Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Gość ellka23
ja już 2 kg mniej :) oby tak dalej:) i co raz to śliczniejsze nóżki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiak
babciu ewo dzięki serdeczne za radę nie będę przesadzać bo u mnie z formą nie za bardzo, choć mam już wielka ochotę wskoczyć na to urządzonko i ćwiczyć do upadłego żeby juz mieć szczuplejsze nóżki, brzuszek i tyłeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiak
Przyznaje wam racje dziewczyny że to niewinnie wyglądajace urządzenie daje nieźle popalić. Ćwiczę po kilka razy dziennie po minucie. Minuta - wydaje się tak niewiele ale tu nabiera całkiem innego znaczenia. Po tej tylko minucie dostaję niezłej zadyszki i mam problemy żeby dotrwać do końca minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellka23
agaaatttka15m ćwiczę ponad dwa tyg a co do dietki to cóż staram sie nie przesadzać z jedzeniem ale nie stosuje niczego specjalnego i mega ograniczeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz piszcie jakie macie rezultaty bo jestem bardzo bardzo bardzo ciekawa? a wlasnie ile czasu minelo od przyrostu do zmiejszenia sie ud dzieki za odpowiedzi trzymam kciuki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia34_
Mam pytanie czy Leg Magic nie obciąża stawów kolanowych? Bo mnie jeden boli i chciałabym wiedzieć czy dam radę na tym ćwiczyć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
ZOSIU WEDLUG MNIE NIE OBCIAZA ALE WSZYSTKO ZALEZY OD INTENSYWNOSCI CWICZEN NA NIM NAPEWNO STAWY KOLANOWE OBCIAZA ORBITREK WIEM BO GO MIALAM DZIEWCZYNY NIC INNEGO NIE ROBIE TYLKO TO CO WCZESNIEJ ICZUJE ZE POMALU CHUDNE I WIDZE W LUSTERKU A ZWAZE SIE 1 WRZESNIA A TO JUZ TUZ TUZ JA CWICZE 6 RAZY PO MINUCIE DZIENNIE OCZYWISCIE OGRANICZYLAM JEDZONKO !!! JEDNAK TO DZIALA !!!POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellka23
krotko mówiąc nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. Nic mnie nie boli oprócz mięśni nóg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cwicze z LEg Magic
witajcie :) widzę zainteresowanie leg magic Ja osobiście używam już ponad miesiąc. Na początku ciężko było sie zebrać do systematyczności ale odkąd zaczęłam ćwiczyć systematycznie kilogramy spadją:) już ponad 5 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiak
A stosujesz jeszcze jakąś dietę oprócz ćwiczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjoanka29
cześć kobiety! mam leg magica od 2 tygodni, czekałam całe 4 dni!!! na niego i nie żałuje, wszystkie koleżanki, które mnie odwiedzają szaleją i namawiają swoich facetów by im kupili;) starałam się początkowo ćwiczyć z Panią z płytki ale jej FAN- TASTIC mnie wykańczało, podobnie jak i zestaw ćwiczeń, który oferowała, dlatego zaczęlam od 15 min dziennie i teraz ćwiczę ok 25/30 min. Prawda jest taka ,że mam rewelacyjną figure i zamiast o schudnięciu marzę o przytyciu, a leg magica zamówiłam, by wyrzeżbić lekko uda i pośladki i udało się to Swietnie do tego mam znacznie lepszą kondycje polecam wszystkim którzy się jeszcze wachają, to nie jest przereklamowane, myślę, że nalezy podejść do tego indywidualnie, bo każdy ma inny tryb życia a efekty na pewno się pojawią pozdrawiam i 3 mam kciuki za początkujące dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna63
Hej kobiety!Przeczytalam troche waszych opini,mam szczuple uda i lydki chciabym je troszeczke powiekszyc{bron boze zeby mi jeszcze schudly) i podniesc pupe.Czy naprawde warto go kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Z wielkim przejęciem czytam!! Sama zakupiłam!! Ćwicze dwa dni, rezultatów jeszcze nie mam, bo sądzę, że nadal za szybko. Generalnie problem mojej sylwetki jest wieczny, chociaż nie należe to ludzi otyłych to lekką nadwagę mam. Piszę o tym dlatego, że postanowilam raz na jakiś czas podzielić się tu moimi, mam nadzieje dobrymi wynikami. Dla uzyskania jasnych rezultatów zrobiłam sobie pomiary mojego ciała, (pomijam w ogóle fakt, że sie załamałam), no i zamierzam robić je o stałej porze (zapewne codziennie, bo nie dam rady sie nie zmierzyć i nie zważyć - to już chyba jakaś mania). Jestem \"szczęśliwa\", że to forum istnieje i że wpisują się tu stałe bywalczynie, do których ja teraz też będę należeć. 3mam za Was i za sibie kciuki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
JA MYŚLĘ ZE ILOŚĆ CZASU OD PRZYROSTU I ZMNIEJSZENIA SIE UD JEST INDYWIDUALNA ALE JEŚLI CHODZI O MNIE TO UDA ZROBIŁY SIE WIĘKSZE JUŻ PO TYGODNIU A ZACZĘŁO COS SIE DZIAC T.Z.N O CENTYMETR MNIEJSZE PO ROZPOCZĘCIU ĆWICZEŃ OKOLU 3 TYGODNI MYŚLĘ ZE TO ZALEŻY OD ORGANIZMU I BUDOWY CIAŁA A PRZYNAJMNIEJ U MNIE TAK TO NASTĄPIŁO JESZCZE ZOBACZYMY JAK TO BĘDZIE DALEJ ALE DZISIAJ JAK ĆWICZYŁAM TO MOJ MAZ ZAUWAŻYŁ ZE ZESZCZUPLAŁY MI ŁYDKI A JEŚLI CHODZI O ODPOWIEDZ CZY NA TEMAT UMIĘŚNIENIA ŁYDEK I UD TO WYDAJE MI SIE ZE NAJLEPSZY BĘDZIE STEPER BO BYŁAM NA TYM FORUM I TAK DZIEWCZYNY TAK SIE WYPOWIADAŁY POWODZENIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do babcia ewa napisałaś że uda zrobiły się WIEKSZE, już nic nie rozumiem, chyba mniejsze...jeśli tak to o ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
TAK NA POCZATKU TAK BYLO A TERAZ ZAUWAZYLAM ZE SIE ZMIEJSZYLY 0 1-2 CM NAWET TAKI WYNIK ZACHECIL MOJA CORKE I TEZ MA EFEKTY W CWICZENIACH NA RAZIE ZESZCZUPLALA W TALI I SPADLA JEJ WAGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy Leg Magic to to samo co Leg Master. Szukałam w Mango (sklep wysyłk) i nie ma tego pierwszego, ale jest ten drugi. Czy to jest to samo? a może cos leszego...znacie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze ze zeszczupleja a potem jak juz zaczna chudnac to juz nie przybieraja? znaczy jka sie regularnie cwiczy dzisiaj zrobilam cos strasznego ciwczylam tylko ten caly \'\'cykl\'\' wprawdzie zwikszam ilosc wykonywanych cwiczen wkoncu dojdzie do tego ze za 10 miesiecy bede cwiczyla 2-3 godzinki znajac mnie i moje zaparcie do cwiczen? bardzo wazne przy tych cwiczeniach i jakich kolwiek jest nastawienie najwazniejsze zebys robila to dla siebie i zeby ciebie to uszczesliwialo a nie dla kogos tak jak by za kare nastawienie to polowa sukcesu trzymam kciuki za wszystkich dziekuje babciu ewo za odpowiedzi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiak
do natata Leg magic mozna kupić w TV Markecie a leg master to nowość w mango. Ja tak samo jak pozostałe dziewczyny tu ćwiczące kupiłyśmy to urządzenie w TV markecie lub na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia*1976
leg master to niby to samo-ja najpierw chcialam zamowic leg master ale ktos mi powiedzial ze to jest podrobka leg magic wiec zamowilam leg magic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cwicze z LEg Magic
żadnej rygorystycznej diety po prosty ćwiczenia, systematyczne ćwiczenia na Leg Magic. Krótkie ale systematyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta:):) Mam pytanie do Babci :)): Czy to naprawde dziala?:) bo ja niestety cwiczylam juz duzo duzo na te uda-ipowiem ze masakra rozrastajly mi sie miesnie mimo ze dlugo cwiczylam to ubytku nie bylo:(:( wiec naprawde sa po tym efekty?:) czy wystarczy cwiczyc na samym leg magic czy jeszcze jakies cwiczenia?:) i ile dziennie zeby chudnac a nie rozrastac miesnie?:) pozdrawiam i zycze powodzenia w dalszych cwiceniach:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiak
Do ćwiczę z leg magic Ćwiczysz również z płytką czy tylko na leg magic? Jak długo ćwiczysz w ciągu dnia? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIOLUś 27
Witam wszystkich ja mam chrapkę na to urządzenie odkąd je zobaczyłam ale dziś to już zgłupiałam na jego punkcie po reklamie w telewizji i przeczytaniu tego forum. Mąż jeszcze w pracy ale już się dowiedział że chce mieć LAG MAGIC pewnie nie będzie stwarzał problemów mimo że to sporo kasy. Ale żeby żona była zadowolona i miała jeszcze jędrniejszą pupę zgodzi się. Po 2 porodach jestem troche "rozlazła" znaczy mało umieńśniona. A więc jeśli kupię to postaram się wypowiedzieć coś więcej ale myślę że to świetne urządzenie. Pozdrawiam i życzę dużych rezultatów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia_1982
Witam! Mam pytanie... Jak LEG MAGIC dziła na pośladki? Chodzi mi o ujędrnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia ewa 44
WITAM DZIEWCZYNY ! TAK BARDZO CHCIALABYM NA 100% PROCENT WAM ODPOWIEDZIEC ALE NIE MOGE MOGE TYLKO NA SWOIM PRZYKLADZIE POWIEDZIEC CO SIE ZE MNA DZIEJE JUZ 1 WRZESNIA BEDZIE MIESIAC JAK CWICZE NA TYM UDA NA POCZATKU WYGLADALY NA SPUCHNIETE WAGA SOKCZYLA NA 2 KG DO PRZODU ATERAZ UDA ZMIEJSZYLY SIE O 2 CM TAK SAMO W PASIE I LYDKACH TYLKO W NICH TYLKO 1 CM A JESLI CHODZI O PUPE TO PO TYGODNIU PODNIOSLA SIE ALE PODOBNO TO WSZYSTKO ZALEŻY INDYWIDUALNIE OD KAZDEGO CZLOWIEKA W MOIM PRZYPADKU TAK TO WYGLADA PISALA SYLWIA ZE JA ZA MAŁO CZWICZE ALE JAK TO WLASNIE JAK SKROCILAM SOBIE CZAS CWICZEN TO WLASNIE ZACZELY MI ZMIEJSZAC SIE UDA W SUMIE CWICZE NA TYM OKOLO 8-10 MINUT DZIENNIE JESZCZE KUPILAM W SKLEPIE DLA SPORTOWCOW WITAMINY T.Z. L-KARITINE ,CHROM, JOD ,ZIELONA HERBATE,GUARANA.I TAMARYNDOWIEC MALABARSKI TE TABLETKI NAZYWAJA SIE THERMO FAT BURNER MOZNA JE ZAMOWIC PRZEZ INTERNET LUB KUPIC W SKLEPIE JA MAM DO NIEGO BLISKO WIEC POJECHALAM BIORE TO OD KILKU DNI I NIE MA LAKNIENIA A SZCZEGOLNIE NA SLODKIE NAJLEPIEJ JAK POCZYTACIE NA TEN TEMAT W INTERNECIE MOZE TO TEZ NA MNIE ZADZIALALO I ZACZELAM CHUDNAC NAWET MOJA CORKA MA SPORE EFEKTY NAWET WIEKSZE OD MOICH MOZE DLATEGO ZE MA WIEKSZY TLUSZCZYK ALE NA PEWNO NIE PODJADA BO BYM WIDZIALA SCHUDLA PO TYGODNIU 2,5 KG BIORAC TE TABLETKI I DIETA NO I OCZYWISCIE LEG MEGIC ORAZ CWICZENIA Z TA LASECZKA Z PLYTKI BARDZO JA TE EFEKTY ZMOBILIZOWALY JAK NIGDY BO Z NIEJ BYL STRASZNY ŁASUCH MY BIERZEMY TYLKO 2 TABLETKI DZIENNIE A MOZNA DO 4 SZT CORKA ZROBILA SIE BARDZIEJ CHETNA DO CWICZEN I JUZ NIE PRZESIADUJE TAK PRZED KOMPEM JAK ZAWSZE TYLKO BIEGA PO SKLEPACH PO KOLEZANKACH TROCHE MIALAM OBAWY ZE MOZE ZROBIMY SOBIE KRZYWDE TYMI TABLETKAMI ALE ZASIEGNELAM JEZYKA I MOGE BYC SPOKOJNA TYLKO NIE MOZNA PRZESADZAC Z ILOSCIAPO JAKIMS CZASIE ZROBIC PRZERWE ALE SIE WYSMETNIAM SORRY JUZ SPADAM PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysia_1982
Ja jestem szczupła 173cm/49kg. Chodzi mi o ujędrnienie ud i pośladków... pod tym kątem interesuje mnie LEG MAGIC. Chciałabym wiedzieć czy się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×