Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość niedobry mąż

Moja żona pieprzyła się z 4 innymi facetami

Polecane posty

Gość gość
Miałem okazję przypadkiem uczestniczyć w takiej zabawie. Parka młoda około 18 lat zdecydowała się na grupowy. Jej chłopak i my w różnym wieku ja przed trzydziestką i dwóch kolesi dużo starszych. Dobrze jest rżnąć taką młodą laskę i oglądać jak ją biorą inni. Ile razy chciał każdy mógł ją rżnąć. Ja podczas kilku godzin trzy razy reszta po dwa. Dziewczyna jeczała wzdychała podczas orgazmów i na koniec spytałem ile miała orgamow nie była w stanie liczyć. Czy to jest możliwe by nie wiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
braliscie ją na dwa baty? jak doszlo do organizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja też się w to zabawiła na imprezie integracyjnej, była tam pierwszy raz i tak ją zerżnęli w obie dziury że aż na dupę nie mogła usiąść jak wróciła do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam kobietę co ma 73 lata i wierzcie mi, że niejeden by ją chciał wy/je/bać. Ma piękny biust i cipkę, która aż woła o seks. Na dzień dzisiejszy oprócz męża ru/cha ją dwójka innych facetów. On zna dobrze te sprawy i chętnie bierze na ciałko a nawet do buzi z połykiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam 73 lata. ja znam taką co ma 85 lat i jest lepsza od wielu nastolatek. cycuszki, pupcia, usta, no i oczy. oczy się nigdy nie starzeją. a cipcia też ciągle ciasna. tylko trochę sucha, ale dobry koń i na pustyni pojedzie. 85 lat. taka rura, że hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.33 jesteśmy młodym małżeństwem nad dwadzieścia lat i nasza organizacja dwóch facetów oczywiście około piędziesiątki bo taki warunek dla mąż w innym przypadku nie ma obcji seksu z innym. Trwało zorganizowanie do seksu grupowego facetów czystych , schludnych i dość dużym k***skiem. Co ciekawe byłam w pełni zaspokojona. Również mąż był zachwycony że tak wspaniałe orgazmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylismy na plazy nad Wisla i zaczelismy sie kochac z mezem.Maz zapinal mnie od tylu gdy przed moimi oczami zobaczlam dwa naprezone mocno mlode k***ski,przedemna stalo dwoch mlodych chlopakow ze stojacymi k****ami.Tak mocno byli napaleni ze kazda zylkie bylo widac na ich penisach stali i nie wiedzieli co dalej,maz piwiedzial no na co czekacie dajcie jej do ssania te k***sy bo wam sperma jaja rozwali.Dlugo nie trzeba bylo czekac chlopcy zaraz sie spuscili mieli tyle towaru ze strzelali sperma raz za razem ledwo im opadly k***ski a juz za moment znowu sterczaly.Maz zdecydowal ze mam dac im p******* w kazdej pozycij jaka znam a on bedzie robil nam zdjecia.Ci chlopcy tak mnie zerzneli ze nie moglam stanacna nogi,byli tak nie wyrzyci ze z******** by mnie na smierc ale co trzeba im przyznac ze k***sy nie odmawialy posluszenstwa i skad w tak mlodych k****ach tyle spermy lali mi do cipki za kazdym razem jeden konczyl drugi zaczynal bez podmycia sperma wylewala sie strumykiem,nie dali mi odpoczac.Maz narobil zdjec jak chlopcy mnie seksuja,super wyszly zdjecia.Finalem tego dnia bylo jak moich trzech panow zapielo mnie naraz,maz w dupcie mlodzi w c**e z fimalami w srodku to bylo super i chce tak jeszcze maz tez jest takiego samego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko raz sprobowaliśmy z chłopakiem i dwoma kolegami więcej chłopak nie zezwolił. Było cudownie samo to że dwóch obcych chłopaków mnie piesciło potem rżnęło jak sukę. Jestem uczciwa wobec chłopak on wobec mnie więc nie będę na boku zdradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszą mnie te faceciki którzy nigdy by nie dali żony innym i woleli by mieć 4 laski na raz. Tyle że ich żona dogodzi 10 facetom i sama będzie mega szczęśliwa a co taki koleś zrobi z 4 kobietami? Jak wytrzyma 20 min ******** to max w takiej podniecającej sytuacji, to ile przypadnie na kobietę? 5 min nawet jej nie rozgrzeje, palant który się spuścił i 4 rozczarowane kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dałem dziewczynę 18 lat 3 obcych chłopaków i ja byłem czwarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wy się szmacicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo sa popier.....zdrowo ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja namawiam moja żonkę na sex z jeszcze jednym facetem i nie chce się zgodzić chce aby dwóch naraz było w pipce jak tu ja namówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy byliśmy przed ślubem zabawiliśmy się 3 kolegów i mój chłopak niesamowity seks. Gdy po porodzie miałam okazję 4 i mój mąż nie odczułem takiej satysfakcji seksualnej co wtedy. Nie miał wpływu tamten seks na związek bo chłopak jest moim mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie gdyby to byli nieznajomi na wycieczce do obcego kraju. Żeby się jeszcze nie znali. Taki układ ze znajomymi to ciężka patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja na wyjeżdzie służbowym też pieprzyła się z dwoma facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybieram się z moją na wakacje do Grecji. Znajdzie się chętny który spróbuję ja tam poderwać? Chętni pisać na 123456kuba123456@WP. Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie ogłoszenie na olx niech każdy sobie poużywa "twojej żony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjazdy integracyjne to masakra. Parę lat temu byliśmy na Mazurach. Po oficjalnej ceremonii była impreza gdzie wszyscy sie popili. Nie wiem jak to sie stało ale znaleźliśmy sie w 8 osob w pokoju koleżanek. One dwie plus 6 facetów. Pilismy oczywiście, wszyscy w obraczkach, ktoś wymyślił gre i tak poszło... na codzien stateczne mężatki i mężowie jak zwierzeta ruszyli do akcji... nie pamietam ile razy tryskalem ale sperma byla doslownie wszedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moją namawiałem przez wiele lat na taką zabawę, ale bez skutku. Kiedyś gdy była już dobrze pijana i wiedzisłam że gość jej się podoba miałem nadzieję ze się uda, ale w ostatnim momencie wycofała się. Szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona obrabiała osmiu naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danieljelonek
Chętnie spotkam się na całą noc z małżeństwem w klimacie cuckold. Na życzenie pary mogę zaprosić kolegę. Dwóch dla zony a mąż patrzy lub się przyłącza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliśmy na weselu. Muszę przyznać, że kobita wyglądała wyjątkowo. Pojawił się murzyn. Dobry znajomy szwagra. Poszliśmy w tróją oglądać pokoje. W pewnym momencie podniosłem spódniczkę żony i zsunąłem majteczki. Z początku się opierała ale jak poczuła wciskającą się kiełbaskę do małej wszystko się odmieniło. Była totalnie mokra, wszedł szybko dodał swoje. Orgazm miała miała nieziemski. Tej nocy wesele szybko się dla nas skończyło. Ruchał ją w każdej pozycji. Nasz sex potem był jeszcze lepszy. A kiedy jest okazja to lubię jak się w niej porządnie spuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifesharer
Nie rozumiem tego oburzenia niektórych osób, skoro dwoje dorosłych małżonków wpuszcza do sypialni "tego trzeciego" to co komu do tego? Sami mamy podobne doświadczenia i świetnie je wspominamy, żona ma dużo większy temperament niż ja dlatego sam znalazłem nam kilku kochanków na portalach "randkowych" i świetnie się bawiliśmy. Trzeba dodać, że panowie byli o 10-20 lat młodsi co nas dodatkowo nakręcało. Opowieści "ogierów" o tym jak są w stanie zaspokoić 2-3 kobiety można między bajki włożyć, poza tym panie niechętnie się dzielą. Dużo lepszy układ dla kobiety to 2 kochanków, powyżej robi się "tłok". Jesteśmy 40-kilkulatkami, dbamy o siebie (dieta, siłownia itp) więc żonie nie brak młodych adoratorów chętnych na MILF, zawsze gdy jedzie na szkolenia ma moje przyzwolenie na zabawy z kolegami i często z tego korzysta, nasz sex na tym zyskuje bo wraca do domu bardzo gorąca, sama nazywa się moją "puszczalską suczką" ale tylko moją bo z innymi się tylko bzyka. Niech ci, którzy nie mieli takich doświadczeń nie wypowiadają krytycznych osądów bo albo sami nie mieli jeszcze kobiety albo tłamszą te, które mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do 30-tki byłem zazdrosny o żonę ale mi przeszło, teraz mamy 50+, nie mam żonie za złe że co jakiś czas pieprzy ją z którychś młodych ogierów, lubię jak wraca do domy zerżnięta na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos chce to moge przedymac mu zone na jego oczach az bedzie wiecej chciala. A tak swoja droga to smieszni jestescie zabil bym swoja dziwke za cos takiego a zeby wybil jak by zaproponowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujek123
Powiedzmy szczerze, takie opowiesci sa dla osob, ktore toleruja swing. Tlumaczenie, ze tak jest fajnie komus, kto tego nie czuje jest jak rozmowa z kosmitą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta nago
Byliśmy kiedyś na imieninach u znajomych zasiedzilismy się trochę i padła propozycja by pokochać się razem i tak zrobiliśmy w trakcie wszedł do sypialni jej syn z kolegą mieli po jakieś 17 l nie pytając o nie szybko się rozebrać i młody przyssawki się do mojej c**y jak glonojad do szyby tak jego kolega wsadził mi k****a do ust był taki twardy ze myślałam że ciągne jakiś kółek znajomej syn wsadził mi k****a był tak samo twardy i sztywny położył mnie na boku a jego kolega wsadził mi od tyłu miałam dwa bardzo twarde k****a w sobie mocno mnie ******* mąż wsadził mi swojego k****a du ust był bardzo wielki i twardy dawno taki nie był znajomy tez nastawić swojego do obciążania byłam w niebie tyle k***sow naraz .Młodzi szybko odpadli spuścił się i odpoczywał a nasi panowie dymali nas pomalutku ale zatoki po same jajami i mocno.Jak odpoczywalismy spytałam czy pozwalają swojemu synowi tak wchodzić do nich i brać udział w sex zabawach odpowiedzieli mi ze jak juz miał 14l to brał czynny udział w ich sex zabawach ze znajomymi i zawsze stawał na wysokości zadania no i zawsze przyprowadził ze sobą kolegów koledzy jego mnie zaspokajają a on moje znajome i koleżanki i musi być w tym dobry bo wracają i są po tym bardzo zadowolone.Spytałam ile ma cm jego k****a odpowiedział ze tylko 18 cm ale jeszcze rośnie a czy ty byłaś zadowolona spytał pewnie ze byłam bo tak twardego i sztywnego k****a juz bardzo dawno nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto wyrucha żonę

Szukam faceta który chciałby sie spotkac w ferie zimowe i ruchać moją żonę na moich oczach, w mojej obecności.

Chetnych proszę o wiadomość na maila : mid123@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×