Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja1976

mój facet podrywa swoja byłą

Polecane posty

Gość On jest oszustem
HEJ LASECZKI ja 1976 odczekaj,gratuluje odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos na ten temat
jak chcesz byc z facetem który tak naprawde chce byc z inna to Twoja sprawa... brak ci godności.. kobieto opamietaj się. a co maja do tego rodziny????????????? to Wasza sprawa a własciwie Twoja dla rodziców chcesz byc z nieodpowiedzialnym facetem?????????ile Ty masz lat? a oza tym zawsze masz szanse wyprowadzić się do rodziców....a moze on chce Cię zostawić jak tylko złowi ta była? lepiej to powiedz mu o swoich podejrzeniach!!!!!!!!!!!!!ze ma kogos! jak zaprzeczy to swinia! jak się przyzna to plus za wymuszona szczerość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholerne gg
ja podejrzewalam swojego faceta o to ze rowniez utrzymuje kontak ze swoja byla-on twierdzil ze nie. znalazlam na to prosty sposob. powiedizalam mu ze skoro z nia nie rozmawia to po co mu jej numer gg-wzial i go skasowal przy mnie a liste bez jej numeru zapisal na serwrze gg. na pamiec raczej go nie zna wiec teraz juz mam spokoja glowe o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpionica123
Dziewczyno, pomyśl o swojej kobiecej godności.zastanów sie jak długo to wytrzymasz.Całe życie?Pamietaj, to jest TWOJE życie.Czy on zasługuje na ciebie, jak juz oszukuje i kłamie?A co potem?Będziesz przeglądała mu kieszenie, telefon.I po co? Tylko po to, zeby inni nie mowili? A gdzie w tym wszystkim TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filanka
jeslie ostatni post byl do mnie to nie mam zadnych obaw ze mnie okalmuje. po 1 jetsesmy zagranica zdani jedynie na siebie-i przez pewna sprawe jest mi starsznie wdzieczny-dzieki mnie jeszcze jestesmy tu gdzie jestesmy. po 2 nigdy nie znalazlam u niego zadnych maili, zadnych rozmow w gg od bylej(to byla moja wyobraznia a ja jestem chorobliwie zazdrosna o niego)a co najwazniejsze-gg nie ma dodatkowego hasla a to podstawowe wg. niego nie jest zadna tajemnica podobnie z cala reszta. poprostu niczego nie ukrywal i nie ukrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×