Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

PROSZE O POMOC KTO UDZIELI MI ODPOWIEDZI.TEMAT ZACMA

Polecane posty

[05.03] 15:05 LAZUROWAWYSPA (sansjena204@o2.pl) Bardzo prosze o pomoc jakie skutki sa przy chorobie oczu jaska i zaćma , ktora z chorob jest gorsza , jak szypko postepuje , moze ktos ma tą chorobe lub kogoś w rodzinie lub wie na ten temat, bede bardzo wdzieczna za kazdą odpowiedz , dziś totalna załamka , mam obawy czy po paru latach bede widziec czy bede tracic wzrok w czasie iles tam lat czy bardzo szypko to nastepuje, prosze o pomoc czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -a-l-i-c-j-a
udzieli jnformacj za dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskra jest gorsza od zaćmy
moja ciocia miała zaćmę. Robiła jej się taka błona na oczach, ale miała operację, najpierw na jedno oko, za jakiś czas na drugie i teraz normalnie widzi. Nie pamiętam na czym ta operacja polegała, ale nie był to skomplikowany zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczeniezacmy
Jedyną skuteczną metodą leczenia zaćmy jest jej chirurgiczne usunięcie. Operacja zaćmy jest procedurą standardową, bardzo bezpieczną, wykonywaną w trybie ambulatoryjnym. Zabieg operacyjny polega na usunięciu zmętniałej soczewki i wszczepieniu na jej miejsce sztucznej soczewki wewnątrzgałkowej. Wszyskiego o zaćmie można dowiedzieć się z portalu www.leczeniezacmy.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja babcia też miała leczoną zaćmę, obecnie nie narzeka na wzrok, a ze szpitala po zabiegu wypuszczono ją bodajże już na drugi dzień. nic skomplikowanego, ale nie wolno bagatelizować - bez oczu ani rusz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczeniezacmy
To prawda- nie wolno lekceważyć pogarszającego się wzroku, tylko od razu udać się do okulisty. Większość z osób chorych na zaćmę to osoby starsze, które zazwyczaj nie mają świadomości, że są w grupie podwyższonego ryzyka zachorowania na zaćmę. Nawet jeśli pojawią się u nich pierwsze objawy, często je lekceważą. Nie korzystają z wizyt kontrolnych u okulisty, gdyż obawiają się diagnozy. A sama operacja trwa kilka minut, jest bezbolesna i bezpieczna. Film, który pokazuje jak wygląda zabieg można oglądnąć na www.leczeniezacmy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie istnieją kliniki leczenia zaćmy, gdzie leczenie zaćmy może zostać wykonane szybciej i sprawniej, a w dodatku bez ponoszenia ogromnych dodatkowych opłat. Polacy w tym celu wyjeżdżają głównie do Czech: http://operacjazacmy.info/ . Akurat tam, każdy pakiet usunięcia zaćmy w klinice zawiera m.in. pakiet leków o wartości 100 zł, ubezpieczenie, badania kontrolne, opiekę polskich lekarzy i pielęgniarek. Sam zabieg usunięcia zaćmy z pobytem w klinice to łącznie kilka godzin. Koniecznie poczytajcie o tym, bo to fantastyczna alternatywa dla polskiego pacjenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dabdak
ja leczyłam zaćmę w Optegrze, prywatnie bo na NFZ nei doczekałabym się operacji. koszt to 1999 wiec się opłacało - teraz już mam oczy wyleczone i szczerze mówiąc bardzo się ciesze ze udało mi się pokonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olssa

no niestety, a w szczególności jak się w młodym wieku złapie zaćmę to lipa jest na maksa. dlatego warto szybko ją wyleczyć i w dobrej klinice. i akurat Optegra to jest doskonałe miejsce, sprawdzone i pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zachwa

Tak, Optegra ma ciekawe rozwiązania jeżeli chodzi o zaćmę. można u nich za 1999 zł poddać sie zabiegowi lub wyjechać do Ostrawy do czech...a czeka się jakies dwa tygodnie więc to jest na prawde kusząca opcja! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie jestem przed pierwszą wizytą u nich i zastanawiam się bardzo czy słysznie robię. ale wiem że jest to też sprawdzone miejsce i z doświadczeniem...wiec krzywdy mi nie zrobią. a na pierwszej wizycie okazało się ze to jest koszt 1999 zł wiec  jest to nie tak wysoka cena jak by się wydawało. myślę ze Optegra daje szansę na wyleczenie z tej choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resel

Wszystkie odpowiedzi znajdziesz na tej stronie https://drmichnowski.pl/ polecam ci doktora Michnoskiego, umów się na wizytę, ma pozytywną opinie odpowie na każde twoje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resel

 polecam ci doktora Michnoskiego, umów się na wizytę, ma pozytywną opinie odpowie na każde twoje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×