Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

Tyszkiewicz-kogo wnerwia ta baba i jej komentarze

Polecane posty

Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

a jak juz s łysze ze opisze wszystkow teletygodniu to mmnie krwe zalewa babsko nie ma nic do powiedzienia \ trzymaja stara na siłe czy co kuwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie jak czasem coś zastęka to pożal się Boże tam potrzebna jest kobitka z ikrą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
powinni ja wymienić chętna była Agnieszka Perepeczko trochę świezej krwi by sie przydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
sama jestes durna skoro tu zagladasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wczoraj do Tuskowej
"spotkalam sie z twoim tatą...." widac stary i jej zaplacil za "dobre slowo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilbuyvdsilvbsdv
Dla mnie ta kobieta i tak lepsza od Wodeckiego..Ten to nic juz nie umie powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helgunia
Tyszkiewicz jest beznadziejna, zgadzam się. I zgrywa wielką arystokratkę, aż patrzeć się nie da. Za Urbański i jego dowcip to już w ogóle legenda-koszmar! Nie ma co, najlepszą komisją było jury Idola, nikt im już nie dorówna. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jest tam od oceny strojów
podobno bo przecież na niczym innym się nie zna:-( Co ona o tańcu może powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat arystokratki
nie musi zgrywac, bo nia jest. Nic odkrywczego nie mowi, ale przynajmniej tez nic niemilego, a przeciez program to zabawa i do ogladania dla nieprofesjinalistow, po co by miala kogos niszczyc. A Wodecki mily i taktowny facet, bardzo go lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zobaczymy jak
będziecie wygladały i zachowywały się w jej wieku. Ona grała w wielu znaczących polskich filmach, grała też za granicą. Ma wiele osiągnięć w filmie i teatrze. A kim wy jesteście smarkule? Ta kobieta w latach 70 była boginią dla wielu ówczesnych mężczyzn. Wiele dzieisjszych 30letnich kobiet ma na imię Beata, właśnie na jej cześć. Ale wy jesteście poprostu smarki, nic nie wiecie o życiu tej aktorki, o jej osiągnięciqach. Ciekawe, która z was osięgnie tyle co ona, gdy dobijecie do jej wieku. Wtedy to ktoś inny młody będzie nazywał was stara. Popatrzcie na swoje matki, czy lepiej wyglĄdają od niej? Pewnie nie, bo przy pielegnowaniu takich młodych, rozwydrzonych siks szybko się zestarzały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bądźmy szczerzy była
piękną kobietą i dobrą aktorką. Ale to nie oznacza że musi non stop świecić swoją twarzą na ekranie. Nie jest już piękna ani młoda a teraz jest przecież równie wiele młodych zdolnych aktorek i mogłyby miec szansę zaistnieć. ALe przec takie trzymające się kurczowo tv starej daty aktorki inne nie mają wstępu. Nie jestem przeciwniekiem Tyszkiewicz ale trochę przesadza. Skoro było się kimś WIELKIM (bo tzreba przyznać że była super aktorką) to trzeba i umieć powiedzieć stop i zejść ze sceny ....jak to się mówi niepokonanym. Przez to że ciągle się pcha do tv naraża się właśnie na taką prostacką krytykę jak tu na forum można zauważyć. I po co jej tego? To samo i z piłkarzami: mamy na świecie wielu wspaniałych. I co? Będą grali do śmierci? Raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ją lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek, który zapracował sobie na nazwisko nie musi się nigdzie pchać - jego wizerunek sprawia, że np. sponsorzy chętniej wykładają pieniadze na daną inwestycję. Tyszkiewicz może się komuś podobać albo nie, to kwestia gustu, ale trudno odmówić jej klasy, życzliwości i dobrych manier. Aktorzy nie schodzą ze sceny przed czasem, niektórzy nawet umierają na niej i nikt się temu nie dziwi. Ta kobieta już nie gra amantek, gra siebie i dopóki ludzie reagują na jej nazwisko, będzie obecna w mediach. Z areny znikają wyłącznie starzejące się seks-symbole, gatunku Brigitte Bardot. Skoro sex-appeal zwiędł i wygasł, taka pani /czy pan/ traci swoja niszę ekologiczną i nie ma już dla niej ani ról, ani miejsca w mediach. Chyba, że zacznie wojować o prawa zwierząt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądźmy szczerzy -> pokaż mi dobrą aktorkę i piekną kobietę, której forumowiczki nie polewają pomyjami? Jedyna pociechą ludzi, którzy wpisując swe imię i nazwisko w wyszukiwarce mogą znaleźć wyłącznie wykaz abiturientów jest obszczekiwanie gwiazd filmu czy estrady, czyli osób których wzrost, wagę, szczegóły życia osobistego starają się obsesyjnie poznać, by potem polać je błotem w miejscu takim jak to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyszkiewicz ma klase
której Wam brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone jabłko
Jest mądra, miła i ma klase. I cieszę się że Ona jest na w programie a nie jakaś Doda czy inna młoda "gwiazdeczka". Cieszę się że tv pokazuje także starszych ludzi, tymbardziej gdy dobrze się prezentują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasa klasą
ale szczerze? Nic się nie zna a udaje znawczynię. Jeśli chce się pokazać to mogłaby iść do jakiegoś poważniejszego programu a nie program "Taniec z Baranami":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zobaczymy jak
Tak, a może starych aktorów to do gazu posłać, a w TV i w teatrze to najlepiej niech latają Dody albo Frytki i odstawiają nagi show, bo tylko to was młode siksy rozbawi. Zobaczymy co zrobicie jak wam latka polecą :P Innym przykładem wielkiej aktorki jest Krystyna Feldman, która prawie zmarła na scenie, pisze prawie, bo do końca wystepowała na scenie teatru. Większośc z nas kojarzy ją z Babką Kiepską. I co? Gdyby utalentowane aktorki, które nie sa jakimiś szmaciarzami, odchodziły za szybko ze sceny, żeby młode beztalencia, które dupami dostały się na afisz, to nie byłoby co ogladać. Ogladalibyśmy tylko do znudzenia, jak tapeciary i tipsiary pokazują swoje tatuaże nie umiejąc nawet się porzadnie wysłowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniec z baranami
to jest dobre:-D No tak najlepiej pokazać klasę w tym poważnych naukowym programie i wykazać swoje zdolności na temat tego tanca:-D buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqqqq
ale tu nie chodzi o jej dorobek ja sama ją zawsze lubiłam ale w tym programie kobieta sie gubi, trzymają ją na siłe nie wie co powiedzieć pieprzy trzy po trzy non stop o tym teletygodniu zenujące to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtwertw
Kiedys tez ją cen iłam, ale teraz juz mi działa na nerwy. Za bardzo rznie ta dame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez wkurza
jako jurorka TzG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wy pieprzycie od rzeczy pani Tyszkiewicz jest damą i nie musi nic udawać. Wam do niej jak na Biegun Południowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak na marginesie
Jesli oznaka bycia dama sa te jej pseudo-wielkopanskie miny i gesty,to..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ot tam...moze być...ale denerwuja mnie te jej niby kłotnie z Pawlowicz..to jest takie sztuczne...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cennik wisniewskiego
damy trochę inaczej sie zachowuja patrz Pierwsza była dama Jolanta kwasniewska buuuuuhahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawiść.....
Taka z Tyszkiewicz dama, jak z koziej dupy trąba. Może jest rasową suczką i ma rodowód, ale dla mnie pozostanie zadufanym w sobie babskiem, z głową zadartą wyżej niż sra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×