Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hally

KWAS MIGDAŁOWY stosujecie?

Polecane posty

Gość urrszulla
Byłam raz jak do tej pory na takim peelingu migdałowym w new look w warszawie i bardzo mi odpowiada. Mam mega tłustą skórę, łojotokową wręcz i taki peeling fajnie na nią działa. efekty były widoczne już po pierwszej wizycie, ale żeby efekt był na dłużej to Panie z instytutu poleciły mi 6 zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorisek83
Witam! W odp na post Hally:) zakupiłam na allegro kwas pierwszy lepszy (40%)i nie jestem bardzo zadowolona, złuszcza jak powinien, nawet nie bardzo drastycznie, nie piecze i nie powoduje podrażnień, wiec polecam. Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorisek83
Jestem zadowolona, nie wiem skad to "nie" sie wzieło:), sorry!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na kwasie w http://rezydencjaurody.pl/ i stan skóry wyraźnie mi się poprawił, myślicie, że warto teraz przez jakiś czas postosować kosmetyki z kwasem migdałowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikagość
Witam serdecznie Ja miałam robiony kwas migdałowy w Dermice. Niestety drogo tam..... Czy wiecie może jakiej firmy kwasik migdałowy tam stosują? Chętnie zakupiłabym i używała w domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę sama nie ryzykować z kwasami. Podczas nakładania kwasow lepiej mieć zamknięte oczy, żeby opary nie podrażniały. Chodzę do salonu beauty premium w Poznaniu i za jeden zabieg płacę 90 zł i mam w tej cenie peeling kawitacyjny przed nałożeniem kwasu więc nie uważam żeby to było jakoś drogo. W dodatku jest teraz promocja i czwarty zabieg jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym te kwasy pomagają, innym nie. Ja należę do tej drugiej grupy. Zakupiłam kwas migdałowy 40% z Bielendy i neutralizator z tej samej firmy. Użyłam każdego do 3 zabiegów i raczej nie planuję kontynuacji, dlatego chętnie sprzedam za 120 zł wraz z przesyłką. Mogę wystawić aukcję na allegro, kontakt do mnie: wiedzma12345678999az@windowslive.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno kupiłam kwas bielendy i mimo, że miał dobry termin ważności to nie działał zupełnie, był jakiś mętny i pozbawiony zapachu kwasu. Zresztą nie ma co się dziwić jak buteli nie są dodatkowo zabezpieczane folią, a panie w hurtowni mają do nich dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam okulary do pływania w trakcie nakładania kwasu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywalam kremu peelingujacego z kwasem migdalowym z pharmaceris 5%. dobrze sie sprawdzal, ale z czasem skora przyzwyczaila sie i nie bylo juz efektu. wiem ze maja tez serie 10%, ale naczytalam sie nieciekawych opinii i nie chcialam ryzykowac. chyba najlepiej pojsc do salonu kosmetycznego na kwasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie polozylam na twarz kwas migdalowy 40% kupiony na allegro i po prostu masakra :( trzymalam go 5min na twarzy i mam teraz taki wysyp pryszczy ze to masakra juz nie mowiac o tym ze jest cala czerwona , pieklo mnie cholernie ale myslalam ze tak ma byc , juz nigdy go nie poloze na twarz , wczesniej mialak kontakt z kwasem ale nigdy mnie tak nie wysypalo;/ masakra nawet z domu nie moge wyjsc bo wygladam okropnie...glupia jestem i tyle , przynajmniej bede miala nauczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję kwas migdałowy ale w toniku.Pierwszy tydzień stosowałam tonik 5%, drugi tydzień już 10 %. Już po pierwszym użyciu widziałam efekt,akurat byłam przed okresem i szykowały się jakieś 2 pryszcze pod skórą,już je czułam ,po użyciu 1 raz toniku - zniknęły! Generalnie jest dość delikatny,na tyle że mnie nie podrażnił,stosuję go w środku lata przy 30 stopniach i bezchmurnym niebie bez filtrów,opalam się i nic się nie stało:) Zlikwidował zaskórniki przy czole-od ćwiczeń zawsze w tym rejonie mi wychodzą(takie grudki). Jestem zadowolona ale na jesień zamierzam sobie zrobić peeling z kwasu migdałowego a potem zimą spróbuję z mlekowego.Polecam.(ja kupuję ze strony zrób sobie krem.pl) Tonik robię tylko z wody destylowanej plus kwas plus soda oczyszczona do wyrównania PH.Po tym nawilżam twarz jak zawsze kremem własnoręcznie ukręconym z 3 olejków,wody różanej ,kwasem hialuronowym,kolagenem i elastyną.Jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manipuła
Nie odważyłabym się kupować na all. Wolę iść do porządnego salonu, w którym zostanę profesjonalnie obsłużona i wiem, że nie zrobię sobie krzywdy. Wiem, że to pewnie drożej wychodzi, ale zależy gdzie pójdziecie. Ja Wam we Wrocławiu fajny salon urody(Belle) i wcale nie zdarli ze mnie dużo więcej kasy niż za sam kwas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peeling z kwasem migdalowym zmniejszyl moj tradzik :) na zabiegi chodze do Black Pearl w krakowie, nie polecam stosowania kwasu w domu, bo mozna sobie niezle zaszkodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robione zabiegi z kwasem migdałowym Bandi. Bardzo wyrownał mi się po nich kolor skóry, zmniejszyły się pory i zniknęły grudki na czole. Salon znalazałam na stronie: www.bandi.pl/gdzie_kupic.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do Ciebie pytanie jako do eksperta. Czy polecasz stosowanie kwasu migdałowego z Ecospa? Ten sklep pod wieloma względami mi odpowiada, stąd też ten wybór, a chciałabym zacząć stosowanie kwasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielokrotnie stosowalam, w roznych stezeniach ten kwas jest duzo lepszy do mojej cery niz mlekowy, kupowała kwas do rozpuszczenia (w proszku) firmy Estien, najpierw stosowalam jako 10% ,ale byl za delikatny, teraz raz na tydzien czasem raz na dwa stosuje 35% i to jest najlepsze stezenie, po zastosowaniu kwasw kłade maseczke algi z acerolą, to jest maseczka typu gumowego, i koi skore, i napina tez tez Estien, natomiast na codzien zamiast balsamow, kremow stosuje olej bawelniany, jest znakomity , bo szybko sie wchlanai i super nawilza, dzieki tym trzem produkktom wyeliminowalam kremy balsamy toniki itd, wole naturalne produkty. mozna tez stoswac co drugi dzien cytryne, czyli plasterek cytryny odkroic i natrzec nim cala skore i splukac po 2-3 minutach nie jest to moze taki efekt jak po kwasie i maseczce ale tez przy drobnych problemach moze pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam już 2 razy wykonywany w CDiME Amaryllis, jestem bardzo zadowolona z efektów, moja skóra jest jaśniejsza, bardziej napięta i lepiej nawilżona. POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Wczoraj po raz pierwszy zrobiłam sobie sama zabieg kwasem migdałowym. Wcześniej zawsze chodziłam na niego do kosmetyczki. Po jego zmyciu cały czas nawilżam skórę. Dzisiaj rano wstaję a na twarzy pojawiły mi się brązowe plamy. Nie wspomnę już o nieustającym pieczeniu skóry. Czy ktoś ma może podobne doświadczenia? Czy te plamy zejdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodze na peeling kwasem migdalowym do black pearl w krakowie i jestem bardzo zadowolona z efektow, jakie daje ten zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję kwas migdałowy, ale nie samodzielnie w domu, tylko chodzę na Chłodną (Esthetic SPA). W czasie zabiegu trochę czuje się pieczenie, łuszczenie jest bardzo delikatne (np. nos, broda) mogą sie pojawić delikatne suche skórki. Skóra po 1,5 tyg wygląda ok. Jest napięta i świetlista. Bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak radzisz sobie z tymi skórkami po zabiegu? Rozumiem, że po 1.5 tygodnia już cera jest gładka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam kremów nawilżających, robię makijaż, ale bardzo delikatny, żeby nie podkreślić tych skórek. Podczas kuracji i dwa-trzy tygodnie po nie wolno się opalać, korzystać z solarium, a jeśli wychodzimy na słońce trzeba stosować kremy z filtrem co najmniej 25 SPF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka258
Zdarza mi się używać kosmetyki na noc, które mają w składzie kwas migdałowy. Ostatnio byłam w krakowskim gabinecie SCM estetic na Peeling Mandelac, jest to linia produktów, która w składzie ma właśnie kwas migdałowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy zdarzyło sie wam stosować kwas miejscowo? na wyskakujące niespodzianki? tak żeby cała twarz sie nie łuszczyła ale zeby pozbyc sie tradziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 2 zabiegu. Twarz po tym kwasie mi się nie łuszczy,nie wiem czy to dobrze,ale mam wrażenie,że cera się poprawia. Zrobię 6 zabiegów w odstępie 1 tyg,i zobaczę jakie będą efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje wiosna i czasami latem bo jest to delikatny kwas więc nie ma ryzyka przebarwień :) wykonuje go w gabinecie Dermedika w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×