Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krolewska bizuteria

BIZUTERIA ZAGRANICZNA po polskich cenach hurtowych

Polecane posty

Gość krolewska bizuteria

BIZUTERIA ZAGRANICZNA! w niskich cenach !!!OD 1ZL!!! sprzedaz po cenie hurtowej polskiej BARDZO POLECAM http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6626533 W CELU OBEJRZENIA asortymentu PROSZE kliknac na podany link: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6626533 najwyzszej jakosci perly szkla lazurowe i kamienie kazda pani znajdzie cos dla siebie . goraco zapraszam :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizuteria od 1zl
BIZUTERIA SPROWADZANA JEST Z NIEMIEC ,GLOWNIE z miedzynarodowych targow m.in w Berlinie Dusseldorfie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do nas do firmy przywozi taką robioną wlasnoręcznie ... srednio za 10 - 15 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolewska bizuteria
my zajmujemy sie s przedaza bizuterii z kamieniami szlachetnymi a nie plastikami.... i ceny wahaja sie od 1zl do 40 jesli chodzi o komplety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seet
ja wolalabym juz cos porzadnego za rozsadna cene niz tandete ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->krolewska bizuteria Bez przesady ale ręcznie robiona biżuteria rzadko kiedy robiona jest z plastiku...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może bym była skłonna uwierzyć ze kilka z tych przedmiotów jest \"firmowa\"...reszta widać , że jest robiona ręcznie a tym firmy raczej się nie zajmują chyba ze jakies jednoosobowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seet
ale to Cena warta jest pieknego wygladu a nie wygladu tandety ktora mozna przeciez nabyc w kiosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seet
tala ty swoja sama robisz jednosobowo? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej :) ale firmy z zagranicy jeszcze się nie dorobiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **** **** ****
przecież to zwykłe hand mady...głownie ze szkłem, ładym co prawda ale tylko szkłem i do tego raczej mało orginalne jesli chodzi o formy...niektore z cen świdczą ze albo gówniane elementy są włożone, albo biżu robiłaś sama w polsce z materialów ciąganych ze stanów i robisz świństwo innym bizuteryjkom dumpingując ceny :/ tak czy siak niefajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **** **** ****
za tym ze sama, albo ktoś przez ciebie zatrudniony świadzczy możliwośc wyboru kompozycji na kolorystycznych na ukcjach...fuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Często
Cytat: "... robisz świństwo innym bizuteryjkom dumpingując ceny :/ " Nasyłasz na taką osobę urząd skarbowy i masz spokój. Wystarczy, że kupisz u niej cokolwiek i masz wszystkie dane. US robi wtedy kontrolę na 5 lat do tyłu w przypadku każdego donosu. Jeśli nie jest "czysta", pozbywasz sie konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻENADAAAAAAA
Do czego zazdrosc moze doprowadzic.... ŻENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Często
Ktoś oszukuje nas nie płacąc składek i podatku, to czemu mamy się nim przejmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak.... zazdrościmy jej zajebistej biżuterii .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesto
kazdy mnie oszukuje czesto bo zbyt czesto wale wszystkichw chuja i matka wywalila mnie z domu bo wszyscy z klatki mi sie spuszczaja do buzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesto
a z burdelu w ktorym wącham krecika i siorbam pisiorka tez mnie wywalili bo nie chcialam im oddawac swojej czesci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Często
kayka mnie tez wychujala i teraz sama laska pytoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszywaczu lepiej ci
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka.kkk
Czesc. Czesc chcesz kupic niepowtarzalną biżuterię?Zajrzyj na stronke http://www.karolcia.blogownik.pl Biżuteria w całości wykonane przeze mnie oraz mojego projektu!:> Nie znajdziesz takich drugich! Spraw prezent sobie, przyjaciółce czy mamie!: Jeśli jesteś zainteresowana napisz!(gg:4374016):* Przeslij wiadomosc dalej :*Życzę miłego dnia POzdrowionka Karolina:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×