Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcowa kobieta

Mamuśki-nowy serial na Polsacie...

Polecane posty

Gość marcowa kobieta

...jak wrażenia?Podobał Wam się pierwszy odcinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mnie denerwuje ten
podkladany śmiech😡No i odcinek byl jakiś taki krótki:-o Poza tym serial jest spoko;-)Niech tylko zlikwidują ten śmiech:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy sa powtórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mile mnie zaskoczyła Ewa Wencel.W \"M jak miłość\" gra Janeczkę,wiecznie wystraszoną,uległą,taką szarą myszkę>A tu...... Prawdziwa dama:D Celińska też niczego sobie.Ubrana fajnie,ale charakter pani Dulskiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi się ten serial
szkoda tylko,że tak krótki😭Ewa Wencel super gra;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania777
Ja oglądam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,wreszcie ktoś się odezwał.Cieszę się:D Jakie odczucia masz?Podoba Ci się?:) Jutro następny odcinek.Znowu się trochę pośmieję🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania777
marketa gdzieś o tym czytałam na necie i już nie pamiętam gdzie, ale to było na początku tego roku i było o tym co się wydarzy w tym roku w MJM no i pisali, że nie będzie grała Ewa WEncel bo wyjedzie z Teodorem, pod spodem w komentarzach ktoś napisał, że dlatego odeszła z serialu bo Łebkowska jej męża ukradła, w którejś gazecie podobno pisali że Łebkowska ma romans z mężem "Janeczki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania777
miało być Marketa oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Ania ma rację bo ja to też gdzieś czytałam. Dlatego odeszła z MjM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdę powiedziawszy,to też coś słyszałam.Sama E.Wencel mówiła w TV,że ma już trudny okres za sobą.Chodziło o chorobę i rozwód.Tylko nie wiedziałam,że Łepkowska się przyczyniła do tego rozwodu......:O A to wydra! ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Za to Wencel kwitnie w mamuśkach, jest rewelacyjna zwłaszcza jak stawia tarota. Celińska też super myślę że serial powoli się rozkręci. Zresztą dialogi są niezłe i można się pośmiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scenarzystka M jak miłość
Łebkowska odbila męża Ewie Wencel(ten jej mąż też pracowłą na plnaie Mjm więc mogli się często z Łebkowska spotykac:-o)Dlatego Wencel odeszła z Mjm bo nie chciała grac u kobiety która zabrala jej faceta:-PTez jej maz tez nie byl pewnie bez winy,no bo w koncu do tanga trzeba dwojga:-PZrezta niewazne,wcale jej sie nie dziwie,ze odeszla z Mjm,ta zmaina wyszla jej na dobre bo w Mamuskach gra ciekawa,energiczną postac a w Mjm grala taką mamłygę,mimozę,taką anemiczkę Janeczkę:-oTeraz Wencel pokazła sój talent aktorski,swietnie gra,lubię tą potać.Tak ja zresztą cały serial Mamuski;-)Szkoda tylko,ze odcinki są tak krótkie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scenarzystka M jak miłość
sorry za literówki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania777
Ja w Mamuśkach lubie Celińską, ona w każdym filmie/serialu mi się podoba, fajnie gra. Stelmaszczyk też jest fajny, a i śmieszny jest ten brat Mirusia tylko nie wiem jak się nazywa ten aktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie wiem.Jak dają napisy końcowe,to zawsze coś wepierą i nie widać.:) Trzeba będzie gdzieś indziej poszukać obsady. Tak,śmieszny jest,a jakie ma włoski przylizane :D Idę sobie teraz trochę porobić,bo o 22.00 kolejny odcinek.Czasu niewiele zostało. :) ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
ten brat Mirusia gra w Kryminalnych i Dwie strony medalu. Gra super we wszystkich serialach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×