Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zakupocholizm

Jakie kosmetyki najbardziej lubicie kupować ?

Polecane posty

Gość Zakupocholizm

Bo ja żele pod prysznic i balsamy. A Wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thin red line _____
tusze do rzęs i podkłady:P Sama nie wiem, skąd mi się to wzięło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jJAJAJAJJA
chyba lekiry do paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiki tiki
a ja żele i szampony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najczęściej pielęgnacyjne, z kolorówki lubie kupować korektory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię kupować kremy do twarzy i pomadki ... Z żelami pod prysznic mam podobnie, ale staram się powstrzymywać, bo o ile krem chowam do szafki, to żel stoi na wannie i jeśli jest ich kilka to zaraz awantura w domu, że nie mam na co pieniędzy wydawać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupocholizm
no ja mam od cholery tych żeli, ale są schowane w szafkach. Na razie nie mieszkam z chłopakiem ale też czuję że bede musieć się pilnować bo on kupuje takie żele najtańsze za 4 zł, a ja kupuję takie różne cenowo nawet i za kilkanaście zł. Rodzice nic nie mówią bo mama sama ma dośc dużo kosmetyków a ojciec nawet nie ma zielonego pojęcia co to jest żel pod prysznic, więc omija to wzrokiem. On używa tylko zwykłe mydło, byle jaki szampon i jakieś pierdoły do golenia. Ale czuje że jak zamieszkam z chłopakiem to też 1 żel bede stawiać na półce żeby sobie nie myślał że jestem psychiczna, a jego rodzinka jak bedzie przychodzić to też może sobie pomyśleć że rozpieprzam kase na bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strangelittlegirl
Wszystko co związane z pielęgnacją włosów...Szmpony, odżywki, maseczki, sera i wszystkie inne błota, z których mój mężczyzna zawsze się naśmiewa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupocholizm - znam ten ból, mój chłopak ma bardzo \"konserwatywne\" podejście do kosmetyków :P krem Nivea, mydło i heja, a na moje poczynania patrzy z niedowierzaniem, ile mi się kosmetyków na półkach piętrzy ... Jak jechaliśmy na wakacje to postanowiłam - koniec z tym bajzlem, wezmę najpotrzebniejsze rzeczy - efekt był taki, że do samochodu za chwilę mój chłopak niósł cały karton moich kosmetyków. Nie muszę mówić, jak patrzyła się na mnie jego rodzinka :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię kupować kosmetyki do włosów poza tym to balsamy i żele. ale nie kupuje po kilka na raz bo szkoda mi kasy, chyba, że jest promocja to biorę na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba balsamy do ciała, bo zużywam ich hektolitry :P i błyszczyki, jednak często używam ich tylko kilka razy i oddaje siostrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaaa22
balsamy do ciała i żele (cóż nie zaskoczyłam ta odpowiedzią :P :D ) p.s. nienawidze kupowac podkładów i pudrów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupocholizm
ja też nie lubie kupować pudrów, bo raz że te przyzwoite wydają mi się drogie, a dwa ich kupowanie i stosowanie wydaje mi się takie jakieś nudne. Mam jakiś puder w sztyfcie Loreala przywieziony przez mojego brata zza granicy i jego używam a tak to jakoś unikam tego kupowania pudrów. Czuję niechęć. Efekt jest taki że żeli mam chyba z 10 a puder jeden i to taki sobie. Zresztą podobnie mam z kupowaniem spodni i bluzek. Spodni nie cierpię kupować a bluzki i sweterki uwielbiam. Efekt taki że spodni mam niedobrór a bluzek nadmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie ruszam bez mojego Labello odpowiednik Nivea( bezbarwny)!! Lubie testowac i kupowac cienie do powiek!Z wyjatkiem tuszu..jak sie przyzwyczaje to nie ma zlego...obecnie stosuje Maybelline Lash Stylist, polecam...lecz stosowanie tej maskary wymaga troszeczke wprawy i treningu...gdyz zamiast standardowej szczoteczki jest cieniutki grzebyczek!!Uwielbiam balsamy polecam Nivea, Dove!!!The best!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale prawdziwego fioła mam na punkcie włosów szampony, odżywki i maski to kocham kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nieczarny nick
Balsamy do ust Podkłady To moja pasja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja namiętnie kupuję
perfumy, wody perfumowane, toaletowe (ogólnie zapachy) żele pod przysznic balsamy do ciała szampony do włosów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×