Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Gość truskawka373
:) eh... zazdroszczę... ja z zamówieniem muszę czekać do końca miesiąca :( boję się że mi przejdzie entuzjazm :( i w dodatku zaczęłam się martwić że jak schudne to mi piersi opadną :( Wiem że to dziwnie brzmi ale ...... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i minęły dwa tygodnie. Nogi w łydkach wydają się być szczuplejsze, natomiast w udach (tuż na samej górze) są większe :(, ale ćwiczę wytrwale. Nawet mój chłopak stwierdził, że mięśnie rozrastają się szybciej a później nastąpi efekt spalania tłuszczu który jest zdecydowanie trudniejszym procesem. No cóż mi pozostaje jak nie czekać. Pocieszające w tym wszystkim jest fakt, że cellulit pomalutku zaczyna zanikać i faktycznie pupa uniosła się w górę i jest twardsza :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazienka
przymierzam się do kupna \"maszynki piekielnej\" :) mam prośbę- potrzeba mi info (skan? link) na jakie mięśnie to działa? próbowałam sprawdziś na mango i allegro, ale nikt nie zamieszcza zdjęć , pisza tylko \"dolne partie ciała\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peikita
Ja zamówiłam wczoraj na allegro, czekam teraz:) działa głównie na wewnętrzną i zewnętrzną część ud, no i mam nadzieję na pośladki:) z tego co czytam to u niektórych poprawia się brzuszek.. no zobaczymy, na pewno jakakolwiek forma ruchu jest lepsza niż żadna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peikita
a i jeszcze coś: piersi raczej nie opadną:) podobno się nawet podnoszą, gdyż podczas ćwiczeń rękami naciska się na ten uchwyt (dziewczyny piszą o tym na poprzednich stronach forum) :) według mnie jest to dobre ćwiczenie bo angażuje tylko wybrane partie mięśni, te które mają być wyrzeźbione:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Leg magic posiadam dość długo ale leży i jakoś nie chciało mi się ćwiczyć :) Dziś chcę zacząć :) Lecz nie mogę znaleść płyki która była dołączona do leg magic.. czy któraś z Was mogłabymi podesłać linka z filmikiem? najlepiej na emaila:) bo nie wiem czy jeszcze tu wejde :) hehe albo jakby któraś z Was kochane wrzuciła filmik na youtube czy gdziekolwiek;) byłabym bardzo wdzieczna. bo pewnie na emaila kiepsko pojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peikita
dla wszystkich, którzy nie mają płyty i instrukcji, warto przeczytać, wszystko o tym jak, ile, kiedy ćwiczyć! dziewczyny trzeba się stosować do tych zaleceń, żeby osiągnąć WŁAŚCIWE efekty!! tu jest instrukcja: http://www.avenija.com/centraladmin/upload/topshop_PL/file/LEG%20MAGIC%20TM%20polski.pdf na wstępie filmiku którego link zamieściłam wyżej, tez są rady by sie nie przeforsować, z początku ćwiczyć w swoim tempie, a nie równo z instruktorką, stosować niskokaloryczną dietę i STOPNIOWO zwiększać ilość, długość i intensywność treningów!! Życzę Wam i sobie pozytywnych rezultatów:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka373
dzięki za odp. już mi trochę lepiej :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiczka12
od paru dni przezywam załamke,zaczęło sie w walentynki i nie moge sie opanowac x jedzeniem ,nie cwicze juz codziennie bo mam lenia ,narazie nie przybyło mi kg ,ale podejrzewam ,ze za pare dni wroce do normy i odzyskam z trudem stracone 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka373
dominiczka12 !!! co to ma znaczyć? podnoś swoją szanowną i marsz na LM! nie po to chyba wydałaś na niego swoją kasę żeby teraz kurzył się samotnie w kącie! No już! lato tuż tuż! Ja właśnie zamówiłam swojego LM :) i nie długo też będę ćwiczyć. No Dominiczka12 nie wygłupiaj się... już już... nawet Ja słyszę jak on cię woła... no już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
cwiczymy, cwiczymy, nie obiajc się bo do lata już coraz bliżej niż dalej ;-) chociaż sama mam 3 dni przerwy... hehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peikita
to czekanie na LM jest chyba gorsze niż ból wymęczonych mięśni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszedł mi dzisiaj LM z allegro, zamówiłam w poniedziałek. Poćwiczyłam parę razy... i wydaje mi się to mało forsujące..mięśnie czułam ale tylko parę minut po zejściu. mięśni pośladków w ogóle nie czułam żeby pracowały:( Zastanawiam się jak ćwiczyć.. czytałam, że powinno się ćwiczyć godzinę przed lub dopiero godzinę po jedzeniu, no i przynajmniej te 15 minut żeby zacząć spalać tłuszcz! na pierwszych stronach forum ktoś pisał że wchodzi na LM kilka razy dziennie po 1 minucie, ale to się wydaje bez sensu... sama już nie wiem jak się za to zabrać, żeby uniknąć sytuacji że po 4 miesiącach nie ma wyników, jak dziewczyny pisały wcześniej.. od jutra zacznę:) idę się zmierzyć:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit_323
czesc mam takie pytanie czytam wasze wypowiedzi i w wiekszosci podajecie ze chudna wam nogi a co z brzuchem i reszta ciała?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka373
dopiero dziś zadzwonili z Tv Marketu i to w dodatku nie żeby mi powiedzieć że juz go wysyłają tylko żeby mi wcisnąć Ab Rocket po promocyjnej cenie... A termin realizacji zamówienia to ok 2 tygodnie... Podobno LM działa również na brzuch (choć na pewno w mniejszym stopniu niż "brzuszki" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doriss26
nie ma co sie oszukiwac leg magic to typowe urzadzenie na nogi jesli podniasa nam sie posladki to tylko dzieki dodatkowym cwiczenia ktore wykonujemy obok leg magic ale i tak trzeba zwiekszyc ilosc powtorzen bo to z płyty to zamało na brzuch tez nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasolina84
czekasz aż 2 tygodnie na Leg Magica?? ja miałam go zaraz za 2 dni, tak szczerze to widziałam na własne oczy ten typ z Tv Marketu, miałam okazje na nim ćwiczyć i muszę przyznać że różnica to tylko jest w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha555
A ja mam LM od IV 2007 roku. Ćwiczę nieregularnie, ale już po 4-5 dniach a nawet 7 czuje różnicę..Pupa, uda bolą, napięte. puchną, bo mięśnie pracują. Ale jest jeden feler..przestając na LM ćwiczyć 2 dni i dłużej znowu flaczeją mięśnie, czyli jest gorzej. Proszę osoby, które długo ćwiczą na LM, aby się wypowiadały, bo na razie czytam jęczenie kobiet i trudności z decyzja kupna tego urządzenia. Jestem ciekawa, czy ktoś rzeczywiście regularnie na tym cwiczy, bo te 15 min. z płytką daje popalić!! ze się odechciewa po kilku dniach wszystkiego. a jak wiecie LM to tylko ćwiczenia modelująco-wysiłkowe...a gimnastyka regularna to podstawa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha555
A ja mam LM od IV 2007 roku. Ćwiczę nieregularnie, ale już po 4-5 dniach a nawet 7 czuje różnicę..Pupa, uda bolą, napięte. puchną, bo mięśnie pracują. Ale jest jeden feler..przestając na LM ćwiczyć 2 dni i dłużej znowu flaczeją mięśnie, czyli jest gorzej. Proszę osoby, które długo ćwiczą na LM, aby się wypowiadały, bo na razie czytam jęczenie kobiet i trudności z decyzja kupna tego urządzenia. Jestem ciekawa, czy ktoś rzeczywiście regularnie na tym cwiczy, bo te 15 min. z płytką daje popalić!! ze się odechciewa po kilku dniach wszystkiego. a jak wiecie LM to tylko ćwiczenia modelująco-wysiłkowe...a gimnastyka regularna to podstawa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulinka85
Cześc dziewczyny. Jestem w ciąży (3 miesiąc) czy moge cwiczyc na Leg Magicu? zapomniałam zaytac o to lekarza... Czy krótaś z waz jest w ciąży i cwiczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATIA28***
ja mam pytanko do Leg Magic czy dalej chcesz go sprzedać bo ja chętnię kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATIA28***
ja mam pytanko do Leg Magic czy dalej chcesz go sprzedać bo ja chętnię kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×