Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam.

czy można dziecko karmić butelką na żądanie?

Polecane posty

Gość pytam.

czy można dziecko karmić butelką na żądanie? Butelka z mlekiem modyfikowany. Czy to nie doprowadzi do otyłości dziecka? Prosze o rzetelne odpowiedzi na powyższe pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to dziecko trawi mleko modyfikowane około 2,5 - 3 godzin wiec ja bym nie polecała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie można tak karmić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na każdym opakowaniu mleka masz napisane ile wynosi norma dla określonego wieku dziecka. Tym się kieruj to wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek był od samego początku na mleku modyfikowanym.I nie karmiłam na żądanie bo naprawdę nie ma takiejv potrzeby.Flaszka 90-120 ml wystarczyła jemu na ok 3 godziny,im starszy to jadał wiecej i też dłuzej wytrzymywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi polozna kazala
karmic dziecko mlekiem modyfikowanym wg jego potrzeb, anie tego co pisza na opakowaniu. maly ryczal bo byl glodny. Dawalam wieksza dawke niz powinnam o 30 ml i wrazie potrzeby karmilam co2 godz. pozniej wszystko sie unormowalo i jadl normalnie. powinnas dostosowac sie do potrzeb dziecka, ale nie rob przerw krotszych niz 2 godz czasami mozesz podac co niecale 2 godz. ale nie czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi polozna kazala
dodam jeszcze ze dziecko przestalo plakac. a jeszcze zmienilam mleko, bo nan ha mielismy na poczatku. jak zmienilam na bebiko jadl zadziej. jakim karmisz mlekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI TEZ TAK KAZANO NAWET W SZPITALU, moje jadlo np co 2 godziny, przeciez nei mozna dziecka glodzic, ja sobie nawet na poczatku pisalam co ile i jakie dawki, wyszlo tak ze maly pil zrzeczywiscie co 2 h ale mniejsze porcje, widocznei takie potrzeby, dzies to juz ponad roczny chlopczyk, wcale nei jest przekarmiony ani pulchny, jest normalnym pochodnym chlopczykiem, wykarmionym od dnia urodzin butelka (niestety tak musialo byc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na poczatku bebiko w szpitalu, w domu bebilon, a teraz bebiko, i jest wg mnie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam.
Dzięki dziewczyny za info. Mój synuś jest bardzo ruchliwy ma 3 m-ce ja pomału musze przejść na mleko modyfikowane a wiem ze moim mleczkiem synek najadała sie na góra 2 godziny. Jak robiłam test z mlekiem modyfikowanym to tez tak było. On nie je bardzo dużo ale za to czesto. Boje sie że bedzie grubiutki ale jak zobaczyłam synka syjka to wierzę w to ze dzieci na mleku moidyfikowanym moga byc szczuplutkie. Dziekuje raz jeszcze i pozdrawiam wszystkie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek jest szczupły i uważam że to mit że dziecko buletkowe jest grube.Teraz Twoje dziecko jeszcze małe więc naturalne jest to że może byc troszkę pupaśne,zacznie raczkować,chodzić to i sylwetka sie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×