Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fifkaa

w jakim ciuchu wiesz ze ci jest źle

Polecane posty

Gość fifkaa

ja np wiem ze fatalnie wyglądam w spodniach 3/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracapracaazadenpracownikznieg
a ja w szwedach.szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qk
najlepiej wygladam nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regina waskostopa
w obcisluch bluzkach na ramiaczkach, obcislych golfach, olowkowych spodnicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikaczuczu
w swetrach ze sciągaczem u dołu , we wszystkim odcietym w talii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichodajka
mi to we wszystkim żle ,bo nieproporcjonalna jestem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lhhbbjv
w bojówkach... ale w nich to chyba kazda kobieta ma krzywe mniej lub bardziej nogi. A moje nogi sa proste jak trzeba normalnie. dobrze ze juz na nie moda przemineła bo brzydko to na ulicach wygladało. no i jeszcze spodnie/spódnice 3/4 - jestem za niska. A i jeszcze w kurtkach z mnóstwem guzików od góry do dołu taki coś jakby militarny styl, po prostu źle - choć mi sie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
w spodniach zwężanych na dole- ale w tym to chyba mało kto wygląda dobrze :P w krótkich spódniczkach i spodniach :D i niestety w wielu innych ubraniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgdxgbxfvzf
o tak słynne marchewki to koszmar pijanego krawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w rybaczkach jak maly chodzacy troll;/ w czarnych garsonkach(??) jak na swoj pogrzeb;/ i w czarnych golfach w nich prawie kazdy wyglada jak wielki leb;/ o i h\\jak babinek wspomnial w spodniach zwezanych wielkie biodra i dupa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sukienkach/bluzkch, ktore maja bufiaste rekawki i w bluzkach pozapinanych pod sama szyje- takich z okraglymi kolnierzykami a oczywiscie po lekturze Ani z Zielonego Wzgorza nie moglam nie marzyc o sukience z takimi wlasnie rekawkami ;) niestety- nic z tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W spodniach 3/4, butach na płaskim, butach z mocno wydłuzonym czubkiem, koturnach......w czapce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"koszmar pijanego krawca\" - nic dodać, nic ująć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
w spódnicach 3/4 i 7/8, w bluzkach ze ściągaczem/przeszyciem pod biustem (jak kobieta w ciąży), w oliwkowych bluzkach (ale nie zawsze), w obcisłych bluzkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
lol. te spodnie, moja matka zawsze zwężała na dole. no ja nie wiem, mówiłam jej, prosiłam, przekonywałam, a ona swoje. co jakieś normalne kupiła, to te nogawki zawsze musiała zmienić :( i jeszcze męskie spodnie olaboga! i ona to zawsze w miarę szczupła była, nie gruba... ale teraz schudła 5 kilo, mówi, że jej łatwiej kupić normalne spodnie, kupuje damskie! z prostymi nogawkami :P i jak z nią idę to mam kompleksy, że się lepiej ubiera ode mnie :P (bo szczuplejsze nogi ma i może więcej kasy ma dżinsy wydać :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorzej
w ołowkowych spodnicach w dłuuuugich szerokich spodnicach w rurkach- w nich tylko super zgarbne dziewczyny maga chodzic w bufiastych rekawach i we wszystkim co poszerza ramiona w bluzkach na cieniutkich ramiaczkach w spodniach 3/4 w spodniach typu "szwedy" w długich plaszczach typu " prochowiec" - krótkie trencze sa OK w ogrodniczkach w butach ze szpicem i zbyt wykrojonych balerinkach -koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×