Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Corby

Nie macie wrażenia, że Polsat i TVN ostatnio przeginają z reklamami?

Polecane posty

Te reklamy są tak przeraźliwie długie, że muszę wstać, iść zrobić coś innego, bo w przeciwnym razie zasnę. Wczoraj leciał świetny film: \"Skarb narodów\", ten film trwa 120 minut, więc powinien skończyć się około 23, skończył się o 23.40, bo co pół godziny puszczano 10-minutowe bloki reklamowe. Blok reklamowy się kończy, zaczynają się zapowiedzi poszczególnych programów i znowu, od nowa puszczają reklamy. Ostatnio oglądałam Zieloną Milę, nie dość, że film jest długi, to reklamy były tak długie, że przed północą zasnęłam przed telewizorem, bo jedna reklama trwała 15 minut! Nie ma żadnej frajdy z oglądania programów rozrywkowych typu: Jak oni śpiewają, TzG, bo co drugi występ to reklama. Macie podobne odczucia? Można gdzieś napisać jakieś zażalenie? A może ktoś z Polsatu, albo TVN-u przeczyta to forum.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd1
Przeginaja na maksa. Kiedys tak bylo, ze po reklamach produktow byly zapowiedzi filmow i koniec reklam. Jak juz byly te zapowiedzi, to czlowiek siadal juz na kanapie, bo wiedzial, ze zaraz jest film. I to wlasnie zaczeli wykorzystywac i po zapowiedziach znowu daja reklamy produktow. Po prostu rzygam juz reklamami, przelaczam sobie wtedy na bbc lub tv5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś w trakcie przerwy reklamowej zdążyłam usmażyć sobie frytki.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd1
Jak czesto w czasie reklam daje rade wyskoczyc do sklepu po cos slodkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie odbiera cala przyjemnosc z ogladania filmu czy programu. Na szczescie mam magnetowid :P Zaraz sobie obejrze \"kill billa\", ktory lecial w sobote. Bez reklam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez to mam...jak leci jakis slabszy film to nieraz przez te reklamy zapominam ze cos w ogole ogladalalam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb narodów
to świetny film ??? o matko ;-) A tak serio - to mnie też wkurzają reklamy, ale jak już sa, to albo idę się myć, albo robię sobie herbatę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobał mi się \"Skarb narodów\". Głównie dlatego, że grał tam Nicolas Cage, ale ogólnie lubię filmy o poszukiwaczach skarbu, a ten film robi wrażenie. Gdyby nie te reklamy, to byłoby idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd1
SmileyFace, dokladnie!!! To chyba bylo przed wyborami. To bylo po prostu oszustwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***załamana***
Mnie też strasznie to wkurza....!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie ale wy jestescie naiwni to az glowa boli. nie wiecie ze w telewizji leca reklamy i sa najwazniejsze a jako przerwe pomiedzy nimi puszczaja film:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to normalne
aczkolwiek wkurzajace...kiedy jest najwieksza ogladalnosc leca najdluzsze reklamy proste... prywatne stacje tv utrzymuja sie z tego i zadne zazalenia nic nie wskoraja, przeciez te reklamy nie leca od tak sobie wszystko jest precyzyjnie ulozone a my niestety nie mamy wiekszego wplywu na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumburrak
no przeginaja, ale z czegos musza zyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zdejmujcie
najbardziej wkurwiające jest to jak się ogląda 45 minutowy serial typu Prison Break!! ale dzięki mojemu bratu objrzałam 2 sezony bez tych wkurwiających zakłóceń... trzeba faktycznie coś z tym zrobić, PolSrat jest najgorszy pod względem ilości reklam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegięcie.....
Nie mam nic przeciwko reklamom. Lubię te przerwy, bo spokojnie mogę skoczyć do łazienki nie tracąc ani chwili filmu, ale te reklamy są stanowczo za długie. 15 minut to szmat czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZENUAAAV.
OJ PRZEGINAJĄ ;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bongos
najgorzej jak chwytasz atmosferę filmu i przerywają ci ją 15 minutową reklamą. Najgorsze są te wstawki typu reklamowe polsatu typu wzruszające podlewanie kwiatków czy rozrywanie poduszek , albo abstrakcujnie wyglądająca panna mloda na ruchomych schodach . I dlaczego reklama jest 2 razy głośniejsza od filmu i jak tylko się pojawia to nerwowo chwaytasz za pilot żeby ją uciszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskada_
fakt ostro przeginają, 10-15 minutowe reklamy są wkurzające:/ :/ często zanim film się skończy to ja usnę na jakiejś reklamie:/ bo ile można czekać, a jak oglądam jakiś serial to wogóle lipa, niby trwa 60 min ale w tym są dwie 10 minutowe reklamy:/ :/ a na takiej reklamie to często idę sobie zrobić coś do jedzenia, wracam, a tam dalej reklamy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze tv
pamietam jak kiedys lecial jakis film na polsacie - najpierw byly reklamy, 5min filmu, losowanie lotto, 5 min filmu, reklamy. wlasciwie przez godzine wyswietlano wtedy 10min filmu, porazka. polsat, tvn oraz tvn7 to stacje ktore praktycznie przestalem ogladac z powodu reklam. szkoda mi czasu siedziec wieczorem i patrzec na 2 godzinny )3 godzinny) film, ktory i tak ogladalem. doszlo do tego ze filmy po prostu pozyczam dvd czy kupuje w gazetach albo pozyczam od znajomych. nie ma zadnych reklam i nie traci sie klimatu ogladajac. ale wszsytko teraz przegina z reklamami , radio rowniez zwlaszcza rmf, wlasciwie od godz 730 do 800 leca reklamy, podobnie od 13 do 14 itd (koniec zmian). nie slucham radia, nie ogladam tv (tylko wiadomosci, zadko jakis film, zazwyczaj na tvp1-2, no i sport oczywiscie - liga mistrzow, MS w pilce). no i zawsze mam internet, reklama = alt F4 moja granica zostala przekroczona - ilosc reklam w tv sprawila ze po prostu nie ogladam juz tych stacji i tyle, sami tego chcieli. a niech wlaczaja sobie reklam 24/7, ja na nie nie patrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze tv
nie przesadzajcie z tym ze oni sie "urzymuja" z reklam. oni utrzymali by sie ze znacznie mniejszej kasy, to co prezentuja to zwyczajna chciwosc i nabijanie kasy, przekroczenie granicy dobrego smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×