak gdyby była - jakkolwiek śmiesznie to zabrzmi - ciut dłuższa he he. Ale nic, przeczekam jeszcze, a jak tylko ból ustapi, wskakuję na LM od nowa, żadna siła mnie nie powstrzyma :) Czego się nie robi dla urody he he. Mam tylko nadzieję, że nie okaże się, że zakup tego urządzonka to strata pięniędzy...Czas pokaże! :) Chociaż jak czytam to forum, to wasze opinie nastrajają mnie raczej optymistycznie, pozdrawiam wszystkie forumowiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna noga zawsze jest słabsza
tak jak ręce, praworęczni mają silniejszą prawą a z nogami to moze być różnie, tak przynajmnie twierdzi mój ortopeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie, po jakim czasie bedzie widac jakiekolwiek zmiany w czymkolwiek? bo na razie pare dni mam LM, a jedyne co sie zmienilo to mam wrazenie, ze ujedrnila m isie wewnetrzna str ud no i pupa.. ale uda z zewnatrz to koszmar.. :/ i jak cwicze to czuje, ze nic nie dziala, na zewnetzrne udo ten LM.. jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie, po jakim czasie bedzie widac jakiekolwiek zmiany w czymkolwiek? bo na razie pare dni mam LM, a jedyne co sie zmienilo to mam wrazenie, ze ujedrnila m isie wewnetrzna str ud no i pupa.. ale uda z zewnatrz to koszmar.. :/ i jak cwicze to czuje, ze nic nie dziala, na zewnetzrne udo ten LM.. jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie, po jakim czasie bedzie widac jakiekolwiek zmiany w czymkolwiek? bo na razie pare dni mam LM, a jedyne co sie zmienilo to mam wrazenie, ze ujedrnila m isie wewnetrzna str ud no i pupa.. ale uda z zewnatrz to koszmar.. :/ i jak cwicze to czuje, ze nic nie dziala, na zewnetzrne udo ten LM.. jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_56
Jak Ćwiczysz to sprawdź czy dobrze stoisz tzn. czy masz prostą postawę i nie pochylasz sie do przosu albo do tyłu to bardzo ważne, LM działa na całe uda brzuch i plecy jeśli prosto stoisz i nie wisisz na oparciu tylko lekko sie trzymasz. Życze powozenia ja osiągnełam sukces:) i bardzo sie ciesze z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
now lasnie dobrze stoje, ale jak 3mam reke na udzie to nie czuje by pracowalo.. wewnetrzna strona czuc jak sie ruszaja te miesnie, ale zeby zewnatrzna czesc, albo dwuglowy to niezabardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
now lasnie dobrze stoje, ale jak 3mam reke na udzie to nie czuje by pracowalo.. wewnetrzna strona czuc jak sie ruszaja te miesnie, ale zeby zewnatrzna czesc, albo dwuglowy to niezabardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
now lasnie dobrze stoje, ale jak 3mam reke na udzie to nie czuje by pracowalo.. wewnetrzna strona czuc jak sie ruszaja te miesnie, ale zeby zewnatrzna czesc, albo dwuglowy to niezabardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko i zarazem prośbę.. Niestety kupiłam LM bez płytki, a bardzo bym chciała spróbować poćwiczyć z płytką. Czy może któraś z Was mogłaby wysłać tę ścieżkę meilem, albo jest jakiś dostęp do tej płytki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na youtube wpisz leg magic excercise ;] i bedzie kolo 10 min trwa.. ja dostalam z plyta, a po 1 dni u misie popsula, nie wiem co ejst grane.. na necie znalazlam tylko to na youtube, ale na plycie yly jesczez cwiczenia na ziemi- ma je ktos zgrane w calosc? pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ja po długim czasie myślenia czy kupić LM czy też nie postanowiłam jednak dokonać zakupu. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale to się okaże w swoim czasie.Podzielam zdanie że rowerek rozbija mięśnie ud, trochę na nim poćwiczyłam i się nie mieszczę w udach w spodnie. Powiedzcie mi jak oceniacie działanie tego sprzętu? Będę bardzo wdzięczna za opinie i jak też trochę poćwiczę też przedstawię swoje zdanie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ja po długim czasie myślenia czy kupić LM czy też nie postanowiłam jednak dokonać zakupu. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale to się okaże w swoim czasie.Podzielam zdanie że rowerek rozbija mięśnie ud, trochę na nim poćwiczyłam i się nie mieszczę w udach w spodnie. Powiedzcie mi jak oceniacie działanie tego sprzętu? Będę bardzo wdzięczna za opinie i jak też trochę poćwiczę też przedstawię swoje zdanie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariijka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariiianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariijka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris 26
witam po jakim czasie widziałyscie jakies efekty{cwicze ok2,5 tyg)narazie nic nie widze kondycja mi sie poprawia bo na poczatku nie dawałam rady a i jeszcze jedno czy wystarczy cwiczyc 1 raz dziennie z plyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci tak, nie możesz patrzeć na inne dziewczyny po jakim czasie widać było efekty. Każda z nas ma inne mięśnie i różną grubość tkanki tłuszczowej. Może zdarzyć tak że po pewnym czasie zaczynie Ci bardzo szybko ubywać cm. Najlepiej to się nie poddawać i moim zdaniem 1 raz dziennie wystarczy. a i mam pytanie jeżeli chcesz szybciej zrzucić to polecam ci jedne tabletki Clarinol Cla jako jedyny według mnie skutkuje. LM + tabletki= fajna sylwetka Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris 26
dzieki carrolla za odpowiedz napewno nie zrezygnuje z cwiczen i bede cwiczyc do skutku nie chodzi ma raczej zeby schudnac a bardziej zeby wyrzezbic ciałko,niestety nie moge stosowac zadnych wspomagaczy bo karmie piersia,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks27
cześć jak możecie napiszcie co robicie prócz ćwiczenia na LM to znaczy jakie diety stosujecie, jakich ćwiczeń dodatkowych, jakich tabletek wspomagających koleżanka tu już polecała CLARINOL CLA i w ogóle bo muszę poprawić swój wygląd a za bardzo nie wiem jak do tego się zabrać mam LM z góry dziękuję za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×