Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Gość smuuuuteczek
:A :B :C :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuuuuteczek
[wstydzi się]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuuuuteczek
[wstydzi się]:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie! Urządzonko mam już w domu. Pierwsze próby poszły jak z płatka tzn dwie serie po 30 sekund bez trzymania. Po upływie góra godziny w niedługich odstępach trzy serie po jednej minucie. Wewnętrzne mięśnie ud dały o sobie znać ale obeszło się bez zakwasów. Nawet zaczęłam wątpić, że coś będzie się działo z brzuchem. Sprzęcik odstawiłam na weekend z powodu wyjazdu :(. Dzisiaj po pracy wrzuciłam płytkę do odtwarzacza dvd i zaczęłam gimnastykę z leg magic. Ćwiczyłam razem z Panią i muszę przyznać, ze teraz przynajmniej czuję, ze z moim ciałem coś się dzieje. Przypuszczam, że jutro mogę wystąpić problemy z chodzeniem :). Wytrzymałam cała serię ćwiczeń z tym, ze nie poradziłam sobie ze zwykłymi pompkami i robiłam do końca trwania zwykłych pompek te pierwsze - podpierane na kolanach. Jak już bardziej rozruszam swoje ciało to chyba kupię twistera. Podobno fajnie działa na boczki. No nic, zobaczymy jak będzie dalej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie! Urządzonko mam już w domu. Pierwsze próby poszły jak z płatka tzn dwie serie po 30 sekund bez trzymania. Po upływie góra godziny w niedługich odstępach trzy serie po jednej minucie. Wewnętrzne mięśnie ud dały o sobie znać ale obeszło się bez zakwasów. Nawet zaczęłam wątpić, że coś będzie się działo z brzuchem. Sprzęcik odstawiłam na weekend z powodu wyjazdu :(. Dzisiaj po pracy wrzuciłam płytkę do odtwarzacza dvd i zaczęłam gimnastykę z leg magic. Ćwiczyłam razem z Panią i muszę przyznać, ze teraz przynajmniej czuję, ze z moim ciałem coś się dzieje. Przypuszczam, że jutro mogę wystąpić problemy z chodzeniem :). Wytrzymałam cała serię ćwiczeń z tym, ze nie poradziłam sobie ze zwykłymi pompkami i robiłam do końca trwania zwykłych pompek te pierwsze - podpierane na kolanach. Jak już bardziej rozruszam swoje ciało to chyba kupię twistera. Podobno fajnie działa na boczki. No nic, zobaczymy jak będzie dalej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie! Urządzonko mam już w domu. Pierwsze próby poszły jak z płatka tzn dwie serie po 30 sekund bez trzymania. Po upływie góra godziny w niedługich odstępach trzy serie po jednej minucie. Wewnętrzne mięśnie ud dały o sobie znać ale obeszło się bez zakwasów. Nawet zaczęłam wątpić, że coś będzie się działo z brzuchem. Sprzęcik odstawiłam na weekend z powodu wyjazdu :(. Dzisiaj po pracy wrzuciłam płytkę do odtwarzacza dvd i zaczęłam gimnastykę z leg magic. Ćwiczyłam razem z Panią i muszę przyznać, ze teraz przynajmniej czuję, ze z moim ciałem coś się dzieje. Przypuszczam, że jutro mogę wystąpić problemy z chodzeniem :). Wytrzymałam cała serię ćwiczeń z tym, ze nie poradziłam sobie ze zwykłymi pompkami i robiłam do końca trwania zwykłych pompek te pierwsze - podpierane na kolanach. Jak już bardziej rozruszam swoje ciało to chyba kupię twistera. Podobno fajnie działa na boczki. No nic, zobaczymy jak będzie dalej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie! Urządzonko mam już w domu. Pierwsze próby poszły jak z płatka tzn dwie serie po 30 sekund bez trzymania. Po upływie góra godziny w niedługich odstępach trzy serie po jednej minucie. Wewnętrzne mięśnie ud dały o sobie znać ale obeszło się bez zakwasów. Nawet zaczęłam wątpić, że coś będzie się działo z brzuchem. Sprzęcik odstawiłam na weekend z powodu wyjazdu :(. Dzisiaj po pracy wrzuciłam płytkę do odtwarzacza dvd i zaczęłam gimnastykę z leg magic. Ćwiczyłam razem z Panią i muszę przyznać, ze teraz przynajmniej czuję, ze z moim ciałem coś się dzieje. Przypuszczam, że jutro mogę wystąpić problemy z chodzeniem :). Wytrzymałam cała serię ćwiczeń z tym, ze nie poradziłam sobie ze zwykłymi pompkami i robiłam do końca trwania zwykłych pompek te pierwsze - podpierane na kolanach. Jak już bardziej rozruszam swoje ciało to chyba kupię twistera. Podobno fajnie działa na boczki. No nic, zobaczymy jak będzie dalej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leg magic
sprzedam leg magic, sprzęt zakupiony przez Mango a nie na allegro, używany z 5 razy, całość w komplecie (sprzęt, płyta z ćwiczeniami) jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę pisać na wątku, najlepiej z woj. dolnośląskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt już nie ćwiczy
????????? gdzie są kobietki które przedtem pisały na forum ? jak efekty ćwiczeń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
cwiczę na leg magicu już prawie 2 tygodnie i muszę stwierdzic że czuję wzmocnienie i ujędrnienie wewn. i zewn. mięśni ud, ale nie czuję aby pracowały mięsnie pośladków, czyżbym robiła coś nie tak? dziewczyny może jakaś porada aby zaangażowac tyłeczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiczka12
Ja ćwicze wytrwale codziennie i jest super celulit znika :) i ogolnie jakas taka jędrniejsza jestem:) na wadze moze nie duzo bo niecałe 3 kg, ale i tak sie ciesze ,gasolina mnie jakos tyłek tez nie ćwiczy tylko przy tych wymachach nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
a cwiczysz z płytką?? ile razy dziennie? bo moja płytka dołączona do przesyłki okazała się uszkodzona, więc robię tylko same ślizgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiczka12
ćwicze z płytką ,jeśli masz możliwosć to skombinuj sobie płytke bo jest bardzo fajnie to wszystko na niej rozplanowane trwa 15 minut i jestes spocona nawet nie wiesz kiedy ,jezeli byla uszkodzona to zadzwon lub napisz tam gdzie kupilas leg magic to moze ci przyslą nową , Ja ćwicze codziennie 15 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przerażona :(. Ćwiczę na leg magic z płytką co trzeci dzień ale codziennie po kilka razy od 1 min. max do 2 min. robię \"ślizgi\". Po niecałych dwóch tygodniach moje nogi nabrały masy :(:(:(, są twardsze, cellulit nie znika, może jeszcze za mało ćwiczę ale nie mieszczę się w moje ostatnio kupione i najulubieńsze leviski :(:(:(. Powiedzcie mi, kiedy mogę się spodziewać jakiś korzystnych zmian, po jakim czasie widoczne były one u Was ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
to normalne zjawisko że wzmocnione mięśnie pchają się do góry i mogą powodowac chwilowy przyrost masy, cwicz dalej a niedługo będzie następowało spalanie tkanki tłuszczowej i nie zapominaj o rozciąganiu mięśni po cwiczeniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gasolina84, bardzo dziękuję za szybką odpowiedź i za dobrą radę. Ćwiczeń rozciągających nie stosowałam a faktycznie są one zamieszczone na płycie dvd. Od dzisiaj dokładnie stosuję się do wszelkich zaleceń :). jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
asiu17 mam pytanko odnosnie cw. z płytki: ile minut trwają te cwiczenia, bo moja płytka dołączona do leg magica okazała się uszkodzona i nie mam możliwości wymiany a znalazłam na necie tylko taki filmik http://www.youtube.com/watch?v=et_ifrIG2Ls&f eature=related czy bardzo się on rózni od tego to co jet na płytce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
asiu17 mam pytanko odnosnie cw. z płytki: ile minut trwają te cwiczenia, bo moja płytka dołączona do leg magica okazała się uszkodzona i nie mam możliwości wymiany a znalazłam na necie tylko taki filmik http://www.youtube.com/watch?v=et_ifrIG2Ls&f eature=related czy bardzo się on rózni od tego to co jet na płytce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to niepełna wersja ćwiczeń, to nagranie jest obcięte o około 6 min.Kolejnym ćwiczeniem jest 60 sek. na leg magic z tym że trzymasz nogi złączone przez 6 sekund a następnie szybki slizg rozluźniający nogi i znów ściągasz nogi do środka liczysz do 6 sek i rozluźniasz. Kolejne ćwiczenia to dłuższa seria na podłodze, wykonywane przeważnie w pozycji leżącej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gasolina84 nie wiem czy to coś pomoże ale w książeczce która była zamieszczona do leg magic są dokładnie opisane wszystkie ćwiczenia http://www.avenija.com/centraladmin/upload/topshop_PL /file/LEG%20MAGIC%20TM%20polski.pdf Zdaję sobie sprawę, że zdecydowanie wygodniej ćwiczy się z płytką :(.To ćwiczenie o którym wspominałam, że jest kolejnym ćwiczeniem, to wycisk i przytrzymanie mięśni wewnętrznych ud (rys 15 i 16), następnie to łączenie pięt w poz. "V" (rys. 17 i 18) i dalej jak w książeczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ona ja
Od dziś zaczynam ćwiczenia na leg magic :-) niestety wysiadłam po 11 minutach ćwiczeń. Pewnie to dlatego że zupełnie nie mam kondycji ale sie nie zrażam na pewno z każdym dniem będzie lepiej. Postanowiłam wziąć się za siebie bo niestety ważę niecałe 90 kg :-( Smutne ale prawdziwe. Robiłam ostatnio przegląd szafy i mam tyle cudownych ciuszków a nie mieszczę się w nie. Ale koniec z tym ... Od dziś dieta i ćwiczenia. mam nadzieję że będą efekty. Przede mną walka z około 20 kilogramami które mam do zrzucenia ale wierzę że się uda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiczka12
celulit miialam dosyc spory,cm tez ubywa, ja ona ja napewno ci sie uda schudnąc trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, piszecie, że ubywa wam cm. Bardzo proszę napiszcie jak to wyglądało czasowo i ile minut ćwiczeń dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiczka12
ja ćwicze codziennie 15 minut nieraz odpuszczam sobie pompki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiegrzecznaKotka
Wczoraj zaczełam ćwiczyć - jescze nie wiem jaie będą efekty - mam tak z 5 kg do zrzucenia... ale chciałam napisać że jak Wam za głośno chodzi to trzeba posmarować i szyny i kółka olejem roślinnym, oliwką, albo co tam macie pod ręką i będzie dużo lepiej ciszej o 70%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Kochane jeżeli, któraś z Was jest z Warszawy i chciałaby mieć LEG MAGIC. piszcie na maila: mixmusicdj@o2.pl. Mam do sprzedania sprzęt używany dosłownie kilka razy. Chcę go sprzedać tanio i cena do uzgodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka373
truskawka373 hej dziewczyny przeczytałam cały temat od strony 1 do strony 40 i jestem przekonana że to będzie dobry zakup. Zauważyłam pewną prawidłowość, wydaje mi się że osoby które kupiły LM gdzieś indziej niż TV Market narzekały że ich sprzęt głośno chodzi lub ma jakieś inne wady. W związku z tym Ja kupie w TV Markecie. Wiem że drogo i że można taniej ale nie lubie "tańszych zamienników" do których i tak trzeba dopłacać (serwis, naprawa, zakup nowego). Ćwiczyć ma zamiar również mój mąż no nie mogę sie odczekać mam już orbiteka ale narazie nie jeżdzę bo stoi w pralni a tam troche brak klimatu do ćwiaczeń. Nie długo skończymy robić naszą siłownię w piwnicy i bedziem pakować o rezultatach Was poinformuję. Zauwałyłam, że czytanie o waszych osiągnięciach jest bardzo motywujące Szkoda że dziewczyny z pierwszych stron już się kompletnie wykruszyły. Chciałabym wiedzieć np. czy waga i wymiary wróciły jak przestały ćwiczyć (zakładam że przestały, bo inaczej to chyba dalej by pisały). Dużo tu mądrych pytań i odpowiedzi więc nie będę powielać. Forum, (a konkretnie to Wy) odpowiedziałyście na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Np. że wydaję się łatwe a nie jest, że nie wolno przegiąć bo można sobie mocno zaszkodzić, że dietka nie musi być bardzo restrykcyjna (co i tak by nie wchodziło w grę , i że absolutnie najważniejsza jest systematyczność (to najbardziej mnie martwi). Pozdrawiam Was wszystkie i życzę dużo samozaparcia. Niech przyświeca świadomośc że robimy to dla SIEBIE pa pa KasiaN Lbn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka373
truskawka373 hej dziewczyny przeczytałam cały temat od strony 1 do strony 40 i jestem przekonana że to będzie dobry zakup. Zauważyłam pewną prawidłowość, wydaje mi się że osoby które kupiły LM gdzieś indziej niż TV Market narzekały że ich sprzęt głośno chodzi lub ma jakieś inne wady. W związku z tym Ja kupie w TV Markecie. Wiem że drogo i że można taniej ale nie lubie "tańszych zamienników" do których i tak trzeba dopłacać (serwis, naprawa, zakup nowego). Ćwiczyć ma zamiar również mój mąż no nie mogę sie odczekać mam już orbiteka ale narazie nie jeżdzę bo stoi w pralni a tam troche brak klimatu do ćwiaczeń. Nie długo skończymy robić naszą siłownię w piwnicy i bedziem pakować o rezultatach Was poinformuję. Zauwałyłam, że czytanie o waszych osiągnięciach jest bardzo motywujące Szkoda że dziewczyny z pierwszych stron już się kompletnie wykruszyły. Chciałabym wiedzieć np. czy waga i wymiary wróciły jak przestały ćwiczyć (zakładam że przestały, bo inaczej to chyba dalej by pisały). Dużo tu mądrych pytań i odpowiedzi więc nie będę powielać. Forum, (a konkretnie to Wy) odpowiedziałyście na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Np. że wydaję się łatwe a nie jest, że nie wolno przegiąć bo można sobie mocno zaszkodzić, że dietka nie musi być bardzo restrykcyjna (co i tak by nie wchodziło w grę , i że absolutnie najważniejsza jest systematyczność (to najbardziej mnie martwi). Pozdrawiam Was wszystkie i życzę dużo samozaparcia. Niech przyświeca świadomośc że robimy to dla SIEBIE pa pa KasiaN Lbn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka373
co tu taka niepokojąca cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×