Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dulcia

Leg Magic

Polecane posty

Aneciol ja z brzuszkiem nigdy nie miałam problemów. Mam figurę gruszki. Mój wzrost to 168 cm. W tali mam 66 cm, a na wysokości pępka 76 cm. ;) Brzuch mi odpowiada z nim czuję się dobrze ;) Ale wiadomo nie mogę go zaniedbać, więc od dziś więcej ćwiczeń na mięśnie brzucha ;) Dziękuję Ci Aneciol za słowa otuchy :* Martwiłam się o przyrost, sama sobie wmawiałam, że zniknie, ale jak Ty mi to wszystko teraz pięknie napisałaś tak jakoś bardziej w to uwierzyłam :) Dzięki, dzięki, dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_40
Aneciol ja za 3 tygodnie ide na wesele i obawiam sie, po tym co napisałaś że zamiast mnie mniej będzie więcej a tego nie bardzo chciałam właśie na tej imprezie, kurcze kupiłam juz sukienke jak sie do niej nie zmieszcze to sie załamie chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_40
Czy można to jakoś przyspieszyc ten efekt ubywania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola to ja bym Ci radziła wykonywać raczej bardziej typowe aeroby. Hmmm.. np. szybka jazda na rowerze na najmniejszym obciążeniu, albo włącz szybką muzykę i tańcz, skacz, wygłupiaj się ;), możesz też sobie pobiegać i wykonać trening interwałowy (HIIT), czyli przez 30 sek biegniesz truchtem, potem 10 sek sprintu i tak na zmianę ;) Pamiętaj, żeby aeroby wykonywać min. 30 minut. Po 20 min ćwiczeń spalasz więcej tkanki tłuszczowej niż np. bo 5 min. A na LM też ćwicz ;) nogi Ci się pięknie ukształtują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_40
Własnie skończyłam poranne ćwiczenia 10 min LM i 10 min brzuszki na razie nie daje rady więcej . Jeszcze w południe i wieczorem, chciałabym jeszcze gdzieś włoązyc 4 raz ale na razie ledwo wyrabiam te 3 może mi sie uda w przyszłym tygodniu zwiększyć. A teraz do uciekam do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładnie Karola ;) Trzymam kciuki byś w tym wytrwała ;) A ja mam pytanko do Paulki. Na jakiej diecie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciol
Karol_40jesli boisz sie ze nie zmiescisz sie do sukienki to radzilabym Ci zastosowac diete kopenhaska...chudnie sie okolo 15 kg w dwa tygodnie,mam latwe skladniki nic nie trzeba wiele przyrzadzac ale potrzeba samo zaparcia,ale uwierz mi sadelko znika blyskawicznie..Wtedy cwiczenia pomoga Ci wyrzezbic miesnie a dieta pozbedzie sie zbednych kilogramow i figura bedzie piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_40
Aneciol nie dam rady tej diety próbowałam juz 2 razy i po kilku dniach niewytrzymywałam, postanowiłam ograniczyc jedzenie do minimum i może sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciol
To powodzenia,ja tez trzymam kciuki za Twoj sukces w odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, właśnie odebrałam ten sprzęt i mam pytanko Czy wam też to urządzenie chodzi bardzo głośno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik...1
aneciol mam prosbe- powiedz mi jak wygladala ta twoja dieta kopenhadzka? jakie te skladniki bralas o ktorych wspominalas? dzieki wielkie za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze :( Nie mogę ćwiczyć na LM.. Coś mi się stało ze stawem biodrowym.. Ledwo co chodzę, a co dopiero ćwiczenia.. ;((( Chyba nie obędzie się bez lekarza... Tygrysku, a sprzęt chodzi głośno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_40
chann o rany to Ci nie zazroszcze tego bólu oczywiście, trzymaj sie, a ja już po porannej serii i znikam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_40
Dzisiaj mija tydzień jak ćwicze na LM i torturuje oponke na brzuszku. Nogi nabrały jakby nieco innego kształtu ale nie będe się jeszcze mierzyć, pupa też jakby trosze wyżej i z tego jestem zadowolona :) natomiast niepokoi mnie wilczy głod który właśnie mnie dopadł :( oszukuje go zieloną herbatą ale nie wiem jak długo mi sie uda. A teraz zabieram sie za trzecia oststnią serie dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goshi
Oooooo matko ale was tu dużo :P Widzie ze topik przezywa odrodzenie :D ja sie rozleniwiłam znowu i nie ćwiczę teraz na LM ale potwierdzam wszystko co było powiedziane. To małe sprzęcisko potrafi zdziałać cuda!!! wystarczy wytrwałość i będą efekty. ja po 2,5 miesiąca codziennych ćwiczeń po dokładnie 12 min straciłam 3 cm w udach 3 w biodrach i 4 w pasie :D. Co do przyrostu to miałam dokładnie to samo 1,5 cm więcej na początku, ale potem samo jakoś zniknęło ;) wiec laseczki powodzenie i wytrwałości życzę bo warto :D chyba sam wrócę do ćwiczeń bo aż mnie na nowo topik zmotywował. Ps.Chann nie ćwicz teraz w ogóle. mogłaś naderwać albo mocno naciągnąć jakiś mięsień albo nadwyrężyć staw. Ja miałam podobne przejście z kolanem i na tydzień musiałam przestać, a potem zaczynać powolutku i skupiać sie żeby poprawnie wykonywać ćwiczenia i nic nie przeciążyć. Nie zaszkodzi wizyta u lekarza jeśli jest tak źle. Trzymam kciuki i życzę powrotu do zdrowia Buziaki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciol
DZIEŃ 1, 8 Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy Lunch : 2 jajka na twardo, gotowany szpinak, 1 pomidor Obiad : 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną (filet lub schab DZIEŃ 2, 9 Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy Lunch : 2 jajka na twardo, gotowany szpinak, 1 pomidor Obiad : 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną (filet lub schab DZIEŃ 3, 10 Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru, 1 grzanka Lunch:gotowany szpinak,1 świeży owoc, 1 pomidor Obiad:1 plaster szynki, 2gotowane jajka, sałata z olejem i cytryną DZIEŃ 4, 11 Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru Lunch: 1 jajko na twardo, 1 tarta marchewka, małe opakowanie twarożku (serek wiejski) Obiad: 1 mała puszka mieszanego kompotu z owoców, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego ( ugotować kompot ) DZIEŃ 5, 12 Śniadanie:duża tarta marchew z cytryną Lunch:duża chuda ryba Obiad:1 befsztyk, sałata i brokuły DZIEŃ 6, 13 Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru, 1 grzanka Lunch: 1 cały kurczak (gotowany), sałata z olejem i cytryną Obiad: 2 jajka na twardo, 1 duża marchew DZIEŃ 7 Śniadanie:kubek herbaty bez cukru Lunch:kawałek chudego grilowanego mięsa Obiad:NIC Autor: dietetyk o 03:29 36 komentarze Subskrybuj: Posty (Atom) JA ZAMIAST BEFSZTYKU JADLAM PIERS Z KURCZAKA I ZAMIAST SZPINAKU BROKULY.JEST TO SIEZKA DIETA ALE DA SIE JA PRZEJSC..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goshi, wiem wiem, że nie powinnam ćwiczyć, no i nie ćwiczę :( Ale jak widzę, jak tutaj dziewczyny tak pięknie ćwiczą. Nabieram motywacji i ochoty na ćwiczonka. Dlatego dziś tylko pare koślawych brzuszków zrobiłam :P A z nogą to chodzi najprawdopodobniej o to, że się za bardzo nie rozgrzewałam przed ćwiczeniami i na maksa wyciągałam za jednym razem. Po minucie już nie mogłam, ale na siłę przedłużałam o 20 sek. I pewnie dlatego :( Nadwyrężyłam staw biodrowy, no i nie mogę go teraz za bardzo obciążać. Dzięki za wsparcie :** I powodzenia Laseczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_40
chann będzie dobrze jeszcze nadrobisz to przymusowe leniuchowanie. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciol
Chann trzymaj sie napewno juz wkrotce wrocisz do cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciol
tygrysku LMchodzi disc glosno,wiec tym sie nie martw..ja tez bylam tym zaskoczona kiedy zaczelam cwiczonka bo na reklamie na to nie wskazywalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciol
Dziewczynki czy znacie jeszcze jakies skuteczne cwiczenia ktore pomagaja wyrzezbic figure??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda79
gdzie kupiliscie LM? dajcie namiary bo sie napaliłam strasznie na niego!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_40
Ja kupiłam na alegro i jestem bardzo zadowolona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stef-anka
poczytałam wasze listy i też myślę o zakupie. Powiedzcie tylko czy wszystko jedno jakiej firmy, czy lepszy ten z TV Marketu? Bo na allegro są różne i tańsze niż z TV Marketu. Wydaje się że to jest dosyć prosta konstrukcja i może nie trzeba przepłacać za oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam na allegro od sklepu mmo (Mini Market Odchudzania) za 129 zł + przesyłka. W sumie wyszło 159 zł. Paczka doszła za 3 dni i jest możliwość, obserwowania wysyłki. Nick na allegro to sklep_mmo. Nie kupujcie z ich stronki bo na niej jest drożej. ;) Aneciol myślę, że cała seria 8 minut z youtube jest doskonała na nasze ciałko ;) Najgrosze dla mnie było 8 minut buns- daje wycisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_40
channa co to znaczy buns bo znów nie kojarze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_40
Ja za swój na alegro płaciłam 99 zł + koszty przesyłki 20 zł sprzedający to "mp3-pro" ale jak napiszesz w wyszukiwarce to mnóstwo ofert sie pojawi. Ja jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stef-anka
dzięki. jednak 380 zł z wysyłką z TV Marketu to trochę dużo, zwłaszcza jak można mieć to samo za 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks27
witam ale gwar sie zrobił aż miło się czyta LM też kupiłam na allegro nie było żadnych problemów aneciol ----jak ty to zrobiłaś 14kg w 3 miesiące GRATULACJE !!! jak rozumiem stosowałaś dietę kopenhaską i jak byś mogła dokładniej napisac jak cwiczysz ile razy dziennie i co to za cwiczenia była bym BARDZO WDZIĘCZNA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×