Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patowa

to jest erotyczne forum!!!rozmawiajmy o tym a nie o bzdetach!!

Polecane posty

Erotuman -Masz ochotę....? Tylko ze ja potrzbuję bardz dlugich rozmów......a w tej chwili nie mam czasu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszyskich bardzo serdecznie:) daria---witaj:) i zaglądaj częściej:)panowie mają wieeeelkie pokłady energii:)z którą muszą coś zrobić.....:) spragniony -- ależ ja Ciebie spragniona👄👄👄 erotuman-----jak minął urlopik?mam nadzieję,że pamiętasz o dokończeniu tego co rozpocząłeś w zeszły czwartek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka - nie mial mnie kto dzisiaj wspomóc w bojach z naszymi \"temperamentnymi \" panami i zdezerterowalam,a moglo być tak przyjemnie.......!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria-----------postaram się wpaść jutro,moze przed południem:)mam nadzieję,że panowie będą;)a wtedy ...powinno być co najmniej przyjemnie:) tym bardziej ze erotuman jest mi winien co nieco,nie wspomnę juz o spragnionym...wszystkich ich jednak👄. a teraz zmykam ,bo mam pracę domową:(posiedzę pewnie do północy:(pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erotuman, spragniony z wawy- chcialam was telepatycznie sciągnać na nasz topik, ale nic z tego....Lineczka, miala dzisiaj wpaść przed poludniem, a takze jej nie ma.....!Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak telepatia dziala- sragniony ,juz jest a gdzie reszta. ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytuacja analogiczna do wczorajszej, ale ja nie udzwigne tego ciezaru, to mnie przerasta.!!!!Wtej sytuacji czekamy na Lineczke...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he Daria
Ty chyba jestes taka krowa, ktora duzo muczy, ale malo mleka daje. Kusisz i uciekasz. Przeciez panowie zajeliby sie Toba, nie? Sama mowilas jakie to masz bogate upodobania i ze potrzebujesz dluuuugiej rozmowy. A teraz nagle ze nie podolasz. To raczej lenistwo Cie ogarnelo. Nie masz co zwalac wszystkiego na linkeee, sama pokaz ze jestes czegos warta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,już jestem Ale niestety na króko:( pracy mam dużo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do he he daria---------a może Ty pokażesz nam co potrafisz.......no dalej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he Daria
A czy ja Wam cos obiecywalam? :P To Daria sie chwalila czego to ona nie lubi i co moze zdzialac. Ale...... poki co, nic nie dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie obiecywałeś.....ale jak już krytykujesz,to może coś sam(A)zaproponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×