Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bramka -

Chciałabym stracić dziewictwo .

Polecane posty

Gość bramka -

Mam 21 lat, niebawem juz 22. Jestem dziwica. Dotad jakos mi to nie przeszkadzalo, ale teraz ... sama nie wiem ? To nie tak, ze z nikim nigdy nie bylam, spotykalam sie z facetami, ale zawsze owe zwiazki po krotkim czasie rozsypywaly sie, a ja chyba czekalam na moment az w koncu poczuje sie pewna ze chce to zrobic. Teraz zaluje ze czekalam. Sama nie wiem czego oczekuje zakladajac ten topik. Nie chce pojsc na dyskoteke, wylowic "kogos" i przezyc swoj pierwszego razu w kiblu czy aucie. Nie wymagam tez romantyzmu i swieczek, chce by to wygladalo i odbylo sie normalnie. Ja wiem, ze zaraz sie posypia niemile komantarze, spodziewam sie tego...ale chcialam wyrzucic to z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałam stracić i straciłam:P ;) A rok pozniej spotkałam faceta mojego życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bramka -
Przyjęcie - a ile mialas lat ? Idealisto, nie wiem czy dalabym rade przespac sie z nieznajomym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz chęć to zapodaj fote
:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam..mam 35 latek,jestem mezatka mam 14 letnia corke ten pierwszy raz mam dawno za soba..ale bardzo lubie seks i mysle ze to nie tak, ze chcesz stracic dziewictwo bo ci sie znudzilo..poczekaj na osobe z ktora chcialabys przezyc te piekne chwile uniesienia niech nie bedzie to przypadkowa osoba bo tylko bedziesz rozczarowana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bramka -
Ja mam wrazenie ze to dziewictwo w jakims stopniu odpycha facetow , szczegole w wieku jakim ja jestem. Bylo ktoregos razu naprawde blisko, ale sie wycofalam , czulam ze to nie ten moment, po czym z owym facetem sie rozstalismy i tyle z tego wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bramka ---> 20 ;) I byłam poirytowana już, że idealnych facetów nie ma :P A potem się okazało, że są, ale ja już nie byłam dziewicą. A szkoda. Bardzo chciałabym przeżyć swój pierwszy raz właśnie z TYM facetem. I nie żałowałabym w życiu, że nie mam porownania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bramka -
Hm, ale przeciez ja nie mam zadnego doswiadczenia w tej kwestii, nie wiem jak sie zachowac w lozku, wiadomo gdy cos jest nowe to czuje sie zdenerwowanie, spiecie... Tak mi sie wydaje ze ja jakas dziwna jestem :o Nie mowie by wlazic do wyra facetowi w wieku 16 lat, ale no ja mam prawie 22 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brameczko ! :D Z dziewictwem to jest tak, że faceci mają tu najmniej do gadania. Tracić dziewictwo, bo to fajnie brzmi i wyjdziesz na \"doświadczoną\" przy partnerze? Tu chodzi o Ciebie , o to co masz i ile to dla Ciebie znaczy...no wez glupot nie wypisuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co ze nie masz doswiadczenia? to wszystko samo wyjdzie i jak bedzeisz kochac tego czlowieka to bedzie pieknie zobaczysz..zycze powodzenia,pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bramka -
Nie to naprawde nie sciema. Ja bylam z tamtym w lozku, to on mnie dotykal ja czulam sie skrepowana, jakas sztywna, bylo mi naprawde dziwnie - przyjemnie ale dziwnie. Jak sie zorientowalam ze cala akcja nabiera tempa to sie wycofalam. I czy to niedziwne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bramka -
Ten facet o ktorym pisze byl 7 lat starszy, myslicie ze jakby mu zalezalo to by poczekal ? Moze pomysl ze bedzie tak czekal niewiadomo ile i sie wystraszyl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz prawie 22 ja mam skończone 22 a mnie się wydaję, żę Ty jednak chciałabyś czegoś innego :) Kobiety łączą (z reguły) seks z uczuciem, albo co najmniej zauroczeniem, więc rozpoczęcie współżycia byłoby dla Ciebie równe związkowi albo co najmniej przyjemnej znajomości...i chyba tego Ci przede wszystkim brak. no bo wyobraź sobie co to za frajada, raz i już :O i koniec (nawet nie zaczniesz z tego jeszcze czerpać przyjemności) mnie kiedyś ktoś powiedział, że seks wynika z instynktów :) dlatego instynktownie wie się , co należy robić, (zresztą tyle filmów co ja już obejrzałam...) później dochodzi się tylko do wprawy :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bramka -
To nie ja sie za niego bralam, tylko to on wzial sie za mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bramka -
Ja nie chcialam zeby czekal pol roku, rok , NIE ! Bylismy ze soba miesiac ! I ja chcialam byc go chociaz troche pewna, ze nie jest ze mna tylko dla ewentualnego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bramka -
idealista daj spokoj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga bramko- Proponowalabym Ci przeczytanie ksiazki :\"Sztuka kochania\" autorstwa Michaliny Wisłockiej jest to bardzo dobra lektura dla dziewczyn i nie tylko, ktore maja watpliwosci i w ogole mało widza jeszcze o zyciu erotycznym. Przeczytaj naprawde warto i zaczekaj z utrata dziewictwa na odpowiedni moment, zobaczysz, ze Twoj przyszly chlopak to doceni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bramka -
W pelni zgadzam sie z tym co napisala "po części opętana" ... Ja szukam uczucia, takiego prawdziwego, szczerego, to chyba niedziwne ze chce aby ktos mnie wreszcie pokochal. Statystyka moich zwiazkow jest naprawde oszalamiajaca - jeden za czasow bycia nastolatkiem - wiec jedna wielka dziecinada, potem ktos kto nie raz mnie uderzyl - nie mialam zaufania, ba, ja sie go pozniej juz balam, a potem ten ostatni co mowil ze mu zalezy a zniknal. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bramka -
Ah ta milosc na pewno poszukam tej ksiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie sie powtórzę ale skoro nie zrobiłaś tego wcześniej to najwidoczniej nie czułaś takiej potrzeby i nie byłaś na to gotowa. myślę ze nie ma co tracić cnotę na siłę, następne razy mogą być bez uczucia ale ten pierwszy raz rzeczywiście powinien być wyjątkowy i z odpowiednia osoba--wiec spokojnie zaraz pojawi sie ktoś na kogo widok serce będzie mocniej ci bić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta takie rzeczy czuje czy teraz czy później..to sie wie-przynajmniej powinno..jak tak cofnę sie w czasie:D to przypomina mi sie facet który tak bardzo mi sie podobał ze az nie mogłam złapać przy nim oddechu..a jednak sie z nim nie przespałam po prostu to nie był ten mimo ze byłam pod jego urokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia22
Droga bramko, ja także mam prawie 22 lata i nigdy tego nierobiłam, wiem ze w dzisejszych czasach kazdy robi to z kazdy (niestety w coraz młodszym wieku)to niechodzi o to abys podażała za "modą"czy decydowała sie na to ze wzgledu na potrzeby partenera. To od ciebie ma zalezec decyzja, to twoje ciało i twoja prywatna spraw z kim i kiedy to zrobisz. Wydaje mi sie ze twój niepokuj nie wynnika z tego ze przeszkadz ci sam fakt posiadania dziewictwa w tym wieku tylko z tego iz uwazasz ze w dzis czasach taka sytuacaj jest uwzana za nienormalna. Nic bardzie mylnego! Dla mnie osobiscie bardziej nienormalny jest fakt uprawiania seksu przez 14 latki niz fakt dziewictwa w wieku 22 lat. I to niejset kwestia wygladu czy wstydliwosci jak niektórzy uwazaj, ale faktu iz nienatrafiłas na odpowiedna osobe:)Załoze sie ze jak tak spodkasz bedziesz chciałą bez zadnych oporów sie z nia kochac i napewno bedziesz wiedziała co robic aby sprawic jej przyjemnosc;)zgadzam sie z toba w zupełnosci ze nie jest to normalne aby tracic dziewictwo w dyskotekowej toalecie z byle kim.Pozdrawiam )pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia22
ps: niezdajesz sobie sprawy ile osób jest jeszcze dziewicami czy prawdziczkami tylko wstydza sie przyznac :)pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość still pure
a ja mam 19 lat i ostatnio przyłapałam się na tym że nie przyznaję sie do bycia dziewicą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anussssssss
sex to niejes tak myslisz sobie ze chchesz to zrobic i to poprostu robisz ten pierszy raz przyjdzie sam naturalnie jak bedziecie sobie bliscy i powoli to zrobicie i wtedy bedzie suuuper naprawde z tym zaczekaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam - nie czekaj,miłośc to jedno a sex to drugie :D korzystaj ile wlezie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość still pure
no fee...ale ja już nie chce byc dziewica :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×