Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość niedobry mąż

Moja żona pieprzyła się z 4 innymi facetami

Polecane posty

Gość gość
stanął mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja też zapraszam na imprezkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to co, bądż lepszy od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scyzio
moja też lubi czuć w sobie inne k***ski me/185-083-489 pokaże na join

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@niedobry mąż X Nie z 4 a z 7 na kawalerskim Andrzeja, ale wtedy mówiła, że jest zniżka, bo stary jest w delegacji i tylko po 50zl od łebka wzięła. Pozdrów Iwonę od chłopaków przebranych za wikingów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem od 10 lat mężatką. Dla mojego męża jestem pierwszą kobietą i on dla mnie też jest pierwszy. Nigdy nie wyobrażałam sobie sexu z kimś innym. Do czasu, poszłam na jego imprezę firmową, byli sami faceci, alkohol zrobił swoje, najpierw głupie żarty, potem niby przypadkowe obmacywanie, spojrzałam na męża i jemu to się podobało. Wyszliśmy porozmawiać i powiedział mi że jak chcę to mam korzystać bo taka okazja może się nie powtórzyć. Wahałam się długo jednak ciekawość wzięła górę. Zaczęłam z jednym. Wyszliśmy na dwór zaczął mnie całować, nie protestowałam, potem zaczął się dobierać się do moich piersi, serce biło mi jak nigdy w życiu, zdjął mi bluzkę rozpiął stanik zaczął całować piersi jednocześnie włożył mi rękę w majtki, wiedziałam że już nie ma odwrotu. Po chwili zjawił się drugi zaprowadzili mnie do jakiegoś pomieszczenia gdzie stał stół na który mnie położyli i się zaczęło, rozebrali mnie, jeden z nich zaczął mi lizać cipkę a drugi zajął się piersiami, chyba za glośno krzyczałam bo po chwili zjawił się kolejny, spytał czy może się przyłączyć nie protestowałam. Po jakimś czasie ten co lizał mi cipkę zdjął spodnie i powiedział że zaczynamy, i zaczął mnie posuwać, poczułam nagle że mam ogromną ochotę na fiuta w ustach więc zaczęłam wyciągać panom i brać na zmianę do buzi. Jeden z panów musiał być chyba bardzo wyposzczony bo po chwili w ustach poczułam jego spermę,to był mój pierwszy raz mąż nigdy nie spuścił mi się do buzi,chwile później zjawił się następny bez słowa zdjął spodnie i zmienił tego pierwszego. Wiadomość że na dole dzieje się coś ciekawego rozeszła się szybko, bo po chwili wszyscy byli na dole i wtedy się zaczęła prawdziwa orgia dziewięciu facetów posuwało mnie na zmianę spuszczając się do środka i do ust niektórzy nawet po trzy razy trwało to dobre dwie godziny, moja cipka tryskała spermą, cała byłam w s*****e. Mój mąż patrzył na to z boku, jak już ostatni z panów miał dosyć to powiedział że tera jego kolej, ale stwierdził że zrobi to tak jak jeszcze nikt do tej pory nie zrobił, zdjął mnie ze stołu obrócił mnie, magle poczułam jak sperma cieknie mi po nogach złapał za tyłek, kazał się wypiąć i zaczął mnie brać od tyłu przy wszystkich. To był nasz pierwszy anal, z początku strasznie mnie to bolało ale cała ta sytuacja musiała go strasznie podniecić, bo po chwili spuścił się. Po chwili emocje opadły i wtedy dotarło do mnie co zrobiłam, zobaczyłam że kilka osób z imprezy obok przyglądało się naszym wyczynom. Nie wiedziałam co mam teraz zrobić pomyślałam że muszę iść pod prysznic bo jestem cała zalana spermą, lecz ten był na drugim końcu korytarza, pozbierałam ciuchy i wyszłam na korytarz całkiem goła a tam było chyba z 30 osób które coś szeptały między sobą. Zmyłam tych wszystkich facetów z siebie ubrałam się i poprosiłam męża żebyśmy pojechali do domu. W domu od razu położyłam się spać. Rano jak się obudziłam nie wiedziałam jak spojrzeć mężowi w oczy, gdy on się obudził popatrzył na mnie i się uśmiechną i powiedział mi że zawsze o tym marzył i to on poprosił kolegów żeby mnie przelecieli. I w ten oto sposób przykładna żona która myślała że w życiu będzie tylko z jednym facetem , puściła się z dziewięcioma na raz, ale co jest najgorsze to tego nie żałuję chociaż po tym przez tydzień nie byłam w stanie się kochać. Po jakimś czasie mąż powiedział że chciałby to powtórzyć. Nie wiem czy to zrobię, jeśli tak to myślę że musi być ich jeszcze więcej. Patrząc na to z perspektywy czasu jeszcze jakiś czas temu jak ktoś mi by powiedział że zdradzę męża i to z dziewięcioma facetami na raz a mąż będzie na to patrzeć to bym dała sobie rękę uciąć że nie , a teraz mogę powiedzieć że naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrazam sobie jak mozna patrzec jak inni posuwaja moją partnerkę życiową - ale każdy jest inny i każdego może coś innego krecić. Ja raczej nie spróbuje - na czytaniu się skończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję odwagi. Mąż od dłuższego czasu próbuje mnie przekonać do tego samego lecz nie mogę się odważyć. Czytając twoją opowieść coraz bardziej jestem skłonna to zrobić. W piątek wyjeżdżamy w góry, może to ten moment żeby to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja wala kiedy ona chce ma 50 i kilku mlodszych kochankow mnie czesto nie ma w domu.Jedyna zasada ze musze wiedziec ze to robi.Po powrocie nasz sex jest zawsze super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez juz kilku walilo , ale bym mezowi sie nie przyznala ze obcemu chetnie duuuupyy daje jak tylko mam okazje i facet mnie pociaga, a ze meza czesto w domu nie ma, to mam okazje byc przerznieta przez innego ale to moja sprawa i nikomu sie nie zwierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie chwalę się mężowi, chociaż byłoby czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie kurestfo i patola :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z zona regularnie mamy trójkąty i szukamy chętnych par do wspólnej zabawy albo wymiany partnerów ja bardzo chętnie patrzę jak ktos inny bzyka moja zone szczegolnie w pupe boski widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem cię, też tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13-03 to ja gosc 11-31 tez tak macie? Mozesz to opisac my to tak raz w miesiącu robimy takie zchadzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam jak mój partner patrzy jak uprawiam seks z innymi facetami.On także to lubi.Często spotykamy się w 3 osoby.Po takich spotkaniach nasz seks jest cudowny.Ostatnio zrobiłam to w kręgielni w toalecie z młodym chłopcem.Było bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do13-19 ile lat mial ten chlopiec ze piszesz(chlopiec)a moz byl tez a ile macie lat nasze najdziwniejsze miejsce gdzie to robilismy w trojkacie to sauna i to z czlkiem obcym facetem było extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) opowieści dziwnej treści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę chłopiec gdyż miał 17-18 lat.My jesteśmy po 50.Tak mój partner wszedł jak się pieprzyłam z małolatem.I poprawił jeszcze po nim.Było cudownie.Partner zezwala Mi na seks z każdym tylko mam go informować o tym żeby było uczciwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie się z Tobą spotkam pisz szerkas45@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by co to chętnie się przypisze na trójkąt z dwoma kobietami kontakt tel 07459426658.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćroxa
Izabella jak coś to pisz sms 07459426658 pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszę tu ostre opowieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram że nie każda z nas jest wstanie oddać się obcemu chłopakowi. A co do dużo starszego do trójkąta to mój chłopak twierdzi że nie jest jego rywalem ze względu na dużą różnicę. Ma rację bo do seksu dużo starszy jest o niebo lepszy od mojego chłopaka ale do stałego związku to nie. Chłopak nawet nie jest zazdrosny o starszego kochanka bo widziccały przebieg, lecz o młodego tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak spróbowałam, facet był super, sprzęt ok, ale przyjemność niewielka, myślę że dlatego że bzykaliśmy się w obecności męża, po jakimś czasie spotkaliśmy się sami i było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez męża to zdrada i jest ohydne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj, to tylko seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz możesz być nawet ty i twój mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×