Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja1976

mój facet podrywa swoja byłą

Polecane posty

Gość ja1976

Kobietki co mam zrobić?? Dziś zrobiłam coś strasznego. Złamałam hasło gg mojego faceta. Podejrzewałam Go o romans z pewną panną. Założyłam nowe gg, podałam za faceta i zaczęłam rozmowę z dziewczyną z jego kontaktów. Okazało się, że byli ze sobą kiedyś i on próbuje ją odzyskać. Wiem, że zrobiłam straszne świństwo ale miałam powody, żeby go podejrzewać. Co ja mam zrobić? Mieszkamy razem, planujemy ślub. Ale dosyć mam już niepewności, bycia ciągle sama, bo on wychodzi z "kolegami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co masz zrobic
zostaw go, przeciez najwyrazniej cie oszukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę
przyznaj się, że zrobiłaś mu świństwo z tym gg przeproś i obiecaj, że nigdy więcej nie nadużyjesz jego zaufania...a może Ci wybaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1976
chyba potrzebny mi kubeł zimnej wody. A jak ja mam mu to powiedzieć? Kochanie - włamałam się na Twoje gg, ściągnęłam kontakty i dowiedziałam się takich rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1976
Kobietki plizzz, poradźcie co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co mu mowic
jak sie dowiedzialas, wazne ze wiesz autorce powyzszego tekstu zycze aby jej chlopak tez ja tak potraktowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1976
Czuję się podle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam podobne doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1976
I co zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiez jezeli go naprawde z calego serca kochasz to ja bym na twoim miejscu go nie zostawiala....byc moze zle zrobilas wlamujac mu sie na gg ale napewno to nie bedzie powod aby ON sie na CIEBIE zloscil...bo to on CIEBIE zranil a nie ty go....jezeli powie cos w stylu przepraszam i zacznie z toba na ten temat rozmawiac to mysle ze zmieni sie i zostawi w spokoju swoja eks..a wkoncu zauwazy ze z toba jest....powinnas takze porozmawiac z jego eks przy nim (mialam taka sama wpadke- i tak zrobilam jak tu pisze i od tamtego momentu minal rok i jestesmy ze soba szczesliwi jak nigdy) . powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam podobne doświadczenie
powiedziałam mu o tym że przejrzałam archiwum, opieprzyłam go tak że nawet nie uświadomił sobie że postąpiłam po świńsku, z tym że to nie była jego była a jakaś gówniara której pisał bzdety, od tego czasu nie robi takich numerów, wiem bo sprawdzam go od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze moze dopisze ze sam mi dziekuje za to ze z nia porozmawialam i nim bo gdyby nie to ... to chyba by sie nic nie wyjasnilo i by teraz ze mna juz nie byl ;);) powodzonka jeszcze raz ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1976
Do KAsienka: To nie jest pierwsza sytuacja, kiedy mam watpliwości. Kiedyś zostawił gg włączone i przeczytałam, że ONA jest dla niego oderwaniem od szarej rzeczywistości. Tłumaczył, przepraszał, ale brak zaufania pozostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanzlalka
NIEWYOBRAŻAM SOBIE ZYBYM BYŁA W TAKIEJ SYTUACJI JAK TY!!!!!!! POWINNAS ZNIM SZCZERZE POROZMAWIAĆ MOZE TO ONA GO PROWOKUJE MOŻEON NIC OD NIEJ NIECHCE POWINNAS ZAPYTAC GO CZY CIE KOCHA?CO JEST Z WAMI NIE TAK? ZEPISZE DO NIEJ ZE TO JEST ODERWANIE DLA NIEGO OD RZECZYWISTOŚCI..CZEGOS MU BRAK WAŻSZYM ZWIĄZKU ON CZEGOŚĆ SZUKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1976
to nie jest takie proste.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli to robi juz od dluzszego czasu...nie wiem kurcze ja mialam taka sytuacje tylko raz i po niej juz sie nigdy wiecej nie powtorzyla...powiem ci szczerze ze ja tez nie nabralam do niego 100% zaufania i on o tym bardzo dobrze wie...czy on nadal ci to robi?? dlugo minelo czasu odkad sie to powtorzylo...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On jest oszustem
i to do tego nie chce sie przyznac.Mysle,ze czeka tylko na przyzwolenie swojej bylej.Moze jestes tylko dla niego jakims zastepstwem.przepraszam za mocne slowa ,ale moze tak jest.Powiedz mu co o Waszej calej sytuacji myslisz.ZMUS DRANIA DO PRZYZNANIA PRAWDY. ZYCZE CI POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1976
Czego On może szukać? Kocham Go, jest nam dobrze w łóżku, finansowo nieźle z mojej strony, niczego nie powinno mu brakować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On jest oszustem
Faceci niemaja pojecia ile bolu potrafia zadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam podobne doświadczenie
mówię Ci nie pozwól mu się tłumaczyć, opiernicz go porządnie i powiedz że jak się zbliży do komputera to ty się wypisujesz z tego związku, a potem przez 3 dni bądz obrażona.U mnie pomogło.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1976
Może dlatego,że ona jest młodsza? Ja jestem od niego starsza, wymagam. Byłam w niejednym związku, mam doświadczenia, złe i dobre. Nie chcę powtarzać tych złych. A może on chce "kombinować na 2 fronty"? Nieźle zarabiam i może po prostu jest mu dobrze. Z tego co wiem, jej nie powiedział, że jest w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ty go kochasz.....a on ciebie??? Musisz z nim porozmawiac i pozwol sobie na odrobine klamstwewk ze jezeli sie nic nie zmieni to bedziecie musieli sie rozstac czy cos w tym stylu..powiedz mu ze wogole nie masz do niego zaufania przez te jego wpadki ale ze bardzo kochasz i to cie trzyma przy nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak zło
takie włamywanie się na gg ... żenada pojęcia nie mam co zrobisz ze swoimi podejrzeniami, ale NIE MóW mu o tym włamie .... ja bym sobie po tym nie mogła w twarz spojrzeć żeby z premedytacją i z wyrachowania łamać czyjeć haslo ... w głowie się nie mieści, mnie się wydaje, że to jednak się z domu wynosi może mamusia czytała Twoje listy? szok podejrzewałam mojego mężczyznę o zdradę i do dziś nie wiem jak było naprawdę, cierpiałam, płakałam, ale nie moglabym się tak upokorzyć jak mu powiesz, to każdy normalny facet pokazałby Tobie drzwi powodzenia i zweryfikuj swoje podejście do ludzkiej prywatności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On jest oszustem
ja1976 Musisz zrozumiec,ze choc wiele spraw miedzy Wami uklada sie pomyslnie to nie znaczy ,ze tego facet chce Imu na tym tak bardzo zalezy.Nieraz mezczyzni szukaja --choc w domu Maja wszystko.Kto by ich zrozumial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaa86
wez go zostaw! jak on chce byc z tamta, ale czeka na jej decyzje, a Ty jestes tylko drugorzedna alternatywa :( Zostaw go!! przeciez nawet jesli ona do niego nie wroci, to i tak juz Wasz zwiazek jest skonczony, bo on ciebie nie kocha :( przykro mi strasznie, ale tak chyba jest. Znajdziesz tego jedynego... nic na sile. Pozwol mu odejsc, miej honor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli masz jakies zrodla aby sie dostac do tej jego eks to probuj z nich...musisz z nia porozmawiac i jej wzystko o tym powiedziec...serio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On jest oszustem
Ztwoich postow wynika ,ze ty ciagniesz forse do domu,moze Masz racje ,ze kreci na dwa fronty.niepozwol MU Soba manipulowac,aTO ZE JEST MLODSZY NIE DAJE MU PRAWA CIEBIE OSZUKIWAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1976
do a jednak zło nikt nie czytał mojej korespondencji i bardzo mi przykro, że cierpiałaś, ja już nie chcę cierpieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On jest oszustem
Tak jak Kasienka... napisala pogadaj z Jego ex ,moze Ona niema pojecia ,ze Ma kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×