Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
loli21

Krwawiące Dziąsła - leczenie

Polecane posty

Gość gość
Normalne szczotkowanie + systematyczność. W kilka tygodni dziąsła można zdecydowanie naprawić i doprowadzić do normalności. To nie jest tak, że nagle zrobi się idealnie. Poprawa powinna nadejść stopniowo, ale problemy nie powinny się pojawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż miał problem z krwawiącymi dziąsłami i na szczęście trafiliśmy na super lekarza, polecił nam KIN Gingival. Podeszliśmy sceptycznie bo nie znaliśmy tych produktów ale daliśmy im szansę ;) Mąż stosował płyn do płukania i pastę aby zwiększyć efekt. Warty uwagi produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasta i płyn do płukania jamy ustnej Septoral z chlorheksydyną. Jak do tej pory to najlepsze produkty profesjonalne, które miałam przyjemność stosować. OCzywiście w drogerii Septoralu nie kupimy, a u stomatologa albo w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy krwawiących dziąsłach najlepszy Septoral z chlorheksydyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzupełnijcie braki witaminy C w organizmie a dziąsła przestaną krwawić podczas szczotkowania. Zdrowa dieta i Ascolip, czyli liposomalna witamina C w szybkim tempie sprawią, że dziąsla przestaną krwawić. Tylko pamiętajcie witamina C musi być liposomalna, a nie lewoskrętna czy jeszcze jakaś inna. Tylko liposomalna wchłania się najlepiej i długo utrzymuje w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krwawienie z dziąseł to objaw, dlatego przede wszystkim trzeba sprawdzić przyczynę tego stanu, może to być na przykład efekt działania leków, cukrzyca czy niedobór witamin i składników odżywczych. Jeśli w oragnizmie występuje brak witaminy C, który może skutkować szkorbutem należy prześwietlić dietę oraz zdolność organizmu do metabolizowania tej witaminy. Jeśli niedobory są duże to jak najbardziej sprawdzi się liposomalna forma witaminy C, tylko w czystej, pewnej i sprawdzonej formie jak AltrientC LivOn Labs. Ponadto Altrient nie zawiera glicerolu co pozwala na spożycie dowolnej ilości saszetek oraz deklaruje wysoką zawartość fosfatydylocholiny w każdej porcji, cząsteczki, która działa jak cement na błony komórkowe. Jest bardzo przydatna w takiej sytuacji. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lapo

Wit c 1000 mg i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pasty i leki tylko na chwilę pomagają przy krwawiących dziąsłach, wyrzućcie to wszystko. Soda oczyszczona zwilżona wodą utlenioną na szczoteczkę załatwi sprawę, ma działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Stosuję od roku i jest ok, krwawienie i ból ustały na drugi dzień, resztę sody pod pachy jako dezodorant i niema przykrego zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi dziąsła krwawiły za każdym razem, gdy myłam zęby przez 7 lat - całkowicie ustąpiło po zaledwie  po 3 tygodniach przyjmowania MSM i pasty do zębów Konopna pasta do zębów z węglem drzewnym z bambusa i CBD  także polecam !!! dobrej jakości siarkę organiczną  i tą  cudowną paste kupiłam w Konopnej Farmacji w Poznaniu ale mają sklep online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co polecacie na podrażnienia i krwawiące dziąsła po skalingu i piaskowaniu? Jakaś nowa higienistka robiła mi tym razem zabieg i w życiu nie miałam takich podrażnień. Nie wiem jeść i pić, bo dziąsła bolą i krwawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wyleczył Olejek mastykowy dodawany przy kazdym myciu do paty do zebów. wystarczy kropla. działa też przeciwpróchncowo bo likwiduje bakterie i zapobiega powstawaniu płytki nazębnej. Oddech tez świeższy zdecydowanie się utrzymuje po tym olejku. Poleciła mi higienistka stomatologiczna  i naprawdę zadziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2021 o 00:00, NatalieC napisał:

A co polecacie na podrażnienia i krwawiące dziąsła po skalingu i piaskowaniu? Jakaś nowa higienistka robiła mi tym razem zabieg i w życiu nie miałam takich podrażnień. Nie wiem jeść i pić, bo dziąsła bolą i krwawią.

Jak już wyżej ktoś polecał, Septoral Med jest idealny na takie podrażnienia i krwawiące dziąsła, kupisz go w aptece albo w niektórych gabinetach stomatologicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za polecenie, kupiłam ten płyn septoral med i płukałam, teraz dodatkowo używam pasty septoral profilactic, zeby dziąsła nie były tak wrażliwe. Podobno też ogranicza tworzenie sie płytki nazębnej, więc mam nadzieję, że trochę czasu upłynie do kolejnego skalingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×