Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzaczek

Wkładka domaciczna Cooper T 380

Polecane posty

Gość gość
Jak za silnie r***a wkładka sie nagrzewa i wytwarza prąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, .. dziękuję za wskazówkę, .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floyda
Cześć dziewczyny. Czytałam cały wątek i muszę stwierdzić, że spirala to najlepszy środek antykoncepcyjny. Chodzi przede wszystkim o Wasz spokój psychiczny:)) Jutro właśnie idę ją wymienić, bo minęło 5 lat. Choć lekarze mówią, że można wymienić po 7 (w ulotce czas wydłużają nawet do 10), mój lekarz uważa, że powinno się ją wymieniać po 5 latach. Uważam podobnie:) Faktycznie, są skutki uboczne: obfitszy okres, wzrost częstotliwości infekcji, jednak wszystkiemu można zaradzić. Zgadzam się z większością kobiet wypowiadających się tutaj, że wkładka ułatwia nam normalne życie. A partner wcale nie musi wiedzieć, że ją mamy. Niech uważa. Faceci też muszą nauczyć się myśleć. Nie poddawajmy im gotowych rozwiązań. Pozdrawiam Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że ci służy.Napisz jakie wrażenia po wymianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusialines
Jak czytam wpisy niektórych kobiet to ,az mnie dziwi ,ze to są kobiety... Czy Wy wiecie na czym polega załozenie spiralki? Zapobiega ona dojsciu plemnika do jajowodu więc jak Wy mozecie mówic ,ze spiralka to aborcja i zabicie poczetego dziecka i ,ze to grzech skoro plemnik nie ma opcji sie dostać tam gdzie chce.. masakra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak to jest jedne wymieniają po kilka razy inne rozpaczają po załoZeniu.Tak jest z miedzianką jak i z mireną Mam chęć założyć ,ale po przeczytaniu boję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja mam Cooper T 380a firmy PREGNA czy ktoś takiej używa. Mam ja 3 ms, ale jeszcze nie odwazylam się kochac do końca...zawsze dodatkowo gumka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ją zakładałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam obecnie wkładkę Multiload i jestem bardzo zadowolona. Poprzednio miałam przez 5 lat Cooper T i tez była wszystko o.k. Porównując obydwie, z Multiload mam chyba trochę lżejsze miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy regularnie uprawiasz sex bez oporów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wkładke Cooper T380a z miedzią, kochałam się z partnerem 16 dni temu, nie do końca...ale może cos tam zdeponował. dziś powinnam dostać okres i nic. zrobiłam test negatywny. trochę się martwię, myślicie ze test jest wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy korącym kochaniu przesunął ci okres..Mając sprzet o co się boisz.Próbuj teraz to ci przyspieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
założyłam Copper T 10 dni temu i mam bardzo obfite krwawienie. Czy to normalne?? Też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkładka musi zagnieżdzić się w macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Wkładkę Coppert mam od 3 lat i jestem z niej bardzo zadowolona. Nic szczególnego od założenia się nie dzieje. Miesiączki mam podobnie jak 20 lat nie używając żadnej wkładki. Jedynie są bardziej regularne nie mam dodatkowych plamień.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy właściwie ta wkładka zapewnia 100% zabezpieczenie przed ciążą? zaraz po założeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100% zabezpieczenie będzie jak cipka nie będzie widzieć prącia.Czytaj ulotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkładka zapewnia antykoncepcje natychmiast, jest bardzo dogodną metoda antykoncepcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dobrą formą przy stałym partnerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny ja załozyłam 2 miesiące temu , zabolało ale to było jak ukucie igłą i tyle. póżniej wyczywałam ją przez jakieś 5-7 dni pobolewało mnie podbrzusze i czułam ze coś tam we mnie jest( podobnie jak z tamponem) a po dwóch tygodniach zalało mnie totalnie jedna podpaska wystarczała na godzinę-masakra . odczekałam tydzień i nic się nie zmieniło. zadzwoniłam do lekarza i polecił mi opakowanie tabl antykoncepc. i dodatkowo exacyl -lek przeciwkrwotoczny. i ustąpiło. teraz miewam delikatne plamienia w dzień ale podobno organizm musi się dostosować do tej wkładki i z czasem ma ustać. teraz mam drugi okres i jest o niebo lepiej. jest mały ,bezbolesny i nawt gdybym po nim miała dalsze lekkie plamienia mam się nie przejmować i odczekać.... czas leczy:) a jak bedzie to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystać z dobroci wkładki do oporu to się unormuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icha
Hej mam ta wkładkę od 3 lat jestem 100%zadowolona,okres jest mniejszy trwa krócej,uprawiał sex i nie marwtie się czy jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WITAM miałam założona wkładkę copper T -380 A 2011 roku wszystko było ok do 5 stycznia 2014 dostałam regularnej miesiączki która się nie skończyła do 12 02 2014 krwawiłam przez ten czas i w końcu zgłosiłam się do lekarza po zrobieniu badania BETA HCG dowiedziałam się że byłam w ciąży i zostały resztki po poronieniu zrobili mi zabieg[ wyłyżeczkowanie] jestem w szoku jak to możliwe że przez 2 lata wkładka działała ,dlaczego tak się stało narządy bolą po zabiegu ale to minie ale psychicznie jestem zrujnowana .Jak mam dalej funkcjonować nie wiem na pewno nie polecam tej WKŁADKI którą sama założyła mi pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma 100% antykoncepcji.Bzykając się ryzykujesz ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata89aaa
Hej dziewczyny!! Sledzilam to forum od paru miesiecy poniewaz szukalam dobrej metody antykoncepcij ... mialam na paczatku plastry po tem impant po tem tabletki yasmine po tem znow plastry i na wszytsko zle reagowalam glowinie to nerwica :( i o pare kg wiecej piersi duze brrrr nie znosze hormonow:/ Wahalam sie miedzy spirala mirena z hormonem a copperem spirala z miedzia ... po dluzszej konsultacij z lekarzem doszlismy razem do wniosku ze jednak hormony u mnie odpadaja i zdecydowalam sie na coppera. Spiralke zakladalam w ost dniu miesiaczki zeby czuc sie bardziej komfortowo;-) owszem bolalo mnie troche ... ale przezyalam;-) a jestem po 2 porodach naturalnych;-) spiarlke mam na 10 lat. po zalozeniu mailam lekkie plamienia przez 3 dni . Teraz juz jest ok czasami brzuch zaboli ale jest ok. czekam na pierwsza miesiaczke a wtedy wypowiem sie doglebniej:) jak narazie jestem na TAK;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciągu ilu lat stosowałaś tyle róznej antykoncepcji.Pewnie mieszkasz w U.K i masz do niej bezpłatny dostęp.Zobaczysz jak będzie z miedzianką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata89aaa
Hej tak mieszkam w uk;-) w ciagu ok 3 lat to wszystko mialam.... za ok 2 tyg szykuje sie pierwszy okres po copperze wiec dam zadan ael dziewczyny wiecie kazda z nas jest inna;-) i inaczej reaguje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana90
witam, ostatnio dużo zastanawiałam się nad założeniem wkładki z racji tego, że ze względów zdrowotnych nie mogę przyjmować tabletek hormonalnych a z prezerwatywą to nie ta sama przyjemność. Skuteczność jest wysoka więc wydaję mi się, że będzie to najlepszy sposób. Ciekawi mnie tylko czy jest ona w jakiś sposób wyczuwalna przez partnera, czy jest jakiś dyskomfort podczas stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscxyz
Hej. Czy. Można założyć wkładkę za darmo na kasę chorych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak można.Ja kupiłam wkładkę w aptece po konsultacji z ginem i założył mi na kasę chorych (mam ja od pażdziernika 2013r)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×