Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dorosla 38

opole, wroclaw -botox

Polecane posty

Gość AniaWrocław
Ja akurat robiłam zabieg na kurze łapki, w gabinecie o którym dziewczyny już wcześniej wspominały i chwaliły. Jest to znany gabinet we Wrocławiu, po zabiegu ja również byłam mega zadowolona, dlatego proponuję Ci kontakt z dr Kulczycką, jak jesteś zainteresowana zabiegiem, a masz kilka pytań :) podsyłam link http://kulczycka.pl/pl/kontakt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trochę profesjonalizmu
Powyższy gabinet ciągle ktoś reklamuje więc zadzwoniłam. Odebrało młode dziewczę i usłyszałam "słucham". Więc ja zapytałam czy to gabinet dr Kulczyckiej? Usłyszałam odpowiedź "tak". W profesjonalnych gabinetach odbiera osoba, która albo przedstawia si e, albo podaje nazwę kliniki i pyta w czym może pomóc lub coś w tym stylu. Potem pytam o cenę i słyszę coś innego niż w cenniku. To tak trudno zaktualizować cennik. Mnie stać na zabiegi, ale może zadzwonić ktoś dla kogo ma znaczenie czy wyda 300PLN więcej czy mniej. Odechciało mi się wizyty w tym gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zafundowałam sobie botoks na 35 urodziny. Nie wiem czy to późno czy wcześniej, ale efekt jest i bardzo mi się podoba :) na razie robię sobie tylko czoło – miałam tam zmarszczkę przypominającą wielki kanion. Ale podejrzewam, że na tym jednym obszarze się nie skończy. Ogólnie wychodzę z założenia, że jeśli mnie na to stać i jeśli jest taka możliwość, to dlaczego mam nie skorzystać… Jeśli chodzi o miejsce – Wrocław, Keramed, u doktora Markowicza. Przede wszystkim dlatego, że panuje tam spokój i nie przewalają się tłumy zniecierpliwionych pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kiełbasiany na urodziny – dobra rzecz :) :) ja nie czekałam tak długo i zaczęłam w wieku 30 lat. Moja twarz była w fatalnym stanie, bo jak byłam młodsza, to nikt niestety nie przestrzegał mnie przed fatalnym działaniem solarium… zaczynałam gdzie indziej, ale teraz chodzę do Perfect Glamour gdzie przyjmuje doktor Nielepkowicz i jak na razie jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamka234
Moja mama była na botoxie w Opolu. Po zabiegu wyglądała bardzo źle. Myśleliśmy, że po kilku dniach będzie widać poprawę, ale nic się nie zmieniło. Teraz woli stosować energizujący krem hialuronowy HB. Z każdym dniem zmarszczki są coraz mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha,ha jeśli mama ma 20 lat to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z rozeznania
Z moich orientacji wynika, ze w Opolu możesz zrobić Botox w kilku miejscach. W salonie Katarzyna Botox i kwas hialuronowy robi dr.Kęcki. Później szukaj dr Czopkiewicza też botox, następnie dr. Dzik jest to chirurg i robi Botox i kwas hialuronowy gdzieś w centrum Opola w gabinecie fryzjersko-kosmetycznym, niestety nazwa wypadła mi z głowy. W salonie kosmetycznym Yasoda botoksem i kwasem hialuronowym robi dr Wojciechowska. W tym salonie maja tez fajna alternatywe dla botoxu i wypelniaczy i w sumie to na to sie zdecydowalam, nazywa sie mezoporacja. Śmiesznie wyszło bo swoje poszukiwania recepty na zmarszczki i odżywienie skóry zaczęłam od botoxu a skończyłam na mezoporacji. Co ważne robią te zabiegi z oryginalnymi włoskimi kosmetykami. Jak dla mnie efekt bez kłucia jest rewelacyjny ale jak ktoś się chce kłuć to z tego powyżej jest kogo wybrać. Pozdrowienia i zadowolenia z zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z rozeznania
tu masz jeszcze linki: www.katarzyna-guinot.pl / www.chirpast.pl / http://www.yasoda.pl / no i podobno ambasada urody.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1256
Myślę, że nie ma sensu chodzić na takie zabiegi. Byłam na kilku w Opolu i żaden zabieg nie przyniósł dobrych efektów. Zmarszczki jak były tak są. Teraz przerzuciłam się na ampułki liftingujące hb. Na efekty musiałam czekać dość długo, ale w końcu zmarszczki zniknęły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy któraś z Was powiększała sobie usta u dr Moniki Knakiewcz w klinice we Wrocławiu? Trochę jestem nieufna w stosunku do kosmetyczek i dlatego wolę trochę więcej zapłacić i jednak mieć zrobione u dobrego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galiaaa
Ja bardzo sobie cenię i chwalę gabinet Perfect Glamour i zabiegi wykonywane przez panią Katarzynę Nielepkowicz. Pani dr likwidowała mi za pomocą botoxu tzw. kurze łapki. Całkowity efekt widoczny był po trzech dniach, Obecnie jestem po zabiegu jakieś 4 miesiące i efekt nadal jest widoczny. W planach mam podniesienie górnej powieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajajestem
Odnośnie dr Moniki Knakiewicz: możesz spokojnie do niej iść. Na konsultacji z pewnością Ci dokładnie wyjaśni, jak wygląda zabieg, jak on będzie przebiegał. Nie jest jakiś skomplikowany, ale na pewno wymaga precyzji i sporych umiejętności. U mnie zabieg trwał jakieś 30 minut, znieczulenie miałam miejscowe podane w formie kremu. Po zabiegu, nie przeraź się tylko, możesz mieć lekki obrzęk i zaczerwienienie, ale to szybko zniknie. Praktycznie do razu jest się w stanie powrócić do normalnych czynności. No a dr Knakiewicz to bardzo przyjemna osoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medea79
Jeśli chodzi o Opole, to polecam centrum dermatologii we Wrocławiu ;) Serio, nie ma co ryzykowac w takich sprawach, bo tu nie chodzi juz o samą urodę, ale po prostu o zdrowie. Nie mozna przeciez oddac sie w rece jakiejs kosmetyczki czy niedoswiadczonego lekarza. A do Wrocławia nie jest daleko. Ja od lat jeżdżę do dr Ewy Kaniowskiej (centrum na Baryckiej). Zaczelo sie od problemow z trądzikiem - nikt wczesniej nie mogl sobie z tym poradzic. Jak zglosilam sie do Pani Doktor, to mialam juz i pryszcze i blizny po porzedniej inwazji. Pol roku kuracji i buzia zrobila sie gladka i zdrowa!!!!! No a teraz zmagam sie ze zmarszczkami. Regularnie robie kwasy i botoks. Ale w bardzo malych ilosciach, za to w kilku miejscach. Dzieki temu nie ma efektu wyprasowanej skory, tylko tak calosciowo lepszego, świeższego wygladu. I o to chyba chodzi :) Przynajmniej mi to baaaardzo odpowiada. Pozdrawiam OPOLE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henka
Pragne podzielic sie swoimi doznaniamina temat usuwania oznak starzenia sie.Otoz czesto podsiniale,zmeczone,otaczajace sie coraz bardziej widoczna siateczka zmarszczek,zbierajace sie worki tluszczu pod oczami czy opadajace powieki.Co robic botox czy operacje-ani jedna,ani druga opcja nie pomoze na wszystko i jakie beda skutki?Najszybciej uzyskamy poprawe stosujac fale radiowe Focus rf+Oprocz zageszczenia skory zmusimy ja do produkcji kolagenu,zostana zlikwidowane zmarszczki,since oznaki zmeczenia,poprzez odpowiednia prace glowica na czole i lukach brwiowych podniesione powieki Fala radiowa usunie tez woreczki tluszczu.Nie trzeba leczyc blizn pooperacyjnych bo ich nie bedzie.Jezeli nawet jestesmy zmeczeni to tego po nas nie bedzie widac.Jest to zabieg przyjemny,bezbolesny i skuteczny.Polecam tu nie ma zadnego ryzyka a efekt jest widoczy.Ja korzystam z FOCUSA w Brzegu.Henka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez tu taj kazdy reklamuje jakis gabinet, jakies miejsce... zero pacjentow jak dla mnie na tym forum. Szkoda!!! Tylko ze szkoda dla pacjentow... Ja tam nie sadze ze widac jakies efekty. Jesli juz ktos z przekonaniem pisze ZE WARTO, WIDAC..przeciez to podstawka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henka
Mimoteko nie mow nigdy za kogos i nie osadzaj bo to zle.Nie wyobrazam sobie w moim przypadku zeby do 70tki /czyli 20 lat jeszcze/ robic sobie ostrzyki botoxem czy kwasem.Czyli przez 20 lat dwa razy w roku to kto to wytrzyma bo ja nie.Wybralam fale radiowe Fokus rf+ w gabinecie autoryzowanym ktore dla mnie sa idealne a w Brzegu bo sa tansze niz w Opolu i do Brzegu jezdze do pracy .Droga Mimoteko zycze Ci duzo zdrowia i troche pokory wobec drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówkaa
Pani Mimoteko, włączę się do tej dyskusji z panią Henką. Ponieważ chcę potwierdzić marność botoxu i wszelkich ostrzyków. Dochodzi do tego, że zabieg trzeba robić co trzy miesiące, bo skóra robi się coraz bardziej zwiotczała , cienka, nadwrażliwa i sinawa, poza tym promienie słońca powodują tworzenie się plam starczych, kremy zaczynają podrażniać skórę więc wydaje się najlepsze zrobić kwasy medyczne?! Skóra zaczyna się bardzo łuszczyć, człowiek jest przerażony , co dalej? Za każdym razem korzystać ze zwolnienia lekarskiego? I dlatego Pani Henka i FALE RADIOWE Z APARATU FOCUS RF+ odnoszą zwycięstwo. Skóra pani Henki jest gładka, naturalna, promienna i zdrowa. Tak samo jak moja po zabiegach z FALAMI RADIOWYMI FOCUS RF+. Zawsze należy wybrać SALON AUTORYZOWANY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no trzeba powtarzac, bo taka jest specyfika substancji, jak juz zaczniesz to trzeba sie trzymac terminów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anadiya - widze, ze nie ja jedna bylam w Keramedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REMEKE
Również korzystam z fal radiowych focus ,zabieg jest przyjemny i naprawde bardzo skuteczny. Ja boje się zastrzyków po twarzy i okolicy oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anadya
:D a kiedy robilas i jak wrażenia? Bo z tego, co pamiętam, to pan Markowicz nadal jest tam specjalistą numer jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ifigeniaa
Jestem pewna że czas botoxu już mija. Botox można zrobić góra pięć razy pod rząd to wszystko a co póżniej. Strach pomyśleć przecież skutki uwidocznią się na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anadya - wrażenia z Keramedu bardzo pozytywne, opieka profesjonalna, podobalo mi sie rzeczowe ale równoczesnie spokojne podejscie doktora do pracy. Cały czas czułam się dobrze, po zabiegu nie bylo zasdnych komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wrocku polecam botox u dr Nielepkowicz w gabinecie Perfect Glamour. Pani doktor robi to naprawdę zawodowo. Kąciki są lekko uniesione, ale nie wyglądają jak napieta struna. Niby zwykłe podniesie, a jednak całkiem sporo daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli opole to zdecydowanie arkadia. naturalny efekt, bez maski i naprawdę dobrzy specjaliści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że podnoszenie ust to botox, a ich wypełnienie to kwas hialuronowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja jeśli chodzi o botox to póki co mam za sobą jedno doświadczenie z nim – wypełniałam zmarszczki na czole i kurze łapki. Wygładza skóre, wygląda się młodziej, ale lepiej z tym nie przesadzać. A robiłam u doktor Nielepkowicz we Wrocku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×