Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Gość Annnnnusia
Hej dziewczyny!!!! urządzenie chodzi głośno to fakt, ale po czasie można się przyzwyczaić, a co do ścierających się kółek to ja co jakiś czas smaruje prowadnice i te kółka olejem do maszyn i nic się nie ściera, naprawdę polecam olej do maszyn!!!! tylko jak m to tłumaczył mój brat nie może być zwykły jadalny bo coś się tam może zatrzeć nie wiem nie znam się, ale go posłuchałam i nie mam takiego już tego problemu. A co do ćwiczeń dziennych to wyczytałam, że dziennie nie powinno się ćwiczyć bo mięśnie muszą mieć czas na regenerację i powiedzcie mi jak to jest?? oczywiście za bardzo to do mnie nie przemówiło i dalej ćwiczę dziennie jednak coś mnie tknęło i stwierdziłam, że muszę bardziej zaczerpnąć języka.Pozdrawiam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sluchajcie, kazda z Was, jaka miala obwód uda przed cwiczeniem na leg magic miejszy, od tego jaki pojawil sie po 2-3 tygodniach, to czy stracilyscie te centymentry???? ja jestem barzdo umiesniona, mam duze miesnie ud i sie zastanawiam cz t om icos pomoze.. najbardziej lipne sa wenwnetrzne strony ud i w ogole okolice bioder-chcialabym je dobitnie zmniejszyc i ubic, da rade??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dziewczyny jak schudnac w tych choelrnych udach, juz nie mam siły i cąły czas mam takie balerony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamproblem
helllooo:D hehe....mialam dwa dni przerwy w cwiczeniu,bo dostalam okres i nie bylam w stanie cwiczyc:) ale juz sie zawzielam i cwicze:D a jak schudnac??? cwiczyc na leg magic i na twisterze:P ja czuje jak zmienia sie moja sylwetka,piersi poszly do gory( poprzez opieranie sie na raczce leg magic),tylek poszedl do gory,boczki sie zmniejszyly i co najwazniejsze,nogi sie powoli wysmuklaja:) jest naprawde zadowolona:)i polecam goraco jogurt do picia activie!!duzzzooo daje,serio.a ponad to mozecie sprobowac preparat wspomagajacy odchudzanie LINEA,jest skuteczny.Stosuje go i naprawde wspomaga odchudzanie no i przemiane materii reguluje(w razie gdyby ktoras z was miala z tym problem):) trzymajcie sie i piszcie cos ,bo nudno tuu:D jak wam ida cwiczonka? jak efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulinka85
asobota nie jesteś sama,ja też mam dosyc, dół, tragedia, tylko wziąc line i się powiesic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodzia24
ja moje urzadzenie oddałam na reklamacje i terza nie mam jak cwiczyc. Czy Wy miałyscie dobrze przyspawane szyny? bo w moim leg magicu prawa trzymała sie tylko na 3 spawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowie mi ktos na moje pytanie? jak z tymi udami? rosna cz nie? jak sie ma juz umesnione? jak to wygalda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
Devilyne - moje zdanie - tak rozrosną się. Nie da się ukryć, że to są typowo siłowe ćwiczenia. Jeśli nie masz tłuszczyku na udach to nie polecam bo zapewne rozbudujesz nogi jeszcze bardziej. Wybierz jakieś aeroby. Możesz się poradzić jakiegoś specjalisty dla świętego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_56
Witajcie ponownie! Ja ćwiczę codziennie oprócz jednego dnia w tyodniu przewaznie jest to niedziela.Cwicze: leg magic z płytk, pilates 30 min i 2 razy w tyg aeroby do tego dietka i therm line2 Jeszcze takiej figury nigdy nie miałam:) Może nie jestem najszczuplejsza bo waże 57 kg przy 165cm ale mam jedrne i powoli prawie ukształtowane ciało.Warto naprawde czuje satysfakcje i juz nigdy nie zrezygnuję z dbania o swój wyglad i samopoczucie.Mój cel to 50 kg i bede do tego dązyć:) dzięki forum własnie znow zaczełam cwiczyc....bardzo mi pomogłyście welkie dzieki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goshi ja sama jestem specjalista w dziedzinie sportu , aczkolwiek nogi to temat paskudny.. mam problemy z cell i to takie, ze mam umiesnione nogi, a na dwuglowych od tylu sa 2 dziury, normalne dizury przez nierowna skore, masakra i guzik daja diety aeroby itd, wiec moze ten leg magic by cos podzialal, juz kurcze nie wiem sama, moze warto sprobowac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodzia24
ja tez mam bardzo umiesnione uda, ale mimo tego sprobuje pocwiczyc na tym "sprzecie" jak wroci z reklmacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka_78
dziewczyny czy wy równiez macie bol w krzyzu podczas cwiczen? tzn w dole kregoslupa? :( swietna sprawa LEG MAGIC, nozki wysmuklają sie powoli, miesnie brzucha rowniez ( rowniez cwicze na twisterze 20min dziennie) ale ten bol w dole kregoslupa...moze mam zwyrodnienie? wagi nie mam w domku, ale widzę efekty w lustrze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka_78
troche chaotycznie napisalam -chodzi mi o to ze podczas cwiczen na LEG MAGICu boli mnie w dole kregoslupa, czy ktoras z Was ma ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiskers
Podejrzewam że boli Cię kręgosłup bo wyginasz plecy do tyłu podczas ćwiczenia, spróbuj może ćwiczyć na lekko ugiętych w kolanach nogach, ściągaj też miednicę do przodu w momencie gdy masz przywieśc nogi do środka (wypchnij biodra do przodu tak by w lędżwiach nie było wygięcia) no ćwicz w krótszych seriach, wolniej ale staraj się utrzymywac prawidłową postawę. Przy ćwiczeniach siłowych ważne jest by wykonywac ćwiczenia dokładnie i prawidłowo, lepiej mniej powtórzeń ale dokładnie niż więcej, szybciej i byle jak. Właśnie nieprawidłowa sylwetka przy ćwiczeniach lub zbyt duża liczba powtórzeń są najczęstszą przyczyną kontuzji. Każdy wysiłek należy zwiększac stopniowo zamiast od razu zakładac że będzie się ćwiczyc codziennie pół godziny, już od pierwszego treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
Devilyne jeśli chodzi o cell to u mnie LM pomógł jak nic. Już po pierwszych 2 tyg zaczynały pojawiać się efekty. Spróbuj, zobacz jak coś Ci się nie spodoba zawsze możesz przestać ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goshi n owiem,z e moge przestac cwiczyc, ale chyba zaQpie to urzadzenie, mimo, ze mi pare osob odradza, mowiac, ze glupia jestem, a nie gruba :] ale jak chyba kazda z Was wie-widzimy sie w krzywym zwierciadle..zawsze i wszedzie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fausti
Hej, dziewczyny! Na tym sprzęcie ćwiczę od miesiąca, ale nie za dużo, wskakuje 3, 4 razy na dzień może po póltorej, dwie minutki. Nogi prawie nic nie schudły, ale wyglądają lepiej, są jędrniejsze, a ja już wiekowa jestem :-) Myślę, że gdybym zastosowała dietę i więcej ćwiczyła, na pewno byłyby szczuplejsze. Wiem jedno-ten sprzęt działa-aha, mam też jędrniejsze ramiona, biust i pupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.. Zrobiłam eksperyment i przestałam ćwiczyć na LM. Powiem Wam szczerze, że lepiej na tym wyszłam. Ćwiczyłam na LM codziennie ok. 15 min i uda ciągle mi się rozrastały już 3 cm miałam więcej. Na wadze też było więcej o te 3 kg :( Co z tego, że miałam jędrne uda bez celuitu skoro były takie wielkie i takie umięśnione :/. Nie ćwiczę na LM od miesiąca, przez ten czas starałam się nie jeść więcej niż 1500 kcal, codziennie spaceruje i byłam w górach (góry dużo mi pomogły) i przyrost znikł.. Lubiłam ćwiczyć na LM nawet mam ochotę wrócić do ćwiczeń na nim, ale boję się, że uda znów mi przyrosną... Niestety LM nie jest dla mnie :(.. Teraz zapiszę się na aerobik i basen. Myślę, że to bardziej pomoże mi na te moje udziska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fausti
Dzisiaj zmierzyłam uda, są tylko o 1 cm szczuplejsze, ale ja mam dużo tłuszczu na udach, można go złapć do ręki. :-( Nie ćwiczę od wczoraj, bo dopadła mnie infekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_56
Po raz kolejny bede chwalić leg magica bo kazdy mowi ze super wygladam ;biodra jak modelka 91cm a było 96cm powiem ze cuda!!! ale cwicze 6 razy w tygodniu cała płytke dvd nogi szczupłe bez celluitu a była tragedia!!! oczywiście do tego dietka 1000kcal albo mniej .Powiem tak bez diety cudów nie ma. Ale z dietą to ...spróbujcie na pewno bedą rezultaty.I nie ma mowy o tyciu na leg magicu i o przybieraniu cm, jesli nawet to znikna po jakims czasie podwójnie.Pozdrawiam i życzę sukcesów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ale to nie jest tak, że każdy może schudnąć na LM. Dla mnie LM się nie sprawdził, ponieważ są to ćwiczenia siłowe- na budowę mięśni. Wiadomo mięśnie spalają więcej kcal niż tłuszcz. Stąd przyrost i potem nagły spadek. Ja jestem umięśniona w sam raz - chciałam wyszczuplić uda i się nie udało z LM. Miałam coraz więcej mięśni, Nie mówię, że LM jest nieskutecznym urządzeniem. Jak najbardziej zachęcam do ćwiczeń na nim. Każdy ruch, każde ćwiczenie to zdrowie. Tylko chciałabym ostrzec dziewczyny z budową ciała podobną do mojej, czyli taką, która ma zdolność do rozbudowy mięśni. Zamiast tych ćw lepiej iść na basen, czy aerobik. Wiadomo dietka to również ważna rzecz. Ale nie wybierałabym tak drakońskiej jak 1000 kcal a nawet mniej. Przez taką dietę można rozwalić sobie całkowicie przemianę materii. I potem jak zjecie trochę więcej to od razu więcej centymetrów. Dieta powinna objawiać się \"zdrowym trybem życia\". Mniej tłuszczu, dużo warzyw, 5 małych regularnych posiłków. Powoli, powoli a do trwałego celu się dojdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefajny tyłek
Ewcia jak długo ćwiczyłaś by osiągnąc taki efekt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia_56
ja ćwiczyłam tak z połtora miesiąca i sie nie głodziłam tak jak chann napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka-83
hmm ja kupiłam leg magic :) jest super! tylko jest jeden problem nie mam płytki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka-83
hmm ja kupiłam leg magic :) jest super! tylko jest jeden problem nie mam płytki DVD :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShadozZ
Witam wszystkich! Przeczytalam wszystkie posty i zamowilam sobie LM. Cwilowo mieszkamy z mezem na Ukrainie i wlasnie tu w telezakupach go kupuje. Koszt takiego "cuda" wynosi okolo 100 $, ale jest fajne, ze mozna przyjsc do nich do biura i zobaczyc taki trenazer, pocwiczyc chwile, by sie przekonac, ze LM nie obciaza stawow w kolanach i kregoslupa... Co do chalasu... nie byl on zauwazalny w wielkim pomieszczeniu i szczeze mowiac, zapomnialam o nim. Maz jest nastawiony negatywnie i raczej do kupna LM go nie przykonam, wiec zamowilam trenazer w tajnie od niego. Mam nadzieje, ze jak zobaczy moje rezultaty, to sie przewkona i nie bedzie juz taki skeptyczny! :) Na ukrainskich forach jest malo informacji na temat efektow i osiagnieciach, wiec jestem wdzieczna, ze trafilam na tyle postow od dziewczyn cwiczacych na LM!!!! Jak juz dostane wielkie cudo, obowiazkowo napisze o wrazeniach i podziele sie doswiadczeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShadozZ
dziewczyny juz mam LM!!! Dopiego co go dostalam i juz czeka na mnie, az z pracy wroce!!!! Tak ze zaczynam od dzisiaj i jutro napisze co i jak! mam nadzieje, zektos sie do mnie dolaczy, bo gorzej cwiczyc w samptnosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga-28
Witam Przeczytałam o tym urządzeniu naprawdę dużo, z racji takiej, że wcześniej nie kupowałam takich urządzeń, tym bardziej przez internet. Ale skoro wszyscy piszą, że jest tak skuteczne, więc postanowiłam spróbować. Mąż był sceptycznie nastawiony na te zakupy, ale co tam, ja wiem swoje :) Zastanawiały mnie różnice cenowe. Nie chciałam kupić urządzenia, które po tygodniu się rozwali... Poczytałam, poszukałam i znalazłam - naprawdę profesjonalny sklep internetowy - fitness24.com.pl Dzięki temu zakupowi nabrałam zaufania do zakupów internetowych, bo obsługę mają tam profesjonalną, dostawa błyskawiczna. Co do efektów to najlepiej o tym mógłby wypowiedzieć się mój mąż :) Zdecydowanie częściej klepie mnie pupie ;) I zauważyłam, że sam ukradkiem ćwiczy - myśli, że tego nie zauważam :) Ale to dobrze, bo też będzie miał zgrabny tyłeczek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShadozZ
Aga, a jak dlugo czekalas na efekty? Moj maz wogole nie wierzy, ze cos to daje. Mysli ze niepotrzebnie wydaje kase... Czy teraz Twoj maz ma takie same sceptyczne nastawienie do LM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×